خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      البته دوستان نگران هم نباشید همشونو میگیرن و حذف میشن.یکی یکی لو میرن
      هامون سبطی هم تو گروهش گفته چند تاشون در چند جای کشور گرفتن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tear_goddess نمایش پست ها
      چجوری جوابا رو براشون میخوندن؟
      سوالا رو چجوری اون طرف داشته؟؟
      برو کانال تلگرام کلیدمدیا بدبخت شدیم امسال تقلب خیلی زیاد بوده یکی دو تا نیستن
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      این چه منطقیه؟؟؟؟؟؟چون یه عده تونستن تقلب کنن تو نتونستی باید بذاری بقیه حق خوری کنن ؟؟؟؟؟؟چون مثلاً اونا عرضه داشتن و بقیه نداشتن؟؟اینهمه داوطلب اینهمه تلاش و استرس و.. آخرش بقیه با تقلب عین آب خوردن جاشون رو بگیرن؟
      دوست عزیز نتونستی با نخواستی خیلی فرق داره منم گفتم اگه تو خودت کسی هستی که امکاناتش باشه و تقلب نمیکنی هر کاری دلت بهت میگه بکن اما اکه چون صرفا تو نتونستی تقلب کنی و یکی دیگه تونسته به نظر من آدم فروشی بدتر از تقلب کردنه

4. Top | #19
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      دوست عزیز نتونستی با نخواستی خیلی فرق داره منم گفتم اگه تو خودت کسی هستی که امکاناتش باشه و تقلب نمیکنی هر کاری دلت بهت میگه بکن اما اکه چون صرفا تو نتونستی تقلب کنی و یکی دیگه تونسته به نظر من آدم فروشی بدتر از تقلب کردنه
      پس اینطوریه هر کسیم که مال مردم میخوره و اختلاس می‌کنه نباید لو بره و دستگیر شه چون اون تونسته بقیه نتونستن

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کلید مدیا از صبح جمعه ساعت 9 شروع کرده به کلید دادن !!
      یعنی یک نفر با یک موبایل و اینترنت تمام پاسخهارو داشت
      داریم به کجا میریم واقعا !!! این خیلی بده....خیلی

6. Top | #21
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      کلید مدیا از صبح جمعه ساعت 9 شروع کرده به کلید دادن !!
      یعنی یک نفر با یک موبایل و اینترنت تمام پاسخهارو داشت
      داریم به کجا میریم واقعا !!! این خیلی بده....خیلی
      ای کاش اینایی که میگرفتن رو یه جریمه درست حسابی میکردن تا هر کس جرئت نکنه تقلب کنه نه اینکه فقط طرف رو از کنکور محروم کنن

7. Top | #22
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      چند نفر بودن؟شنیدم بالای هزار نفر بودن

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یک کمپین بزرگ باید راه اندازی بشه
      هر کس هم استفاده کرده به نظرم تا 10 سال از کنکور دوباره محروم بشه تا دیگه کسی حتی فکرش هم نکنه
      این بی عدالتی متاسفانه باعث دلسردی خیلی ها میشه.جلوشو بگیریم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      پس اینطوریه هر کسیم که مال مردم میخوره و اختلاس می‌کنه نباید لو بره و دستگیر شه چون اون تونسته بقیه نتونستن
      من خیلی ساده توضیح دادم خوب اگه تو کسی هستی که چند میلیارد مردم دستت باشه عمرا دست بهش بزنی هر جام که اختلاسگر دیدی برو گزارش بده ولی درد من همینه که میگم ما جلوی خلافای بزرگتر از این جیک نمیزنیم چون جراتشو نداریم بعد اونجایی که زورمون میرسه تو خلوت و یواشکی حتی آدم فروشیم میکنیم این نشانه خوب بودن نیست حداقل تو نسل ما نبود به ما یاد دادن اگه دیدی دوستت رفته تقلب کرده و حق خوری کرده همون جا جلوش بهش بگو حتی اگه کار به زد و خورد کشید وایسا و از حق دفاع کن ولی امروز میبینی طرف نشسته تو جمع این دوستاش شنیده ماجرارو اونجا به هر دلیلی مثل ترس و رودروایسی و ظاهر سازی سکوت کرده بعد اومده میخواد تلفن برداره لوش بده به نظر شما اینکار درسته ؟
      البته من منظورم استارتر نیستا چون از نیت ایشون اطلاع ندارم من کلی گفتم
      ویرایش توسط 1401 : 13 تیر 1400 در ساعت 19:19

10. Top | #25
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خیلی ساده توضیح دادم خوب اگه تو کسی هستی که چند میلیارد مردم دستت باشه عمرا دست بهش بزنی هر جام که اختلاسگر دیدی برو گزارش بده ولی درد من همینه که میگم ما جلوی خلافای بزرگتر از این جیک نمیزنیم چون جراتشو نداریم بعد اونجایی که زورمون میرسه تو خلوت و یواشکی حتی آدم فروشیم میکنیم این نشانه خوب بودن نیست حداقل تو نسل ما نبود به ما یاد دادن اگه دیدی دوستت رفته تقلب کرده و حق خوری کرده همون جا جلوش بهش بگو حتی اگه کار به زد و خورد کشید وایسا و از حق دفاع کن ولی امروز میبینی طرف نشسته تو جمع این دوستاش شنیده ماجرارو اونجا به هر دلیلی مثل ترس و رودروایسی و ظاهر سازی سکوت کرده بعد اومده میخواد تلفن برداره لوش بده به نظر شما اینکار درسته ؟
      البته من منظورم استارتر نیستا چون از نیت ایشون اطلاع ندارم من کلی گفتم
      اینهمه داوطلب با استرس و فشار زحمت میکشنن بقیه تقلب کنن چون چیز کوچیکیه؟؟؟اینهمه دردو رنج و استرس و حق پایمال شدن چیز کمی نیست

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      آقا من الان رفتم این کانالو دیدم. واقعا چه افتضاحیه که راه افتاده؟ پشمام ریخت
      هر چند نفر که میتونید برید به سایت سنجش و این کانال رو گزارش بزنید. درضمن شما هم حتما اون دوستانت رو گزارش بزن. فاز رفاقت و آدم و فروشی و این حرفا اینجا صدق نمیکنه. پای حق چند هزار نفر در میونه. شما در برابر اونا هم مسئولی.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من اگه کسی سر جلسه کنکور ببین دارن تقلب میکنن باید همون جا پاشه بزنه تو گوش متقلب اما الان تو این شرایط که چند تا دوستت از رو اعتماد اومدن جلوت یه چیزیو تعریف کردن یجورایی مثل آدم فروشی میمونه اونم بین این همه جمعیتی که هر سال دارن با بی عدالتی کامل سهمیه و توصیه نامه و ... قبول میشن اینام یه جورایی ریسک کردن خطر کردن تقلب کردن آدم فروش نباشیم . احیانا اگه شب کنکور یکی میومد خونتون پاسخ نامه رو براتون میاورد فرداش ازش استفاده نمیکردین ؟ اگه یک درصدم استفاده نمیکردی هر جور دلت بهت میگه عمل کن
      واقعا در حیرتم چطوری میتونید این حرفا رو بزنید؟ آدم فروشی؟ پس حق این همه دانش آموزی که با هزار امید و آرزو بدون هیچ سهمیه ای دارن میجنگن برای ایندشون چی میشه؟؟ اگر جمله ی "اگر خودت فلان چیز رو داشتی استفاده نمیکردی" رو از ما ایرانیا بگیرن عملا بی جواب میمونیم
      خطاب به استارتر عزیزم: اگر برات مقدوره و فکر میکنی مصلحت در همینه، گزارش بزن .

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یادم میاد دو سال پیش دوستم تعریف میکرد یه همکلاسی تو دانشگاه آزاد داشتن که خودش تعریف میکرده توی کنکور تقلب کرده بود پزشکی قبول شده بود انقدر از لحاظ درسی ضعیف بود که همون چند ترم اول فهمیده بودن با تقلب قبول شده نتونسته بود امتحاناش پاس کنه، خواستن اخراجش کنن اما چون برادرش دندان پزشک بود تعلیقش کردن از دانشگاه بهش گفته بودن اگه بتونی تو کنکور سال بعد بازم قبول بشی بیا درست از همینجا ادامه بده اگه نه اخراج میشی...اونم کلا صفر سال بعدم گوشی برده بود سر جلسه کنکور تقلب کنه فهمیدن هم از دانشگاه اخراجش کردن هم تا آخر عمر از شرکت تو کنکور محروم شد
      همیشه با خودم فکر میکردم اگه طرف میتونست امتحاناش پاس کنه کلا قضیه منتفی بود کسیم شک نمیکرد با تقلب قبول شده آخرشم مدرکش میگرفت و به ریش آدمایی مثل من که زندگی و سلامتیشون روی درس خوندن گذاشتن میخندید...
      حالا شاید فکر کنین دختره جزای کارش گرفت باید بگم زیاد خوشحال نباشین دوستم خبر داد طی اون چند ترمی که پزشکی میخوند مخ یکی از سال بالایی هاش زده بود بعد از اخراجشم در ارتباط بودن ماه پیشم عروسی کردن...به همین راحتی به همین خوشمزگی شاید خودش خانوم دکتر نشد ولی الآنم بهش میگن خانوم آقای دکتر

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تماس بگیر گزارش بده ....
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نظر سنجي از داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسري سال 1400

www.sanjesh.org

لطفا این وضعیت گزارش بشه.باید تدبیر جدی صورت بگیره

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن