خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 111 نخستنخست 12312102 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 1662
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آپ
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ratchet Wrench نمایش پست ها
      سلام
      من با دیپلم تجربیم تصمیم دارم ریاضی کنکور بدم .
      پایه ام در ریاضیات تجربی برای مدرسه حدود شصت درصد هست و جوریه که کتاب حسابان و ریاضی جامع خیلی سبز رو درسنامه اش رو راحت و خوب متوجه میشم در اکثر مباحث .
      در فیزیک خداروشکر پایه ام قویه و انگیزه اش رو دارم که سوالات مفهومی و چالشی رو حل کنم البته نه تا حدی که از کنکور پرت بشه .
      با توجه به اینکه من حدود شش ماهه انگیزه ام رو با هزار بدبختی بدست آوردم حاضر نیستم سر سوالات غیر استاندارد آزمون ازش کم بشه . دستکم الان نه. تا مهر
      کیفیت سوالات (متوسط رو به بالا بودن و در سطح کنکور بودن) برای من مهم تر از تراز و رتبه هست زیرا تمرکزم بیشتر بر اینه که توی تمامی دروس بالای هشتاد بزنم .

با این مواردی که گفتم شما چه آزمون آزمایشی برای من پیشنهاد میکنید ؟ خودم بررسی کردم و نتیجه گرفتم که گزینه دو واسم مناسبتره ولی همچنان دودلم و انگار دارم حساسیت الکی به خرج میدم .
      ممنونم.
      شما هرچی آزمون زیر دستت میاد رو باید بزنی، یهو دیدی مهر شد و هنوز داری دنبال آزمون میگردی. کنکور توی این 2 سال نشون داد دیگه چیزی به نام "استاندارد کنکوری" وجود نداره و ممکنه هرسال با سوالات عجیب و غریب روبرو بشید، شما هم باید از الان خودتون رو با سوالات سخت روبرو کنید تا کم کم عادت کنید، اینکه این کار رو بندازید برای چهارماه دیگه اصلا درست نیست. گام اول رو بردارید.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CrdTr- نمایش پست ها
      شما هرچی آزمون زیر دستت میاد رو باید بزنی، یهو دیدی مهر شد و هنوز داری دنبال آزمون میگردی. کنکور توی این 2 سال نشون داد دیگه چیزی به نام "استاندارد کنکوری" وجود نداره و ممکنه هرسال با سوالات عجیب و غریب روبرو بشید، شما هم باید از الان خودتون رو با سوالات سخت روبرو کنید تا کم کم عادت کنید، اینکه این کار رو بندازید برای چهارماه دیگه اصلا درست نیست. گام اول رو بردارید.
      بله متوجه هستم از تیر پیگیر بودم که کجا ثبت نام کنم . اکثراً قلمچی پیشنهاد میدن و بعضیا هم گزینه دو . موندم بین این دوتا. الان آزمون اول قلمچی رو گرفتم و این هفته میزنمش. آزمون دومش هم همینطور انشاءالله . حالا با توجه به اینکه این آزمونها اول و آخر دیگه اکثرا آنلاینن منطقی هست که ثبت نام کنیم ؟ چون شنیدم میگن تراز و رتبه بندیشون مشکل داره .

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ratchet Wrench نمایش پست ها
      بله متوجه هستم از تیر پیگیر بودم که کجا ثبت نام کنم . اکثراً قلمچی پیشنهاد میدن و بعضیا هم گزینه دو . موندم بین این دوتا. الان آزمون اول قلمچی رو گرفتم و این هفته میزنمش. آزمون دومش هم همینطور انشاءالله . حالا با توجه به اینکه این آزمونها اول و آخر دیگه اکثرا آنلاینن منطقی هست که ثبت نام کنیم ؟ چون شنیدم میگن تراز و رتبه بندیشون مشکل داره .
      قلمچی خوبه تراز و رتبه اش هم اونقدری که میگن بد نیست، به نظرم اکثر آزموناش رتبه واقعیه ولی تک و توک بعضی آزموناش(مثل اسفند پارسال و جامع آخر) رتبه های خیلی پرت میده. اگر فکر میکنید که بدون ثبت نام کردن و هزینه دادن میتونید پیوستگیتون رو حفظ کنید که فبها. ولی پیشنهاد میکنم حتما ثبت نام کنید تا با دیدن تراز و رتبه انگیزتون برای مطالعه حفظ بشه و هیچ آزمونی رو از دست ندید.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ضمنا هر آزمونی رو شرکت میکنید حتما حتما حتما تحلیل آزمون رو انجام بدید. توی فرصت استراحتتون لایو های ضبط شده ی تحلیل آزمون رو توی پیج علی شیدایی ببینید خیلی مفید و کامل نحوه تحلیل آزمون رو توضیح دادن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب سلامم خدمت همه دوستانی که امروز آزمون دادن

وقتی کارنامه ها اومد ، بیاین کارنامه بذارین ببینیم چه کردین

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirReza400 نمایش پست ها
      خوب سلامم خدمت همه دوستانی که امروز آزمون دادن

وقتی کارنامه ها اومد ، بیاین کارنامه بذارین ببینیم چه کردین
      screenshot-173-.jpg
      سلام ازمون اول امسالم بود
      نظرتون چیه؟
      ویرایش توسط Amirxray : 09 مهر 1400 در ساعت 17:27

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirxray نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot (173).jpg
مشاهده: 343
حجم: 206.4 کیلو بایت
      نظرتون چیه؟
      سلام
      بنظرم برای آزمون اول خیلی خوبه
      شیمی رو هم تقویت کنی بهتر میشه
      .

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها حالا که این تاپیکو زدین . یادتون بمونه که مهم نیس الان کی به کیه . مهم اینه اون اخرش کی به کیه . این تفاوت و هرکسی بفهمه از الان خودشو بسته
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها

سلام
      بنظرم برای آزمون اول خیلی خوبه
      شیمی رو هم تقویت کنی بهتر میشه
      شیمی مشکل زمان دارم فکر کنم تست زماندار بزنم درست بشه بیشتر نگران ادبیاتم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      بچه ها حالا که این تاپیکو زدین . یادتون بمونه که مهم نیس الان کی به کیه . مهم اینه اون اخرش کی به کیه . این تفاوت و هرکسی بفهمه از الان خودشو بسته
      این حرفتو تو این چند ساله با تموم وجودم فهمیدم واقعا حرفت طلاست

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نظرتون چیه؟

سلام

خوب تقریبا چون اولین ازمون جدی کنکوری ها بعد ازمون اول تابستون بودش که اونم جمع بندی پایه بود و احتمالا هنوز با سبک و سیاق جمع بندی اشنا نبودن تا حدود زیادی ، بدک نیست ولییییییییییییییی خیلیییییی جای کار داره

تقریبا میشه گفت متوسط بوده عملکردتون در کل بعضی ها بهتر مانند ریاضی و زیست یازدهم و زبان دهم ولیییی بعضی ها هم خیلی پایین تر مثلا ادبیات و ...

سعی کنین این بالاپایین رو تو یه درس نداشته باشین مثلا زیست یازدهم خوب باشه دهمش نه

ولیییی چون هنوز تازه شروع جدی رقابت از فرداس زیاد نگران نباشین میشه با یه برنامه درست و حسابی جبران کرد و به نتیاج خوبی رسید

از مطالبی هم که تحت عنوان کالبد شکافی در این انجمن فرستادم هم استفاده کنین اونجا بیشتر تجربیات خودم و بقیه رتبه برترا رو گفتم

موفق باشید

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      سلام

حرفتتون تا حدود زیادی درسته ولیییییییییییییییییی

این باعث نشه از الان تنبلی کنن بچهها و بگن که خوب آخرا فروردین به بعد خوب میخونم جبران میشه که به شدت تفکر اشتباهیه

از الان همین اشتباهات رو داشته باشین ولی روشون کار کنین و تقویتش کنین در نهایت به اون نتیجه دلخواه که دوستمون اشاره کردن میرسین

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirReza400 نمایش پست ها
      سلام

خوب تقریبا چون اولین ازمون جدی کنکوری ها بعد ازمون اول تابستون بودش که اونم جمع بندی پایه بود و احتمالا هنوز با سبک و سیاق جمع بندی اشنا نبودن تا حدود زیادی ، بدک نیست ولییییییییییییییی خیلیییییی جای کار داره

تقریبا میشه گفت متوسط بوده عملکردتون در کل بعضی ها بهتر مانند ریاضی و زیست یازدهم و زبان دهم ولیییی بعضی ها هم خیلی پایین تر مثلا ادبیات و ...

سعی کنین این بالاپایین رو تو یه درس نداشته باشین مثلا زیست یازدهم خوب باشه دهمش نه

ولیییی چون هنوز تازه شروع جدی رقابت از فرداس زیاد نگران نباشین میشه با یه برنامه درست و حسابی جبران کرد و به نتیاج خوبی رسید

از مطالبی هم که تحت عنوان کالبد شکافی در این انجمن فرستادم هم استفاده کنین اونجا بیشتر تجربیات خودم و بقیه رتبه برترا رو گفتم

موفق باشید
      ممنون
      من فارغ التحصیل ام و تقریبا بیست روزه شروع کردم برای کنکور جدید
      مطالبتونو خوندم و برام خیلی مفید بود دست مریزاد
      فقط یه سوال دیگه این که بعد ازمون تو اون روز درس خوندن خیلی برام سخت میشه و واقعا خستم و زمانم یجورایی از دست میره درس میخونما ولی نه با کیفیتی که تو طول هفته میخونم اینو چیکار کنم؟
      بازم ممنون

15. Top | #30

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

نظرتون چیه؟
      چه عجب بعد از مدت ها ما یه تاپیک درسی تو این فروم دیدیم خیلی وقت بود فروم محل دعوای مشاورنما ها و کتاب ها و کلاس ها و معلمان کنکوری شده بود نتیجه این بازار هم کم شدن قبولی های فروم و نایاب شدن مصاحبه با رتبه های برتر نسبت به سال های گذشته و رشد قارچ گونه تاپیک های برنامه اتمی و روتینگ و برنامه سه ماهه و شش ماهه و 6040 و 3020 و 7030 و ... بودیم امیدوارم جو فروم همین طور درسی و با آرامش بمونه اینم یکی از بهترین تاپیک ها بود که هر سال بچه ها کارنامه آزمون هارو قرار میدادن و اونایی که در درسی درصد خوب داشتن معرفی منابع و روش مطالعه میکردن

صفحه 2 از 111 نخستنخست 12312102 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)