خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

منابع زیست جامع ۱۴۰۱ / کدوم رو برداریم؟

سلام

بین زیست جامع میکرو نقره ای و زیست جامع iq کدوم رو پیشنهاد می دین ؟

رفتم گاج مارکت رو چک کردم . Iq هنوز چاپ ۱۴۰۰ داره و ۱۴۰۱ نیومده ولی واسه جامع میکرو نقره ای ۱۴۰۱ داشتن .... وقت نیست واقعا منتظر بمونم ببینم کی iq رو برای ۱۴۰۱ چاپ کنن ! از طرفی میگم نکنه کیفیت تست های میکرو نقره ای جامع ؛ به پای تست های iq نرسه ....

در حال حاضر همین دوتا رو بهترین منابع می دونم . ولی خیلی دلم می خواد iq واسه ۱۴۰۱ رو بگیرم ... که هنوز نیومده !

راستی تست پینوکیو رو هم گرفتم و استفاده می کنم . ولی تست هاش خیلی پایین ن سطحشون . فقط یه لول کوچولو از خیلی سبز معمولی بالاترن و در حال حاضر عشقی می زنم ازشون منبع اصلی م الگوعه.
      می خوام یه جامع بگیرم که به عنوان منبع دوم بعد از الگو استفاده کنم .

خیلی به شدت احساس می کنم اصن تست ندارم که بزنم ... نه فقط واسه زیست بلکه واسه همه درسا . چکار کنم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژوپیتر نمایش پست ها
      سلام

رفتم گاج مارکت رو چک کردم . Iq هنوز چاپ ۱۴۰۰ داره و ۱۴۰۱ نیومده ولی واسه جامع میکرو نقره ای ۱۴۰۱ داشتن .... وقت نیست واقعا منتظر بمونم ببینم کی iq رو برای ۱۴۰۱ چاپ کنن ! از طرفی میگم نکنه کیفیت تست های میکرو نقره ای جامع ؛ به پای تست های iq نرسه ....

در حال حاضر همین دوتا رو بهترین منابع می دونم . ولی خیلی دلم می خواد iq واسه ۱۴۰۱ رو بگیرم ... که هنوز نیومده !

راستی تست پینوکیو رو هم گرفتم و استفاده می کنم . ولی تست هاش خیلی پایین ن سطحشون . فقط یه لول کوچولو از خیلی سبز معمولی بالاترن و در حال حاضر عشقی می زنم ازشون منبع اصلی م الگوعه.

خیلی به شدت احساس می کنم اصن تست ندارم که بزنم ... نه فقط واسه زیست بلکه واسه همه درسا . چکار کنم؟
      1.ایکو زیست 1401 تو هفته اول مرداد میاد بیرون دیگه نمیدونم کدوم روزش یکی از دوستام هم دانشجویی مولفشه..! .ولی من تفاوتشو با میکرو جامع نمیدونم هردوشم که خودشون نوشتن
      2.پینوکیو اونقدرام بد نیست ...!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      Sil Baştan

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      من iq رو حقیقت به عنوان منبع دوم پیشنهاد میکنم چون برا هر فصل اکثر سوالاتش ترکیبی هستن و تسلط کلی میخاد روی هر سه پایه ولی چون نزدیک ۵۰۰۰ تا سوال داره یکم حجمش بالاس بمونه اخرای سال هم مشکل میشه به جز اون سوالایی که فلش دارن بقیش رو حل کنید نسبت به بقیه منبع ها مطمعن باشید iq خداست و پیشنهاد میشه
      i`m taxic

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

این حجم از وسواس چیزی جز شکست در کنکور رو در پی نداره شما با آبی قلم چی هم میتونید درصد بالا کسب کنید

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من رو تاپیک منابع 1401 به سبک جوزف عزیز این موضوع رو توضیح داده بودم
      دوباره هم اینجا براتون مینویسم :
      ایده سوالات کتاب جامع میکرو غالبا همون آیکیو هستش | حتی بیشتر تست ها هم یکی هستن و مولفا صرفا با عوض کردن جای یکی از گزینه ها با صورت سوال یه تست از آیکیو ، همونو رو میکرو آوردن | یا مثلا در میکرو نوشته کدام یک از گزینه های زیر شباهت بین نوروگلیاها و نورون ها است . همون سوال در آیکیو نوشته ‌شده تفاوت بین سلول های عصبی و غیرعصبی بافت عصبی در کدام گزینه بیان شده است و ...
      البته اینم در نظر داریم که آیکیو نزدیک دو برابر تست بیشتر داره و میکرو بیشتر حالت گلچین ‌‌شدس
      در کل اگه روی زیست مسلط هستید و وقت خوبی دارید ¦ آیکیو
      باز اگه روی زیست مسلط هستید و از طرفی وقت نسبتا کمتری دارید یا میخواید منابع بیشتری کار کنید ¦ میکرو جامع
      ( اینم بگم ترجیحا قبل همه این منابع ، تک پایه های خیلی سبز رو حتما کار کنید . چون واقعا کتاب های خوبی هستن . هر چند سطح تستی یکم پایین تری شاید داشته باشن )
      ویرایش توسط Hadi.Z : 29 تیر 1400 در ساعت 14:43

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      این حجم از وسواس چیزی جز شکست در کنکور رو در پی نداره شما با آبی قلم چی هم میتونید درصد بالا کسب کنید
      نه دیگه در این حد ...

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام

این همه منبع خوب.الگو آخه!؟
      تک پایه خیلی سبز رو بزن بعد برو سراغ آزمون های قلمچی-زیستاز-ماز.
      همین هم زیادیه .
      تا حد زیادی هم با نظر Amir1376 موافقم ولی کلا با هیچی تست نزدن زیست هم مخالفم.
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      1.ایکو زیست 1401 تو هفته اول مرداد میاد بیرون دیگه نمیدونم کدوم روزش یکی از دوستام هم دانشجویی مولفشه..! .ولی من تفاوتشو با میکرو جامع نمیدونم هردوشم که خودشون نوشتن
      2.پینوکیو اونقدرام بد نیست ...!
      چه خوب پس همین روزاست ... پس میکرو نقره ای رو نمی گیرم فعلا با همون نشر پیش میرم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها

نه بابا تازه الان وسواسم خوب شده که

آبی قلمچی رو دهم فقط واسه یه فصل زیست استفاده کردم. اصن کامل نبود . اصن اصن اصن به عنوان تنها منبع من یکی که پینشهادش نمی کنم . اما هنوز هم آبی پایه زیست رو دارم و وقتی تست کم میارم ؛ تست زماندار می زنم باهاش . خوبی ش اینه که پیمانه ایه . یعنی می تونی یه آزمون 20 سوالی یا 30 سوالی یا ... از مبحثی که می خوای برداری و زمان دار بزنی .

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      من رو تاپیک منابع 1401 به سبک جوزف عزیز این موضوع رو توضیح داده بودم
      دوباره هم اینجا براتون مینویسم :
      ایده سوالات کتاب جامع میکرو غالبا همون آیکیو هستش | حتی بیشتر تست ها هم یکی هستن و مولفا صرفا با عوض کردن جای یکی از گزینه ها با صورت سوال یه تست از آیکیو ، همونو رو میکرو آوردن | یا مثلا در میکرو نوشته کدام یک از گزینه های زیر شباهت بین نوروگلیاها و نورون ها است . همون سوال در آیکیو نوشته ‌شده تفاوت بین سلول های عصبی و غیرعصبی بافت عصبی در کدام گزینه بیان شده است و ...
      البته اینم در نظر داریم که آیکیو نزدیک دو برابر تست بیشتر داره و میکرو بیشتر حالت گلچین ‌‌شدس
      در کل اگه روی زیست مسلط هستید و وقت خوبی دارید ¦ آیکیو
      باز اگه روی زیست مسلط هستید و از طرفی وقت نسبتا کمتری دارید یا میخواید منابع بیشتری کار کنید ¦ میکرو جامع
      ( اینم بگم ترجیحا قبل همه این منابع ، تک پایه های خیلی سبز رو حتما کار کنید . چون واقعا کتاب های خوبی هستن . هر چند سطح تستی یکم پایین تری شاید داشته باشن )

ممنونم . حق با شماست .

ببینید من یازدهم میکرو داشتم .... ولی اصن ازش راضی نبودم ... فقط و فقط به یک علت : تست هاش خیلی کم بودن و به قول شما گلچین شده ! همین باعث میشد منی که میکرو تنها منبع زیستم بود ؛ با زدن فقط اون تست ها ؛ هرچند سطح بالایی داشتن ؛ درصد خوب نیارم توی آزمونا . هرچی فکر می کردم دلیل این افت درصدم از پارسال تا امسال چیه به نتیجه نمی رسیدم ! آخرش رفتم الگو گرفتم . اون موقع هنوز یازدهم بودم و تست های الگو برام سخت بودن ...

الان که دارم فکر می کنم بنظرم بهترین کار اینه که وقتی داری برای اولین بار یه زیست رو می خونی (دهم یا ...) از خیلی سبز استفاده کن . بعد که قوی شدی برو سراغ نشر و میکرو و در نهایت وقتی ترکیب کردی ؛ برو سر وقت آیکیو . واسه سال دوازدهم همین کار رو می خوام بکنم.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها

این همه منبع خوب.الگو آخه!؟
      تک پایه خیلی سبز رو بزن بعد برو سراغ آزمون های قلمچی-زیستاز-ماز.
      همین هم زیادیه .
      تا حد زیادی هم با نظر Amir1376 موافقم ولی کلا با هیچی تست نزدن زیست هم مخالفم.

من از الگو خیلی راضیم . . زیستم اونقدر بد نیست که الان ، تابستون ، توی این وقت کم برم خیلی سبز کار کنم خب دهم خ سبز کار کردم ولی یازدهم نداشتم . الانم پینوکیو رو گرفتم و ازش عشقی تست می زنم چرا پینوکیو اینقدر آسون و داغونه ولی همه میگن خیلی خفنه ؟ در کل مطمئن شدم که آی کیو بگیرم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      منم پیشنهادم رو میگم البته ممکنه خوشت نیاد که خب با این حجم از تبلیغات طبیعیه

کتاب تست ها رو بنداز سطل آشغال و بچسب به کتاب درسی...اگه فک میکنی سطحت خیلی پایینه و نمیتونی خودت متن کتاب رو خوب بفهمی از دبیر استفاده کن و بعد خودش بتقی وقت رو برو سر کتاب درسی...باور کن چیزی که سر جلسه کنکور به دادت میرسه اینه که مو به موی کتاب درسی توی ذهنت باشه نه اراجیف و نکات شخمی کتاب تست ها
      واسه تست زیست آزمون های ازمایشی زیست کفایت هستند...همینارو هم مجبوریه که بزنی چون بالاخره ادم میخواد ازمون بده و تمرین مدیریت ازمون کنه باید درس زیست با تست هاش هم باشه

صحییییححححححححح.

باید برم آزمونای ماز رو گیر بیارم

کسی کانالی نمی شناسه که مجانی بذاره آزمون هارو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sorry نمایش پست ها
      من iq رو حقیقت به عنوان منبع دوم پیشنهاد میکنم چون برا هر فصل اکثر سوالاتش ترکیبی هستن و تسلط کلی میخاد روی هر سه پایه ولی چون نزدیک ۵۰۰۰ تا سوال داره یکم حجمش بالاس بمونه اخرای سال هم مشکل میشه به جز اون سوالایی که فلش دارن بقیش رو حل کنید نسبت به بقیه منبع ها مطمعن باشید iq خداست و پیشنهاد میشه
      درستههه
      اول نشر میزنم بعد میرم سراغ آیکیو.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      صحییییححححححححح.

باید برم آزمونای ماز رو گیر بیارم

کسی کانالی نمی شناسه که مجانی بذاره آزمون هارو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      آقای کنکور تقریبا همه آزمونارو میزاره : MrKonkori

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن