خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

فیزیوتراپی اصفهان

سلام دوستان یکی از اشنایان ک متاهل هم هستن میخوان بخونن برای فیزیوتراپی.
      به نظرتون ارزش داره؟ یعنی بازار کارش خوبه؟
      الان کارمند هستن
      سوال بعدیم اینه ک دانشگاه ک برن دیگ نمیتونن برن سرکار ایا دانشگاه قبول نمیکنه ک بیشتر کلاس ها رو نرن؟
      و اینکه برای اصفهان چ رتبه و درصدهایی نیازه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      سال ۹۷ یکی از دخترای فامیل ما رتبه اش شد هزارو خورده ای منطقه سه،فیزیوتراپی اصفهان رو زد که قبول هم شد.
      از نظر بازارکار هم بنظرم رشته ای که بازارکار داره...
      برای سوالات دیگه اطلاعی ندارم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ببین اینکه کلاس هارو برن یا نه بیشترش دست استاده نه دانشگاه ، اما واقعا نمیشه بیشتر کلاس هارو نرفت .... چون هم استادا گیر میدن هم اینکه خب جزوه هارو میخواد از کجا گیر بیاره یا آموزشش تکمیل بشه؟
      فیزیو هم رشته بسیار خوبیه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      سلام دوستان یکی از اشنایان ک متاهل هم هستن میخوان بخونن برای فیزیوتراپی.
      به نظرتون ارزش داره؟ یعنی بازار کارش خوبه؟
      الان کارمند هستن
      سوال بعدیم اینه ک دانشگاه ک برن دیگ نمیتونن برن سرکار ایا دانشگاه قبول نمیکنه ک بیشتر کلاس ها رو نرن؟
      و اینکه برای اصفهان چ رتبه و درصدهایی نیازه؟
      سلام . سراسری واقعا سخته غایب زیاد باشی! یهو میبینی استاد میاد یه کویز میگیره اونم ترتیب اثر میده ولی این دوست شما غایب بوده و دردسر میشه براش.
      فیزیوتراپی هم رشته خوبیه از این جهت که میتونه کلنیک باز کنه یا در یکجا مشغول به کار بشه . روابط عمومی هم بی تاثیر نیست در این رشته ، ببنید بیشتر مریضایی که اونجان هوش حواس دارن ولی از مشکلات عضله و استخون .... رنج میبرن . پس اینکه باهاشون رفیق بتونی باشی و رابطتت خوب باشه قطعا موفق میشی، البته در تمام مشاغل این صادقه

اصفهان|روزانه - فیزیوتراپی هم برای مناطق شما حداکثر تا 3هزار و 500 در نظر بگیر. اگر هم بومی هستن احتمالا 4 هزار هم بشه رفت.

بازار کار هم یه چیز نسبیه که با شرایط جامعه و برخورد طرف انعطاف میگیره ، مثلا ببین یک پزشک که شغل خوبی داره ولی برخوردش ناشیانه س ، یعنی برا همه یه نسخه میپیچه و اخلاق نداره و.... ، قطعا شرایط شغلیش روز به روز بد میشه .
      ولی مثلا یک کمدین، شغلش در حد پزشک در جامعه بها داده نمیشه ، ولی در کارش بسیار میاد خبره و خلاقانه عمل میکنه، روز به روز در محیط شغلیش و درامدش رشد داره!

( به هیچ وجه طبقه بندی مشاغل رو نه تایید میکنم نه اینکه کار درستیه! بلکه برای مثال از دید جامعه عرض کردم)

در فیزیوتراپی هم مانند همه رشته ها و مشاغل هم میشه بد بود و گفت که رشته ی بدردنخوریه ، هم میشه گفت رشته پول ساز و ابرومندانه ای هست که به خیلیا میشه کمک کرد

با تشکر
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

سلام . سراسری واقعا سخته غایب زیاد باشی! یهو میبینی استاد میاد یه کویز میگیره اونم ترتیب اثر میده ولی این دوست شما غایب بوده و دردسر میشه براش.
      فیزیوتراپی هم رشته خوبیه از این جهت که میتونه کلنیک باز کنه یا در یکجا مشغول به کار بشه . روابط عمومی هم بی تاثیر نیست در این رشته ، ببنید بیشتر مریضایی که اونجان هوش حواس دارن ولی از مشکلات عضله و استخون .... رنج میبرن . پس اینکه باهاشون رفیق بتونی باشی و رابطتت خوب باشه قطعا موفق میشی، البته در تمام مشاغل این صادقه

اصفهان|روزانه - فیزیوتراپی هم برای مناطق شما حداکثر تا 3هزار و 500 در نظر بگیر. اگر هم بومی هستن احتمالا 4 هزار هم بشه رفت.

بازار کار هم یه چیز نسبیه که با شرایط جامعه و برخورد طرف انعطاف میگیره ، مثلا ببین یک پزشک که شغل خوبی داره ولی برخوردش ناشیانه س ، یعنی برا همه یه نسخه میپیچه و اخلاق نداره و.... ، قطعا شرایط شغلیش روز به روز بد میشه .
      ولی مثلا یک کمدین، شغلش در حد پزشک در جامعه بها داده نمیشه ، ولی در کارش بسیار میاد خبره و خلاقانه عمل میکنه، روز به روز در محیط شغلیش و درامدش رشد داره!

( به هیچ وجه طبقه بندی مشاغل رو نه تایید میکنم نه اینکه کار درستیه! بلکه برای مثال از دید جامعه عرض کردم)

در فیزیوتراپی هم مانند همه رشته ها و مشاغل هم میشه بد بود و گفت که رشته ی بدردنخوریه ، هم میشه گفت رشته پول ساز و ابرومندانه ای هست که به خیلیا میشه کمک کرد

با تشکر

برای منابع میشه راهنمایی کنید؟
      من خودم بهشون گفتم یه سرمایه ای بذارن یه سوپرمارکت اجاره کنن و با حیال راحت از شغل دولتیشون انصراف بدن به هر حال 4 سال کمتر بخورن بهتره تا اینکه یه رشته اینده دار قبول بشن
      البته الان زدن مطب ازاد شده و میترسم تا چند سال دیگه اشباع بشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      برای منابع میشه راهنمایی کنید؟
      من خودم بهشون گفتم یه سرمایه ای بذارن یه سوپرمارکت اجاره کنن و با حیال راحت از شغل دولتیشون انصراف بدن به هر حال 4 سال کمتر بخورن بهتره تا اینکه یه رشته اینده دار قبول بشن
      البته الان زدن مطب ازاد شده و میترسم تا چند سال دیگه اشباع بشه
      سلام مجدد ، والا در حدی نیستم که منابع پیشنهاد کنم ، فقط اینکه تستای کنکور الویتش باشه. از دوستان خبره بپرسین قطعا بهترینا رو پیشنهاد میدن

خب میدونی چیه ، جدای بحث فرد این مشکلات معیشتی هم درگیری ایجاد میکنه، احتمالا متاهل هستن دوست شما و سرپرست خانواده ریسکی که استئفا از شغل دولتی داره کم نیست لکن راه برگشتی هم نیست بعد اینکار چه در موقعیت بعدی و چه مشکلات برای استخدام در نهاد دولتی دیگه .
      بهتره یکم منطقی تر باشیم ایا ایشون موقعیت شغلی و کارفرما اجازه میده که مدرکش رو بالا ببره؟ اگه اره فکر کنم انتخاب مطمئن تری باشه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

سلام مجدد ، والا در حدی نیستم که منابع پیشنهاد کنم ، فقط اینکه تستای کنکور الویتش باشه. از دوستان خبره بپرسین قطعا بهترینا رو پیشنهاد میدن

خب میدونی چیه ، جدای بحث فرد این مشکلات معیشتی هم درگیری ایجاد میکنه، احتمالا متاهل هستن دوست شما و سرپرست خانواده ریسکی که استئفا از شغل دولتی داره کم نیست لکن راه برگشتی هم نیست بعد اینکار چه در موقعیت بعدی و چه مشکلات برای استخدام در نهاد دولتی دیگه .
      بهتره یکم منطقی تر باشیم ایا ایشون موقعیت شغلی و کارفرما اجازه میده که مدرکش رو بالا ببره؟ اگه اره فکر کنم انتخاب مطمئن تری باشه

نه کارشون اداری هست و تایمش هم اداری هست و فکر نمیکنم قبول کنن که ایشون نیان سر کار و برن سرکلاس

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نه کارشون اداری هست و تایمش هم اداری هست و فکر نمیکنم قبول کنن که ایشون نیان سر کار و برن سرکلاس
      سلام..چن سالشونه..بچه دارن؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگ حوصلشون نمیکشه و میخوان کنار کار بخونن حتما جمعبندیای خوبو مسلط شن
      مثلا جمعبندی زیست خیلی سبز ک نسبت ب حجم کمش بیشترین کارایی داره و واقعا کامله.. ادبیات و زبان خط ویژه خیلی خوبن
      انشالله موفق بشن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      اگ حوصلشون نمیکشه و میخوان کنار کار بخونن حتما جمعبندیای خوبو مسلط شن
      مثلا جمعبندی زیست خیلی سبز ک نسبت ب حجم کمش بیشترین کارایی داره و واقعا کامله.. ادبیات و زبان خط ویژه خیلی خوبن
      انشالله موفق بشن
      .

اقا رضا صحیح فرموده شما
      اما دوران دانشجویی چی؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مورد داشتیم ک کنار کار میخوندن
      فک کنم سال 96اینا بود تو مجله گاج با یه اقای 27 ساله شاغل ک تراز بالا می اورد مصاحبه کردن(اون سالی ایشون خیلی پیش خودم و رفیقام سرصداکرد همش صحبتش بود) برام جالب بود فقط روزی شیش هفت ساعت میخوند روزای کاریش
      میگفت فقط و فقط نظم کلید نجات انسانه..با نظم هرکاری میشه کرد..ی نصیحت هم کرد به اونایی ک تازه کنکور دارن میگفت من جای شما بودم ی ثانیه هم درسو ول نمیکردم
      خیلی برام جالب بود هیچوقت فراموش نمیکنم..گفتم با شما هم درمیون بزارم

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

.

اقا رضا صحیح فرموده شما
      اما دوران دانشجویی چی؟
      من تجربه خودمو میگم ک برا پیچوندن سربازی رفتم روانشناسی پیامنور ب خیال خودم کنار درس برم دانشگاه حال و هوام عوض شه نتونستم وقتی برا کنکور بزارم..کلا دانشگاه برامن ضد کنکور بود
      خیلی سخته باید وقت برا خودشون بخرن مرخصی بگیرن..در این مورد زیاد نظری ندارم تجربه خودمو گفم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      سلام..چن سالشونه..بچه دارن؟
      سلام 27
      متاهل هستن اما بچه ندارن

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام 27
      متاهل هستن اما بچه ندارن
      پس حتما با یک مشاور خیلی خوب باید صحبت کنن..از فضای کنکورم تو این سن معلومه بینهایت دورن
      ی مشاور بگیرن ک سابقه چنین کاری داشته باشن

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه هر کاری اکثریت اون جامعه کاری رو در نظر بگیرید نه اون یه چسـه خوبه به غیر از دو شرط
      هوش درست حسابی و تو این جور کار ها روابط عمومی بالا کنارش
      ددی پولدار که پول دوای هر دردیه که هیج خود پول پول میاره
      خیلی تومن تفاوته بین یکی که تو کلینیک بقیه کار میکنه با یکی که کلینکش سرجمع 200 تومنه با یکی که کلینیکش 2-3 میلیارده
      .

you can't kill spirit even if you try too​

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن