خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان میکرو جامع زیستاز همون آی کیو تک پایه ها هستننند ؟
      من جلد یازدهم آی کیو رو دارم خواستم ببینم چیکار کنم الان برم دهم و بخرم یا میکرو جامع رو بگیرم ؟؟؟
      چون تک پایه ها ی آی کیو هم زیستاز نوشته

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میکرو جامع زیستاز همون آی کیو پایه به پایه گاجه
      اگه یازدهم آی کیو داری آی کیو دهم بگیر برای دوازدهم آی کیو ۱۲ نگیر جامع بگیر
      چ مسخره بازیه گاج راه انداخت حالم از گاج داره بهم میخوره ینفرم نیست اعتراضی کنه بهشون
      الکی کتاب جمع نکنین میبینین ک انتشاراتیا گرگ گرسنه شدن

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pishvaa نمایش پست ها
      منظورت همون کتابی هست که عکس آقای سمیعی روش هست و نویسندگانش هم محمد عیسایی و اسفندیار طاهری و حسن قایمی هستند؟؟؟
      اره

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

زیست جامع پینوکیو

سلام خدمت همگی
      ایا کسی ویرایش جدیدشو گرفته ؟
      واقعا تغییری کرده نسبت به چاپ قبل ؟
      و اینکه به عنوان منبع اول میشه روش حساب کرد یا نه ؟
      یه منبع کاملا اقتصادی میخوام واسه زیست .

+
      البته واسه خودم نیست یکی از اقوام پرسیدن

ممنونم.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیست جامع میکرو واقعا عالیه به نظرم حتما بخر ضرر نمیکنی

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armomo نمایش پست ها
      زیست جامع میکرو واقعا عالیه به نظرم حتما بخر ضرر نمیکنی
      والا خودم پارسال میکرو پایه رو داشتم خیلی ضرر کردم که خریدم . رفتم به کتابخانه اهدا کردم.یکی از اقوام امسال میره دوازدهم میگه کتابی میخوام جمع و جور و کلا اموزشی و البته اقتصادی .راستش نمیدونستم چی بهش بگم بخره

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این نویسندش فرق میکنه.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armomo نمایش پست ها
      این نویسندش فرق میکنه.
      میکرو پایه (زیستاز ) رو داشتم.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

میکرو پایه (زیستاز ) رو داشتم.
      واقعا ؟؟ یعنی انقدر بد بود ؟؟ من میخواستم همون میکرو جامع زیستاز رو بخرم.
      آی کیوش چطوره اگر بررسی کردین ؟؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خدمت همگی

+

ممنونم.
      سلام من خریدم و چند فصل ازدهمشو کار کردم
      در خصوص اینکه تغییرات کتب درسی رو لحاظ کرده یا نه ... تا حد ممکن آره ولی گستردگی تغییرات انقدر زیاد بوده نه تنها در این کتاب بلکه در اکثر کتب بازار که من بررسی کردم از دستشون در رفته و مطالب حذفی و تغییر یافته هم دارن (بهترین کتاب از نظر اعمال تغییرات تا اینجاکه من مطالعه داشتم زیست تک پایه خیلی سبز بوده) البته بگم من خودم جای نویسنده های کتاب میکرو جامع بودم تغییرات رو بیشتر و بهتر اعمال میکردم یعنی به نظرم تمام توانشونو نزاشتن و هول هولکی شده
      اما در کل کتاب میکرو جامع زیست انقدر خوبه و مزایای دیگه داره که میشه با این عیبش کنار اومد یعنی تغییرات رو بدونی و هر جایی لازم بود نخونیش البته بگم این موارد خیلی زیاد نیست و خیلی کم پیش میاد این جور چیزا
      در کل در بازار سه تا منبع خوب در سطح متوسط به بالا داریم که توصیه من اگه خیلی ضعیف نباشه ی انتخاب از بین این سه تا هست 1- آیکیو جامع 2- میکرو جامع 3- زیست جامع خیلی سبز
      با توجه به تعداد تستاهاشون اگه یکی آیکیو انتخاب کرد همونو کار کنه کنارش آزمون ها رو بزنه کافیه
      اما بخواد میتونه در انتخاب دیگه ای میکرو جامع و زیست جامع خیلی سبزو باهم در طول یک سالش بزنه چون هرکدوم از این دو کتاب برا هر فصل حدود ۱۵۰ تست دارن که در مجموع میشه ۳۰۰ و یک حالت نرمال میشه و ترکیب خوبی هم میشه و با دیدگاه مولفین مختلف خوب هم آشنا میشه موفق باشین

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shirinp نمایش پست ها
      واقعا ؟؟ یعنی انقدر بد بود ؟؟ من میخواستم همون میکرو جامع زیستاز رو بخرم.
      آی کیوش چطوره اگر بررسی کردین ؟؟
      ببینید کتاب بدی نیس سطحش عالیه ولی مشکلی که باهاش داشتم این بود که پاسخنامه بیش از اندازه شلوغی داشت .
      آیکیو نداشتم ولی نمونه رو نگاه کردم بد نبود . یه مزییتش تستا مهم رو علامت دار کرده.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_dal نمایش پست ها
      سلام من خریدم و چند فصل ازدهمشو کار کردم
      در خصوص اینکه تغییرات کتب درسی رو لحاظ کرده یا نه ... تا حد ممکن آره ولی گستردگی تغییرات انقدر زیاد بوده نه تنها در این کتاب بلکه در اکثر کتب بازار که من بررسی کردم از دستشون در رفته و مطالب حذفی و تغییر یافته هم دارن (بهترین کتاب از نظر اعمال تغییرات تا اینجاکه من مطالعه داشتم زیست تک پایه خیلی سبز بوده) البته بگم من خودم جای نویسنده های کتاب میکرو جامع بودم تغییرات رو بیشتر و بهتر اعمال میکردم یعنی به نظرم تمام توانشونو نزاشتن و هول هولکی شده
      اما در کل کتاب میکرو جامع زیست انقدر خوبه و مزایای دیگه داره که میشه با این عیبش کنار اومد یعنی تغییرات رو بدونی و هر جایی لازم بود نخونیش البته بگم این موارد خیلی زیاد نیست و خیلی کم پیش میاد این جور چیزا
      در کل در بازار سه تا منبع خوب در سطح متوسط به بالا داریم که توصیه من اگه خیلی ضعیف نباشه ی انتخاب از بین این سه تا هست 1- آیکیو جامع 2- میکرو جامع 3- زیست جامع خیلی سبز
      با توجه به تعداد تستاهاشون اگه یکی آیکیو انتخاب کرد همونو کار کنه کنارش آزمون ها رو بزنه کافیه
      اما بخواد میتونه در انتخاب دیگه ای میکرو جامع و زیست جامع خیلی سبزو باهم در طول یک سالش بزنه چون هرکدوم از این دو کتاب برا هر فصل حدود ۱۵۰ تست دارن که در مجموع میشه ۳۰۰ و یک حالت نرمال میشه و ترکیب خوبی هم میشه و با دیدگاه مولفین مختلف خوب هم آشنا میشه موفق باشین
      خیلی ممنونم که وقت گذاشتید
      زیست جامع خیلی سبز رو هم بررسی کردین ؟ چطوریه؟
      ویرایش جدیدش اومده اما نمیدونم واقعا تغییر کرده یا نه و اینکه نسبت به ویرایش قبلی بهتر شده؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خیلی ممنونم که وقت گذاشتید
      زیست جامع خیلی سبز رو هم بررسی کردین ؟ چطوریه؟
      ویرایش جدیدش اومده اما نمیدونم واقعا تغییر کرده یا نه و اینکه نسبت به ویرایش قبلی بهتر شده؟
      خواهش میکنم
      زیست جامع خیلی سبز ویرایش امسالشو تازه گرفتم فرصت نکردم فعلا کار کنم اما در نگاه کلی که بهش داشتم بنظرم میومد تستاش در کل بهتر شده و یکم سخت ترش کردن نسبت ب چاپ قبلیش و مدل پاسخنامه چاپ قبل که بیشتر بر اساس جدول بندی بود یکم سعی کردن از اون حالت خارج شن و جایی که نیاز بود با توضیحات یا نمودار جمع بندی کنن و تغییرات کتب درسی رو هم در کل اعمال کردن اما یک جایی که من نیازم بود و نگاه کردم باز از مطالب حذفی مطلب داشت و حالا باید کار کنمش تا نظر دقیقتری بدم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام خدمت همگی

+

ممنونم.

up
      دوستان کسی نظری نداره ؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه مشاور مشهور گفت اکثر رتبه هام سال قبل از پینوکیو تعریف میکردن ...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن