خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سازمان سنجش به چه مقدار جهش رتبه شک میکنه خواهش میکنم راهنماییم کنید

سلام من الان عضو شدم همه ی گوگل رو زیر و رو کردم ولی جوابی دقیق پیدا نکردم من سال اول رتبم ۵۴۰۰۰ بود امسالم ۹۰۰۰۰ اینا میشه (من افسردگی مزمن داشتم فقط رفتم پاسخبرگو پر کردم اومد سرزنش نکنید تو نخوندی بازم نمیخونی)در واقع امسال سال کنکوره منه حالا من از ۹۰ هزار یا ۱۰۰ هزار منطقه سه بیام بشم ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ سنجش شک میکنه و کار ب آزمون مجدد میشکه؟ اصلا به ۴ رقمی شک میکنن ؟ تو رو خدا کامل راهتماییم کنین چون تو گوگل دیدم ک شک میکنن به سه رقمی ها حالا از ۹۰ هزار تا ۴۰۰۰ هم تغییر رتبه فاحش هست دیگه ب اونم شک میکنن ؟ معدل کتبیم ۱۴.۷۵ معدل کل ۱۸.۷۰ تجربی
      کسی بوده یه همچین جهشی داشته باشه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عزیزم از الان به فکر اینجورچیزایی شما حالا بخون قبول شو اونموقع یه فکری به حالش بکن تازه شما که خوندی مطمئن باش بازم میتونی قبول بشی نگران نباش

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      به این چیزا فکر نکن شما چهار رقمیتو بیار، سنجش گیر داد بگو بیان با من حرف بزنن
      Responsible for the MEMEs of the association

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینکه صرفا رتبه ات جهش پیداکرده واسه مشکوک شدن کافی نیست.موارد موثر چیزای دیگه ای هستن.
      ۱)اگر سوابق تحصیلیت(نمرات نهایی دیپلمت)با رتبه ات خیلی متفاوت باشه ممکنه مشکوک بشن.
      ۲)اگر تو آزمون درصدای اکثر درسات خیلی بالا باشه یا تو آزمونی مثل امسال که ریاضیش دشواربوده اگه درصد خیلی بالایی بزنی احتمال مشکوک شدن وجود داره.البته اگه راه حلهاتو توی دفترچه سوالاتت نوشته باشی کمک میکنه به اینکه شکشون تا حد زیادی برطرف بشه.
      کلا الان تو این فکرا نباش.مواردی که بهشون مشکوک میشن تعداد محدودیه.فکر نمیکنم این موردی که گفتی به تنهایی باعث شه بهت گیربدن.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasn980098 نمایش پست ها
      سلام من الان عضو شدم همه ی گوگل رو زیر و رو کردم ولی جوابی دقیق پیدا نکردم من سال اول رتبم ۵۴۰۰۰ بود امسالم ۹۰۰۰۰ اینا میشه (من افسردگی مزمن داشتم فقط رفتم پاسخبرگو پر کردم اومد سرزنش نکنید تو نخوندی بازم نمیخونی)در واقع امسال سال کنکوره منه حالا من از ۹۰ هزار یا ۱۰۰ هزار منطقه سه بیام بشم ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ سنجش شک میکنه و کار ب آزمون مجدد میشکه؟ اصلا به ۴ رقمی شک میکنن ؟ تو رو خدا کامل راهتماییم کنین چون تو گوگل دیدم ک شک میکنن به سه رقمی ها حالا از ۹۰ هزار تا ۴۰۰۰ هم تغییر رتبه فاحش هست دیگه ب اونم شک میکنن ؟ معدل کتبیم ۱۴.۷۵ معدل کل ۱۸.۷۰ تجربی
      فرض کن شک میکنن
      خب چی ؟ میخوای نخونی چون قراره بهت شک کنن ؟؟
      شک هم بکنن که نمیکنن تو درستو خوندی و قطعا اگر ازمون مجدد هم بگیرن ازت بازم میتونی جواب بدی

بریزید دور این حرفارو

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فک نکنم گیر بدن
      با این فکرها خودت رو فقط نابود میکنی

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شک نمیکنن به 4 رقمی
      یکی از فامیل از رتبه 270 هزار شد 5000 هیچ اتفاقی هم نیفتاد
      رتبه های زیر 500 احتمال شک کردن دارن اونم اگه ببینن طرف دفترچه ش رو استفاده نکرده و درصد بالا گرفته
      به صورت رندوم هم هست
      برای شما رو من تضمین میدم اتفاق نیفته
      LEFT
      4/19/2021

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شما اینا رو برای کنکور1401 می پرسی؟
      هنوز شروع نکردی برای خودت ذهنیت نساز
      ذهن آدم باید خالی باشه سال کنکور بشدت اثر منفی داره
      بعدم اونجوری نیست که باید دقیق همون درصدها رو بیاری که
      فکرکنم70 درصد درصدهای کنکورتو بیاری کافیه
      بعدم به خودت تلقین نکن بگو شک م کردن امتحان می دم یه بار امتحان دادم بازم میشه
      مگه کار دیگه ایی تو ذهنت باشه که اونم باید اعتماد به سقف داشته باشی وگرنه درگیرت می کنه
      اینم بگم من یکی رو می شناسم سال اول حدود 35000 کشوری شد سال دوم 432
      هیچ امتحانی م نداد

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین رفیق این بررسی ها که توسط هئیت بدوی انجام میشه چند تا بند که داره که اگه حداقل دوتا بندشو داشته باشی بهت شک میکنن یک اینکه ببینن سوابق تحصیلیت تفاوت چشم گیری با نتیجت داره اعم از کنکور و امتحان نهایی دو اینکه سر جلسه مراقب چیزی ازت صورت جلسه کرده باشه یا مثلا گزارش بده که تقبلی کردی یا حتی تایم زیادی از جلسه خارج شدی سه اینکه میان دفترچتو بررسی میکنن با سوالایی جواب دادی داخلش و اونایی که وارد پاسخبرگ کردی چهار اینکه خیلی بد شانس باشی و برگت دقیقا و عینا مشابه یه برگه دیگه باشه برای همین نمیخواد زیاد ذهنتو درگیر بکنی بر فرض مثال اگه یک درصدم بهت شک‌کردن به احتمال خیلی ضعیف تو یک یا دو درس ازت آزمون مجدد میگیرن اما سوال المپیاد نیست که یه چیزه روتین فقط برای سنجش دانشت چون کسی که نخونده باشه از پس سوالای ضعیف تر از کنکورم بر نمیاد پس این فکرا فقط روح و روانتو نابود میکنه تو این‌مسیر چالشای خیلی بزرگتری از این داری برای هر‌کدوم ذهنتو درگیر کنی در نهایت این‌کنکوره که بهت چیره میشه برای همین با جزئیات برات روند بررسیشو توضیح دادم تا کلا این پروندرو ببندی و از ذهنت خارج کنی
      ویرایش توسط Stvg : 03 مرداد 1400 در ساعت 18:18

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یعنی تا این درجه حاشیه درمورد کنکور بی سابقه هست !!!
      خواهر من ، برادر من ، شما رتبه 2000 بشو من تضمین میکنم هیچکس بهت شک نکنه

گر هم شک کرد ، اون کنکور رو شما دادی دیگه ، مجدد جلوشون همون سوالات رو جواب خواهی داد !

والسلام

انقدر حاشیه نرید ، اول به اون نقطه برسید بعد براش یک تصمیمی میگیرید !

موفق باشید
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا این سوال هی تو انجمن پرسیده میشه!!!به دین این سوالا دردی رو علاج نمیکنه وقت آدمم میگیره سال کنکور این حرفا و سوالا حرفه ای نیستن....
      نتیجه کلی بر اینه که به رتبه های تک رقمی یا دو رقمی شک میکنن اونم طبق یه سری مدارک...اعم از بررسی سوابق تحصیلیت..حوزه امتحانی...دفترچه سوالات...پاسخبرگ اگه به دو سه مورد از اینا مشکوک شدن میگن بیا سنجش مصاحبه میکنن قانع شدن که فبها!!!نشدن میگن بیا دوتا درس علی الخصوص محاسباتی رو امتحان بده 70 زدی میگن بیا 40 بزن 50 بزن....درضمن شما خونده باشی کسی 70 بزنی درسی مثل ریاضی یا فیزیک رو دیگه اونقدر تسلط داره بعد یک ماه دوماه آوردن مشابه اونا رو بزارن جلوش میتونه بزن...آقا جون ول کنید این سوالاتو نامربوطو شما بین 2000 تا 4000 بیار بقیش بعدا تصمیم میگیره...فردا که نیامده فریاد مکن...در ضمن جای تو بودم از الان واسه زیر 2000 تلاشمو میکردم حداقلش ..حتی سه رقمی...پس بدون با این فکر و افکار منفی دردی درمان نخواهد شد...خدا هست نگران نباش تلاش کن اون تلاشتو میبینه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مشکل شما شک کردن سنجش نیس , دنبال بهونه و حاشیه ای واسه درس نخوندن ...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      مشکل شما شک کردن سنجش نیس , دنبال بهونه و حاشیه ای واسه درس نخوندن ...
      دکتر لاغر شدی سخسی شدی رخ عقابو
      رفع اسپم :
      اول اینکه دکتر درست میگن شما میخوایین فراخی پیشه کنید چون الان به هیچ عنوان وقت این سوال نیست .شاید ناخوداگاه و از ترس عدم نتیجه مغزت داره واست دیکته مینویسه ولی باید بکشی یه گوشه یه چک افسری بزنی تو گوشش (یکی هم بزنی تو گوشت خودت که عالی میشه ) بگی نه دیگه اینبار نه
      اینبار میخونم حرف حرف تو نیست حرف منه
      دوم اینکه بیب زیبا عزیز دل برادر شما اگه بهت شک هم کنند که اگه خونده باشی با چک کردن یسری موارد کار به ازمون مجدد نمیکشه اگه هم بکشه بهت یه تایم میدن که مرور کنی مجدد بری ازمون بدی
      مطمعن باش اگه خونده شده باشه و تقلب تو کار نباشه بعد از 1ماه تا نتایج اولیه و بعد از اون فرصت مرور تغییر محسوسی تو درصدات ایجاد نمیشه
      .

you can't kill spirit even if you try too​

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام .

قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری

ماده 11 - چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرتهای غیر متعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم
      و دوره پیش‌دانشگاهی با نمره و رتبه اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمونها از داوطلب از یک یا چند درس عمومی و
      اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت‌های بدوی میباشد.
      نمونه ای از نامه رسمی که به بعضی ها گیر دادن :

خبری در این راستا :
      https://www.isna.ir/news/97062713626...AA%D9%86%D8%AF

https://www.isna.ir/news/97062612931...A8%D9%88%D8%B1

اما ..... کسی باید نگران این جور حرفها باشه که مثلا تقلبی یا حرکت خاصی زده باشه ! خلاصه ریگی به کفشش باشه ! پس شما که خلافی نکردید، 1 درصد هم نگران نباش ! چون بهت گیر نمیدن.

مهم ترین سرنوشت کنکور حق ترمیم نمرات معدل هست:
      پویش ترمیم معدل و معدل برای کلیه رشته ها و نظام جدید و قدیم
      همه عزیزان اعضا تشریف بیاورند (جز افراد فاز منفی و مریض)

ویرایش توسط MYDR : 04 مرداد 1400 در ساعت 02:32

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      واقعا این یه چیز چرتیه که میپرسی!

ببین سنجش رو یه معلم در نظر بگیر! در دوجا شک میکنه

1) دانش اموز تنبلی بودی ترم قبل ، الانم امتحان گرفته دیده زیاد نمره گرفتی! پس حساس میشه
      2) یه سوالاتی میده مثلا برا یه راهنمایی انتگرال و مشتق، و در حدی میدونه که دیگه کل شاگرداش بیشتر از 2 تا سوال نمیتونن جواب بدن ، اگه شما اومدی به 10 تاش جواب دادی باز مشکوک میشه. حتی اگر زرنگ باشی

سنجش هم همینصورته ، ریاضیات امثال سخت بود و همه واقفیم ، سنجش احتمال میده که یه کنکوری 18 ساله تهش 40 درصد جواب میده ، پس به کسی که 70 بزنه مشکوک میشه .

یا به کسی که سوابق تحصیلیش یا کارنامه سال قبل کنکورش اومده شیمی رو منفی زده ولی همین امسال اومده بدون هیچ دلیل موجه از مود زده بالا و جزو دهک های بالا شده! پس سنجش شک میکنه.

سازمان سنجش در عین حال که کلاسیک کار میکنه ، بعضی چیزاش واقعا هوشمندانس، مث همین .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)