خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امکانش هست دلیل اتخابتون رو ذکر کنید. تا من بتونم بهتر انتخاب کنم.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      تقریبا یه همچین چیزی هستش سطح کنکور تحلیل تکنیکال رو بریززیم تو کنکورا
      فایل پیوست 98075

و ادامه این روند رو بنده عرض کنم

screenshot-2021-08-12-213102.jpg

سازمان سنجش کشور در یک اقدام خصمانه ، از رقیب سر سخت خود یعنی سوالات نـکـــیر و منکر و سراسری قیامت در سال های روبرو پیشی خواهد زد .

ینی روند سختی کنکور رو شما مثل روند نیاز جوامع به انرژی صعودی مطلق ببینید

رفع اسپم
      لطفا برنامه راهبردی 99-1400 ازمون فورتیک رو بدین اگر دارین ممنان
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

و ادامه این روند رو بنده عرض کنم

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2021-08-12 213102.jpg
مشاهده: 300
حجم: 65.9 کیلو بایت

سازمان سنجش کشور در یک اقدام خصمانه ، از رقیب سر سخت خود یعنی سوالات نـکـــیر و منکر و سراسری قیامت در سال های روبرو پیشی خواهد زد .

ینی روند سختی کنکور رو شما مثل روند نیاز جوامع به انرژی صعودی مطلق ببینید

رفع اسپم
      لطفا برنامه راهبردی 99-1400 ازمون فورتیک رو بدین اگر دارین ممنان
      این اغراقه که بگیم هرسال قراره خیلی سخت تر از سال قبل باشه.حتی توی سختی سوالات امسال هم اغراق شده(به جز درس ریاضی البته)
      به نظرم کنکور از 98 تا الان داشته سطح سختیش کالیبره میشه و احتمالا بعد از 1402-03 دیگه سطح سوالات تغییر چندانی نمیکنه. یه جورایی دارن یه کپی ناقص از سیستم های آموزشی اروپایی میزنن که تاثیر معدل میره بالا و سوالات هرسال قابل انتظار میان تا دانش آموزایی که از لحاظ روانی خودشون رو در بلندمدت حفظ میکنن بتونن دوام بیارن.
      دیگه داوطلبا باید برای هر سطحی آماده باشن. چه خیلی سخت چه متوسط چه آسون.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      شیمی : آیکیو
      فیزیک : اگه وقت داری الگو اگر وقت نداری سه سطحی
      زیست : آیکیو
      ریاضی خودم نظرم آیکیو هست ولی باید منتظر آپدیت منابع بازار باشیم راجب کنکور 1400 هم شما اگه کل کتاب های بازار رو هم میزدی بازم تو اون تایم بالای 50 نمیتونستی بزنی سوالات درحد ازمون های دکترا بودن پس نمیشه سوالات ریاضی 1400 رو ملاک برای انتخاب منبع قرار داد دوست خودم المپیادی هست ریاضی های قلمچیش هم همه بالای 90 بود میگفت تو کنکور ریاضی 17 تا زده بوده
      بابا زیست آی‌کیو سخت نیست فقط سوالاش از نظام قدیمه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      بابا زیست آی‌کیو سخت نیست فقط سوالاش از نظام قدیمه
      کتاب متعادل و یکنواختی نیس متاسفانه و خیلی هم شلوغه.

مهروماهم کتاب جالبیه

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=NormaL;1742270]بابا زیست آی‌کیو سخت نیست فقط سوالاش از نظام قدیمه[/QUOTE
      منم قبول دارم سوالاش سخت نیست ولی برای کسی مفیده که یه منبع اولیه مثل خیلی سبز رو تموم کرده باشه و واسه منبع اول مناسب نیست ولی اینکه سوالاش از نظام قدیمه مخالفم و از نظر من بهترین کتاب تکمیلی بازاره در حال حاضر

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Ali Darkness;1742302]
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      بابا زیست آی‌کیو سخت نیست فقط سوالاش از نظام قدیمه[/QUOTE
      منم قبول دارم سوالاش سخت نیست ولی برای کسی مفیده که یه منبع اولیه مثل خیلی سبز رو تموم کرده باشه و واسه منبع اول مناسب نیست ولی اینکه سوالاش از نظام قدیمه مخالفم و از نظر من بهترین کتاب تکمیلی بازاره در حال حاضر
      من نظر خودم رو گفتم. به نظرم هیچ ارزشی نداره. شاید چند تا فصل رو خوب کار کرده باشن اما در کل اینکه دو تا منبع متوسط رو کار کنی بهتر از اینه که یه منبع ضعیف و آی کیو رو کار کنی.
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=NormaL;1742572]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها

من نظر خودم رو گفتم. به نظرم هیچ ارزشی نداره. شاید چند تا فصل رو خوب کار کرده باشن اما در کل اینکه دو تا منبع متوسط رو کار کنی بهتر از اینه که یه منبع ضعیف و آی کیو رو کار کنی.
      سلام شما کنکور دادین؟ چه شد؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=NormaL;1742572][QUOTE=Ali Darkness;1742302]

من نظر خودم رو گفتم. به نظرم هیچ ارزشی نداره. شاید چند تا فصل رو خوب کار کرده باشن اما در کل اینکه دو تا منبع متوسط رو کار کنی بهتر از اینه که یه منبع ضعیف و آی کیو رو کار کنی.[/QUOTE
      نظرمن برعکسه بنظر من باید بعد زدن کتاب های روتینی مثل تک پایه خیلی سبز یا جامع خیلی سبز که بیشتر همون متن کتاب و نکته هایی رو میگن که تو اکثر کتاب ها یکسان هست رفت سراغ تست های چالشی تر که رو متن کتاب دقیق تر شیم چون زیست انتها نداره هرچقدرم براش تست بزنی باز نمیتونی ادعا کنی همه چیو بلدی و ایکیو تو این نظر از همه بهتره ولی این چیزیو که میگی برای بچه های ضعیف اول کار یا بچه هایی که به درصد های 50 یا 60 هم راضین مفیده ولی اگه کسی داره به رتبه زیر 100 کشوری یا درصد بالای 80 یا 90 تو زیست فکر میکنه باید زدن کتاب های پیشرفته مثل آیکیو و آزمون های مختلف مثل زیستاز هم تو برنامشون باشه و یجورایی کار نکردن اینا تنبلی حساب میشه برای بچه قوی چون اکثر بچه های خفن دارن این کارا رو میکنن و اگه تونکنی عقب میوفتی دیدم که میگم
      ویرایش توسط Ali Darkness : 25 مرداد 1400 در ساعت 23:13

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روی مطالعه فلان کتاب تست و بهمان کتاب تست اضطراب و وسواس نداشته باشید. من بهتون اطمینان میدم با یه منبع متوسط تست+آزمون های مختلفی که هست(هرکدوم دلتون میخواد برید) به همراه مطالعۀ دقیق متن کتاب و نکته درآوردن از متن و شکل کتاب به راحتی میتونید به درصد های بالای 70-80 و حتی در شرایطی 90 فکرکنید.
      یه بدی که کتاب iq داره، ایجاد وسواس گزینه ای واسه دانش آموزه، به طوری که یه نفر(خصوصا با سطح پایین یا متوسط) وقتی چند فصلشو حل میکنه، عادت میکنه به شک بیهوده و بیش از حد حساس شدن روی کلمات و گزینه ها که برای دانش آموزای لول متوسط سمّه!
      الان تابستونه خیلیاتون جوگیرید که آره من خیلی سبز و میکرو رو تموم میکنم میرم سراغ آیکیو و کنارش هم ماز و زیستاز و قلمچی رو کامل میزنم و تحلیل میکنم، ولی بعد میبینیم دی‌ماه یکی میاد تاپیک میزنه که " با این همه تست و منبع چیکار کنم؟"

خلاصه متن: رو کتاب تست وسواس نداشته باش. آزمون هاتو کامل بده. کتاب درسی رو عمیق بخون.موفق میشی.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CrdTr- نمایش پست ها
      این اغراقه که بگیم هرسال قراره خیلی سخت تر از سال قبل باشه.حتی توی سختی سوالات امسال هم اغراق شده(به جز درس ریاضی البته)
      به نظرم کنکور از 98 تا الان داشته سطح سختیش کالیبره میشه و احتمالا بعد از 1402-03 دیگه سطح سوالات تغییر چندانی نمیکنه. یه جورایی دارن یه کپی ناقص از سیستم های آموزشی اروپایی میزنن که تاثیر معدل میره بالا و سوالات هرسال قابل انتظار میان تا دانش آموزایی که از لحاظ روانی خودشون رو در بلندمدت حفظ میکنن بتونن دوام بیارن.
      دیگه داوطلبا باید برای هر سطحی آماده باشن. چه خیلی سخت چه متوسط چه آسون.

صرفا فان بودش . جدی نگرید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #42
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم اوشونی که گفتن هرسال داره سخت تر میشه و واسه سال بعد باید برین تستای المپیاد خارج کشور رو حل کنید و بعضیام تایید کردن اشتباهه
      من لایو رتبه برتر هارو دیدم
      باید از سطحی که هستی شروع کنی
      و انقد تست حل کنی که به سطح متوسط رو به بالا برسی اکه بازم وقتکردی تشریف ببر تست سخت تر و منبع سنگینتر کار کن
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن