خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 66 از 66
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      داش سال پیش تو یه تاپیکی بودیم در مورد حیدری بود که بت گفتم تستاش خیلی سطح پایینه وزیاد مالی نیس(تی ان تی کتاب گاج)که یکی دونفر دیگه هم بامن هم عقیده بودن تواومدی گفتی باش امسال میترکونیو عکس کارنامتو با درصد ریاضیوتو میزاری مارو متعجب میکنی حالا چرا تاپیکات با حرفات بوی پشت کنکوری میده ازتجربه بچه ها استفاده کن هیچ وقت مغرور نشوبقول مویینی وقتی داری تستای اسون میزنی بقلشم ی دفتر برنامه ریزی برای سال بعدت بنویس امید وارم امسال موفق بشی
      الان طبق حرف شما باید آریان دبیر مزخرفی باشه و شاگرداش کلا نتیجه نگیرن ولی واقعا اینطوریه؟؟ من یه نفر از شاگرداشم که به ۱۰۰ درصد حرفاش نه ولی ۷۰ درصد حرفاش عمل کردم و راضیم.
      پارسال ۵۲ درصد زدم و امسال ۴۱ درصد پس نمیشه از روی یه نفر و یک حرف نتیجه کلی گرفت، هر کسی با هر کلاسی الزاما نتیجه نمیگیره

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_plus نمایش پست ها
      الان طبق حرف شما باید آریان دبیر مزخرفی باشه و شاگرداش کلا نتیجه نگیرن ولی واقعا اینطوریه؟؟ من یه نفر از شاگرداشم که به ۱۰۰ درصد حرفاش نه ولی ۷۰ درصد حرفاش عمل کردم و راضیم.
      پارسال ۵۲ درصد زدم و امسال ۴۱ درصد پس نمیشه از روی یه نفر و یک حرف نتیجه کلی گرفت، هر کسی با هر کلاسی الزاما نتیجه نمیگیره
      من احساس نمیکنم که گفته باشم اریان دبیر مزخرفیهدرمورد تستاش گفتم اون تو اون موقع زمان نکته وتست بود که خودمم تونکته وتستش بود که باعث ضررم شد(اکثر درسام بالا زدم فقط ریاضی ضعیف زدم که اونم اون موقع تحت تاثیر جو قرار گرفتم رفتم اریان وگرنه ریاضی خودم خوب بود واگر کاری که خودم میدونستمو میکردم بهتر میشد)واصلا درموردش نمی خوام قضاوت کنم شاید امسال عالی شده هرکی فکر میکنه دبیر خوبیه بره کلاسش حال نقض کردنشو ندارم اون موقع حالشو نداشتمفقط ی اشاره بهش کردم تا امروز که ببینم چه کرده دوستمون
      وشما هم بت تبریک میگم درصدت برا امسال عالیه البته اگر کارنامه ای برای درصدت داشته باشی و واقعا جای شک و شبه داره که بتونی با کلاسای نکته وتست وحتی همایش حیدری به این درصد برسی چون کتابش(ازمون پلاس)و جزوه همایشش درحد ی کتاب جمعبندی معمولی هم نبود ی سری سوالات باراه حل های نیم خطی و اسان کجا؟کنکور 1400که هر سوالش کلی تایم میبرد بجز1یا2تا سوالاش کجا

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نداشتن پیوستگی در مطالعه و عدم تمدکر کافی و پرش شدید ذهنی ، به جرعت میگم اینا نبود رتبم نصف میشد

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      من احساس نمیکنم که گفته باشم اریان دبیر مزخرفیهدرمورد تستاش گفتم اون تو اون موقع زمان نکته وتست بود که خودمم تونکته وتستش بود که باعث ضررم شد(اکثر درسام بالا زدم فقط ریاضی ضعیف زدم که اونم اون موقع تحت تاثیر جو قرار گرفتم رفتم اریان وگرنه ریاضی خودم خوب بود واگر کاری که خودم میدونستمو میکردم بهتر میشد)واصلا درموردش نمی خوام قضاوت کنم شاید امسال عالی شده هرکی فکر میکنه دبیر خوبیه بره کلاسش حال نقض کردنشو ندارم اون موقع حالشو نداشتمفقط ی اشاره بهش کردم تا امروز که ببینم چه کرده دوستمون
      وشما هم بت تبریک میگم درصدت برا امسال عالیه البته اگر کارنامه ای برای درصدت داشته باشی و واقعا جای شک و شبه داره که بتونی با کلاسای نکته وتست وحتی همایش حیدری به این درصد برسی چون کتابش(ازمون پلاس)و جزوه همایشش درحد ی کتاب جمعبندی معمولی هم نبود ی سری سوالات باراه حل های نیم خطی و اسان کجا؟کنکور 1400که هر سوالش کلی تایم میبرد بجز1یا2تا سوالاش کجا
      عزیزم چرا اینقدر پیگیر مایی به کار خودت برس در مورد اریانام من هیچ وقت تعریف بیش از حد نکردم و همه جا گفتم هرکسی میتونه با هر دبیری نتیجه بگیره و راجب معلم دیگه ای هم بد نگفتم ،، من کنکورمم باخطر ریاضی خراب نکردم وریاضی 32 زدم هر چند خوب نبود ولی خب بدم نبود از دوستام بهتر زدم ، والانم همین رتبه ای که اوردم ارزوی خیلیا میتونه باشه .

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainbow7 نمایش پست ها
      و یکی دیگه اینکه حتما حتما بعد خواندن یه فصل بودجه بندیش رو ببین تو ازمونای قلمچی هر چی از خودتان آزمون بگیرین
      اصلا ممکنه یه فصله فوت آب باشی ولی بری مثلا یخوای تستای زماندار بزنی اصلا نمیرسی میگرخی .
      مثلا فصل سه شیمی دهم رو میخوانی حتما
      برو آزمونش رو زماندار بزن .
      چون من خودم میخواندم ولی مثلا میامدم یه سوال محلول حل میکردم 10 دقیقه میگذشت در حالی که کنکور خیلی زمان کمی داره
      تازه سوالای تعریفی که راحت بودم دیگه نمیرسیدم بزنم گوشیم آلارم میداد تمام 20 سوال 20 دقیقه من مثلا 5 تا حل کردم
      ولی با اینکه مثلا ادم 500 تا تست زده بودم یعنی معلوماتم عالی بود ولی تکنیک بلد نبودم تکنیک خیلی مهمه
      امیدوارم متوجه حرفام شده باشین
      آخر کنکور به این نتیجه ها نرسین که خسران هست
      از تجربه های بچه ها استفاده کنین این تجربیات من بود که با زحمت بدستش آوردم
      تستای یه فصلو یه جا یهویی نزنیم که فصل های اخر بمانه تیکه تیکه بخوانیم چون فراموش میشه بیشترش
      و اینکه فقط بخوانیم خیلی خوبه
      خواندن اشتباه نکنین
      و اینکه گوشی بزنین بشکنین اصلا ارزش نداره اون احترامی و سربلندی که بعد از قبولی میبینین خیلی ارزش داره اصلا قابل قیاس نیست
      خودتان با دوتا لایک و موافقم اینها یه نام کاربری دخترانه گول نزنین اینو برای پسرا گفتم

فقط بخوانین

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن