خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

Question از بین این رشته ها کدوم بازار کارش بهتره؟

سلام از بین رشته های فیزیوتراپی پرستاری رادیولوژی کدوم آینده کاری بهتری دارن؟(حالا شاید فیزیو نیارم )

پرستاری واقعا رشته خیلی سختیه؟یعنی نسبت به زحمتی که میکشی پول کم میگیری؟

اگه کسی از در آمد هم اطلاع داره بگه همراه با ذکر اینکه چه شهریه (شهرستان مرکز شهر شهرای بزرگ) کلینیک کار میکنه بیمارستان خصوصی دولتی و ....؟

و در آخر چرا اینهمه انصرافی داریم؟(من از بین پرستارا بیشتر دیدم میان دوباره کنکور میدن)بخاطر پرستیژه یا درآمد کم یا بازار کار تضمین نشده؟
      ویرایش توسط Pretty_Lover : 18 تیر 1400 در ساعت 23:30

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیو که عالیه رتبه ی خیلی خوبی میخواد پرستاری انگار یکم اشباع شده چون سراسری چقد ظرفیت داره آزاد هم کلی جذب میکنه حتی بارتبه 25هزار پرستاری آزاد قبول شدن اونم نه شهر دور و درامدش که باتوجه به وضع افتضاح الان خوبه هر کدومو اوردی برو

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      سلام از بین رشته های فیزیوتراپی پرستاری رادیولوژی کدوم آینده کاری بهتری دارن؟(حالا شاید فیزیو نیارم )

اگه کسی از در آمد هم اطلاع داره بگه همراه با ذکر اینکه چه شهریه (شهرستان مرکز شهر شهرای بزرگ) کلینیک کار میکنه بیمارستان خصوصی دولتی و ....؟

و در آخر چرا اینهمه انصرافی داریم؟(من از بین پرستارا بیشتر دیدم میان دوباره کنکور میدن)بخاطر پرستیژه یا درآمد کم یا بازار کار تضمین نشده؟
      قطعا فیزیو . هم پرستیژ و هم درآمد بسیار خوبی داره
      بله پرستاری رشته سختیه . جدای از اینکه از نظر جسمی سخته ( شیفتای طولانی و ساعت ها دویدن و روی پا ایستادن) از نظر روحی هم سخته ( سر و کله زدن با همراه بیمار و حرفای پزشک و ...)
      دلیل انصرافش هم اینه که پرستار ها از نزدیک تفاوت درآمد , پرستیژ و احترام بین پزشک ها و بقیه رو میبینن و میبینن متاسفانه که چقدر توی سطح بالاتری هستن و تصمیم به کنکور مجدد میگیرن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها

در مورد درامد پرستاری خیلی متفاوته ، ینی به سابقه ، شهر ، نوع بیمارستان (خصوصی یا دولتی) ، مدرک لیسانس یا فوق یا دکترا داشتن و ... بستگی داره.
      یکی از سایت ها رو چک کردم گفته بود بین 4 تا 8 تومن که احتمالا برای بعضی جاها درسته.
      طبق شنیده های من ؛ حال و حوش 6-7 تومن میتونی در بیاری اما اگر با افزایش سابقه و ارتقا شغلی و افزایش ساعت کاری میتونی به درامد های بالای 10 تومن هم برسی. اما فک نمیکنم خیلی ساده باشه
      یکی که مثلا فوق داره و سرپرستاره و سابقه کار خوبی داره طبیعتا حقوق بالاتری از پرستار صفر کیلومتر میگیره.
      بازم بیشتر تحقیق کن ، اگر از کسی که خودش شاغله بتونی اطلاعات بگیری خیلی دقیق تره.
      دلیل انصراف هم دوستان فرمودن با اینکه پرستاری رشته خوبیه و درامد خوبی هم نسبت به خیلی رشته های دیگه داره اما وقتی در محیط بیمارستان با درامد پزشکان مقایسه میشه ممکنه یک مقدار بی انگیزگی اتفاق بیافته. چون شکاف زیادی بین درامد پزشکان و پرستاران هست. و خیلی از بچه ها بعد از پایان تحصیل به این نتیجه میرسن که باید بخونند دوباره تا پزشکی قبول بشن.
      لا میراث کالادب
      هیچ میراثی گران بهاتر از ادب نیست

متاسفانه این روزها کمتر به این پرداخته میشه و برای خیلی از آدم ها ادب ارزش نیست و خیلی راحت در خیلی جاها ادب رعایت نمیشه ، امیدوارم کار به جایی نرسه که ضد ارزش ها به ارزش تبدیل بشن توی جامعه.

ویرایش توسط MOHAMMAD-B : 20 تیر 1400 در ساعت 05:48

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      capture.png

راسته؟ اینه همون فیزیوتراپی که خیلیا دنبالشن؟

من یه پیج هم دیدم میگفت دوستاش رفتن این رشته درآمدشون واقعا همین قدر هست؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن