خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال درباره معافیت پزشکی حین تحصیل و انصراف از پیام نور در سنوات مجاز

دوستان یه سوال دارم اگه کسی اطلاعات دقیق داره لطفن کمک کنه.من الان دانشجوی ترم 2 پیام نورم که دو ترم رو مرخصی گرفتم،ترم سه و چهار رو هم یه طوری میپیچونم چون هدفم کنکور 1401 است.الان متوجه شدم یکی از بیماری هایی که میشه به خاطرش معافیت پزشکی حین تحصیل گرفت رو دارم.سوالم اینه اگه الان درخواست معافیت رو بدم،ولی درخواستم رد بشه و واجد شرایط معافیت نباشم،وقتی سال بعد از پیام نور انصراف بدم بابد برم به خدمت مقدس،یا اینکه مثل بقیه یکبار فرصت انصراف و تحصیل دو باره دارم؟؟(قبلن از یه جایی شنیدم اگه درخواست معافیت حین تحصیل بدی و رد بشه،اگه از دانشگاهت انصراف بدی،نمیزارن دوباره در رشته دیگه ای تحصیل کنی و بابد به سربازی اعزام بشی)

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khalil1380 نمایش پست ها
      دوستان یه سوال دارم اگه کسی اطلاعات دقیق داره لطفن کمک کنه.من الان دانشجوی ترم 2 پیام نورم که دو ترم رو مرخصی گرفتم،ترم سه و چهار رو هم یه طوری میپیچونم چون هدفم کنکور 1401 است.الان متوجه شدم یکی از بیماری هایی که میشه به خاطرش معافیت پزشکی حین تحصیل گرفت رو دارم.سوالم اینه اگه الان درخواست معافیت رو بدم،ولی درخواستم رد بشه و واجد شرایط معافیت نباشم،وقتی سال بعد از پیام نور انصراف بدم بابد برم به خدمت مقدس،یا اینکه مثل بقیه یکبار فرصت انصراف و تحصیل دو باره دارم؟؟(قبلن از یه جایی شنیدم اگه درخواست معافیت حین تحصیل بدی و رد بشه،اگه از دانشگاهت انصراف بدی،نمیزارن دوباره در رشته دیگه ای تحصیل کنی و بابد به سربازی اعزام بشی)
      آره. نظام وظیفه خیلی زرنگه. قوانین معافیات پزشکیشم سختگیرانه هست. تااااازه یهو میبینی صد درصد مطابقش معافی، ولی تو کمیسیون بهت میگه معاف از رزم یا سرباز !!! اگه رد شه باید بری سربازی اگه نشه برو کیفِ دنیا رو ببر . ینی یک ریسک و شانس هست !!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khalil1380 نمایش پست ها
      سلام ببخشید میشه بگین چه بیماری داشتین؟ممنون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نمیدونه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن