خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

دانشگاه آزاد تهران یا رشت

سلام رفقا

بنظرتون کسی که بخواد حسابداری آزاد بخونه بار علمی دانشگاه آزاد های تهران بالاتره یا آزاد رشت؟
      خودم اهل گیلانم ولی به هر حال باید خوابگاهی بشم با این شرایط کدوم به صرفه تر و بهتره از جهت مدرک و بار علمی و هزینه زندگی

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط diligent نمایش پست ها
      سلام رفقا

بنظرتون کسی که بخواد حسابداری آزاد بخونه بار علمی دانشگاه آزاد های تهران بالاتره یا آزاد رشت؟
      خودم اهل گیلانم ولی به هر حال باید خوابگاهی بشم با این شرایط کدوم به صرفه تر و بهتره از جهت مدرک و بار علمی و هزینه زندگی
      هدفتون چیه از دانشگاه رفتن؟
      اگه هدفتون کاره برید تهران چون اگه زرنگ باشید کار پیدا میکنید و زمینه پیشرفت فراهمه
      برای باقی اهداف شهر خودتو برید آزاد و هزینه خوابگاه و راه رو متحمل نشید چرا که مدرکشون یکیه و بار علمی هم در دانشگاه حرف کسیه که هنوز دانشگاه نرفته وگرنه کسی که بره دانشگاه متوجه میشه در هر صورت چیزی یاد نمیگیره و مجبور میشه خودش کار کنه در اون زمینه تخصصیش
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      هدفتون چیه از دانشگاه رفتن؟
      اگه هدفتون کاره برید تهران چون اگه زرنگ باشید کار پیدا میکنید و زمینه پیشرفت فراهمه
      برای باقی اهداف شهر خودتو برید آزاد و هزینه خوابگاه و راه رو متحمل نشید چرا که مدرکشون یکیه و بار علمی هم در دانشگاه حرف کسیه که هنوز دانشگاه نرفته وگرنه کسی که بره دانشگاه متوجه میشه در هر صورت چیزی یاد نمیگیره و مجبور میشه خودش کار کنه در اون زمینه تخصصیش
      خیلی متشکرم بله هدف وارد بازار کار شدنه ولی از طرفی چون تهران خودمم و خودم کمی از بابت غربتش نگرانتم
      متشکرم از نظرتون

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی متشکرم بله هدف وارد بازار کار شدنه ولی از طرفی چون تهران خودمم و خودم کمی از بابت غربتش نگرانتم
      متشکرم از نظرتون
      خواهش میکنم
      مسئله غربت چیزیه که باید باهاش کنار بیاید هرچند که فعلا مجازیه وخبری از غربت نیست اما زمانی که بتونید در تهران کار کنید داری سابقه میشید و اگر برگردید شهر خودتون میتونید اونجا کار کنید
      کارهای بدون سابقه بیشتر در کلان شهرها پیدا میشه نه شهر های کوچک و متوسط
      در شهر های کوچک و متوسط بیشتر به دنبال افراد ماهر میگردن که دارای چندسال سابقه کاری باشن
      اگر بتونید سابقه کاری خوبی برای خودتون بسازید راحت در هر شهری که باشید میتونید برید سر کار و مشکلی نخواهید داشت
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تهران
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام رفقا

من جای شما بودم رشت رو انتخاب می کردم
      توی کلان شهر درسته کار هست(هر چند متقاضی هم زیاده)
      ولی بدون هزینه زندگی بسیار بالاتره
      همه جور آدم قراره ببینی
      زمینه های فساد بسیار بسیار فراهم تره
      آلودگی و ترافیک و سر و صدا خیلی زیاده
      برای کوچک ترین کارت باید یه از صبح تا شب وقت بزاری
      جو شهرستان ها کلا آروم تر و سالم تره به نظرم
      (خودم ۱۲ ساله تهرانم ، فقط منتظرم مهر بشه برا دانشگاه از تهران فرااار کنم)

اگه بحثت کار و علمه
      به لطف اینترنت هر جا باشی هر دوش فراهمه
      و این موضوع اصلا نگرانی نداره عزیزم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن