خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی جامع خیلی سبز

سلام
      من فارغ التحصیل رشته تجربی نظام قدیم هستم و امسال می خوام کنکور ۱۴۰۱ رو مجددا شرکت کنم در مورد منبع شیمی به من خیلی سبز رو برای شروع معرفی کردن ولی با توجه به زمانم دچار تردید شدم که پایه به پایه شو بگیرم یا جامع شو
      لطفا اگه تجربه ای یا توصیه ای در این مورد دارید راهنمایی کنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sida_gh نمایش پست ها
      سلام
      من فارغ التحصیل رشته تجربی نظام قدیم هستم و امسال می خوام کنکور ۱۴۰۱ رو مجددا شرکت کنم در مورد منبع شیمی به من خیلی سبز رو برای شروع معرفی کردن ولی با توجه به زمانم دچار تردید شدم که پایه به پایه شو بگیرم یا جامع شو
      سلام دوست عزیز
      به نظر بنده پایه به پایشو بگیرید چون تا کنکور میشه کامل خواندشون.
      میدونم که خورشید باید واسه طلوع کردن اول غروب کنه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جامعش عالیه ولی کافی نیست! بسته به سطحی که میخوای تو شیمی برسی ممکنه تعداد تست‌های بیشتری لازم باشه!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      جامع پایه + دوازدهم

3024305.pngshimi-12-kheilisabz.jpg
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام من هم مث شما بودم با این تفاوت که برای ۱۴۰۰ سه ماه وقت داشتم که جامع رو گرفتم کتاب خیلی خوبیه تستهای خوبی هم داره ولی تمام حفظیات رو پوشش نمیده و من سر جلسه کنکور امسال قشنگ حسش کردم به نظرم توی این زمان شما حتی مبتکران رو هم می رسید مطالعه کنید.پس دنبال خلاصه نباشید و یه منبع قوی کار کنید و به مفاهیم و حفظیات هم خیلی توجه کنید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      تک پایه هاشو کار کنی بهتره و حتما میرسی،دوازدهمشو که در وطل سال باز ازمونا ریز ریز کامل میبندی ،و دهم ویازدهمشم شاید برای کسی که خیلی از درس دور بوده وقلا نخونده سخت باشه با ازمونا از مهر جلو بری و یهو پشمات میریزه از پیشروی ،من جای تو باشم این تابستون دهمشو میخونم کامل (استکیومتری خوندی کامل بخون یعنی قسمتی که تو 11 هم هم هست رو بخون ) و از مهر یازدهمو تو نیم سال اول با ازمونا میخونم ...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شیمی جامع خیلی سبز بعلاوه خواندن متن کتاب حتما متن کتاب رو تو شیمی بخونین هیچ کتابی کامل پوشش نداده

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همین شیمی جامع رو کار کن کتاب درسی رو هم بخون شیمی جامع خیلی سبز درسنامه کاملی داره مخصوصا اون ضمیمه آخرش بهترین منبع برای جمعبندی هست ولی کافی نیست بعد که این کارو کردی به یه تسلط نسبی میرسی حالا برو سراغ کتابی مثل ایکیو و اونو کار کن تو شیمی مهم ترین کار که باعث موفقیت میشه زدن تست های سخت هست تمام

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      منم فارغ تحصیل نظام قدیم هستم
      من شیمی جامع تهیه کردم به چند دلیل؛
      ۱. یه کتاب باید چندبار کار بشه تا مطلب جا بیفته.
      ۲. کمبود وقت تو پیشروی آزمونها
      ۳. تو شیمی کتاب درسی هم خونده میشه. پس حفظیات هم اینطوری کار میشه.
      ۴. سطح کنکورهای اخیر که میطلبه یه منبع سطح دوم یا برای سرعت یه کتاب آزمون خونده بشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن