خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

دکتر لاغر شدی سخسی شدی رخ عقابو
      رفع اسپم :
      اول اینکه دکتر درست میگن شما میخوایین فراخی پیشه کنید چون الان به هیچ عنوان وقت این سوال نیست .شاید ناخوداگاه و از ترس عدم نتیجه مغزت داره واست دیکته مینویسه ولی باید بکشی یه گوشه یه چک افسری بزنی تو گوشش (یکی هم بزنی تو گوشت خودت که عالی میشه ) بگی نه دیگه اینبار نه
      اینبار میخونم حرف حرف تو نیست حرف منه
      دوم اینکه بیب زیبا عزیز دل برادر شما اگه بهت شک هم کنند که اگه خونده باشی با چک کردن یسری موارد کار به ازمون مجدد نمیکشه اگه هم بکشه بهت یه تایم میدن که مرور کنی مجدد بری ازمون بدی
      مطمعن باش اگه خونده شده باشه و تقلب تو کار نباشه بعد از 1ماه تا نتایج اولیه و بعد از اون فرصت مرور تغییر محسوسی تو درصدات ایجاد نمیشه
      شت از روی عکسمم مشخصه ؟
      فاکینگ 40 کیلو بعد کنکور کم کردم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasn980098 نمایش پست ها
      سلام من الان عضو شدم همه ی گوگل رو زیر و رو کردم ولی جوابی دقیق پیدا نکردم من سال اول رتبم ۵۴۰۰۰ بود امسالم ۹۰۰۰۰ اینا میشه (من افسردگی مزمن داشتم فقط رفتم پاسخبرگو پر کردم اومد سرزنش نکنید تو نخوندی بازم نمیخونی)در واقع امسال سال کنکوره منه حالا من از ۹۰ هزار یا ۱۰۰ هزار منطقه سه بیام بشم ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ سنجش شک میکنه و کار ب آزمون مجدد میشکه؟ اصلا به ۴ رقمی شک میکنن ؟ تو رو خدا کامل راهتماییم کنین چون تو گوگل دیدم ک شک میکنن به سه رقمی ها حالا از ۹۰ هزار تا ۴۰۰۰ هم تغییر رتبه فاحش هست دیگه ب اونم شک میکنن ؟ معدل کتبیم ۱۴.۷۵ معدل کل ۱۸.۷۰ تجربی
      کسی بوده یه همچین جهشی داشته باشه؟
      شما سال دیگه شدی ۲۰۰۰ کشوری سنجش به شما شک میکنه و میخواد ازتون مجددا کنکور بگیره البته که سنجش به این فکر میکنه که حدودا ۱ ماه ممکنه از کنکور شما گذاشته باشه و شما بخشی از مطالب رو فراموش کرده باشید (و بازم البته اول به چک نویس شما نگاه میکنه ) آیا جواب دادن به سوالاتی که اون سوالات از کتاب درسی هستن که یک ماه قبلش آزمون دادید و ۲۰۰۰ کشوزی شدید کار سختیه ؟ استرس آوره؟ باید از یک سال قبل بهش فکر کنید و بخشی از توانتون رو بذارید برای فکر کردن به این مسئله ؟ جواب همه ی اینا ی "نه" بزرگه . واقعا ما خیلی خوبیم ( فقط شما رو نمیگم خودم رو میگم که سال قبل به فامیل راست نگفتم رتبه ام رو و سه ماه میترسیدم و به این فکر میکردم که اگر من قهرمان پیشرفت شدم و کانون خواست ازم مصاحبه کنه نگه رتبه سال قبلت چی بوده و فامیل من مجله ی کانون رو نخونه و بفهمه ک بهش رتبه ای گفتم که غیر واقعی بوده://// )
      بخون فقططط حیف تایمی که بخاطر این فکر ها هدر بره. بابا چرا ما باید خودمون همه چیز رو تجربه کنیم پارسال هم یکی به من گفت این فکر ها چیه میکنی درس بخون و این فکرها رو از سرت بیرون کن که مثل من ضرر نکنی . منم الان به شما میگم تا مثل من ضرر نکنی. خدا کنه شما گوش بدی . موفق باشی خیلی زیاد
      ویرایش توسط Mohadeseh_b77 : 04 مرداد 1400 در ساعت 08:24

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasn980098 نمایش پست ها
      سلام من الان عضو شدم همه ی گوگل رو زیر و رو کردم ولی جوابی دقیق پیدا نکردم من سال اول رتبم ۵۴۰۰۰ بود امسالم ۹۰۰۰۰ اینا میشه (من افسردگی مزمن داشتم فقط رفتم پاسخبرگو پر کردم اومد سرزنش نکنید تو نخوندی بازم نمیخونی)در واقع امسال سال کنکوره منه حالا من از ۹۰ هزار یا ۱۰۰ هزار منطقه سه بیام بشم ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ سنجش شک میکنه و کار ب آزمون مجدد میشکه؟ اصلا به ۴ رقمی شک میکنن ؟ تو رو خدا کامل راهتماییم کنین چون تو گوگل دیدم ک شک میکنن به سه رقمی ها حالا از ۹۰ هزار تا ۴۰۰۰ هم تغییر رتبه فاحش هست دیگه ب اونم شک میکنن ؟ معدل کتبیم ۱۴.۷۵ معدل کل ۱۸.۷۰ تجربی
      کسی بوده یه همچین جهشی داشته باشه؟
      به این راحتی ها شک نمیکنن
      شک هم کنن مراحلی داره همینجوری نیست احضارت کنن
      من از یکی که همین اتفاق براش افتاده بود تو اینستا شنیدم ولی طرف 4 رقمی نشده بود از رتیه 9000 اومده بود شده بود رتبه 6 ایثارگران و دو رقمی منطقه
      پس شک برای رتبه های خیلی تاپخه که از یه رتبه داغون به یه رتبه عجیب میرسن
      ولی به فرض گیریم شک کنن
      اوین کار ک کردن دفترچه سوالاتت هستش که ببینن دفترچه رو تبدیلش کردی به خاک شیر یا نه / سوالارو حل کردی یا نه همینطوری شانسی زدی /
      اگه بعد چک کردن دفترچه باز هم شک داشتن احضارت میکنن که بعد از چند ماه بری دوباره ازت دروس تخصصی رو امتحان میگیرن / دانشگاهت رو ثبت نام میکنی و میری دانشگاه از مهر ولی توی آذر اینا فکر کنم میری دوباره دروس تخصصی رو کنکور میدی / اگه اوضاع خوب بود که دانشگاهت رو اداه میدی اگه خیلی اختلاف زیاد بود با کنکورت اخراج میشی و جریمه و محروم
      در ضمن چرا به این فکر افتادی واقعا؟؟!!!
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وااای حالم ازین سوال بهم میخوره (با احترام به استارتر :/)
      موندم الان طرف با خودش میگه حیف ک سازمان سنجش شک میکنه وگرنه رتبه برتر میشم :/

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره عزیز بیخیال کنکور شو اگه رتبت خیلی جهش کنه سازمان سنجش نصف شب میریزه خونتون میندازه تورو تو گونی چه کاریه بزن تو کار آزاد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)