خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کدوم منبع زبان؟

سلام برای کسی که زبانش ضعیف هست چه منبعی رو با ذکر دلیل پیشنهاد میدین؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کتاب های پایه ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ شهاب اناری پیشنهاد میدم چون چندین تمایز داره با کتابهای دیگه
      - در آخر هر درس جمع بندی داره
      - سوالای کنکور همان بحث آورده
      _ کتابچه مرور کلمات داره
      راستش من دوازدهم هستم تو آزمونها وقتی از این کتاب به طور هفته ای هر روز کلماتش رو مرور میکردم و سه بار تستاش رو مرور میکردم درصدم بالا و بالاتر می‌ره برای همین با خوندن این کتاب سپس کتاب جامع شهاب اناری میتونی درصد خوبی کسب کنی چون خیلیا ازش نتیجه گرفتن و واقعا مطمئن هس اما برای تو از کتابهای پایه اش شروع کن تا کمکم زبانت خوب بشه البته توجه کن که تلفظ کلماتشو خوب یاد بگیری همچنین این که گفتم سه بار تستاش و مرور میکردم بخاطر اینه که تستاش بیشتر شبیه یه جمله هس برای همین مرور سخت نیست چون یک بار حل میکنی بعدش مرور میکنی تا چندین بار که مرور کنی کامل تو ذهنت میوفته خیلی پر حرفی کردم اما اینم بگم تو زبان هر روز خوندن خیلی مهمه در غیر این صورت باید قید زبان انگلیسی و بزنی ...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درود
      بنظرم لغات تیک ایت میکروطلایی + جامع میکروطلایی بهترین ترکیب برای سطح پایین هست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan_rt نمایش پست ها
      درود
      بنظرم لغات تیک ایت میکروطلایی + جامع میکروطلایی بهترین ترکیب برای سطح پایین هست
      ممنون
      نظرتون راجب جامع میکرو نقره ای چیه؟ دو تا سی دی اموزشی داره و یه کتابچه رایگان که لغات شش سال کلاس مدرسه رو پوشش میده و یه تعداد دیگه لغتم به عنوان لغت ضروری داره کلوز و ریدینگم داره
      جالبیش اینه کتابچه رایگانش تعداد صفحاتش از خود کتاب اصلی بیشتر نباشه کمتر نیست

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      زبانت ضعیفه دلیلش اینه دایره واژگانت پایینه تو برو اول از همه یه کتاب جامع بگیر مثل خیلی سبز یا مبتکران فرق زیادیم ندارن لغات و گرامر ورو خوب یادبگیر ازش وتست میزنی ازشون یا متن میزنی یا کلوز لغات جدیدی که میبینی تو یه دفتر جدا بنویس و حفظشون کن به همین منوال پیش برو بعد از عید هم برو آزمون جامع بزن و ۲۵ تایی و بازم لغت جدید رو بنویس و حفظ کن و آزمونهای اول زمان نگیر آزمونهای بعدی بالاتر از تایم کنکور بزن و بعدی ها برسون به تایم کنکور و بعدی ها ترم برسون به تایم کمتر از کنکور همین و تامام

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.eliot نمایش پست ها
      زبانت ضعیفه دلیلش اینه دایره واژگانت پایینه تو برو اول از همه یه کتاب جامع بگیر مثل خیلی سبز یا مبتکران فرق زیادیم ندارن لغات و گرامر ورو خوب یادبگیر ازش وتست میزنی ازشون یا متن میزنی یا کلوز لغات جدیدی که میبینی تو یه دفتر جدا بنویس و حفظشون کن به همین منوال پیش برو بعد از عید هم برو آزمون جامع بزن و ۲۵ تایی و بازم لغت جدید رو بنویس و حفظ کن و آزمونهای اول زمان نگیر آزمونهای بعدی بالاتر از تایم کنکور بزن و بعدی ها برسون به تایم کنکور و بعدی ها ترم برسون به تایم کمتر از کنکور همین و تامام
      سپاس گذارم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aliporkhani نمایش پست ها
      من کتاب های پایه ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ شهاب اناری پیشنهاد میدم چون چندین تمایز داره با کتابهای دیگه
      - در آخر هر درس جمع بندی داره
      - سوالای کنکور همان بحث آورده
      _ کتابچه مرور کلمات داره
      راستش من دوازدهم هستم تو آزمونها وقتی از این کتاب به طور هفته ای هر روز کلماتش رو مرور میکردم و سه بار تستاش رو مرور میکردم درصدم بالا و بالاتر می‌ره برای همین با خوندن این کتاب سپس کتاب جامع شهاب اناری میتونی درصد خوبی کسب کنی چون خیلیا ازش نتیجه گرفتن و واقعا مطمئن هس اما برای تو از کتابهای پایه اش شروع کن تا کمکم زبانت خوب بشه البته توجه کن که تلفظ کلماتشو خوب یاد بگیری همچنین این که گفتم سه بار تستاش و مرور میکردم بخاطر اینه که تستاش بیشتر شبیه یه جمله هس برای همین مرور سخت نیست چون یک بار حل میکنی بعدش مرور میکنی تا چندین بار که مرور کنی کامل تو ذهنت میوفته خیلی پر حرفی کردم اما اینم بگم تو زبان هر روز خوندن خیلی مهمه در غیر این صورت باید قید زبان انگلیسی و بزنی ...
      خیلی خوب توضیح دادی ممنون

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pishvaa نمایش پست ها
      سلام برای کسی که زبانش ضعیف هست چه منبعی رو با ذکر دلیل پیشنهاد میدین؟

داخل بازار در حال حاضر دو تا کتاب تست معروف هست:
      1- شهاب اناری (مبتکران)
      درسنامه ها کامل نیست و برای برخی از ریز نکات داخل تست ها اومده
      تست های اولیه خیلی ساده هستند ولی تست های شکسپیر خیلی سخت (در حد کنکور زبان و بیشتر) ولی نکات خیلی جالبی داره
      لغات خیلی خوب و کامله
      از نظر زیبایی و صفحه آرایی خیلی افتضاح هست، چشمت درد میگیره از شدت رنگ قرمز

2- کیاسالار (خیلی سبز )
      کامل ترین کتاب از نظر گرامر
      تست های لغت کامله ولی سطح بالاتر از کنکور
      اخر هر درس درسنامه متن داره که مکمل کتاب نترسیم از متن هست.(نترسیم از متن رو حتما بخر و از همون روزی که خریدی روز در میون یک متن رو بزن که تا کنکور تموم شه)
      لغات کامله ولی بر طبق حروف الفا هست، مثل مبتکران هم خانواده ها رو نیاورده که بد هست
      از نظر صفحه ارایی با چشات بازی میکنه

من خودم این دو تا + جمع بندی مهر و ماه رو کار کردم.ولی ترتیب من :
      گرامر: اول کیاسالار بعد اناری
      لغت : فقط اناری
      جمع بندی : هر سه با هم
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      1- شهاب اناری (مبتکران)
      تست های اولیه خیلی ساده هستند ولی تست های شکسپیر خیلی سخت (در حد کنکور زبان و بیشتر) ولی نکات خیلی جالبی داره
      لغات خیلی خوب و کامله

2- کیاسالار (خیلی سبز )
      اخر هر درس درسنامه متن داره که مکمل کتاب نترسیم از متن هست.(نترسیم از متن رو حتما بخر و از همون روزی که خریدی روز در میون یک متن رو بزن که تا کنکور تموم شه)
      لغات کامله ولی بر طبق حروف الفا هست، مثل مبتکران هم خانواده ها رو نیاورده که بد هست

سلام . درک مطلب شهاب اناری بهتره یا نترسیم از متن؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژوپیتر نمایش پست ها
      سلام . درک مطلب شهاب اناری بهتره یا نترسیم از متن؟
      نترسیم از متن چاپ جدیدش خیلی خوبه
      شهاب اناری هم سبک خودشو داره ولی رنگش خیلی چشم منو خسته میکنه،یک بار رفتم سمتش،کور شدم برگشتم.
      بازم خودت نگاه کن هر دو رو بعد انتخاب کن
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      1- شهاب اناری (مبتکران)
      لغات خیلی خوب و کامله

2- کیاسالار (خیلی سبز )

سپاس گزارم
      ویرایش توسط pishvaa : 30 تیر 1400 در ساعت 16:44

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pishvaa نمایش پست ها
      ممنون
      نظرتون راجب جامع میکرو نقره ای چیه؟ دو تا سی دی اموزشی داره و یه کتابچه رایگان که لغات شش سال کلاس مدرسه رو پوشش میده و یه تعداد دیگه لغتم به عنوان لغت ضروری داره کلوز و ریدینگم داره
      جالبیش اینه کتابچه رایگانش تعداد صفحاتش از خود کتاب اصلی بیشتر نباشه کمتر نیست
      علت حجم زیاد کتابچه قسمت درک مطلبش هست که میکروطلایی این مورد رو داخل همون کتاب اصلی جا داده
      درباره سی دی ها اطلاعی ندارم...ولی تو بحث لغت میکروطلایی بهتره
      تو بحث درسنامه گرامری میکروطلایی مفصل تره و بیشتر توضیح داده
      از لحاظ سطح تستا میکرونقره ای یه مقدار بالاتره. در کل توصیه اول واسه سطح پایین میکروطلاییه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan_rt نمایش پست ها
      علت حجم زیاد کتابچه قسمت درک مطلبش هست که میکروطلایی این مورد رو داخل همون کتاب اصلی جا داده
      درباره سی دی ها اطلاعی ندارم...ولی تو بحث لغت میکروطلایی بهتره
      تو بحث درسنامه گرامری میکروطلایی مفصل تره و بیشتر توضیح داده
      از لحاظ سطح تستا میکرونقره ای یه مقدار بالاتره. در کل توصیه اول واسه سطح پایین میکروطلاییه
      ازتون بابت راهنمایی بسیار متشکرم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین منبع بازار آیکیوی زبان جامع گاج هست به آیکیو بودنش توجه نکن خیلی کتاب روتینی هست و اگه درست کارش کنی به صد میرسونتت مبتکران و خیلی سبز رو قورت میده اگه کتاب کلوز و ریدینگ هم خواستی کتاب نترسیم از متن نشر مشاوران آموزش بهترین هست در مرحله بعد پت و متن خیلی سبز

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      بهترین منبع بازار آیکیوی زبان جامع گاج هست به آیکیو بودنش توجه نکن خیلی کتاب روتینی هست و اگه درست کارش کنی به صد میرسونتت مبتکران و خیلی سبز رو قورت میده اگه کتاب کلوز و ریدینگ هم خواستی کتاب نترسیم از متن نشر مشاوران آموزش بهترین هست در مرحله بعد پت و متن خیلی سبز

ممنون بابت راهنمایی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن