خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1

Romantic
      نمایش مشخصات

پیشنهاد:امتحان تعیین سطح معلومات ازاعضای سایت و تعین درجه!

فک کنم اینطوری بهتر باشه چون یکی که زیاد پست داده میاد ویژه میژه میشه بعد یه نابغه که همه رو راهنمایی میکنه و معلوماتش خیلی زیاده و وجودش تو سایت یه نعمته میمونه زیر دست و پا و آخرشم میزاره میره....

لطفا نظر بدید...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اگه بشه که خیلی خوب میشه چون وقتی یه تازه وارد میاد تو انجمن میدونه از کی سوال بپرسه!!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

3. Top | #3

Romantic
      نمایش مشخصات
      مثلا جمع نمرات 5 تا ستاره باشه و به هر کسی به میزان سوادش ستاره بدن! این بده؟

تورو خدا مسئولان یه فکری بکنن

به خدا برا خودم سودی نداره چون از تک تک اعضا کمتر میدونم اما با اینکار سایت سروسامون میگیره

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      سلام.خوب هستین؟
      والا من متوجه منظورت نشدم...یعنی الان سایت سر و سامون نداره؟؟الان که همه چی درجه بندی شده است...حالا بجای ستاره! , عنوان کاربری وجود داره.از مدیرکل تا کاربر عادی.
      واسه پاسخگویی به سوالات هم که درجه بندی کاملی وجود داره و بعید میدونم کسی از تازه واردا به مشکل بخوره!پاسخگو و راهنما و مدیر ارشد هم که داریم.
      کسی هم اگه خودش فکر میکنه داره استعدادش تلف میشه! یا شما و بقیه دوستان کسی رو میشناسن که کاربر عادی است اما لیاقت درجه بالاتر داره حتما بیاین و بگین.چون قطعا رسیدگی میشه.
      تا الان هم کسیو نداشتیم که زیر بمونه!خداییش تا جایی که بوده ملاک درجه , تعداد پست نبوده , بلکه توانایی طرف بوده.مگر مواردی مثل کاربر فعال و ویژه ای که قصد مسولیت نداشته و بر حسب تعداد پست و بصورت خودکار درجه بالاتری گرفته.
      بازم اگه من منظورتو درست نگرفتم توضیح بیشتری بده.

مرسی
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی
      ویرایش توسط Amiir : 01 آذر 1392 در ساعت 19:37

5. Top | #5

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ^ AMIR.N ^ نمایش پست ها
      سلام.خوب هستین؟
      والا من متوجه منظورت نشدم...یعنی الان سایت سر و سامون نداره؟؟الان که همه چی درجه بندی شده است...حالا بجای ستاره! , عنوان کاربری وجود داره.از مدیرکل تا کاربر عادی.
      واسه پاسخگویی به سوالات هم که درجه بندی کاملی وجود داره و بعید میدونم کسی از تازه واردا به مشکل بخوره!پاسخگو و راهنما و مدیر ارشد هم که داریم.
      کسی هم اگه خودش فکر میکنه داره استعدادش تلف میشه! یا شما و بقیه دوستان کسی رو میشناسن که کاربر عادی است اما لیاقت درجه بالاتر داره حتما بیاین و بگین.چون قطعا رسیدگی میشه.
      تا الان هم کسیو نداشتیم که زیر بمونه!خداییش تا جایی که بوده ملاک درجه , تعداد پست نبوده , بلکه توانایی طرف بوده.مگر مواردی مثل کاربر فعال و ویژه ای که قصد مسولیت نداشته و بر حسب تعداد پست و بصورت خودکار درجه بالاتری گرفته.
      بازم اگه من منظورتو درست نگرفتم توضیح بیشتری بده.

مرسی
      شما الان برین دفترچه رتبه های قلم چی رو بگیرین

ببین منتشری رتبه چنده کشوره از منطقه دو(رتبه24)

تو کلاس ما بود. به زور اوردمش تو سایت اما روز دوم گفت یه مشت بی سواد مقام دار شدن و بقیه هم.........(البته توهین نشه)

الان یکی بیاد بگه من زیاد حالیمه. شما چیکار میکنین؟

6. Top | #6

Romantic
      نمایش مشخصات
      تعریف از خود نباشه. رتبه و مقام هم نمیخوام اما به شخصه حاضرم با هر کی شما بگین تو درس زیست شناسی مناظره کنم.

یه ستاره سطح علم هم باشه بد نیست. خدایی بده؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VaZHgooN نمایش پست ها

تو کلاس ما بود. به زور اوردمش تو سایت اما روز دوم گفت یه مشت بی سواد مقام دار شدن و بقیه هم.........(البته توهین نشه)

اولا توهین شد.نه به من (چون من خودم کاره ای نیستم , از همه هم بی سوادتر) به استادا و بچه هایی که بی منت میان و اینجا فعالیت میکنن.
      دوما خوشحالم که ایشون تشریف بردن.ایشالا برن و با باسوادای دیگه هم صحبت بشن.
      سوما اگه کسی بیاد و بگه قطعا یه مقطع زمانی مشخصی رو باید توی انجمن , در راستای اون تواناییش , فعالیت بکنه , فعالیتش زیر نظر گرفته میشه و بعدش درجه مناسب.
      موفق باشی
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

خب چرا خودشونو معرفی نکردن!؟

اگه معرفی میکردن و میگفتن که قصد همکاری دارن مدیریت بهشون درجه لازم رو میداد

شما هم اگه تو بخش زیست که میگید میخواید فعالیت داشته باشید

از الان شرو کنید

در صورت تایید مدیریت بهتون درجه لازم داده میشه

موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من که با ایده ی سطح بندیه درسی شما موافقم ولی:

اولا اینکه همه ی کسایی که درجه ی درسی توی انجمن دارن، واقعا اون درجه متناسب با سطحشونه و خیلی هم با سوادن ( قشنگ توهین کردید دیگه!)

ثانیا اگر دوست شما رتبه 24 هستش، اونم تازه منطقه2، ما اینجا رتبه ی 1 کشوری هم داریم که اصن صداش درنمیاد، پس اونم بیاد الان اینجا بگه میخوام بشم مدیر کل دیگه!!!

لطف کنید به اون دوستتون بگید آدم واسه اینکه خودشو ببره بالا دیگرانو نمیاره پایینو با 2تا رتبه خوب آوردن الکی کلاس نمیذاره!

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      تعریف از خود نباشه. رتبه و مقام هم نمیخوام اما به شخصه حاضرم با هر کی شما بگین تو درس زیست شناسی مناظره کنم.

یه ستاره سطح علم هم باشه بد نیست. خدایی بده؟

امروز شما و باقی بچه ها , توی تاپیکای زیست و معارف حسابی فعالیت کردید و معلوماتتون رو آزمایش کردید.خیلی عالی بود.هم باقی اعضای انجمن استفاده میکنن و هم بیشتر از اونا خودتون.
      شما هم توی هر بخشی که مدنظرت هست که فعالیت وسیع تری داشته باشی اعلام کن (به آراز خان) و یه مدتی که ایشون تعیین میکنن فعالیتت رو نشون بده تا ایشالا درجه رو بهت بدن.
      در رابطه با ستاره معلومات هم من چندان ازش خوشم نمیاد و زیاد مناسب انجمن نمیدونم , حالا خود آراز خان بررسی میکنن.
      بازم ممنون از پیشنهاد جدیدت..
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی
      ویرایش توسط Amiir : 01 آذر 1392 در ساعت 20:24

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)