خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sorry نمایش پست ها
      اگه جلوی تقلبا گرفته نشه رتبه تخمینیتون رو یه ۱۵۰۰ تا هم بزارید روش که زیاد خوشبینانه نباشه
      خدا ازشون نگذره....

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sorry نمایش پست ها
      نه هزار تا فرق نمیکنه فوقش ۳۰۰ تا ۴۰۰ میاد پایین
      خب برای همین خیلی عجیبه واسم :/
      اول بهم داده بود تو منطقه3 بین 500تا 1000 بعدش شد 1500تا 2500 :/
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zhi.a نمایش پست ها

بد دادم زیستو -_____- 48 بودم شد 45 :/
      برای زیست چقدر وقت گذاشته بودید؟سخت بود سوالاش؟
      اخه من باکلید سنجش ۷۰ زدم شک دارم نکنه اسون بودع سوالاش
      بذار بقیه خوش بگذرونن وقتی داری سخت تلاش میکنی
      بذار بقیه بخوابن وقتی داری کار میکنی
      تفاوت ها بالاخره مشخص میشه

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط irani7878 نمایش پست ها
      برای زیست چقدر وقت گذاشته بودید؟سخت بود سوالاش؟
      اخه من باکلید سنجش ۷۰ زدم شک دارم نکنه اسون بودع سوالاش
      والا من کلن زیستم بد بود :/ قبل از اینکه برم سر جلسه هم میدونستم زیستم بدترین درسم میشه و شد :/
      47 یا 48 دقیقه ای براش فک کنم هم وقت گذاشتم :/
      ن اصلن. درصد خیلی خوبی داشتین. تبریک میگم
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

امسال رو حس میکنم داره خیلی بدبینانه تخمین میزنه
      در کل بنظرم تخمین رتبه کنکور 100 یا ربات تخمین رتبه سیب ترش مطمعن تر هستن نسبت به کانون یا هیوا
      سیب ترش خیلی رتبه بهتری میده از صمیم قلب امیدوارم رتبه ها مشابه تخمین کنکور 100 نباشه که در اون صورت بدبختم :/

برات چند تخمین زده ؟سیب ترش برای من زده 5800-6000 منطقه دو کنکور 100 میگه 8-10 هزار دومی بشه رسما بدبختم

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کانون افتضاحه تخمین رتبش چون با سیستم چند از ده کار میکنه 36 با 44 فرقی نداره پراکندگی زیاد بشه که دیگه بدتر...هیوا خیلی دقیق تره

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Manchester نمایش پست ها

این نظرات رو تو سایت کنکور 100 خوندم

البته من تو هر دو تا کنکور شرکت کردم و عمومی ها و فیزیک واقعا 10 درصدی آسون تر بود و شیمی در همون حد و زیست و ریاضی سخت تر..اما حداقل یک هفته طول میکشه تا پاسخبرگ ها طبقه بندی بشه و فرستاده بشه تهران و اونجا جمع آوری بشه و... و بعد 4-5 روز بعیده که دسترسی داشته باشه به درصدا و...

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

من رو تگ کرده بودی
      در مورد تخمین و روش های کنکور صد من نظر خاصی ندارم.احتمالا امسال هم مثل پارسال بدبینانه تخمین می زنه
      اما در مورد پیام هایی که ازش کپی کردی بعضی قسمتا حرف های منطقی زده و بعضی قسمتا نه!
      هنوز زود بود که بخوایم از سازمان سنجش همچین جمله ای بشنویم((برآورد سازمان حاکی از این است که آزمون در حالت کلی، نسبت به سال گذشته آسان‌تر شده است. لازم به توضیح است دشوارتر شدن درس ریاضی نسبت به سال گذشته، به علت سیستم‌محور بودن انتخاب سؤال بوده است و فردی نبوده است. کمااینکه این امر در درس شیمی آزمون سال قبل هم اتفاق افتاد و قاعدتاً با تراز کردن نمرات، مسئله سختی و آسانی سؤال‌ها حل خواهد شد. ))
      نمی دونم واقعا برآورد که میگه یعنی بررسی هایی انجام دادن یا با توجه به بازخوردهای کنکوری ها تو فضای مجازی این حرف رو زده

نظر کلی من در مورد کنکور امسال اینه که
      درصد های اکثر دروس عمومی توی کارنامه هایی که من دیدم نسبت به پارسال رشد داشته.به جز ادب که تقریبا در همون حد پارسال زدن.درصدهای شیمی و فیزیک هم رشد داشته.
      در مورد ریاضی ریزش شدید درصد.
      توی ریاضی دو دسته رو می بینم.یه دسته که مثلا با تراز بالا برای 60 70 رفتن و الان 10 و زیر ده زدن! و دسته ی دومی که بین 30 تا 45 زدن
      دسته اول تا حدودی به شرایط یا نتونستن به استرس و فشار ناشی از سطح ریاضی غلبه کنن یا وقت ریاضی رو گذاشتن روی درس های دیگه! اما این تراکم زیر10 15 درصد باعث می شه آنچنان تراز خوبی نده.یعنی از 99 تراز بهتری میده قطعا برای این بازه ولی تراکم درصد جلوی رشد زیاد تراز رو می گیره
      اما دسته ی دوم تراز خوب و خیلی خوبی می گیرن.و نسبت به 99 توی این بازه تفاوت ترازی قابل توجهی هست مثلا به اندازه ی 60تا 70 و خرده ای اینای پارسال تراز بده(نظر شخصی)
      توی زیست واقعا نمی تونم حدس بزنم که ترازش نسبت به پارسال چه تغییری می کنه.یا احتمالا در همون حده یا کمی بیشتر و کمتر.واین بیشتر و کمتر توی بازه های درصدی مختلف متفاوته.
      و سخن آخر این که کاری که سنجش توی درس ریاضی امسال کرد کاملا غیر حرفه ای و از آرمان های کنکور به دور بود.از جهت این که بیشتر شبیه کودتای روانی بود!
      10تا14 13سوالی(از نظر من که نظام قدیم بودم) که در شرایط مطلوب و وقت ریاضی یه کنکوری با سطح خوب می تونست بزنه بین یه عده سوال سخت،خارج از گود با ایده های جدید قایم کرده بودن.واین طور شد که یکی تونسته به این درصد ها برسه و یکی نتونسته
      ویرایش توسط Wonderland : 20 تیر 1400 در ساعت 19:04

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا من این صحبتای شمارو خوندم یکم ترسیدم در واقع.اما یه چیزی که من فهمیدم عمومیای امسال نسبت به پارسال خیلی بهتر بود و تو اختصاصیا از پارسال آسون تر نبود در همون حد یکم فیزیک شیمی سبک تر بودن که با ریاضی زیست تقریبا جبران شدولی خب من خودمم فیزیک شیمی همچین خوب نزدم و برای همین الان داغونم یکم فکر پشت کنکور اقتاده تو سرم نمیدونم واقعا چطور میشه دیگه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه لطفا یکی زحمت بکشه ادرس سایت ، کانال تلگرام یا اینستاگرام کنکور ۱۰۰ رو بده

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

حرفاش صد در صد درست نیس بنظرم...همیشه بدبینانه تخمین میزنه

نقل قول نوشته اصلی توسط irani7878 نمایش پست ها
      کنکور صد رو نمیدونم ولی سیب ترش که خیلی رتبه رو رویایی و خوب میگع فکر‌نمیکنم درست باشه ، کانون منطقی تر میده رتبه رو!
      کانون که چرت محضه چون بر اساس 99 میده ... سیب ترش بهتر از 99 میده رتبه هارو و کنکور 100 بدتر از 99...امیدوارم مث سیب ترش بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط zhi.a نمایش پست ها

بد دادم زیستو -_____- 48 بودم شد 45 :/
      چرا همه کسایی که من میشناسم زیستو کم زدن ؟؟؟ بنظرم اونایی که میگن زیست اسون بوده فقط ی تصور الکی دارن و درصد نگرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      البته من تو هر دو تا کنکور شرکت کردم و عمومی ها و فیزیک واقعا 10 درصدی آسون تر بود و شیمی در همون حد و زیست و ریاضی سخت تر..اما حداقل یک هفته طول میکشه تا پاسخبرگ ها طبقه بندی بشه و فرستاده بشه تهران و اونجا جمع آوری بشه و... و بعد 4-5 روز بعیده که دسترسی داشته باشه به درصدا و...
      اره خیلی نمیشه به اون حرفش استناد کرد
      بعضیا میگن سیب ترش خیلی خوشبینانست...ولی بنظرم دانش اموزای سیب ترش و اماری که طبق کنکور امسال در اوردن منطقی تره

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      https://kounkour100.blog.ir/1400/04/...0#send_comment
      اینستا تلگرام نداره باید تو همون وبلاگ پیام بدی.
      سال ها دل طلب جام جم از ما می کرد
      آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد

13. Top | #28
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      زندگی ی مجموعه ی منظم از بی نظمی هاست

ی مجموعه ی معقول از بی عقلی ها

له شده ، زیرِ پایِ عرفِ اجتماع

خوب ولی اشتباه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

حرفاش صد در صد درست نیس بنظرم...همیشه بدبینانه تخمین میزنه

کانون که چرت محضه چون بر اساس 99 میده ... سیب ترش بهتر از 99 میده رتبه هارو و کنکور 100 بدتر از 99...امیدوارم مث سیب ترش بشه

چرا همه کسایی که من میشناسم زیستو کم زدن ؟؟؟ بنظرم اونایی که میگن زیست اسون بوده فقط ی تصور الکی دارن و درصد نگرفتن

اره خیلی نمیشه به اون حرفش استناد کرد
      بعضیا میگن سیب ترش خیلی خوشبینانست...ولی بنظرم دانش اموزای سیب ترش و اماری که طبق کنکور امسال در اوردن منطقی تره
      من نمیخام ناامیدتون کنم ولی پارسال موقع اعلام نتایج چتد تا از بچه های همین انجمن گفتن که تخمین کنکور ۱۰۰ نزدیک تر بوده
      i`m taxic

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکور۱۰۰ اول واسه من داد ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ ولی الان که ۴ درصد زیست و ۵ درصد ریاضی کم شد و ۵ درصد شیمی زیاد (طبق سنجش) بهم داد ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ (زیر گروه ۱ بدون زمین) ، از اونطرف سیب ترش هم داد ۱۵۰۰.
      به نظرم کنکور۱۰۰ با توجه اخبار و درصد های اخیر بیش از حد بدبین میزنه. به نظرم میانگین سیب ترش و کنکور۱۰۰ میتونه واسه امسال درست باشه.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن