خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اعتراض به اشکالات سوالات کنکور 1400.

سلام دوستان.امیدوارم حالتون خوب باشه.
      با توجه به اینکه تا 28 تیر وقت برای اعتراض هست میخواستم ازتون بپرسم به جز دو سوالی که در ریاضی گزینه ی درست تو جواب نبود و از جایگشت دایره ای که در نظام قدیم بود سوال داده بودند دیگه کدوم سوالات اشکال دارند؟
      من سوالی که اسم وتر مشترک آورده بودند رو هم اعتراض زدم با اینکه خودمم نظام قدیم بودم ولی بچه ها میگفند تو نظام جدید هم چنین کلمه ای نیست.
      من هم تو قسمت عمومی براشون نوشتم سوالات ریاضی غیر استاندارد بود و هم قسمت اعتراض به کلید چندتا سوال علانمت زدم.میخواستم اگه شما سوالات دیگه در درسهای دیگه یا همین ریاضی میدونید اشکال داشته بگید اعتراض بزنم.یک دنیا ممنونم.
      نمیدونم فایده ای داره یا نه که البته امیدوارم داشته باشه ولی بالاخره بدونند که ما راضی نیستیم.
      امیدوارم همه تون موفق و سلامت باشید همیشه.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سوال ۳۵ عربی هم تو کلید اشتباه زدن
      i`m taxic

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      تا الان دوتا سوای ریاضی تجربی حذفشون قطعی شده و ظاهرا حداقل دوتای دیگه تاثیر مثبتت میشن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      تا الان دوتا سوای ریاضی تجربی حذفشون قطعی شده و ظاهرا حداقل دوتای دیگه تاثیر مثبتت میشن
      اون بدبختی که سر جلسه نشسته اون سوالارو درست جواب داده حقش خورده میشه به همین راحتی
      i`m taxic

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sorry نمایش پست ها
      اون بدبختی که سر جلسه نشسته اون سوالارو درست جواب داده حقش خورده میشه به همین راحتی
      اونی که حذف میشه جواب درست تو گزینه ها نداره که..بقیه هم تاثیر مثبت میشن قطعا یعنی اگه غلط هم زدی نزده حساب میشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال ۳۵ عربی هم تو کلید اشتباه زدن
      خیلی ممنونم که گفتید.حتما اعتراض میزنم.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      خیلی ممنونم ازتون.چه خوب.امیدوارم سوالات اشکال دار رو حداقل اگر حذف نمیکنند تاثیر مثبت بدند.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونی که سوال غلطی که جوابش اصلا تو گزینه‌ها نیست رو جواب داده شانسی جواب داده در واقع! با این حال سنجش معمولا به همین دلیل سعی میکنه سوالی رو حذف نکنه و تاثیر مثبت میکنه تا اونی که درست زده نمره‌اش رو بگیره

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      اونی که سوال غلطی که جوابش اصلا تو گزینه‌ها نیست رو جواب داده شانسی جواب داده در واقع! با این حال سنجش معمولا به همین دلیل سعی میکنه سوالی رو حذف نکنه و تاثیر مثبت میکنه تا اونی که درست زده نمره‌اش رو بگیره
      اونی که غلط زده چی میشه؟
      مثن سوال اول زیست هر 4 گزینه غلط بودن، یه سری طبق کلید سنجش درست زدن یه سری غلط، ولی در واقع همه غلط زدن

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان جریان کلید نهایی چیه؟ یه سری کلیدا ک داده خیلی مشخصه غلطن. اینارو درست میکنن؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      اون ادمی که اومد گفت ۲ تا سوال غلط تو ریاضی داریم ملکی بود هنوز اونم سنجش قبول نکرده اگه سنجش اعتقاد داشت غلط بود همون کلید اولیه حذف میکرد
      i`m taxic

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      اونی که غلط زده چی میشه؟
      مثن سوال اول زیست هر 4 گزینه غلط بودن، یه سری طبق کلید سنجش درست زدن یه سری غلط، ولی در واقع همه غلط زدن
      نمره منفی شاملش نمیشه دیگه! مثلا 30 تا سوال باشه یکیش حذف بشه درصدها رو از 29 تا سوال حساب میکنن. حالا اگه یکی سوال تاثیر مثبت رو هم درست زده باشه نمره‌ی تشویقی گیرش میاد مثلا!
      البته به نظر من سوال اول زیست با توجه به سابقه‌ی سنجش نه حذف میشه نه تاثیر مثبت! اینطور موارد بیشتر توی سوالات محاسباتی و سوالاتی که همه‌ی گزینه‌ها خیلی غلطن یا دوتا گزینه خیلی درستن صورت میگیره که معمولا تو زیست پیش نمیاد!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوال 147 ریاضی هم که کلید اشتباه داده سنجش

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      سلام دوستان.امیدوارم حالتون خوب باشه.
      با توجه به اینکه تا 28 تیر وقت برای اعتراض هست میخواستم ازتون بپرسم به جز دو سوالی که در ریاضی گزینه ی درست تو جواب نبود و از جایگشت دایره ای که در نظام قدیم بود سوال داده بودند دیگه کدوم سوالات اشکال دارند؟
      من سوالی که اسم وتر مشترک آورده بودند رو هم اعتراض زدم با اینکه خودمم نظام قدیم بودم ولی بچه ها میگفند تو نظام جدید هم چنین کلمه ای نیست.
      من هم تو قسمت عمومی براشون نوشتم سوالات ریاضی غیر استاندارد بود و هم قسمت اعتراض به کلید چندتا سوال علانمت زدم.میخواستم اگه شما سوالات دیگه در درسهای دیگه یا همین ریاضی میدونید اشکال داشته بگید اعتراض بزنم.یک دنیا ممنونم.
      نمیدونم فایده ای داره یا نه که البته امیدوارم داشته باشه ولی بالاخره بدونند که ما راضی نیستیم.
      امیدوارم همه تون موفق و سلامت باشید همیشه.
      فک کنم یه سوال تعریب عربی مال پرنده باهوش بود که غلط کلید زده بود

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      فک کنم یه سوال تعریب عربی مال پرنده باهوش بود که غلط کلید زده بود
      سلام.خیلی ممنونم ازتون.بله درست میگید سوال 35 عربی بود.اعتراض زدم.متشکرم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)