خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 75
    1. Top | #16
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainbow1 نمایش پست ها
      دیر اومدی نخواه زود برو چرا ذهن کنکور ی هارو شما مشوش میکنید والا این راه حذف رقیب نیست این روشا منسوخ شده نمیدونم برای کدوم انتشاراتی کار میکنی ولی بدون که این اتیش دودش تو چشم خودت میره حالا که تحلیلای کنکورتون و اینکه کلید سوالاتون صد نشده همه تقصیرا رو انداختی گردن سنجش به جای اینکارا بیاید صادقانه بگید ما اشتباه کردیم
      چرا داری چرت میگی ، عالمو ادم از دبیر تا دانش اموز قفلی زدن رو سوالا
      dont care about

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      دقیقا شکل کتاب بود و فقط ساده‌سازی شده بود‌. شکل خارج از کتاب یعنی مثلا بیاد مقطع عرضی کبد رو برش بزنه بذاره بعد یه تیکشو علامت بزنه بگه این چیه! یعنی اون وسط معلوم نیست کدوم لوله مالپیگیه کدوم راست روده و ...؟
      داش محترم!
      داری میگی *دقیقا* شکل کتاب بود!
      خودت خندت نگرفت؟؟
      ما کتاب چاپ کنکور 401 نداریم. شکل کتابمون چیز دیگس، تعداد و اندازه و نوع شکلی ک برای ملخ دادن کاملا متفاوت بود.
      مث اینه تو عکس الانتو ب یکی نشون بدی بعد عکس کوچیکیتو نشون بدی بگی این کیه؟ بعد میگی خب این همون منم دیگه، عکس با عینک دودی ندادم که نتونی تشخیص بدی.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      کلید سوالات دیروز اومد تو سایت سنجش کلید زیست با کلید دبیران سایت کانون تفاوت زیادی داشت ریاضیش طبق گفته ی دبیران سوالات زیادی از چهارجوب کتاب درسی نظام چدید خارچ بودن شکلای زیست که از کتاب نیومده بود و رجوع کرده بود به منابع مرجع برای شیمی از کتابای مرجع انتهای کتاب درسی سوال مستقیم وتمرین اون کتابا داده بود و تنها چیزی مثله اینکه اهمیت نداشت توی درس ریاضی کتاب درسی بود و واقعا نحوه تفکر گزینشگر آزمون1400 درس ریاضی عجیب بود که با خودش چه فکری کرده تنها دلخوشی ما به این بود که کنکور استاندارده و باهاش طبقه فقیر ومتوسط میتونن پیشرفت کنن و یه کم تو زندگی نسبت به نسل های قبل پیشرفته تر زندگی کنن اما مثله این که اینم از بین رفت.

در انتها باید یه شعری از حافظ رجوع کنم شبیه سوال شعر حفظی ادبیات کنکور سوال شماره ی 7 که باید شعرا ی کتاب رو براش حفظ کرد!!!

در تنگنای حیرتم از نخوت متقلب
      یا رب مباد نادان طراح شود!
      باید از سوالات ریاضی قلمچی امسال ترسید
      .

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      چه ربطی به المپیاد داره؟ بشینن درست به شکل کتابشون نگاه کنن. شکل‌ها رو بفهمن نه اینکه حفظ کنن! هیچ کتاب مرجعی اون شکل مسخره‌ رو نمیذاره برای دستگاه گوارش ملخ! فکر کنم اون شکل متعلق به کتاب دهم چاپ جدید بوده باشه!
      بعد مگه کتاب‌های تکست با کسی شوخی دارن که همینطوری برداری سال کنکورت بخونی؟ یه کمپبل که کتاب مقدماتی و پایه محسوب میشه ۱۵۰۰ صفحه‌ست! هر صفحه هم حداقل دو سه برابر یه صفحه‌ی کتاب زیست ما مطلب و نکته داره! بچه‌ها اگه بخوان هم نمیتونن بخونن! هم کنکور ۹۸ هم ۹۹ و هم امسال سوالات خارج از کتاب داشتن. (با تعداد متفاوت) کنکورهای آینده هم قطعا خواهند داشت. یه آزمون قلمچی یا ماز یا سنجش اگه بذاری جلوت چندتا از سوالاش گزینه‌ی خارج از کتاب دارن. ماهیت آزمون زیست همینه! و همینطور هم خواهد بود!
      ولی متاسفانه امسال یه عده مدرس کنکور پیدا شدن شروع کردن به موج سواری که واویلا سنجش تو چه کردی. ننگ بر تو. برید وزارت علوم رو به آتش بکشید سوال زیست فلان و ‌‌‌.‌‌‌..! اینا یه عده واقعا دل‌سوزن و هرسال هم مشکلات کنکور رو متذکر شدن و بعدش دیگه جنجال نکردن ولی یه عده‌ی دیگه برای محبوبیت یا بخاطر اینکه کلید خودشون صد نشده از استرس بچه‌ها سواستفاده میکنن. وگرنه امسال نسبت به سال‌های قبل واقعا اتفاق آنچنان عجیب و غیرمعمولی نیفتاده که اینطور شلوغش کنیم. کنکور مثل خیلی چیزهای دیگه تو این مملکت معیوبه و اصلاح هم نمیشه.
      یه چیزی که برام عجیبه و تو بچه های نظام جدید غوغا کرده و دلیل اش هم چاق تر شدن مافیا و مدرسینی هستش که لیاقت اداره توالت مدرسه رو هم ندارن ولی لقب استاد بهشون داده میشه و هر سال قبل کنکور بوق و کرنا راه میندازن که اینه و اونه و این هست و اون نیست و..... این توقع رو تو دانش اموزا به وجود میارن که توی جلسه 100 میزنی و .... والا به خدا من از کنکور 95 به بعد که تجربه کنکور داشتم حتی تو زمان ما 100 زدن دروس عمومی و روتین هم به ندرت اتفاق می افتاد حتی سال 94 درصد بالای 80 تو هیچ درسی وجود نداشت / سوال خارج مبحث هم داشتیم / سوال سخت هم داشتیم / گاهی تقلب هم میشد / و هیچ کس صداش هم در نمی اومد چرا؟؟؟
      به نظرم اون زمان این کلاس های آنلاین و اساتیدی که دو سال تا پزشکی نخوندن میشن استاد زیست و ... وجود نداشتن نهایت دی وی دی های آموزشی وجود داشت که اونا هم یه مدت چون آپدیت نمیشدن دیگه سر و صداشون بعد یکی دو سال می افتاد و فقط تبلیغ صدا و سیما براشون باقی میموند.
      ولی الان با گسترش شبکه های اجتماعی هر کس و ناکسی تریبون داره برای خودش و هر حرفی بخواد میزنه و هیچ نظارت دقیق هم صورت نمیگیره / به خاطر همین توقع بچه ها و کنکوریها رفته بالا
      به خدا کنکور این بوده از اول / خارج از عدالت و منطق و سخت و پر استرس و تجربه هم نشون داده که هیچ وقت این حرفها و اعتراضات و .... برای سنجش پشیزی ارزش نداره آریان حیدری که سهله خود آرش کمانگیر هم بیاد میکننش تو گونی
      پس اروم باشید ما از اول بازنده اییم
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 15 تیر 1400 در ساعت 16:15

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      داش محترم!
      داری میگی *دقیقا* شکل کتاب بود!
      خودت خندت نگرفت؟؟
      ما کتاب چاپ کنکور 401 نداریم. شکل کتابمون چیز دیگس، تعداد و اندازه و نوع شکلی ک برای ملخ دادن کاملا متفاوت بود.
      مث اینه تو عکس الانتو ب یکی نشون بدی بعد عکس کوچیکیتو نشون بدی بگی این کیه؟ بعد میگی خب این همون منم دیگه، عکس با عینک دودی ندادم که نتونی تشخیص بدی.
      آغا این سوال ملخ مورد بحث سوال چند دفترچه بود من ندیدمش

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      باید از سوالات ریاضی قلمچی امسال ترسید
      اگه رشته ریاضی هستید بهتون پیشنهاد میکنم برید گزینه 2 و یا اگه قلمچی شرکت میکنید حتما سوالای دیفرانسیل گزینه 2 رو چک کنید. طراحاش حسین شفیع زاده و مهرداد کیوان هستن

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainbow1 نمایش پست ها
      بچه ها عزیز زیاد وارد حاشیه نشید از من میشنوید خودتون مراجعه کنین به سوالات کنکور یا این ویدیو هایی که حل
      سوالات رو انجام دادن رو نگاه کنید متوجه میشید زیاد اونطورا هم نیست
      فقط وارد جو منفی میشید
      https://www.kanoon.ir/Article/282795

https://biomaze.ir/news/237

تحلیل ویدیویی رو ببینید متوجه خواهید شد اصل خواندنه

نیاز به تسلط و خواندن هست کنکور نباید ناقص رفت سر جلسه کنکور
      مثل یک کلاغ چهل کلاغ نشه
      ممنون از استارتر تاپیک که خیلی تاپیک های خوبی داره

شما دانشجویی؟؟؟

8. Top | #23
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      داش محترم!داری میگی *دقیقا* شکل کتاب بود!خودت خندت نگرفت؟؟ما کتاب چاپ کنکور 401 نداریم. شکل کتابمون چیز دیگس، تعداد و اندازه و نوع شکلی ک برای ملخ دادن کاملا متفاوت بود. مث اینه تو عکس الانتو ب یکی نشون بدی بعد عکس کوچیکیتو نشون بدی بگی این کیه؟ بعد میگی خب این همون منم دیگه، عکس با عینک دودی ندادم که نتونی تشخیص بدی.
      مثالت تو حلقم
      dont care about

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      اگه رشته ریاضی هستید بهتون پیشنهاد میکنم برید گزینه 2 و یا اگه قلمچی شرکت میکنید حتما سوالای دیفرانسیل گزینه 2 رو چک کنید. طراحاش حسین شفیع زاده و مهرداد کیوان هستن
      کتابشون(نردبام) رو دارم
      .

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با احترام به نظر دوستان منم نظر خودمو میگم
      شاید اگه قبول کنیم سطح سوالات بالاتر رفته بود و سخت بود، راحت تر بتونیم بپذیریم که همه سوالات در حد کتاب درسی بود، با این تفاوت که ما نتونستیم خیلی خوب یا اونطور که دلمون میخواست جواب بدیم. به عبارت دیگه، اینکه ما راضی نبودیم از نتیجمون، دلیل نمیشه بگیم مشکل از سوال بود (مثلا سوالات خارج از کتاب بود و...). البته نمیشه هم گفت همیشه همه اشکالات به ما وارده. به هر حال سوالات برای همه سخت بوده و رتبه ها بر اساس تراز و نمرات نفر اول ترتیب بندی میشه، نه یه کف حداقل که استرس بگیریم به اون کف نرسیدیم. شاید رتبه ۱۰۰۰ یک سال با میانگین ۵۰ قبول بشه و شاید رتبه ۱۰۰۰ یک سال دیگه با میانگین ۷۰. مهم اینه ترازتون چند دربیاد و درصد هاتون متعادل باشه. وقتی پاسخنامه تشریحی سوالات بیاد قطعا متوجه میشیم چه سوالاتی در حد کتاب درسی بوده و چه سوالاتی نبوده

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NimaHdp نمایش پست ها
      با احترام به نظر دوستان منم نظر خودمو میگم
      شاید اگه قبول کنیم سطح سوالات بالاتر رفته بود و سخت بود، راحت تر بتونیم بپذیریم که همه سوالات در حد کتاب درسی بود، با این تفاوت که ما نتونستیم خیلی خوب یا اونطور که دلمون میخواست جواب بدیم. به عبارت دیگه، اینکه ما راضی نبودیم از نتیجمون، دلیل نمیشه بگیم مشکل از سوال بود (مثلا سوالات خارج از کتاب بود و...). البته نمیشه هم گفت همیشه همه اشکالات به ما وارده. به هر حال سوالات برای همه سخت بوده و رتبه ها بر اساس تراز و نمرات نفر اول ترتیب بندی میشه، نه یه کف حداقل که استرس بگیریم به اون کف نرسیدیم. شاید رتبه ۱۰۰۰ یک سال با میانگین ۵۰ قبول بشه و شاید رتبه ۱۰۰۰ یک سال دیگه با میانگین ۷۰. مهم اینه ترازتون چند دربیاد و درصد هاتون متعادل باشه. وقتی پاسخنامه تشریحی سوالات بیاد قطعا متوجه میشیم چه سوالاتی در حد کتاب درسی بوده و چه سوالاتی نبوده
      در کل همینه که گفتی
      ولی کسی که روی ریاضی سرمایه گذاری کرده بود هم حرفت واسشون صدق میکنه؟ قطعا سوالات مشکل دارن بودن و این افراد بیشتر از بقیه ضربه خوردن

12. Top | #27
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      چقدر اینجا ماله کش سازمان سنجش میبینم که هر چی گند بالا اورده رو ماله میکشن و آخرش هم به داوطلب سرکوفت زده میشه : تسلط شما کم بوده.((:
      کمتر برای این سازمان کذایی ماله بکشید .
      با احترام .
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      چقدر اینجا ماله کش سازمان سنجش میبینم که هر چی گند بالا اورده رو ماله میکشن و آخرش هم به داوطلب توصیه میشه : تسلط شما کم بوده.((:
      کمتر برای این سازمان کذایی ماله بکشید .
      با احترام .
      سوالا آب خوردن بودن من خودم یه قلپ آب میخوردم ده تا سوال ریاضیو رد میکردم.
      فک نکنم خودشون امسال کنکور داده باشن

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      4 5 تا از سوالا زیست ایراد داشتن
      مثلا سوال اولش چارتا گزینه غلطن

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      اقا اصن گرونی هم تقصیر بنده تحریم ها و قطعی برق و سختی سوالا کلا من باعتثشون بودم از این تربیون از همتون عذر میخام
      i`m taxic

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن