خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 95
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khazan1 نمایش پست ها
      بنده خداها گرخیدن.
      نترسین نترسین ما همه باهم هستیم .
      دقیقا در حال گرخیدن بودم

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      خب سلام امیدوارم تایم های غیر اساسی در اینترنت باشید و رکورددار مدت زمان آنلاین در سایت نباشید.
      می‌خوام درمورد خوابگاه دانشجویی براتون بنویسم،( مثلا یک خوابگاه دانشجویی در تهران) شبیه زندان میمونه، یه ساختمون بزرگ پر از پله و راه رو و اتاق های حدودا ۱۰ متری که اغلب ۲ تخت خواب دو طبقه ( برای ۴ نفر ) که بعضی وقتا دو نفرم اضافه میشن و زمین می‌خوابن و اینطوری ۶ نفر در یک اتاق حدودا ۱۰ متری هستید، اینکه هم اتاقی هاتون کی باشند و چی باشند در مرحله اول غیر قابل پیش بینی و رندوم است یعنی امکان داره در یک اتاق مثلا ترم ۶ علوم سیاسی اهل تبریز، ترم ۱ مدیریت بازرگانی اهل همدان، ترم ۳ زیست شناسی گیاهی اهل اصفهان، ترم ۷ جامعه شناسی اهل زاهدان و ... وجود داشته باشد، خب حالا جذاب شد، شما برای اولین بار در اتاقی قراره زندگی کنید که همه جور آدم توش هست، اینکه در مسیر راه چی میشه نمیشه، به رفتار، میزان وفق پذیری شما به اتاق، میزان گذشت و صبر و تحمل و ... بستگی داره، امکان داره شما حساس باشی و سر هر موضوعی دعوا رخ بده و کارتون به حراست خوابگاه برسه یا خیلی چیزای دیگه، پس سعی کنید خودتونو با محیط وفث بدید، اگر ترم یکی بودید و وارد اتاقی با ترم بالایی شدید بی شک انگیزه و اهداف شما را در مرحله اول مورد تمسخر و حمله قرار میدهند و ۴ ۵ دقیقه به شما میخندند، طبیعی است نوبت شماهم میشود که ترم بالایی شوید و همین بلا رو سر ترم یکی که میبینید آورید!
      آشپزخانه نسبتا بزرگی در هر طبقه وجود دارد با چند اجاق و ظرف شویی که میتونید استفاده کنید، هر اتاق معمولا باید یک یخچال داشته باشه مثلا تخم مرغ هارو بذارید اونجا، البته امکان داره بخوابید صبح پاشید ببینید یخچال رو بچه های طبقه بالا اومدن ساعت ۴ صبح بعد از گشنگی بازی مافیا، خالی کرده باشند و نیمرویی زده اند ! طبیعیه حساس نباشید !
      مثال از خودم، البته بگم الان رفیقای درجه یک همیم ! یه تبریزی داشتیم تا طلوع آفتاب سریال فرندز میدید و هی میخندید و اصلا براش مهم نبود کسی خوابه یا نه چون هدفون تو گوشش بود، یه لرستانی داشتیم یهو ساعع ۳ لامپ سمت تخت خودشو روشن میکرد و نمایشنامه اتللو رو میخوند و پچ پچ میکرد و مته به مغز من میزد ! یه ارومیه ای داشتیم دانشجوی حقوق بود یه دفعه وسط خواب بیدارمون میکرد مارو تهدید میکرد به ورود به عنف و ضرب و شتم :/ در کل روانی میشید و باید خیلی به خود و اعصاب خودتون مسلط باشید.
      توی خوابگاه خودتونید و خودتون! دیگه کسی نیست براتون غذا درست کنه! یا باید غذای دانشجویی بگیرید که خیلی آرزونه، یا خودتون درست کنید،یا سفارش بدید، دیگه کسی نبست لباساتون رو بشوره ! اگه خوابگاه ماشین لباسشویی نداشته باشه خرید یک لگن یا تشت پلاستیکی رو فراموش نکن :/ دوری از خانواده و دوست و رفیق هم شهری و فامیل و حس غربت و تنهایی و بغض و ... در اوایل خوابگاه طبیعیه .
      ورودی خوابگاه توسط نگهبانانی کنترل میشه و شما برای ورود معمولا از کارت خوابگاه یا اثر انگشت استفاده میکنید که ساعت و روز ورود و خروج ثبت سیستمی میشه، برای ما پسرا تا ساعت ۱۲ شب و دخترا تا ۹ شب میتونستند بیرون باشد و ورود بعد از آن اگر تکرار می‌شد توسط حراست به خونواده در شهرستان اعلام میشد : )

خب از اینجا به بعد شاید به مزاج خیلیا خوش نیاد و باز منو قضاوت کنید و حمله، می‌خوام درمورد خوابگاه دانشگاه خودم بگم، اطلاعات رو صرفا این جهت میگم که بررسی و فکر بشه، در جایگاهی نیستم درست یا غلطش رو تایید یا تکذیب کنم، پس بدون شاید خوابگاه توهم این چیزا توش بود و وقتی اولین بار دیدی تعجب نکنی.

پسرای زیادی درگیر مواد مخدر مثل گل هستند, سیگار که پایه ی ماجراست، تک و توک مشروبات الکلی توی فریزر پیدا می‌کنی و تهیه‌ش خیلی سخت نیست، پسرا تو فازای اینکه برن یه گوشه اهنگ بیلی ایلیش بذارن و به افق خیره شن و تفکرات عجیب خودشون رو در حالت مستی بگن، زیاد میبینی، معمولا شاغل نیستن و افسردگی عجیبی دارند و از بی پولی رنج میبرن و الاف میچرخن که بیکار نمونن، درس و مشقم فقط شب امتحان!
      درمورد دخترا از این جهت میگم که ما دوستای زیادی داشتیم و چون خوابگاه ما نزدیک دخترا بود، اطلاعات رو دریافت میکردم.
      خوابگاه دخترا متفاوت از پسراست، خب اونجا فقط ورودی خوابگاه آقاست و دیگه آقایی نمی‌بینی و همه خانم اند، البته تعمیر کار ها و نیروهای تاسیسات آقا هستند.
      دخترا در محیط خوابگاه راحت لباس میپوشند( مثل پسرا) مثلا شلوارک و تاپ و ... یه چیزی عادی محسوب میشه، اینکه چی میشه چی نمیشه تعداد کمی از دخترای خوابگاهی دچار تغییر در گرایشات جنسی خود میشن و به اصلاح همجنسگرا میشوند و شاید شاهد چیزایی باشی و شاخ در بیاری، پس اگه دیدی یه لباس خوشگل پوشیدی و داری توی راهرو راه میری و یکی اومد بهت یچی گفت و درخواستی کرد، تعجب نکن، اگه در تمایلاتت نبود از الان براش جوابی آماده کن تا بتونی از حق و حقوق خودت دفاع کنی، اگرم بود که دیگه خوددانی :/ سیگار و گل و مشروبات الکلی هم در محیط دختران یافت میشه اما نه به اندازه پسرا، ولی سیگار زیاد میبینی، اگه سیگاری نیستی سعی کنی اتاقت افراد غیر سیگاری باشند اما اگر توجه نکنی خودتم سیگاری میشی :/
      دیگه خسته شدم سعی کردم مهمارو بگم

حالا فکر کن همه اینا توی دانشگاه ما رتبه های برتر و درسخونا و جورایی نخبه های کشوری ان البته این یک توهم است.

درمورد عشق و عاشقی هم توی دانشگاه میگم )

اگه سوالی یا تجربه ای داری برام بنویسید
      مرسی مثل همیشه
      بزرگوار مرحمت کن منو تگ نکن تو تاپیکات. ممنون میشم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شخصا ترجیح میدم تو اتاقم تامبوی و عرق خور و گلی و سیگاری باشه
      ولی یه دوروی متظاهر که چپ میره راست میاد به همه سوراخ سمبه های آدم کار داره نباشه
      خصوصا این دختر خیلی چادرچاقچولا که فقط فاز غیبت و نصیحت و خانم جلسه ای بودن برمیدارن
      واقعا تحملشون برام غیرممکنه -_-
      افراطی گراها
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لطفا من رو تو تاپیک‌های منفی تگ نکن. اگه به شما بگن درباره‌ی سبزی خوردن هم بنویس احتمالا داستان مردی رو تعریف میکنی که ساقه‌ی جعفری تو حلقش گیر کرده و از حلق تا رکتومش رو شکافته و بدین صورت جان به جان آفرین تسلیم کرده!
      من خودم خوابگاه نرفتم ولی دوست و آشنا زیاد بودن که رفتن و اگه اینطوری بود احتمالا الان نصفشون ساکن تيمارستان بودن! هر چیزی خوب و بدش هست و بستگی به شهر و زمان و رشته و ... داره!

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      بابت تگ ممنون
      من از ۱۴سالگی خوابگاه بودم،حدود ۱۰سال

کلا همچی حدود ۸۰درصد ب خودم آدم بستگی داره،۲۰درصد محیط کسیکه بتونه محیط اداره کنه زیاد درگیر حواشی نمیشه..

6. Top | #36
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا من ننه بابام اصن نمیذارن از شهرمون جم بخورم
      حالا خوابگاه رفتن پیشکش
      اینا بذارن من شهرستان برم خوابگاه برم حالا با مشکلاتشم کنار میام
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      تو تموم خوابگاه ها چ دولتی چ آزاد چ خودگردان همجورع آدم هس،ولی درکل فضای خوابگاه اینقد بد نی،کلا میگم همچی بستگی بخودت داره،خودتی ک تعیین میکنی با کی دوسشی با کی باشی پ عملا ۸۰درصد بخود آدم برمیگردع،خوب باشی خوبارو جذب میکنی بد باشی....فقط یچی ک خعععععلللیییی محیط خوابگاه و دانشگاه رو آدم تاثیر میذارع داشتن دوسپسر و دوسدختر، من پیشنهاد میکنم از آدمایی ک زیاد تو این فضاهان دور کنین مگه اینکه خودتونم اهل همچین بحثایی باشین

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      عاغا من تاپیکا رو باز نکرده از روی عنوان تاپیک دیگه میتونم استارتر هارو حدس بزنم
      به درجه ای از عرفان رسیدم اصلا
      منم هر وقت تگ میشم پشم هام میریزه به کلی
      آغا جان تگ نکنید
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      خب سلام امیدوارم تایم های غیر اساسی در اینترنت باشید و رکورددار مدت زمان آنلاین در سایت نباشید.
      می‌خوام درمورد خوابگاه دانشجویی براتون بنویسم،( مثلا یک خوابگاه دانشجویی در تهران) شبیه زندان میمونه، یه ساختمون بزرگ پر از پله و راه رو و اتاق های حدودا ۱۰ متری که اغلب ۲ تخت خواب دو طبقه ( برای ۴ نفر ) که بعضی وقتا دو نفرم اضافه میشن و زمین می‌خوابن و اینطوری ۶ نفر در یک اتاق حدودا ۱۰ متری هستید، اینکه هم اتاقی هاتون کی باشند و چی باشند در مرحله اول غیر قابل پیش بینی و رندوم است یعنی امکان داره در یک اتاق مثلا ترم ۶ علوم سیاسی اهل تبریز، ترم ۱ مدیریت بازرگانی اهل همدان، ترم ۳ زیست شناسی گیاهی اهل اصفهان، ترم ۷ جامعه شناسی اهل زاهدان و ... وجود داشته باشد، خب حالا جذاب شد، شما برای اولین بار در اتاقی قراره زندگی کنید که همه جور آدم توش هست، اینکه در مسیر راه چی میشه نمیشه، به رفتار، میزان وفق پذیری شما به اتاق، میزان گذشت و صبر و تحمل و ... بستگی داره، امکان داره شما حساس باشی و سر هر موضوعی دعوا رخ بده و کارتون به حراست خوابگاه برسه یا خیلی چیزای دیگه، پس سعی کنید خودتونو با محیط وفث بدید، اگر ترم یکی بودید و وارد اتاقی با ترم بالایی شدید بی شک انگیزه و اهداف شما را در مرحله اول مورد تمسخر و حمله قرار میدهند و ۴ ۵ دقیقه به شما میخندند، طبیعی است نوبت شماهم میشود که ترم بالایی شوید و همین بلا رو سر ترم یکی که میبینید آورید!
      آشپزخانه نسبتا بزرگی در هر طبقه وجود دارد با چند اجاق و ظرف شویی که میتونید استفاده کنید، هر اتاق معمولا باید یک یخچال داشته باشه مثلا تخم مرغ هارو بذارید اونجا، البته امکان داره بخوابید صبح پاشید ببینید یخچال رو بچه های طبقه بالا اومدن ساعت ۴ صبح بعد از گشنگی بازی مافیا، خالی کرده باشند و نیمرویی زده اند ! طبیعیه حساس نباشید !
      مثال از خودم، البته بگم الان رفیقای درجه یک همیم ! یه تبریزی داشتیم تا طلوع آفتاب سریال فرندز میدید و هی میخندید و اصلا براش مهم نبود کسی خوابه یا نه چون هدفون تو گوشش بود، یه لرستانی داشتیم یهو ساعع ۳ لامپ سمت تخت خودشو روشن میکرد و نمایشنامه اتللو رو میخوند و پچ پچ میکرد و مته به مغز من میزد ! یه ارومیه ای داشتیم دانشجوی حقوق بود یه دفعه وسط خواب بیدارمون میکرد مارو تهدید میکرد به ورود به عنف و ضرب و شتم :/ در کل روانی میشید و باید خیلی به خود و اعصاب خودتون مسلط باشید.
      توی خوابگاه خودتونید و خودتون! دیگه کسی نیست براتون غذا درست کنه! یا باید غذای دانشجویی بگیرید که خیلی آرزونه، یا خودتون درست کنید،یا سفارش بدید، دیگه کسی نبست لباساتون رو بشوره ! اگه خوابگاه ماشین لباسشویی نداشته باشه خرید یک لگن یا تشت پلاستیکی رو فراموش نکن :/ دوری از خانواده و دوست و رفیق هم شهری و فامیل و حس غربت و تنهایی و بغض و ... در اوایل خوابگاه طبیعیه .
      ورودی خوابگاه توسط نگهبانانی کنترل میشه و شما برای ورود معمولا از کارت خوابگاه یا اثر انگشت استفاده میکنید که ساعت و روز ورود و خروج ثبت سیستمی میشه، برای ما پسرا تا ساعت ۱۲ شب و دخترا تا ۹ شب میتونستند بیرون باشد و ورود بعد از آن اگر تکرار می‌شد توسط حراست به خونواده در شهرستان اعلام میشد : )

خب از اینجا به بعد شاید به مزاج خیلیا خوش نیاد و باز منو قضاوت کنید و حمله، می‌خوام درمورد خوابگاه دانشگاه خودم بگم، اطلاعات رو صرفا این جهت میگم که بررسی و فکر بشه، در جایگاهی نیستم درست یا غلطش رو تایید یا تکذیب کنم، پس بدون شاید خوابگاه توهم این چیزا توش بود و وقتی اولین بار دیدی تعجب نکنی.

پسرای زیادی درگیر مواد مخدر مثل گل هستند, سیگار که پایه ی ماجراست، تک و توک مشروبات الکلی توی فریزر پیدا می‌کنی و تهیه‌ش خیلی سخت نیست، پسرا تو فازای اینکه برن یه گوشه اهنگ بیلی ایلیش بذارن و به افق خیره شن و تفکرات عجیب خودشون رو در حالت مستی بگن، زیاد میبینی، معمولا شاغل نیستن و افسردگی عجیبی دارند و از بی پولی رنج میبرن و الاف میچرخن که بیکار نمونن، درس و مشقم فقط شب امتحان!
      درمورد دخترا از این جهت میگم که ما دوستای زیادی داشتیم و چون خوابگاه ما نزدیک دخترا بود، اطلاعات رو دریافت میکردم.
      خوابگاه دخترا متفاوت از پسراست، خب اونجا فقط ورودی خوابگاه آقاست و دیگه آقایی نمی‌بینی و همه خانم اند، البته تعمیر کار ها و نیروهای تاسیسات آقا هستند.
      دخترا در محیط خوابگاه راحت لباس میپوشند( مثل پسرا) مثلا شلوارک و تاپ و ... یه چیزی عادی محسوب میشه، اینکه چی میشه چی نمیشه تعداد کمی از دخترای خوابگاهی دچار تغییر در گرایشات جنسی خود میشن و به اصلاح همجنسگرا میشوند و شاید شاهد چیزایی باشی و شاخ در بیاری، پس اگه دیدی یه لباس خوشگل پوشیدی و داری توی راهرو راه میری و یکی اومد بهت یچی گفت و درخواستی کرد، تعجب نکن، اگه در تمایلاتت نبود از الان براش جوابی آماده کن تا بتونی از حق و حقوق خودت دفاع کنی، اگرم بود که دیگه خوددانی :/ سیگار و گل و مشروبات الکلی هم در محیط دختران یافت میشه اما نه به اندازه پسرا، ولی سیگار زیاد میبینی، اگه سیگاری نیستی سعی کنی اتاقت افراد غیر سیگاری باشند اما اگر توجه نکنی خودتم سیگاری میشی :/
      دیگه خسته شدم سعی کردم مهمارو بگم

حالا فکر کن همه اینا توی دانشگاه ما رتبه های برتر و درسخونا و جورایی نخبه های کشوری ان البته این یک توهم است.

درمورد عشق و عاشقی هم توی دانشگاه میگم )

اگه سوالی یا تجربه ای داری برام بنویسید
      مرسی مثل همیشه
      خوابگاه خیلی سخته
      به این فکر میکنم ک باید آشپزی کنم مخم سوت میکشه :"///
      ولی خب برای مستقل شدن نیازه
      منکه عمراً شهرخودمون و حتی شهرهای اطرافمون رو نمیزنم
      آدمی که همیشه با گذشته اش میجنگه! هیچ آینده ای نداره...

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.brave نمایش پست ها
      آقا من ننه بابام اصن نمیذارن از شهرمون جم بخورم
      حالا خوابگاه رفتن پیشکش
      اینا بذارن من شهرستان برم خوابگاه برم حالا با مشکلاتشم کنار میام
      بنظرم ناشکری نکن
      الان من بلانسبت سگ دو میزنم یه پیرا قبول بشم تهران
      ک بیام تهران
      اونوقت تو میخوای از اون جا بری اجی؟
      :yahoo (13)
      آدمی که همیشه با گذشته اش میجنگه! هیچ آینده ای نداره...

11. Top | #41
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      این قسمت همجنس دوستی که گفتی برای پسرا هم ممکنه اتفاق بیوفته یا مختص دختراس؟
      داش پیشنهاد میکنم سمتش نرو
      dont care about

12. Top | #42
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام.
      به عنوان کسی که 4 ساله در دانشگاه هستم و با خوابگاهی ها و دیگر دانشجوهای دانشگاه های دیگه ارتباط دارم، باید بگم که وابسته به دانشگاه هم هست این مورد. مثلا در علم و صنعت خوابگاه ورودی جدید ها به مدت یک سال جدا از بقیه هست و تو اردوی معارفه خودتون با هم دیگه آشنا میشید و هم اتاقی هاتون رو انتخاب می کنید. (البته شرایط کرونا یکم اوضاع رو خراب کرده)

ولی خوب هر چیزی ممکن هست. حرف شما نه میشه گفت وجود نداره و نه میشه گفت عمومیت داره.
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این موضوع تا حد زیادی درسته.قبل کرونا یبار تو مدرسه ما(کلاس نهم بودیم فک کنم)ناظم اومد تو از کل کلاس ۱۰ ۲۰ پاکتی سیگار پیدا کرد.
      بحث همجنسگرایی هم که چه عرض کنم چند نفر تو مدرسمون به خاطر این موضوع تا مرز اخراج پیش رفتن.

در کل آدم باید مراقب خودش باشه.ولی خب حس میکنم ایشون اغراق آمیز گفتن و تا این حد هم نیست و اونطور افراد حداکثر ۱۰ تا ۲۰ درصد افراد رو تشکیل میدن(حداقل تو مدرسه ما که اینطور بود)

ولی در کل خوابگاه میتونه بهترین تجربه زندگیتون بشه.تا الان هزاران نفر رفتن خوابگاه و اتفاقی براشون نیفتاده انشاالله برا شما هم اتفاقی نمیافته
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست
      ویرایش توسط seyed..yousefi : 23 تیر 1400 در ساعت 09:55

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      برو بچ خانه مجردی را بچسپید/ هرچی پولتون کمتره باید تعداد هم خونه هاتون رو بیشتر کنید

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن