خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 107
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zolghadr نمایش پست ها
      من پیشنهاد میکنم اگر زیست شما درحد صفره کلاس برین والا ن
      من رشته ریاضی بودم هیچی نمیدونستم از زیست حنیف عظیمی خیلی برام تدریسش سنگین بود و اوایل نمیتونستم بفهمم چی داره میگه . از همدانی شروع کردم و الان واقعا راضی ام و با همون هم ادامه میدم.الآن وقتی فیلمهای حنیف رو میبینم میفهمم داره چی میگه . به نظر بهتر از این دو نداریم . بی حاشیه هم هستن جفتشون
      بقیه دبیر ها رو هم یه زمانی رفتم نوک زدم ولی باز برگشتم سر محمد همدانی
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      من رشته ریاضی بودم هیچی نمیدونستم از زیست حنیف عظیمی خیلی برام تدریسش سنگین بود و اوایل نمیتونستم بفهمم چی داره میگه . از همدانی شروع کردم و الان واقعا راضی ام و با همون هم ادامه میدم.الآن وقتی فیلمهای حنیف رو میبینم میفهمم داره چی میگه . به نظر بهتر از این دو نداریم . بی حاشیه هم هستن جفتشون
      بله ، دقیقا همینطور هست . آقای عظیمی ، برای پایه درسی متوسط به بالا مناسبه ولی برای شروع زیست ، کلاس آقای همدانی گزینه مناسب‌تری هست
      برای 1401 ، کلاس آقای همدانی کی برگزار میشه ؟ شما چطوری فیلم های ایشون رو می‌بینید ؟!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول ک به شدت بهتون پیشنهاد میکنم ک برای زیست کلاس نرین و کتاب و درسنامه بخونید و تست بزنید ...جاییم مشکل داشتید جلال موقاری آلا رو ببینید ک از کتاب درس میده و کارو راه میندازه (اگه کلاس خواستید برید نکته و تست برید ک بعد عید شروع میشه )
      ولی خب اگه اصرار دارین ک کلاس برین بین همدانی و عظیمی انتخاب کنید ک سلیقه شخصی من عظیمیه

4. Top | #19
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر . ممکنه لطفاً بفرمایید که از بین اساتید زیست برای کنکور ، کدام استاد بهتره ؟ چرا ؟!
      همدانی ، پازوکی ، شایسته ، عمارلو ، حنیف عظیمی و آرام فر ؟؟ تدریس آقای حنیف عظیمی که چند تا رو دیدم دوست نداشتم و همینطور آقای پازوکی . ممنون میشم اگه نظر خودتون رو بفرمایید
      اولا سطحت خیلی مهمه
      نگاه کن بین تمام اساتید زیست هاشمی بهترینه ؛ متاسفانه پول خون باباشو ازت میگیره .2400 ، اگر مشکل مالی نداری کلاسشو برو ، اگر نه که کتاباشو بگیر، صوت هاشو گوش کن ، مطمئن باش ضرر نمیکنی هر چند که کتاباشم پول خون باباشه.ولی تست کار میکنه (سخت ) و فقط هم رو کتاب زوم میکنه.
      کلاسشم نرفتی برو تو کانالش عضو شو هر چند وقت یکبار ازمون میگیره ، سوالاش منتخب ازمون ها هست خیلی خوبه رایگانه.

عظیمی 1830 هست که یک لول از هاشمی پایین تره و هم خوبشو شنیدم و هم بدشو.

بعد اون جلال موقاری، چند جلسه رو گوش کردم نکته هاش با نکات بقیه فرقی نداره ولی رایگانه ، متاسفانه این تفکر هست که چیزی که ارزونه بدرد نمیخوره که من تضمین میکنم ***** هست

بعدشم فقط بشین تست کار کن ، جزوه همه بالایی ها رو بگیر کار کن صد برابر بهتر از اینه که پول خرج کلاس کنی و تهش هم گوش ندی.

کلاس زیست تعداد جلساتش زیاده و طولانی و خسته کننده ، به خودت نگاه کن ببین اگر میتونی تحمل کنی و عین جلسات رو شرکت کنی یا بعدا ببینی ، برو پول بده اگر نه بشین موقاری رو ببین با بقیشون فرقی نداره.

اگر قبلا زیست خوندی و ازمون ها بالا میزنی، برو موقاری رو گوش کن ، اگر بالا تر نرفت درصد هات برو کلاس بخر
      اگر صفری ، اصلا پول کلاس نده ، برو موقاری رو ببین و فقط تست بزن و کتاب درسی رو بخون.
      کسی کلاس عظیمی و هاشمی و ... رو میره که زیستو 50-60 میزنه، میخواد به 80-90 برسونه.
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی
      ویرایش توسط MMdibi : 21 تیر 1400 در ساعت 12:16

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله ، دقیقا همینطور هست . آقای عظیمی ، برای پایه درسی متوسط به بالا مناسبه ولی برای شروع زیست ، کلاس آقای همدانی گزینه مناسب‌تری هست
      برای 1401 ، کلاس آقای همدانی کی برگزار میشه ؟ شما چطوری فیلم های ایشون رو می‌بینید ؟!
      در مورد 1401 اطلاعی ندارم سایت کلاسینو و یا کانال خود مدرس رو چک بفرمایید. من فیلمهای پارسالش رو میبینم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      اولا سطحت خیلی مهمه
      نگاه کن بین تمام اساتید زیست هاشمی بهترینه ؛ متاسفانه پول خون باباشو ازت میگیره .2400 ، اگر مشکل مالی نداری کلاسشو برو ، اگر نه که کتاباشو بگیر، صوت هاشو گوش کن ، مطمئن باش ضرر نمیکنی هر چند که کتاباشم پول خون باباشه.ولی تست کار میکنه (سخت ) و فقط هم رو کتاب زوم میکنه.
      کلاسشم نرفتی برو تو کانالش عضو شو هر چند وقت یکبار ازمون میگیره ، سوالاش منتخب ازمون ها هست خیلی خوبه رایگانه.

بعد اون جلال موقاری، چند جلسه رو گوش کردم نکته هاش با نکات بقیه فرقی نداره ولی رایگانه ، متاسفانه این تفکر هست که چیزی که ارزونه بدرد نمیخوره که من تضمین میکنم ***** هست

بعدشم فقط بشین تست کار کن ، جزوه همه بالایی ها رو بگیر کار کن صد برابر بهتر از اینه که پول خرج کلاس کنی و تهش هم گوش ندی.

کلاس زیست تعداد جلساتش زیاده و طولانی و خسته کننده ، به خودت نگاه کن ببین اگر میتونی تحمل کنی و عین جلسات رو شرکت کنی یا بعدا ببینی ، برو پول بده اگر نه بشین موقاری رو ببین با بقیشون فرقی نداره.

اگر قبلا زیست خوندی و ازمون ها بالا میزنی، برو موقاری رو گوش کن ، اگر بالا تر نرفت درصد هات برو کلاس بخر
      اگر صفری ، اصلا پول کلاس نده ، برو موقاری رو ببین و فقط تست بزن و کتاب درسی رو بخون.
      کسی کلاس عظیمی و هاشمی و ... رو میره که زیستو 50-60 میزنه، میخواد به 80-90 برسونه.
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      اول ک به شدت بهتون پیشنهاد میکنم ک برای زیست کلاس نرین و کتاب و درسنامه بخونید و تست بزنید ...جاییم مشکل داشتید جلال موقاری آلا رو ببینید ک از کتاب درس میده و کارو راه میندازه (اگه کلاس خواستید برید نکته و تست برید ک بعد عید شروع میشه )
      ولی خب اگه اصرار دارین ک کلاس برین بین همدانی و عظیمی انتخاب کنید ک سلیقه شخصی من عظیمیه
      این حرف شما واقعا مخربه واقعا یعنی / یا خودتون خیلی قوی هستید و نیازی به کلاس ندارید و یا خیلی قدیم هستید و اطلاعات آپدیتی ندارید
      جلال موقاری شکی در تدریسش نیست که خوبه ولی ایشون اونقدر مطالب خارج کتاب درسی میگن که کلافه میشه آدم چون تدریساشون کلا مال کتابای قدیم هست و برای کنکور 98 و 99 و نه برای کنکور 1401 جلال موقاری حتی بیشتر بدانید های کتاب درسی رو هم تدریس میکنه با اینهمه مطالب خارج کتابی که حذف شدن خودشم یه سری مطالب خارج کتابی میگه که دیگه نور علی نور میشه / من خودم دیدم ویدیوهاش رو اصلا به درد کنکور 1401 نمیخوره اصلا و رفتن سمتش هیچ توجیهی نداره / در ضمن خود جلال موقاری گفته فیلمها رو اصلا نبینید و داره برای کتابای جدید از اول فیلم ضبط میکنه بعد شما میایید جلال موقاری توصیه میکنید؟؟
      به نظرم استفاده از جلال موقاری مفید نیست برای کنکور 1401 و خودم برای قسمتی دیدمش که مطالب رو میگفت اصلا تو هیچجای کتاب نبود و حذف شده بودن قید هایی میگفت که کلا با کتابای چاپ جدید غلط محسوب میشن و اصلا تو کتاب نیستن و یا عوض شدن برای همین خود جلال هم گفته صبر کنید تا فیلمهای آپدیت بیاد بیرون
      ویدیوهاشونم طولانی تر از حنیف و همدانی هستش اگه حساب کنید.
      بین اینهمه دبیر خوب مثل همدانی و حنیف و هاشمی و .... و آپدیت بودن کلاساشون واقعا رفتن به سمت موقاری به نظرم اصلا توجیح مداره

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      در مورد 1401 اطلاعی ندارم سایت کلاسینو و یا کانال خود مدرس رو چک بفرمایید. من فیلمهای پارسالش رو میبینم
      ممنون . ببخشید فیلم های پارسال ایشون رو از کجا میتونم ببینم ؟ شما جزوه ایشون رو هم دارید ؟
      سایت کلاسینو رو دیدم ، شروع کلاس رو از اواسط مرداد زده که بنظرم یه کم دیر هست

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون . ببخشید فیلم های پارسال ایشون رو از کجا میتونم ببینم ؟ شما جزوه ایشون رو هم دارید ؟
      سایت کلاسینو رو دیدم ، شروع کلاس رو از اواسط مرداد زده که بنظرم یه کم دیر هست
      جزوه ایشون همون متن کتاب درسی هستش + یه سری نکته تو کادر
      من جزوه شون رو استفاده نمیکنم چون همه چی رو خودش توضیح میده و عوضش خودم یه سری نکات خوبی که میگه رو تو یه دفتری مینویسم و شکلها رو میکشم خودم و واقعا مشکلی ندارم از هیچ نظر
      من از تلگرام کل ویدیوهای همدانی و حنیف رو دانلود کردم /:
      کلاس همدانی هم دو قسمته توی یکیش میاد کل فصل رو تدریس میکنه و همه چی رو توضیح میده / بعدش توی جلسه تست پلاسش فقط میاد تست میزنه برات و تکنیک تستی و نکته میگه / همین که تدریس رو قاطی تست نمیکنه به نظرم خودش مفیده و من باهاش خیلی اوکی هستم چون فیلم رو میبینی و فصل رو یاد میگیری بعدش خودت میری متن کتاب میخونی و تست میزنی و . ... کلاس تست پلاسش که میری میبینی انگار نکته و تست همون فصل رو رفتی و ایرادات رو رفع میکنه برات و ابهام ها رو هم رفع میکنه دیگه حرفی باقی نمیزاره/ اکثر سوالات تست پلاسشم سوالات آزمون قلمچی و گزینه 2 هستش و کیفیتشون توپه
      ویرایش توسط _Joseph_ : 21 تیر 1400 در ساعت 12:51

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      جزوه ایشون همون متن کتاب درسی هستش + یه سری نکته تو کادر
      من جزوه شون رو استفاده نمیکنم چون همه چی رو خودش توضیح میده و عوضش خودم یه سری نکات خوبی که میگه رو تو یه دفتری مینویسم و شکلها رو میکشم خودم و واقعا مشکلی ندارم از هیچ نظر
      من از تلگرام کل ویدیوهای همدانی و حنیف رو دانلود کردم /:
      کلاس همدانی هم دو قسمته توی یکیش میاد کل فصل رو تدریس میکنه و همه چی رو توضیح میده / بعدش توی جلسه تست پلاسش فقط میاد تست میزنه برات و تکنیک تستی و نکته میگه / همین که تدریس رو قاطی تست نمیکنه به نظرم خودش مفیده و من باهاش خیلی اوکی هستم چون فیلم رو میبینی و فصل رو یاد میگیری بعدش خودت میری متن کتاب میخونی و تست میزنی و . ... کلاس تست پلاسش که میری میبینی انگار نکته و تست همون فصل رو رفتی و ایرادات رو رفع میکنه برات و ابهام ها رو هم رفع میکنه دیگه حرفی باقی نمیزاره/ اکثر سوالات تست پلاسشم سوالات آزمون قلمچی و گزینه 2 هستش و کیفیتشون توپه
      ممنون ، ببخشید اگر سوالات من زیاد هست
      اگر براتون مقدور هست ، لطفاً لینک کانال تل گرام رو لطف کنید . اگر کانال های کنکوری و درسی مناسب هم میدونید ، ممنون میشم بهم معرفی کنید

10. Top | #25
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این حرف شما واقعا مخربه واقعا یعنی / یا خودتون خیلی قوی هستید و نیازی به کلاس ندارید و یا خیلی قدیم هستید و اطلاعات آپدیتی ندارید
      جلال موقاری شکی در تدریسش نیست که خوبه ولی ایشون اونقدر مطالب خارج کتاب درسی میگن که کلافه میشه آدم چون تدریساشون کلا مال کتابای قدیم هست و برای کنکور 98 و 99 و نه برای کنکور 1401 جلال موقاری حتی بیشتر بدانید های کتاب درسی رو هم تدریس میکنه با اینهمه مطالب خارج کتابی که حذف شدن خودشم یه سری مطالب خارج کتابی میگه که دیگه نور علی نور میشه / من خودم دیدم ویدیوهاش رو اصلا به درد کنکور 1401 نمیخوره اصلا و رفتن سمتش هیچ توجیهی نداره / در ضمن خود جلال موقاری گفته فیلمها رو اصلا نبینید و داره برای کتابای جدید از اول فیلم ضبط میکنه بعد شما میایید جلال موقاری توصیه میکنید؟؟
      به نظرم استفاده از جلال موقاری مفید نیست برای کنکور 1401 و خودم برای قسمتی دیدمش که مطالب رو میگفت اصلا تو هیچجای کتاب نبود و حذف شده بودن قید هایی میگفت که کلا با کتابای چاپ جدید غلط محسوب میشن و اصلا تو کتاب نیستن و یا عوض شدن برای همین خود جلال هم گفته صبر کنید تا فیلمهای آپدیت بیاد بیرون
      ویدیوهاشونم طولانی تر از حنیف و همدانی هستش اگه حساب کنید.
      بین اینهمه دبیر خوب مثل همدانی و حنیف و هاشمی و .... و آپدیت بودن کلاساشون واقعا رفتن به سمت موقاری به نظرم اصلا توجیح مداره
      اره درست میگی ،منظورمو بد فهمیدی
      کلاسای قبل 98 موقاری بدرد نمیخوره ،بعد 98 درست کرده تدریس و نکاتشو مثلا تورق سریعش خیلی خوب بود.همه نکاتو کامل گفت.

و نسبت بین عظیمی و هاشمی vs موقاری فقط پول شما هست و پول دبیر ( من خودم هاشمی رفتم، موقاری رو هم گوش کردم) حداقل داخل سالن ما که اونایی که عظیمی گوش کرده بودن زیستشون ضعیف بود که نمیشه صد در صد گفت استاد بد بوده شاید اینا یاد نداشتن استفاده کنن.
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      کلا فازتون چیه دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی شما برید اون خیلی سبز لعنتی یا هرکتاب دیگه ای رو بخونید نمیفهمید؟؟؟؟؟؟الان سر یه کلاس زیست بحث میکنید؟؟؟؟!!!!!!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون ، ببخشید اگر سوالات من زیاد هست
      اگر براتون مقدور هست ، لطفاً لینک کانال تل گرام رو لطف کنید . اگر کانال های کنکوری و درسی مناسب هم میدونید ، ممنون میشم بهم معرفی کنید
      والا من از کانالای مختلف فیلمها رو دانلود کردم و کانالها رو هم بعد دانلود پاکشون کردم ولی بهترینشون که ناقصی نداشت Lion konkor بود
      چون کانالها رو پاک کردم لینکش دسترسی ندارم خودتون تو تلگرام سرچ کنید میاره عکس کانال هم زرد رنگ هستش + شیر

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا من از کانالای مختلف فیلمها رو دانلود کردم و کانالها رو هم بعد دانلود پاکشون کردم ولی بهترینشون که ناقصی نداشت Lion konkor بود
      چون کانالها رو پاک کردم لینکش دسترسی ندارم خودتون تو تلگرام سرچ کنید میاره عکس کانال هم زرد رنگ هستش + شیر
      نکته تستشو میبینی یا کلاس سالیانه شو؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dillon نمایش پست ها
      نکته تستشو میبینی یا کلاس سالیانه شو؟
      کلاس سالیانه اش
      کلاسش توش تست نداره و یه لسه اضافی داره برای تست
      توی کلاس تو یه یا دو جلسه کل فصل رو که تدریس کرد تست میزنه نه اینکه دو سه پاراگراف درس بده بعد تست بزنه / اینشکلی نیست
      یک فصل رو کامل درس میده جزوه و متن کتاب و میخونه بعدش که تموم شد میاد تو جلسه تست پلاس تست میزنه تستهاش کل فصل رو پوشش میده و آزمونهای قلمچی و گزینه 2 هستش

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      اولا سطحت خیلی مهمه

کلاس زیست تعداد جلساتش زیاده و طولانی و خسته کننده ، به خودت نگاه کن ببین اگر میتونی تحمل کنی و عین جلسات رو شرکت کنی یا بعدا ببینی ، برو پول بده اگر نه بشین موقاری رو ببین با بقیشون فرقی ندار

برعکس مضخرف ترین تدریس برای اشکان هاشمیه

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن