خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژوپیتر نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال اونایی که میگین ما تو کتابخونه هیچ دوستی نداشتیم .
      وقتی دوستا توی تایم استراحت اینهمه حرف می زدن چکار می کردین رو مخن واقعا . نمی تونی چیزی هم بهشون بگی چون جبهه می گیرن :/ اما اگه دوستشون باشی خب یه چیزی بهشون میگی گوش می کنن
      تازه از همه بدتر اینکه تایم استراحت اعضای اکیپ ها یکیه و مثلا هر یه ساعت یه بار استراحت می کنن . یعنی بعد از هر یه ساعت شروع می کنن به حرف زدنننننن
      اونوقت اگه من مثلا هر دوساعت یکبار استراحت میکنم چکار کنم وسط حرفای اونااااااااا
      اول اینکه نیمه فعال شدنت مبارک

دوما تو کتابخونه شهر ما یواش حرف میزدن،طوری که با فاصله فقط صدا پیس پیس میشنیدی،خب منم کسایی که حرف میزدن رو میدونستم کجا میشین ، تو دورترین فاصله ازشون میشستم...اگه هم جام اشغال میشد مجبور میشدم نزدیکشون باشم ، توجه نمیکردم به حرفاشون(چون نصفشون بیهوده ان و بدردت نمیخورن)یعنی اینجور خودت رو قانع کن که حرفاشون قرار نیست برات مفید باشه،پس نسبت بهشون بی توجه باش.

در ضمن من رو صداها زیاد حساس نیستم شاید تو باشی

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ههههههههههی و اینم بگم که با اون دوستام که گفتم بچه مثبت و درسخونن و ..... هم حرف زدم راستی .... هیچ کدوم حاضر نشدن باهام بیان
      میگفتن کتابخونه بده ولی خوبه ! چمیدونم بهونه می آوردن
      خب احساس افسردگی می کنم :/

خب ولی اونقدر هاهم مهم نیس... خب شاید همینجوری بهتر باشه . بهرحال فردا ساعت 8 صبح میرم کتابخونه .

می خوام ساعت 8 تا 2 و نیم که ساعات اوج اهمال کاریم هستن رو به پیوستگی در درس خوندن برسونم .
      خیلی هم عالی شد که نمیان
      برو تنهایی عشق کن با درسات و یه تابستون عالی بساز

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه توصیه
      اگر میخواید برید کتابخونه ،،، به هیچ عنوان با دوست و آشنا و فامیل نرید و اصلا هم‌ توی کتابخونه با کسی دوست نشید که وقتتون واقعا هدر میره

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال اونایی که میگین ما تو کتابخونه هیچ دوستی نداشتیم .
      وقتی دوستا توی تایم استراحت اینهمه حرف می زدن چکار می کردین رو مخن واقعا . نمی تونی چیزی هم بهشون بگی چون جبهه می گیرن :/ اما اگه دوستشون باشی خب یه چیزی بهشون میگی گوش می کنن
      تازه از همه بدتر اینکه تایم استراحت اعضای اکیپ ها یکیه و مثلا هر یه ساعت یه بار استراحت می کنن . یعنی بعد از هر یه ساعت شروع می کنن به حرف زدنننننن
      اونوقت اگه من مثلا هر دوساعت یکبار استراحت میکنم چکار کنم وسط حرفای اونااااااااا
      کتابخونه ای که ما بودیم ی سالن بود و ی راهرو
      بچه ها برا استراحت میومدن تو راهرو
      اونایی هم تو سالن حرف میزدن تذکر می دادین ساکت می شدن
      ی چند نفری هم پرو تر بودن به مسئولای کتابخونه اطلاع می دادیم
      اونا هم سر همین ۲ نفری رو اخراج کردن
      بازم من دور از هیوهای بچه های پر سر و صدا می نشستم
      ی بارم با یکیشون خییییلی بد دعوام شد
      ی اکیپ عجیب و درس نخون و ترسناکم بودن
      باز اگه اونجا دانشجو هست از اونا بخواه تذکر بدن

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام به همه رفقا امیدوارم حال همگی خوب باشه

راستش من تصمیم گرفتم توی کتابخونه درس بخونم . حالا چرا ؟ آیا خونه خیلی شلوغه ؟ آیا سر و صدا زیاد هست یا؟؟؟ خیر . من می خوام برم کتابخونه و با دوستای خرخون و بچه مثبتم درس بخونم بیشتر از هرچیز به خاطر اینکه نظم داشته باشم . همچنین به خاطر اینکه از رقابت مفید با دوستای خرخونم استفاده کنم . که همه اینا چیزای خیلی خوبن تازه وقت های استراحت هم می تونیم به همدیگه انگیزه بدیم و بحث های درسی بکنیم . اینکار تازه کمک می کنه از حواشی هم دور بشم چون اونجا که اینترنت ندارم

راستش امروز با یکی از دوستام رفته بودم کتابخونه . ولی خب چون دیر رفتیم سریع برگشتیم و زیاد طول نکشید اما همون قدرشم خوب بود . فقط متاسفانه مشکل اینجا بود که این دوستم سطح درسیش از من پایین تره و زیاد هم خرخون نیست و نصف بیشتر تایم رو داشت با گوشی کار می کرد و فیلم می دید

خانواده مم واسه همین مخالف کتابخونه هستن . میگن کتابخونه واسه کسایی که خونه شون شلوغه و مناسب درس خوندن نیست . نه من ! و اینکه خانواده م مخالف درس خوندن گروهی اونم تازه با دوست های صمیمی هستن ! میگن شما هی می شینین با هم دیگه گپ می زنین و دیگه درس نمی خونین

البته حرفشون کاملا اشتباهه و باهاشون موافق نیستم من . چون امروز با اینکه با صمیمی ترین دوستم رفته بودم خیلی کم باهم حرف زدیم و اونم فقط حرفای درسی خیلی خوب بود.

ی سری از دوستام هستن که هنوز باهاشون هماهنگ نکردم اما می خوام به زودی هماهنگ کنم که با همدیگه هر روز بریم کتابخونه و یه سری قوانین هم می خوام برای درس خوندن گروهی مون بذارم (اونا بچه های خوبین قبول می کنن) تا دیگه از درس خوندن گروهی مون بهترین بهره رو ببریم و تو حاشیه نریم . (هرچند مطمئنم این اتفاق نمی افته چون اونا خیلی درسخون و بچه مثبت هستن خداروشکر )

متاسفانه توی شهر ما اصلا چیزی به اسم پانسیون مطالعاتی وجود نداره (تا همین چند وقت پیش حتی نمی دونستم یعنی چی اصلا) ولی اگه بود حتما می رفتم اونجا . هرچند همین کتابخونه خودمون هم خوبه اگه یه سری قوانینی که می خوام به دوستام بگم .کتابخونه ما فقط از ساعت ۸ صبح تا ۲/۵ بعد از ظهر بازه که این دقیقا همون تایمیه که درصد اهمال کاری من میره بالا و اصن بخاطر همینه که می خوام اون تایم رو توی کتابخونه بذارم تا مجبور شم به درس خوندن .

حالا با این وجود آیا هنوز هم درس خوندن توی کتابخونه با دوستان بده؟!!!!!!

چنتا سوال دارم :
      1_ با دوستام هر روز بریم کتابخونه یا چند روز در هفته ؟!
      2_ چه پیشنهاد هایی دارین برای اینکه بهره وری درس خوندنمون توی کتابخونه بره بالا.
      3_ تجربه درس خوندن توی کتابخونه رو دارین ؟ تجربه خوبی دارین یا بد؟
      4_اصن کلا درس خوندن توی کتابخونه بنظرم شما خوبه یا بد ؟
      5_ چکار کنم تا درس خوندمون به حاشیه کشیده نشه
      و حرفای مامان و بابام راست نشن؟!

درس خوندن تو خونه یه چیز دیگس آخه کتابخونه یخچال نیس هی بخوای بین درس خوندن بری درشو باز کنی اینم یه تفریحی برای خودش بین درس خوندن

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین اول اینکه تو نمیتونی تعیین کنی چون با دوستای درس خونت هستی یقینا دچار حواشی نمیشی...اتفاقا اگر حواست جمع نباشه حواشی کتابخونه و دوستات از حواشی ای که ممکنه خونه درگیرش بشی خیلی بیشتره
      پس اگر مصممی برای رفتن باید خودکنترلی بالایی توی اهمیت ندادن به مسائل غیردرسی داشته باشی که کار آسونیم نیست
      در کل من رفتنو توصیه نمیکنم...ولی به نظرم اگر میخوای بری کتابخونه تنهایی برو و یه جای دنج و گوشه سالن رو انتخاب کن که پشت به بقیه بشینی و تا حد امکان بقیه رو نبینی
      خونواده ات هم میگن درگیر حرف و بحث باهاشون میشی منظورشون وسط درس نیست که!مثلا شما تایم ناهارو میرید از سالن بیرون جای اینکه یه ربع غذا رو بخورید و برگردید درگیر میشید و یهو میبینید یک ساعت رفته!
      اینا همه تجربیات من توی سال اول کنکورمه حالا با اینکه من اندازه دوستام درگیر حاشیه نبودم اوضاعم این میشد!
      کلا میخوام بگم راحت نمیتونی بگی نه چون کنترلش واقعا سخته!
      و به نظرم اگرم میخوای بری بعضی روزا رو برو چون من مثلا سال اول کنکورم دقیقا خورد به کرونا تا قبل کرونا با دوستام میرفتم من مثلا هفته ای دو یا سه بار میرفتم دوستام هرروز!
      بعد یهو خورد به کرونا و همه جا بسته شد و من چون هم به خونه هم به کتابخونه عادت داشتم تونستم درسمو ادامه بدم اما دوستام چون به کتابخونه عادت کرده بودن نمیتونستن درس بخونن!
      اگه هرروز بری یهو ممکنه بگن وضع قرمزه همه جا بسته است بعد برات سخت میشه تو خونه خوندن
      امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم بهت
      ویرایش توسط Unicorn_m : 29 تیر 1400 در ساعت 19:16

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز دقت کن که چقدر وقتت رو داری توی فروم هدر میدی برای یه سوال ساده!
      لطفا با چشم باز تصمیم بگیر. اگه زمان رو از دست بدی دیگه نمیشه برش گردونی.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن