خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بین عربی جامع خیلی سبز و عربی جامع میکرو انتخابتون کدوم هست؟

با ذکر دلیل

2. Top | #2
      ion
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      من خودم از لحاظ ترکیب بندی و کیفیت تستای تالیفی خیلی سبز رو ترجیح میدم ... حالا اگر درسنامه هم براتون مطرح باشه که خیلی سبز جلوتره قطعا
      ولییی اونقدر فاصله باهم ندارند
      یه سری نکته در مورد تست زدن عربی هم میگم شاید به درد شما یا بقیه دوستان بخوره
      من برای قواعد عربی یه خلاصه مانندی داشتم و این خلاصه رو با زدن تست قواعد تکمیل میکردم... یعنی اینکه تو اون دفتره برای یه قاعده هر چی که تو کلاس کتاب درسنامه یاد میگرفتم مینوشتم ولی میدیدی وقتی تست میزنی یه نکته ریز از همون قاعده هست و میای همون نکته رو ادامه توضیحاتت در مورد اون قاعده یادداشت می‌کنی... این دفتره قول میدم برای دنیا و آخرتتون ب درد بخوره گرامر زبان هم همین کار رو میکنین
      در مورد ترجمه تست روزانه خیلی خیلی کارسازه... یه تعداد تست مثلا ده تا هر روز بزنین‌ روز به روز حرفه ای تر میشین.. و سرعت میاد بالا... ولی یه فوت کوزه گری هم اینجا هست که به نظرم باعث میشه اوتقدر لغتتون قوی بشه و بعدا هم بتونین متنای آزمونارو راحت برنین... اینکه اینقد راحت از تستای ترجمه نگذرین... حتی تست تالیفیش... یعنی چی... ممکنه شما یه تست ترجمه رو مثل آب خوردن با نگاه کردن به فعل‌های گزینه ها بزنین.... ولی یه لغت جالب جدید داشته باشه که تو ۴ تا گزینه هم یه شکل معنی شدن ولی جدیده... این لغتا رو بکشین بیرون و بازم یه دفترچه یادداشت کنین... قطعا ضعف تو متن عربی ناشی از لغت محدودی ایه که بچه ها دارن و این نکته خیلی میتونه کمکتون کنه... فقط اینا همشون نیاز به تمرین و تکرار دارند... موفق باشین
      در حسرت عطر سیب

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ion نمایش پست ها
      سلام
      من خودم از لحاظ ترکیب بندی و کیفیت تستای تالیفی خیلی سبز رو ترجیح میدم ... حالا اگر درسنامه هم براتون مطرح باشه که خیلی سبز جلوتره قطعا
      ولییی اونقدر فاصله باهم ندارند
      یه سری نکته در مورد تست زدن عربی هم میگم شاید به درد شما یا بقیه دوستان بخوره
      من برای قواعد عربی یه خلاصه مانندی داشتم و این خلاصه رو با زدن تست قواعد تکمیل میکردم... یعنی اینکه تو اون دفتره برای یه قاعده هر چی که تو کلاس کتاب درسنامه یاد میگرفتم مینوشتم ولی میدیدی وقتی تست میزنی یه نکته ریز از همون قاعده هست و میای همون نکته رو ادامه توضیحاتت در مورد اون قاعده یادداشت می‌کنی... این دفتره قول میدم برای دنیا و آخرتتون ب درد بخوره گرامر زبان هم همین کار رو میکنین
      در مورد ترجمه تست روزانه خیلی خیلی کارسازه... یه تعداد تست مثلا ده تا هر روز بزنین‌ روز به روز حرفه ای تر میشین.. و سرعت میاد بالا... ولی یه فوت کوزه گری هم اینجا هست که به نظرم باعث میشه اوتقدر لغتتون قوی بشه و بعدا هم بتونین متنای آزمونارو راحت برنین... اینکه اینقد راحت از تستای ترجمه نگذرین... حتی تست تالیفیش... یعنی چی... ممکنه شما یه تست ترجمه رو مثل آب خوردن با نگاه کردن به فعل‌های گزینه ها بزنین.... ولی یه لغت جالب جدید داشته باشه که تو ۴ تا گزینه هم یه شکل معنی شدن ولی جدیده... این لغتا رو بکشین بیرون و بازم یه دفترچه یادداشت کنین... قطعا ضعف تو متن عربی ناشی از لغت محدودی ایه که بچه ها دارن و این نکته خیلی میتونه کمکتون کنه... فقط اینا همشون نیاز به تمرین و تکرار دارند... موفق باشین
      سپاس گذارم راهنمایی خوبی بود

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      منبع درس به درس همون خیلی سبز بهترینه ،موضوعی خواستی گاج بگیر

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      منبع درس به درس همون خیلی سبز بهترینه ،موضوعی خواستی گاج بگیر
      ممنون

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لغت زیاد بخون ۲۴ درصد کنکور عربی مستقیم به لغت وابسته شده ( ۴ درک مطلب ۲ تست واژگان) خیلی سبز تو درس ۱ لغات متوسطه اول داره خیلی بهت کمک میکنه
      قواعد و ترجمه ک بقیه دوستان توضیح دادن
      راستی اگه خیلی قواعد داغونی کلاس فلاح خوبه( اگه پول و وقتشو داری نداری ولش درسنامه موضوعی گاج کافیه)

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین منبع برای عربی :
      درس به درس : جامع خیلی سبز

موضوعی : جامع میکرو طلایی گاج

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      لغت زیاد بخون ۲۴ درصد کنکور عربی مستقیم به لغت وابسته شده ( ۴ درک مطلب ۲ تست واژگان) خیلی سبز تو درس ۱ لغات متوسطه اول داره خیلی بهت کمک میکنه
      قواعد و ترجمه ک بقیه دوستان توضیح دادن
      راستی اگه خیلی قواعد داغونی کلاس فلاح خوبه( اگه پول و وقتشو داری نداری ولش درسنامه موضوعی گاج کافیه)
      نه بین هفتاد تا هشتاد میزنم عربی رو
      دستت درد نکنه بابت توضیحات

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      بهترین منبع برای عربی :
      درس به درس : جامع خیلی سبز

موضوعی : جامع میکرو طلایی گاج
      ممنون

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pishvaa نمایش پست ها
      با ذکر دلیل
      دوست عزیز این تاپیک برای شما زده شده است تا از به وجود امدن چنین تاپیکهایی توسط کاربران کاسته شود . وقت خودتون رو در این تاپیکها هدر ندهید و یکی را انتخاب کنید د بهترین سرمایه شما در سال کنکور وقتتان هست
      بررسی جامع و دقیق کتابهای کنکوری بازار 1401
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دوست عزیز این تاپیک برای شما زده شده است تا از به وجود امدن چنین تاپیکهایی توسط کاربران کاسته شود . وقت خودتون رو در این تاپیکها هدر ندهید و یکی را انتخاب کنید د بهترین سرمایه شما در سال کنکور وقتتان هست
      بررسی جامع و دقیق کتابهای کنکوری بازار 1401
      حرف شما متین و بدون جواب هست
      چجوری میتونم یک تایپیک رو پاک کنم؟؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن