خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 107
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      بنظر من اقای امیر خیلی دبیر خوب و با تجربه ای هستند

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      این حرف شما واقعا مخربه واقعا یعنی / یا خودتون خیلی قوی هستید و نیازی به کلاس ندارید و یا خیلی قدیم هستید و اطلاعات آپدیتی ندارید
      جلال موقاری شکی در تدریسش نیست که خوبه ولی ایشون اونقدر مطالب خارج کتاب درسی میگن که کلافه میشه آدم چون تدریساشون کلا مال کتابای قدیم هست و برای کنکور 98 و 99 و نه برای کنکور 1401 جلال موقاری حتی بیشتر بدانید های کتاب درسی رو هم تدریس میکنه با اینهمه مطالب خارج کتابی که حذف شدن خودشم یه سری مطالب خارج کتابی میگه که دیگه نور علی نور میشه / من خودم دیدم ویدیوهاش رو اصلا به درد کنکور 1401 نمیخوره اصلا و رفتن سمتش هیچ توجیهی نداره / در ضمن خود جلال موقاری گفته فیلمها رو اصلا نبینید و داره برای کتابای جدید از اول فیلم ضبط میکنه بعد شما میایید جلال موقاری توصیه میکنید؟؟
      به نظرم استفاده از جلال موقاری مفید نیست برای کنکور 1401 و خودم برای قسمتی دیدمش که مطالب رو میگفت اصلا تو هیچجای کتاب نبود و حذف شده بودن قید هایی میگفت که کلا با کتابای چاپ جدید غلط محسوب میشن و اصلا تو کتاب نیستن و یا عوض شدن برای همین خود جلال هم گفته صبر کنید تا فیلمهای آپدیت بیاد بیرون
      ویدیوهاشونم طولانی تر از حنیف و همدانی هستش اگه حساب کنید.
      بین اینهمه دبیر خوب مثل همدانی و حنیف و هاشمی و .... و آپدیت بودن کلاساشون واقعا رفتن به سمت موقاری به نظرم اصلا توجیح مداره
      والا فک نکنم به یکی توصیه کنی ک کلاس برا زیست نبینه "مخرب" باشه : ))
      خیلی قوی نیستم ....اطلاعاتم هم آپدیته .
      من خودم کلاسای زیستو دیدم و میتونم به جرعت بگم ک دقیق موبه موی درسنامه کتابای تستو تدریس میکنن ...هیچ چیز اضافه ای نمیگن ...ولی خب اگه یه نفر خیلی ضعیف باشه و یا تغییر رشته ای باشه میتونه کلاس براش بدرد بخوره
      راجب جلال موقاریم بگم ک منظورم بود که براش کار را بندازه و اگه کلاس نمیبینه ازش استفاده کنه ...چون بعضی موقع ها یه بخشی از کتاب برای آدم نامفهومه و نیاز به توضیح یه معلمه ک جلال موقاری اینو به بهترین نحو ممکن انجام میده ...فقط در همین حد ...نکته اضافی گفتناش و خارج از بدانیم هارو درس دادن هاشو کاری ندارم
      اگرچه که خارج از بدانیم هارو هم اگه سعی کنید بفهمید و بخونید میبینید ک خیلی از تست ها از اونجا میاد و یا اگه اونجاهارو فهمیده باشید تستو راحت تر حل میکنید

3. Top | #33
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      برعکس مضخرف ترین تدریس برای اشکان هاشمیه

این سلیقه اشخاصه. مثلا معلم زیست ما یک ازمون کانون رو گذاشتیم جلوش 2 تا تستو درست زد ، همه ازش بد میگیم ، از تو کلاس یکی قبول شد اون فقط خوبشو میگه.
      (البته اگر شرکت کردی)

ولی هاشمی بدون تبلیغات و خوب و بد دیگران ... هم داره کتابشو میفروشه و هم تدریسشو میکنه و هم داره داخل بارسلون لذتشو میبره !به نظر من که تدریسش از بقیه بهتر بود ولی پولش زیاد بود
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من رشته ریاضی بودم هیچی نمیدونستم از زیست حنیف عظیمی خیلی برام تدریسش سنگین بود و اوایل نمیتونستم بفهمم چی داره میگه . از همدانی شروع کردم و الان واقعا راضی ام و با همون هم ادامه میدم.الآن وقتی فیلمهای حنیف رو میبینم میفهمم داره چی میگه . به نظر بهتر از این دو نداریم . بی حاشیه هم هستن جفتشون
      بقیه دبیر ها رو هم یه زمانی رفتم نوک زدم ولی باز برگشتم سر محمد همدانی
      تجربیه ای جالب بود مرسی من خودم تجربی بودم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حنیف عظیمی خوب درس میده ولی قبلش باید یه دور بخونین کتاب بعد برین ببینین بهتر میفهمین سریع تر پیش میرین.کلا دبیر 10 درصد ماجراست بقیه ش مرور و تست زدن خودتونه.زیاد وسواسی نباشین روی انتخاب استاد.

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر . ممکنه لطفاً بفرمایید که از بین اساتید زیست برای کنکور ، کدام استاد بهتره ؟ چرا ؟!
      همدانی ، پازوکی ، شایسته ، عمارلو ، حنیف عظیمی و آرام فر ؟؟ تدریس آقای حنیف عظیمی که چند تا رو دیدم دوست نداشتم و همینطور آقای پازوکی . ممنون میشم اگه نظر خودتون رو بفرمایید
      زبست اصلا و ابدا استاد و پکیجو فیلمو و اینا بر نمیداره
      مثلا میگن 4000 نکته داره زیست.
      کدومشو میخای با فیلم ببینی و ایا با فیلم اصلا میشه زیستو خوند و دوره کرد و مرور کرد؟
      وقتتو با این چیزا هدر نده
      فقط برو یه چندتا بانک تست تهیه کن و بزن.
      یا ازمون بزن
      دنبال فیلمو اینا نباش. باید بارها و بارها کتاب درسی رو بخونی و بعد تست بزنی.مرور و تست مرور تست مرور تست.

7. Top | #37
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      این حرف شما واقعا مخربه واقعا یعنی / یا خودتون خیلی قوی هستید و نیازی به کلاس ندارید و یا خیلی قدیم هستید و اطلاعات آپدیتی ندارید
      جلال موقاری شکی در تدریسش نیست که خوبه ولی ایشون اونقدر مطالب خارج کتاب درسی میگن که کلافه میشه آدم چون تدریساشون کلا مال کتابای قدیم هست و برای کنکور 98 و 99 و نه برای کنکور 1401 جلال موقاری حتی بیشتر بدانید های کتاب درسی رو هم تدریس میکنه با اینهمه مطالب خارج کتابی که حذف شدن خودشم یه سری مطالب خارج کتابی میگه که دیگه نور علی نور میشه / من خودم دیدم ویدیوهاش رو اصلا به درد کنکور 1401 نمیخوره اصلا و رفتن سمتش هیچ توجیهی نداره / در ضمن خود جلال موقاری گفته فیلمها رو اصلا نبینید و داره برای کتابای جدید از اول فیلم ضبط میکنه بعد شما میایید جلال موقاری توصیه میکنید؟؟
      به نظرم استفاده از جلال موقاری مفید نیست برای کنکور 1401 و خودم برای قسمتی دیدمش که مطالب رو میگفت اصلا تو هیچجای کتاب نبود و حذف شده بودن قید هایی میگفت که کلا با کتابای چاپ جدید غلط محسوب میشن و اصلا تو کتاب نیستن و یا عوض شدن برای همین خود جلال هم گفته صبر کنید تا فیلمهای آپدیت بیاد بیرون
      ویدیوهاشونم طولانی تر از حنیف و همدانی هستش اگه حساب کنید.
      بین اینهمه دبیر خوب مثل همدانی و حنیف و هاشمی و .... و آپدیت بودن کلاساشون واقعا رفتن به سمت موقاری به نظرم اصلا توجیح مداره
      متاسفانه کامل درست میگی .
      جلال موقاری اصلا به درد زیست کنکور نمیخوره و به نظرم به اشتباه انقدر معروف شده .
      این معروف شدنش هم تنها یک دلیل داشته : اکثر کنکوری ها بلد نیستند زیست بخونند و فکر میکنند موقاری خوب درس میده .
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها

جلال موقاری اصلا به درد زیست کنکور نمیخوره و به نظرم به اشتباه انقدر معروف شده .
      این معروف شدنش هم تنها یک دلیل داشته : اکثر کنکوری ها بلد نیستند زیست بخونند و فکر میکنند موقاری خوب درس میده .
      اره واقن چیز خاصی هم نمیگه که بشه ازش استفاده کرد
      یکی از دوستام میخواد کلاس ماز ببینه، فرزام بهتره یا خیر اندیش؟

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

چرا متاسفانه
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      یه سوال ؟؟

به نظرتون حماقت نیست کسی که خیلی سبز های سال به سال رو میخونه و تستهاش رو میزنه پینوکیو رو بخره؟؟؟ من هر چی میبینمش تستهاش با سال به سال خیلی سبز شبیه و در مواقعی دقیقا یکسان هستش
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر . ممکنه لطفاً بفرمایید که از بین اساتید زیست برای کنکور ، کدام استاد بهتره ؟ چرا ؟!
      همدانی ، پازوکی ، شایسته ، عمارلو ، حنیف عظیمی و آرام فر ؟؟ تدریس آقای حنیف عظیمی که چند تا رو دیدم دوست نداشتم و همینطور آقای پازوکی . ممنون میشم اگه نظر خودتون رو بفرمایید
      حنیف عظیمی درصد زیادی تدریسشو میپسندند
      ودر رتبه های بعد ماز و موقاری و حرف اخر و عمارلو و حسین زاده و آرام فر و هاشمی و ..
      واقعا سلیقه ای هست
      ممکنه تو با تدریس عظیمی اوکی نباشی ولی حسین زاده رو فرضا بپسندی .
      بنظرم یه مبحث مشخص رو ببین از استادایی ک مدنظرته
      هر کدوم واست اوکی تر بود و فهم مطالبو برات راحت تر کرد همونو انتخاب کن.

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال ؟؟

به نظرتون حماقت نیست کسی که خیلی سبز های سال به سال رو میخونه و تستهاش رو میزنه پینوکیو رو بخره؟؟؟ من هر چی میبینمش تستهاش با سال به سال خیلی سبز شبیه و در مواقعی دقیقا یکسان هستش
      بنظرم حماقت اینه وقتی آزمون ماز هست بری پینوکیو رو بخری. یه کتابیه ک مولفاش حداکثر توانشونو نزاشتن براش و خودشونم اینو بارها گفتن، کتاب خیلی خوبیه ولی برو آزمون مازو بزن علاوه بر اینکه این نکاتو داره نکات بهتر و بیشتری هم داره. بجاش میتونی از کتابای گاج استفاده کنی که دید متفاوتی با مولفای ماز دارن.
      کتابای سال به سال خ سبز رو هم مولفای خود خ سبز و هم ماز باهم نوشتن، بالاخره تستایی که دارن تو همه کتاباشون میدن و میگن کاملا متفاوته
      ویرایش توسط Calvert : 22 تیر 1400 در ساعت 14:02

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      سینا معصوم نیا رو هم بررسی کنید (آی کلاس) همینطور رضا امیر به نظرم عالی درس میدن

14. Top | #44
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      قطعا فرزام .

15. Top | #45
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      چرا متاسفانه
      چون خیلی از کنکوری ها به اشتباه با موقاری پیش میرن .

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن