خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آی کیو زیست و شیمی

سلام دوستان وقتتون بخیر
      ببخشید من میخوام نظرتون رو درباره کتاب ای کیو شیمی و زیست شناسی بدونم؟سطحشون چطوریه ؟کتب خوبی هستن در مقایسه با میکرو های گاج؟کسی نتیجه گرفته ازشون؟برای منبع دوم میخوام چون تقریبا یه منبع رو کار کردم ممنون از راهنمایی هاتون پیشاپیش

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بجا آی کیو شیمی میکرو(چاپ سال 99)بهتره میتونه موثر واقع شه(که چون قدیمیه و احتمالا به کارتون نمیاد و نمیشه پیداش کرد ولی به جاش میتونید میکرو طلایی استفاده کنید(سطحش پایینتره به نسبت آی کیو ،ولی سوالات آی کیو در کل با توجه به سختی سوالاتش زیاد بدرد کنکور نمیخوره(بازم میگم میکرو چاپ قدیمش پیدا کردی بهتره...)
      آی کیو زیست در کل با توجه به کنکور خوبه ولی کافی نیست!
      دو حالت داره یکی اینکه پشت کنکوری باشید یا استعداد و تجربه در خواندن زیست داشته باشید به عنوان تک منبع کتاب خوبیه ولی اگر سال اولی باشید به عنوان تک منبع اذیتتون میکنه اون اوایل...)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arvin80 نمایش پست ها
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      ببخشید من میخوام نظرتون رو درباره کتاب ای کیو شیمی و زیست شناسی بدونم؟سطحشون چطوریه ؟کتب خوبی هستن در مقایسه با میکرو های گاج؟کسی نتیجه گرفته ازشون؟برای منبع دوم میخوام چون تقریبا یه منبع رو کار کردم ممنون از راهنمایی هاتون پیشاپیش
      سلام دوست عزیز
      http://forum.konkur.in/thread76210.html

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایکیوی زیست و شیمی و ریاضی بهترین منبع سطح پیشرفته بازار هستن

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arvin80 نمایش پست ها
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      عاایه
      منابع قوی و جوندار

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن