خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دانشجویان پرستاری یا دوستان آگاه به طرح و خدمت بیان

سلام عزیزان خسته نباشید، من قصد داشتم سال 402 کنکور بدم ولی با این داستانا تصمیم گرفتم 401 شرکت کنم و از اول مرداد شروع میکنم به خوندن...
      ولی یه مسئله ذهنمو درگیر کرده، من اخر شهریور فارغ التحصیلم و گفته میشه باید حداکثر تا سه ماه طرح و بنویسم و تکلیفشو روشن کنم، از اونور یکسال از خدمت معافم ولی ترجیحم اینه طرح و خدمتم یکی شه...
      الان موندم که اگر بخونم و مثلا پزشکی قبول شم، طرح و خدمتم چجوری میشه؟؟ همونجا ایست میشه یا نه باید برم؟؟
      دانشجوی دانشگاه آزادم بودم نه روزانه
      وافعا گنگم تو جریان طرح و خدمت و داره اذیتم میکنه و حتی نمیزاره تمرکز رو درس داشته باشم، خواهش میکنم اگر آگاه هستین بهم کمک کنین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تااونجایی که من میدونم شما اگه رشته ی کنونیتون رو تا اخر بخونید اصلا نمیتونید مجدد وارد دانشگاه بشید و باید برید سربازی
      حتی همین الانشم اگر مدرک معادل کاردانی یا فوق دیپلم براتون قائل شده باشند بازم باید برید سربازی و اجازه ی ورود به رشته و دانشگاه جدید رو تا پس از پایان خدمت ندارید
      راهشم اینه که اگه مدرک معادل نداده باشن باید از دانشگاه انصراف بدی و بعد کنکور بدی.یک سال هم بعد انصراف وقت داری کنکور بدی
      ویرایش توسط Heisenberg1997 : 30 تیر 1400 در ساعت 11:48

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      تااونجایی که من میدونم شما اگه رشته ی کنونیتون رو تا اخر بخونید اصلا نمیتونید مجدد وارد دانشگاه بشید و باید برید سربازی
      حتی همین الانشم اگر مدرک معادل کاردانی یا فوق دیپلم براتون قائل شده باشند بازم باید برید سربازی و اجازه ی ورود به رشته و دانشگاه جدید رو تا پس از پایان خدمت ندارید
      راهشم اینه که اگه مدرک معادل نداده باشن باید از دانشگاه انصراف بدی و بعد کنکور بدی.یک سال هم بعد انصراف وقت داری کنکور بدی
      ولی من شنیدم بعد اتمام تحصیل یکسال فرصت دارن که اگر مقطع بالاتر از قبلی مثل ارشد یا دکترا قبول شدن میتونن باز درس بخونن و خدمت نرن فعلا

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s_hosein_p نمایش پست ها
      ولی من شنیدم بعد اتمام تحصیل یکسال فرصت دارن که اگر مقطع بالاتر از قبلی مثل ارشد یا دکترا قبول شدن میتونن باز درس بخونن و خدمت نرن فعلا
      اون یک سال فرصت رو همه بعد فارغ‌التحصیلی دارن واسه معرفی خودشون به نظام وظیفه
      ولی برای رشته جدید دوباره باید معافیت تحصیلی جدید صادر بشه که نظام وظیفه واسه کسیکه «فارغ‌التحصیل» شده و دوباره از طریق کنکور «سراسری» قبول شده، معافیت مجدد صادر نمیکنه و باید طرف بره سربازی.
      راهش فقط انصراف قبل از فارغ‌التحصیلیه اونم تو سنوات عادی (حداکثر ۵ سال برای کارشناسی).
      ینی دقیقاً همون کاری که من سال ۹۵ کردم واسه اینکه بتونم کنکور ۹۶ شرکت کنم.
      stay focused and never give up

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

اون یک سال فرصت رو همه بعد فارغ‌التحصیلی دارن واسه معرفی خودشون به نظام وظیفه
      ولی برای رشته جدید دوباره باید معافیت تحصیلی جدید صادر بشه که نظام وظیفه واسه کسیکه «فارغ‌التحصیل» شده و دوباره از طریق کنکور «سراسری» قبول شده، معافیت مجدد صادر نمیکنه و باید طرف بره سربازی.
      راهش فقط انصراف قبل از فارغ‌التحصیلیه اونم تو سنوات عادی (حداکثر ۵ سال برای کارشناسی).
      ینی دقیقاً همون کاری که من سال ۹۵ کردم واسه اینکه بتونم کنکور ۹۶ شرکت کنم.
      گند بزنن به این قوانین که فقط عمر آدمو تلف میکنه و خراب میکنه همه فکر و افکارتو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن