خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Lightbulb دستگیری عوامل کلید مئدیا

سلام بچه ها
      حتما میدونید که یه خبرایی پخش شده که گردانندگان کانال کلید میدیا که باعث تقلب گسترده تو کنکور امسال شده دستگیر شدن
      دوتا ابهام پیش میاد: آیا پلیس فتا به دیتای بیس و سرورای تلگرام دسترسی داره؟ عجیب نیست؟تلگرام که گفته بوده ما داخل ایران سروری نداریم....
      از اون طرف آیا تلگرام سرور داخلی داره؟ پس چرا نت برای ما بین الملل حساب میشه اگر سرور داخلی داره؟ و چرا اصلا فیلتره وقتی سرور داخلی داره
      یه موضوع دیگه اینکه تلگرام بواسطه پلتفرم و چیزای دیگه که ما نمیدونیم چی هستن,, تا الان هک نشده.
      آیا پلیس فتا خیلی وقته تونسته تلگرام رو هک کنه؟ من که فک نمیکنم این مورد رو....
      یه چنین چیزی در مورد اینستاگرام مطرحه که چرا وقتی سرو. داخلی داره, چرا نتش بین اللمل حساب میشه؟

حالا یه موضوع دیگه: چطوری میخان ثابت کنن کی تقلب کرده, من که فک نکنم بشه اینکارو گرد, چون ممکنه حق کسی دیگه که تلاش کرده و تقلب نکرده ضایع بشه و بعنوان متقلب شناخته بشه.

بیان پاسخ و درصد ریاضی بررسی کنن راهش نیست.

میخام بکم قضییه مشکوکه برا من

بعضی از این کسایی که از سختی سوالات و حمایت از کمپین,, پست و استوری رگباری میگذارن, کسایی بودن که اصلا کاری به تعویق و تمدید و .....اینا نداشتن
      حالا یهو چطو شده اومدن حامی دانش اموزا شدن؟
      یه استاد معروف کنکور هم یه پ تو تل بهش دادم و جواب داد که قضیه مشکوکه و ممکنه دست پشت پرده باشه

ولی ظاهرا سنجش لاپوشنی کرده و قبول نداره سختی سوالاتو و موضوع تقلب رو مثل هرسال با گفتن "دستگیر شدن دستگیر شدن" ماست مالی میکنه

نظرتون چیه
      ویرایش توسط omid2s : 19 تیر 1400 در ساعت 14:29

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من اگه واقعا عدالت رو میخان اجرا کنن از همه اونایی که ریاضی رو بالای ۶۰ درصد زدن کنکور مجدد بگیرن که به احتمال زیاد اینکارو نمیکنن چون در تصورات گ و هی خودشون غرق شدن و فک میکنن سوالات نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد راحت تر بوده
      i`m taxic

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sorry نمایش پست ها
      به نظر من اگه واقعا عدالت رو میخان اجرا کنن از همه اونایی که ریاضی رو بالای ۶۰ درصد زدن کنکور مجدد بگیرن که به احتمال زیاد اینکارو نمیکنن چون در تصورات گ و هی خودشون غرق شدن و فک میکنن سوالات نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد راحت تر بوده
      باید هر کی بالای 50-60 زده به شرطی که با سوابق تحصیلیش تطابقی نداشته باشه دقترچشو چک کنن که کار زمان بریه

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هر کی تقلب کرد ، کرد. دیگه تموم شد و کسی هم قرار نیست به حقش برسه ، یادتون رفته؟ اینجا ایرانه...
      هیچ وقت سازمان سنجش نمیتونه بره پاسخنامه ینفرو دراره و باطل کنه یا هرچی چون اون طرف ممکنه یسری سوالا رو خودش زده باشه,
      سرجلسه فقط ممکنه بگیرن که اونم توی جایی مثل شهر ما منتفیه، چون یه بار یه مراقب گیر داده بود به یکی، اونم تهدید کرده بود اگه گم نشی بعد جلسه چاقو میکنم تو شکمت و خب مراقبم از ترس جونش هیچی نگفت و اون فرد هم الان دانشگاهه...
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پارسال یکی از کودن ترین و ولکرد ترین بچه های شهرمون ، که اصن تا ده نمیتونه بشماره، دندانپزشکی قبول شد.... و خبر رسیده امسال کسایی که توی شهر ما تقلب کردن، رابطشون همون فرد بوده اوج فاجعه رو میبینید؟؟ نه تنها به قبولی دندانپزشکی خودش راضی نشده طرف بلکه خواسته یه پولیم به جیب بزنه.....شت ایران شت
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.darkside نمایش پست ها
      پارسال یکی از کودن ترین و ولکرد ترین بچه های شهرمون ، که اصن تا ده نمیتونه بشماره، دندانپزشکی قبول شد.... و خبر رسیده امسال کسایی که توی شهر ما تقلب کردن، رابطشون همون فرد بوده اوج فاجعه رو میبینید؟؟ نه تنها به قبولی دندانپزشکی خودش راضی نشده طرف بلکه خواسته یه پولیم به جیب بزنه.....شت ایران شت
      img_20210710_182002_660.jpg
      i`m taxic

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نام خدا
      در این زمینه ، این قوانین هیچ چیزی رو نمی تونه تعیین کنه !

ماده 28ـ هیئت بدوی با توجه به گزارشهای واصله درخصوص الزام و یا عدم الزام داوطلب به شرکت در آزمون مجدد رسیدگی و رأی صادر می‌نماید و مراتب به داوطلب ابلاغ می‌شود.
      ماده 29 ـ جهات بررسی رد و تردید در صلاحیت علمی داوطلب حداقل شامل دو مورد از موارد ذیل می باشد:
      الف ـ تفاوت فاحش نمره و رتبه اکتسابی با سوابق تحصیلی، معدل و آزمونهای قبلی داوطلب.
      ب ـ گزارش واصله به دستگاه برگزارکننده آزمون که از اشخاص حقیقی و حقوقی مورد وثوق رسیده باشد.
      ج ـ داوطلبانی که پاسخنامه‌های آنان در تمام یا برخی دروس از لحاظ گزینه ها به طور غیر متعارف مشابه و یکسان باشد.
      الان کسی که فرضاً معدل دیپلم پایینی داشته در کنکور رتبه خوبی بیاره بازم باید آزمون مجدد شرکت کنه ؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بچه ها
      من چند روزیه رفتم و از مهندسای کامپیوتر و نرم افزار و دانشجوها و همینطور از تو نت ,تلگرام و واتساپ رو بررسی کردم که چه خصوصیاتی دارن و چطورین و امنیت شون چطوریه
      یه چیزایی در مورد رمزگذاری سر و ته پیامها بود, ولی زیاد نمیشد سر در بیاری که چی هستن.

فقط اینو متوجه شدم که کسی تا الان این پیامرسانها رو هک نکرده
      تلگرام هم به گفته خودش سرور نداره تو ایران.
      پس پلیس فتا و این چیزا نمیتونن تل رو هک کنن

یادمه یبار یه گروهی رو که امنیتی بودن , سپاه که اطلاعات قویتری از پلیس فتا داره , طرف ها رو پیدا کردن و بعد کانال شون رو بستن
      یعنی چی؟ یعنی نمیتونن تل رو هک کنن و یارو رو پیدا کنن

کانال کلیدمئدیا هم اینطور که پیداست باز و بسته میشه هی.
      احتمالا همگی سرکاریم
      و یه کارای پشت پرده صورت میگیره.
      دستگیری عوامل احتمال زیاد سرکاریه.
      فقط امیدوارم سال دیگه این چیزا نباشه.
      و سوال سخت ندن
      یه راه داریم و اونم اینکه از وزیر علوم جدید که بعداز 12 مرداد مشخص میشه چه کسی هست,, مطالبه کنیم و بگوشش برسونیم که امسال چه بلایی یر کنکوریا اومد و نباید تکرار بشه
      بنظرم خدایی رییس سنجش هم اینکاره نیست, چون سالی نبوده که کنکور رو بدون حاشیه برگزار کنه
      پس بنظرم باید مطالبه کنیم که یه شخص باسواد و باوجدان جاش بگذارن
      خدایی فک کنم بیشتر از 10 سال رییس سنجشه
      وقتشه جاش یه ادم کاردان و کاربلد و نظارتگر بیاد
      حتما مطالبه کنید از وزیر علوم جدید

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من یکی از فامیلای دورم امسال رفته بود سر جلسه،تعریف میکرد دختره حالت طبیعی نداشت،رفتم چک کنم دیدم داره تقلب میکنه،بردیمش تو دفتر ازش هدفون و گوشی گرفتیم،اطلاع دادیم گفتن کاری نکنید بزارید بقیه امتحانشو بده!( از بالا)،تقصیر شما بوده که همون اول نگرفتید، هیچی دیگه رفته نشسته سر جاش بقیه امتحانو
      داده.
      فرداش هم پدر دختره زنگ زده به مدیر مدرسه گفته شما با احساسات دختر من بازی کردید و افسرده شده و ...
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

10. Top | #10
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه پلیس فتا هک و ... نکرده،از یه جا پرسیدم ،راهکارش جالب بود،به طرف میگن میخوایم برامون تبلیغات کنی،شماره حساب یا کارت بده! با همون شماره حساب و ... میگیرنش.
      البته اگر شماره حساب یا کارت یا ... بدن.
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من رفتم زیر پستای اون استاد ریاضییه که کمپین حمایت زده تو کارزار,, بعد منو بلاک کرده و پیجشو نمیبینم
      چیزیم نگفتم که ضدش باشه, نمیدونم چرا بلاک کرده.

دایییییی, قضییه مشکوکه
      طرف سریعم رفته سراغ کلاسها و این چیزا
      و یجورایی تبلیغ میشه براش دیگه.
      بچها از الان بهتون بگم.
      دوستای من, یکی از یه موسسه معروف, دومی از یکی دیگه و سومی از یکی دیگه, پکیجاشونو دارن.
      تو کلاسای انلاین معروف هم شرکت کردن ....
      دست اخر چی؟؟ هیییچی یاد نگرفتن
      وقتشونم رفت.
      نسبت به هم بی تفاوت نباشیم
      چیزی تو این کلاس ملاسا نیست.نمونه براتون بگم : من کلاسای سالیانه ادبیات دوتا استاد معروفو دیدم;; ولی تهش هیچکدوم شبیه کنکور نیستن....
      نه پکیج بخرید نه کلاس انلاین
      فقط دو سه تا منبع کمک درسی و یا تست از کتابای معروف بازار بخرید و خودتون تلاش کنید

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کاملا دروغه!! چطور میخوان همه ی کسایی که تقلب کردن بگیرن وقتی نه شماره حسابی نه شماره کارتی رد و بدل شده کانال یه کانال عمومی بوده!! با ۷ هزار عضو و از طرفیم همه ی اونایی که تقلب کردن که حتما نمیخواستن زیر گروه یک قبول شن ولی در هر صورت جای یه نفر دزدیدن....
      20210711_131842.jpg

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه چنل از ناکجاآباد پیدا میشه کلیدا رو میذاره. به سرعت بعدش یه فرد معلوم‌الحال که عالم و آدم میشناسنش میاد کانال رو میکنه پیرهن عثمان و باهاش کمپین و ... راه میندازه (فقط به لحن طرف نگاهی کنی مشخصه با آمادگی و فکر شده بوده!)
      پیدا کنید پرتقال فروش را!

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کاناله تغییرش دادن
      رفته برا تبلیغ یه جا دیگه و یکی از هزاران کانال تبلیغ کنکوری
      هیچکدوووومم بدرد نیستن
      چقدرم تبلیغ میکنن .....نه تو تل فقط,, تو اینستا هم پر شده باز
      کلاس نمیدونم چی چی....کلاس صفرتاصد و....شروع تابستانه....شروع از صفر
      مفتشون گرونه
      ______________&&___
      کار رو باید از ریشه درست کرد
      فقط باید مطالبه کنیم خدایی رییس سنجشو عوض کنن و جاش یه ادم اصلح و خوب بزارن
      بسه شه دیگه
      10سال رییس بوده این اقا
      دل بکنید از این صندلیها.من که روز اول انتصاب وزیر علوم جدید میرم ایمیل و کامنت و ...میدم و مطالبه میکنم
      مطمئنم مثل خود اقای رییسی, وزیر علوم ادم پاکدست و خوبی خواهد بود

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid2s نمایش پست ها
      کاناله تغییرش دادن
      رفته برا تبلیغ یه جا دیگه و یکی از هزاران کانال تبلیغ کنکوری
      هیچکدوووومم بدرد نیستن
      چقدرم تبلیغ میکنن .....نه تو تل فقط,, تو اینستا هم پر شده باز
      کلاس نمیدونم چی چی....کلاس صفرتاصد و....شروع تابستانه....شروع از صفر
      مفتشون گرونه
      ______________&&___
      کار رو باید از ریشه درست کرد
      فقط باید مطالبه کنیم خدایی رییس سنجشو عوض کنن و جاش یه ادم اصلح و خوب بزارن
      بسه شه دیگه
      10سال رییس بوده این اقا
      دل بکنید از این صندلیها.من که روز اول انتصاب وزیر علوم جدید میرم ایمیل و کامنت و ...میدم و مطالبه میکنم
      مطمئنم مثل خود اقای رییسی, وزیر علوم ادم پاکدست و خوبی خواهد بود
      کانال اصلیه کلید مدیا بسته شده چون من خودم بعد از اینکه تو انجمن قضیه لو رفت و هنوز کانال در دسترس بود یکی از پیاماشو سیو کردم محض اطمینان الآن میزنی روی پیام میگه این کانال بسته شده است....
      اون کانالایی رو هم که جدیدا سرچ میکنی با اسم کلید مدیا میاره مشخصه عمدا درست کردن بیشتر شبیه یه لاپوشونی برای گندیه که بالا اومده

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن