خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

یه فایل انگیزشی آموزشی کنکور برای شروع قدرتمند و کنار گذاشتن بهونه ها

سلام یه فایل گوش کردم برای شروع کمکم کرد گفتم برای شمت هم بزارم شما هم فایل خوب دارید بزارید
      شما چگونه می تونید سرانجام رتبه شگفت انگیزی در کنکور داشته باشید+ویس (فایل صوتی )مشاوره ای ۳۰ دقیقه ای رایگان

بدون هیچ استرسی از اینکه سال کنکور نگران باشید

بدون هیچ استرسی از اینکه سال کنکور نگران باشید چرا یه اتفاق مثل نداشتن منابع مناسب شما رو از رسیدن به هدفتون باز داره می تونید شروع کنید و قدم بردارید اون وقت که شرایط ،امکانات و کلا هر چیزی که شما لازم دارید برای اینکه به رتبه زیر ۱۰۰۰ برسید یکی پس از دیگری برای شما فراهم میشه دیگه لازم نیست حتما چندتا کلاس رنگابارنگ شرکت کنید برای اینکه بتونید نتیجه خوبی در کنکور بگیرید و حتی لازم نیست از قبل پایه قوی داشته باشید نگران این باشید اخه چرا خانواده ام منو درک نمیکنه داداشم صدای تلویزیون زیاد می کند بابام برای ثبت نام کلاس به من پول نمیده خود من اصلا چرا نمی تونم برنامه ای خودم و یا برنامه ای که مشاورم برای ریخته کامل اجرا کنم

سوال های شما

من چرا همش خسته میشه و ناامید میشم از اینکه رتبه زیر ۱۰۰۰ بشم هنوز ساعت مطالعه خوبی ندارم ،تازه منابع خوبی یا ندارم یا اگه دارم ناقص هستند به نظر شما چاره کار چیه شما که این همه رتبه برتر داشتید بگید

پاسخ مشاور
      شما تنها کاری که لازم هست انجام بدید برای اینکه به هدف قشنگتون برسید این که شروع کنید در هر وضعیت که هستید لازم نیست از همون اول فوق العاده باشید حتی شده با روزی نیم ساعت شروع کنید فقط شروع کنید وقتی شما شروع می کنید و هر بار سعی می کنید فقط کمی بهتر از قبل تون باشید اون وقت هست که معجزه رخ افراد شرایط و امکانات برای شما فراهم میشه درست مثل وقتی که با اتومبیل تون می خواید از تهران بیاد شیراز با اینکه چراغ ماشین شما ۱۰۰ متر بیشتر جاده را روشن میکنه چرا شما حرکت می کنید

چون شک ندارید اگه ۱۰۰ متر اول طی کنید ۱۰۰ متر دوم (از ۱۰۰ متر تا ۲۰۰ متر)به شما نمایش داده میشه اگه ۱۰۰ متر دوم طی کنید ۱۰۰ متر سوم به شما نمایش داده میشه و همین جور تا اخر کل مسیر برای شما روشن میشه و به دانشگاه مورد نظر می رسید
      محمد احمدی رتبه ۱ تجربی ۹۵ از تجربه شخصی اش می گوید
      مثل محمد احمدی رتبه ۱ سال ۹۵ که به قول خودش مهم ترین ویژگی شخصیت آموزشی همین بود که حرکت کرده با ذهنی روشن و شد رتبه ۱ با اینکه یکه کلمه هم از زیست چیزی نمی دونسته بدون اینکه وقت خودشون مثل خیلی از پشت کنکوری ها با کلاس ها تلف کنه
      امیر رضا برلتی رتبه ۱ تجربی ۹۷ از تجربی شخصی اش می گوید

حتی اگه تو این مسیر خسته شدی ی و کمی هم نا امید بازم اشکالی نداره بدون که این اتفاق فقط برای تو کی نیست حتی امیر رضا براتی رتبه ۱ تجربی ۹۷ سال کنکور به قول خودش روز تولدش که می خواست به خودش یه هدیه بده بدترین نتیجه داخل آزمون گرفت اما فرق اون با هزارن نفر دیگه که نتیجه نگرفتند و پشت کنکور موندند این باود که اون داخل این وضعیت نموند دوباره با توکل به خدا و با امید شروع کرد و خداوند پاداش می دهد به کسانی که حرکت می کنند و استمرار دارند

در این راه و خداوند نه تنها به امیر رضا براتی رتبه ۱ تجربی ۹۷ بلکه به تو و هر کس دیگه که با توکل و امید حرکت کند پاداش می دهد همون طور که به من هم با اینکه کنکور اولم شد بود کد ملی بار دوم یه راه متفات شروع کردم وهمون طور که ۹۰۰ خورده ای از شاگردانم که از سراسر ایران (مخصوصا تهران و شیراز )با وضعیت درسی و اقتصادی متفاوت بودند حرکت کردند و اونها پاداش ایمانشون گرفتند و نه اینکه منتظر مونند تا همه چی خوب بشه بعد حرکت کنند پس تو هم از همین الان هر چند کوچک حرکت کن و نتیجه خودتو برای من کامنت بزار تا فایل های بیشتری تولید کنم برای تو که می خوای در هر شرایطی که الان هستی بهترین باشی منتظر نظرات ارزشمند شما هستم .
      لینک ویس

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نقل از جناب بوعلی :
      اگر برای یک اشتباه هزار دلیل بیاورید،در واقع هزار و یک اشتباه از شما سر زده است!

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این چی بود دیگه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژوپیتر نمایش پست ها
      این چی بود دیگه

یه تاپیک سمی

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahrou نمایش پست ها
      به نقل از جناب بوعلی :
      اگر برای یک اشتباه هزار دلیل بیاورید،در واقع هزار و یک اشتباه از شما سر زده است!

دقیقا بی جای اینکه ۱۰۰۰بار آزمون و خطا انجام بدی از تجربیات افراد موفق و همچین ویس هایی استفاده کن

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط I.G.I.-2 STRIKE نمایش پست ها
      یه تاپیک سمی
      مثبت اندیشی شما سمی می دونید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      خداوکیلی یه کنکوری که بخواد توسط یه ویس انگیزه بگیره به چه دردی میخوره؟؟؟؟؟؟؟این مسخره بازیا چیه برید بخونید ،خودتون باید انگیزه داشته باشید برای رسیدن به اون هدفتون شروورای اینا رو به خودتون ترجیح میدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      خداوکیلی یه کنکوری که بخواد توسط یه ویس انگیزه بگیره به چه دردی میخوره؟؟؟؟؟؟؟این مسخره بازیا چیه برید بخونید ،خودتون باید انگیزه داشته باشید برای رسیدن به اون هدفتون شروورای اینا رو به خودتون ترجیح میدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی تو سال کنکور حتی یه ویس انگیزشی و یا یک مطلب انگیزشی نخوندی؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درس خوندن که لازم هست و حتما باید باشه اما زمان استراحت انسان نیاز به انگیزه و انرژی داره رتبه برترها هم انگیزه لازم می دونند

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fariba23 نمایش پست ها
      مثبت اندیشی شما سمی می دونید

نه آخه همش داشت تبلیغ می کرد واسه خودش
      لهجه ش هم خیلییی با مزه بود

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژوپیتر نمایش پست ها
      نه آخه همش داشت تبلیغ می کرد واسه خودش
      لهجه ش هم خیلییی با مزه بود
      من اون نکاتی که گفت و رتبه برتر ها گفتن بهم کمک کرد وگرنه این سایت هم کلی تبلیغات داره من فقط اون نکاتی که کمک میکنه استفاده می کنم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      منظورمو نفهمیدید گفتم یه کنکوری که برای خودش یه هدی داره و مصممه که بهش برسه نیازی به اینا نداره و خودش باید کوه انگیزه باشه....!!!

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منظورمو نفهمیدید گفتم یه کنکوری که برای خودش یه هدی داره و مصممه که بهش برسه نیازی به اینا نداره و خودش باید کوه انگیزه باشه....!!!
      درست می فرمایید اما دختر خاله من امسال کنکور داد داخل قلم چی هم رتبه اش خوب می شد می گفت من صبح ها و ظهر فایل گوش می دادم تاثیر گذار بود یه چند تا ویس برام فرستاد یکی مشاوره خصوصی هست (اگر راضی بود و بقیه هم خواستند اونم )میزارم میگه انگیزه ۲ مدل هست۱. درونی ۲. بیرونی
      اون چیزی که باعث نتایج میشه انگیزه درونی هست اما انگیزه بیرونی هم تاثیرگذار هست

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      اشتباه مکن ویس انگیزشی خیلی تاثیر داره البته برای یکی دو روز نه 353 روز باقی مانده

احسنت کاملا درست می فرمایید مثل دوش گرفتن هست اگر می خوای تمیز باشی و سرحال هر چند وقت یه بار یه حموم رفتن لازم هست این مثل اون هست

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAh_Akb نمایش پست ها
      یعنی تو سال کنکور حتی یه ویس انگیزشی و یا یک مطلب انگیزشی نخوندی؟
      به نظر من وقتی انگیزه خوب باشه کیفیت درس خوندن خیلی بالا میره انگیزه مثل سوخت میمونه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن