خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

تخمین‌ رتبه هیوا و کانون و...!

....
      بذار بقیه خوش بگذرونن وقتی داری سخت تلاش میکنی
      بذار بقیه بخوابن وقتی داری کار میکنی
      تفاوت ها بالاخره مشخص میشه
      ویرایش توسط irani7878 : 16 تیر 1400 در ساعت 22:50

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      @siiibtorsh_takhminbot نمیدونم در چه حد واقعیت داره ولی برا امساله
      i`m taxic

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط irani7878 نمایش پست ها
      سلام دوستان وقتتو بخیر
      به نظرتون تاچه حد میشه به تخمین رتبه اطمینان کرد؟
      کدوم تخمین رتبه نزدیک تره به کنکور؟
      ایا تا حالا استفاده کردید؟تاچه حدنزدیک بود به رتبتون؟
      ممنون
      من از چند نفر شنیدم تخمین کنکور 100 خیلی خوب بوده ولی خودم شخصا قبلا ازش استفاده نکردم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امسال کنکور سخت تر از پارسال بود بنابراین درصد های پایین تر نسبت به پارسال تراز های بالاتری خواهند داد...
      این تو تخمین رتبه ها اعمال نمیشه برای همین هیچ کدوم به واقعیت نزدیک نیستن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کسی قبلا از تخمین کنکور صد استفاده کرده؟ به نظرتون بدبینانه تخمین نمی زنه؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      برای من 1500 تا 3000 منطقه رو تخمین زده بودن
      البته درصدا بالا و پایین شد یه مقداری.
      دیده شده بعضی سال ها بدبینانه و بعضی سال ها خوشبینانه تخمین زدن. نمیشه به تخمین رتبه اعتماد چندانی کرد.پارسال اطلاعات بیشتری وجود داشت و بهتر میشد گمانه زنی کرد.مثل درصدهای بازه های ترازی مختلف کانون.اما امسال کانون همچین کاری نکرد
      درکل درگیر تخمین رتبه و در آینده نزدیک کسایی که میگن کارنامه شون رو زودتر دیدن نشید.این فقط چند ساعت زودتر از اعلام نتایج ممکنه درصورتی که از چند روز دیگه استارتش توی سایت های مختلف زده میشه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امسال رو حس میکنم داره خیلی بدبینانه تخمین میزنه
      در کل بنظرم تخمین رتبه کنکور 100 یا ربات تخمین رتبه سیب ترش مطمعن تر هستن نسبت به کانون یا هیوا
      سیب ترش خیلی رتبه بهتری میده از صمیم قلب امیدوارم رتبه ها مشابه تخمین کنکور 100 نباشه که در اون صورت بدبختم :/

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

در کل بنظرم تخمین رتبه کنکور 100 یا ربات تخمین رتبه سیب ترش مطمعن تر هستن نسبت به کانون یا هیوا
      سیب ترش خیلی رتبه بهتری میده از صمیم قلب امیدوارم رتبه ها مشابه تخمین کنکور 100 نباشه که در اون صورت بدبختم :/
      کنکور صد رو نمیدونم ولی سیب ترش که خیلی رتبه رو رویایی و خوب میگع فکر‌نمیکنم درست باشه ، کانون منطقی تر میده رتبه رو!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

این نظرات رو تو سایت کنکور 100 خوندم

با اینکه کنکور سخت تر بود اما درصد ها رو بهتر از پارسال میبینم و خب این برخلاف تصورات دو روز اول ما بود!
      احتمالا رتبه ها بدتر از سال قبل بشه.وقتی رییس سازمان سنجش میاد میگه که کنکور اسون تر بود و میگه که این رو همه زمان اعلام نتایج میبینن حرفی چرت و پرت نمیزنه و با توجه به درصدها داره اینو میگه.به هر حال اونا از لحظه اول همه درصد ها رو دارن و ترازبندی رو صورت دادن.رییس سازمان سنجش با اگاهی از درصدها اومده اون مصاحبه رو کرده
      منبع ما که فقط اینجا نیست چون اینجا نهایتا هزار تا کارنامه ب دست بیاد.ما تقریبا همه سایت ها رو چک میکنیم و درصد ها رو نگاه میکنیم.از دانش آموزامون درصد میگیریم.از دانش اموزای همکارای مشاور درصد میگیریم و در نهایت حالا یه نظر میدیم(که ممکنه غلط باشه)معمولا تو این 6 سالی که تخمین زدیم مشت نمونه خروار بوده و با اینکه هر سال گفته میشه درصدای کنکور 100 فیک هست و...اما بعد نتایج مشاهده شده که تا حد زیادی درست بودن.
      در کل هر تخمینی غلط داره قطعا اما همواره در هر مسئله ای بهتره نگاه خوشبینانه نداشته باشیم تا شوکه نشیم.تو کنکور 100 هم هر ساله تخمین بدبینانه زده میشد.امسال که اومدیم با نگاه منطقی تخمین بزنیم اتفاقاتی افتاد که نتیجه گرفتیم همون روال قبلی بهتر بوده(اتفاقاتی مثل مصاحبه رییس سازمان سنجش و...)
      تقریبا از سال 90 به بعد تو کار کنکور هستم(البته اونموقع هنوز کنکور نداده بودم خودم).تجربه این 10 ساله ثابت کرده که معمولا وقتی یک سال کنکور سختی برگزار میشه سال بعدش بچه ها با اون سطح آداپته میشن و از اون فراتر میرن.کنکور 99 کنکور سختی بود و به نظر میرسه بچه ها خودشون رو اداپته کردن.در مورد مصاحبه رییس سازمان سنجش:
      اگر ایشون میگفتن کنکور 10 تا 15 درصد راحت تر بوده این میشه یک حرف چرت و پرت اما وقتی در دنباله این جمله میاد یک سند ارائه میکنه و میگه که این مورد به همه در زمان اعلام نتایج ثابت خواهد شد خب این جای تامل داره و عقل میگه که باید احتیاط کرد چون کسی این حرف رو میزنه که به همه اظلاعات دسترسی داره.
      اما در کل بخوام بگم همیشه در هر کنکور هر اتفاقی ممکنه رخ بده.خیلی درگیر تخمین نباشید.تخمین همه سایت ها انحراف و غلط خواهد داشت مال ما هم از این قضیه مستثنی نیست.

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ی چیز عجیبی ک بود من اول درصدامو با کلید دبیرا گرفتم و فرستادم برام خیلی رتبه خوبی تخمین زد وقتی با کلید سنجش درصد گرفتم 5 درصد عربی 3 درصد زیست و 4 درصد شیمیم کمتر شد ولی تخمینی ک برام زد 1000تا بدتر شد :/ امیدوارم تخمین رتبش الکی باشع
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه جلوی تقلبا گرفته نشه رتبه تخمینیتون رو یه ۱۵۰۰ تا هم بزارید روش که زیاد خوشبینانه نباشه
      i`m taxic

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من واقعا دیگه دارم رد میدم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zhi.a نمایش پست ها

ی چیز عجیبی ک بود من اول درصدامو با کلید دبیرا گرفتم و فرستادم برام خیلی رتبه خوبی تخمین زد وقتی با کلید سنجش درصد گرفتم 5 درصد عربی 3 درصد زیست و 4 درصد شیمیم کمتر شد ولی تخمینی ک برام زد 1000تا بدتر شد :/ امیدوارم تخمین رتبش الکی باشع
      ببخشید زیست چند زده بودید که سه درصد کم شد؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط irani7878 نمایش پست ها
      ببخشید زیست چند زده بودید که سه درصد کم شد؟
      بد دادم زیستو -_____- 48 بودم شد 45 :/
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zhi.a نمایش پست ها

بد دادم زیستو -_____- 48 بودم شد 45 :/
      نه هزار تا فرق نمیکنه فوقش ۳۰۰ تا ۴۰۰ میاد پایین
      i`m taxic

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن