خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 103
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون عزیزم لطف کردی

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Midnight__Star نمایش پست ها
      تو امتیاز برات نوشتم، از اونجاییکه با گرون شدن هزینه ها کانالای رایگان میبندن نمیشه علنی گفت.
      ممنون عزیزم لطف کردی

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      فیزیک سنجش آخریش از 99 هم بالاتر بود ولی 1400 شباهتی نداشت
      شیمی سنجش آخریش در حد همون 98 بود یکم بالا تر ولی کنکور چه از لحاظ تعداد مسئله چه شمارشی چه درجه سختی کوچکترین شباهتی با سنجش نداشت و مثل همون 99 با شمارشی بیشتر و مسئله چند تایی کمتر دقیقا بر عکس سنجش..زیست هم که 99 رو کپی کرده بود و شباهتی با کنکور 1400 ندیدم..
      فقط ریاضی جفتشون درجه سختی بالایی داشتن که بازم فاز سوالات کنکور و سنجش کاملا فرق داشت!
      کلا بعد اون شیمی سنجش اعتقادی به اینکه تعاونی سنجش میتونه سطح سوالارو پیشبینی کنه ندارم

نمیدونم چندتا آزمون سنجش دادی ولی من تمام جامع هاشو زدم و تحلیل و بررسی کامل انجام دادم
      عمومی ها تقریبا در یه سطح بودن توی کنکور ۱۴۰۰ و آزمون های سنجش
      و اما درباره ی اختصاصی ها..

ببین موافقم نوع سوالات باهم فرق داشت... اما درجه سختی شون تقریبا مشابه بود
      اتفاقا زیست سنجش امسال سوالاش دام دار تر و جزئی تر شده بود و خیلی هم از شکل و نکات مربوط به اون سوال میداد
      فیزیکشون هم یه مقدار راه حل های طولانی تری طلب میکرد

فقط شیمی تو یه سطح نبود... شیمی سنجش خیلی آسونتر بود به نسبت کنکور ۱۴۰۰ ... که البته خود کنکور ۱۴۰۰ هم شیمی ساده تری داشت نسبت به سال ۹۹ و میشد توش درصد خوبی کسب کرد

4. Top | #49
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Manchester نمایش پست ها

نمیدونم چندتا آزمون سنجش دادی ولی من تمام جامع هاشو زدم و تحلیل و بررسی کامل انجام دادم
      عمومی ها تقریبا در یه سطح بودن توی کنکور ۱۴۰۰ و آزمون های سنجش
      و اما درباره ی اختصاصی ها..

ببین موافقم نوع سوالات باهم فرق داشت... اما درجه سختی شون تقریبا مشابه بود
      اتفاقا زیست سنجش امسال سوالاش دام دار تر و جزئی تر شده بود و خیلی هم از شکل و نکات مربوط به اون سوال میداد
      فیزیکشون هم یه مقدار راه حل های طولانی تری طلب میکرد

فقط شیمی تو یه سطح نبود... شیمی سنجش خیلی آسونتر بود به نسبت کنکور ۱۴۰۰ ... که البته خود کنکور ۱۴۰۰ هم شیمی ساده تری داشت نسبت به سال ۹۹ و میشد توش درصد خوبی کسب کرد
      آزمون آخر و هفتم خردادو دادم تو خونه..شیمی سنجشو 90 زدم آخری..کنکور 1400 هم تو رشته تجربی دقیقا همون 99 بود با شمارشی سه تا بشتر د و سه تا مسئله کمتر به گواه همه مشاورا و کارشناسا اما چون مثل پارسال شوکه نشدیم و یک سال براش خوندیم خب طبیعتا راحت تر شده برامون و بالاتر میزنیم اما سنجش یه چیز در حد 98 با 4-5 تا چند موردی گلابی کلا بود!
      زیست قبول ولی فیزیک چی؟اونم شباهت خاصی تو آخری حداقل ندیدم..حتی ادب سنجش هم بالاتر بود تو بعضی قسمت ها تیپ .تاریخ ادبیات هم که کلا فرق داشتن..در کل آزمون خوبیه برای محک زدن اما اگه اینجوری بخوایم بگی پیشبینی کره تو همه این سالا گاج و گزینه دو و بعضا کانون بیشتر پیشبینی کردن سطح کنکورو!!!!

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raham نمایش پست ها
      سلام بچه ها . من خیلی امید ندارم به قبولیم . میخوام قلم چی ثبت نام کنم . کسی میدونه هزینه قلم چی برای ازمون و برنامه چقدره؟؟
      سلام
      من امروز مراجعه کردم نمایندگی همدان واسه ثبت نام قلمچی
      بهم‌گفتن‌۵۰۰ت بن‌کتاب اجباریه
      تماس گرفتم تهران گفتن اجباری نیست پیگیری میکنیم
      رییس نمایندگی همدان باهام تماس‌گرفت و هرچی فحش بود بهم داد که چرا شکایت کردی از نمایندگی
      برید همون آزمونای خیلی سبز و گاج ثبت نام کنید که کتاباشو میخرید😐
      خلاصه اینکه از همه ی بچه های خواهش میکنم زیربار زور کتاب و پشتیبان و همایش های زورکی نمایندگی شهرستان ها نرن، اینا نمیخوان بهتون خدمات درستی ارائه بدن فقط میخوان سرکیسه تون کنن و هرکس از حق و حقوق خودش آگاه باشه و ازشون شکایت کنه با بدترین شکل باهاش برخورد میکنن
      حتی وقتی بهشون گفتم که من کتابای آبی و دفتر برنامه ریزی قبلا تهیه کردم از کتابفروشی بهم گفتن باید از کتاب فروشی خودما تهیه میکردی نه جاهای متفرقه
      برو همون جایی که ازش کتابامون خریدی آزمون شرکت کن🐣

6. Top | #51
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      تهران کسی به تازگی ثبت نام کرده؟
      چقدر پول میگیرن؟

7. Top | #52
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام
      تهران کسی به تازگی ثبت نام کرده؟
      چقدر پول میگیرن؟
      والا برار بستگی به حوضه داره
      من توی غرب تهرانم ، شهر قدس پرسیدم سه میلیون و نهصد توی شهریار که با فاصله ده کیلومتر از شهرقدس پرسیدم شد دو میلیون نیم
      تو بعضی از حوضه ها یه سری بی شعور اومدن و رئیس حوضه شدن دارن به زور پول الکی میگیرن و کتاب اجباری میدن اینجوری گرون میشه
      توی شهر خودت بپرس اگر گرون میداد توی شهر های اطراف بگرد

نوکرتم

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

9. Top | #54
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مَمَّدِشونَم نمایش پست ها
      من توی غرب تهرانم ، شهر قدس پرسیدم سه میلیون و نهصد توی شهریار که با فاصله ده کیلومتر از شهرقدس پرسیدم شد دو میلیون نیم
      تو بعضی از حوضه ها یه سری بی شعور اومدن و رئیس حوضه شدن دارن به زور پول الکی میگیرن و کتاب اجباری میدن اینجوری گرون میشه

نوکرتم
      بعد شهرای اطراف ثبت نام کنی چجوری تو شهرخودت آزمون بدی ؟برفرض حضوری شدن میگم
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

10. Top | #55
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مَمَّدِشونَم نمایش پست ها

نوکرتم
      مگه خود سایت کانون نزده 1900 ؟
      چطوری اینها میگن 3 تومان

11. Top | #56
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      بعد شهرای اطراف ثبت نام کنی چجوری تو شهرخودت آزمون بدی ؟برفرض حضوری شدن میگم
      بر فرض حضوری شدن میری همون حوضه ثبت نام که اونجا ثبت نام کردی میگی من میخوام انتقالی بگیرم
      همچین چیز پیچیده ای هم نیست و خیلی راحت بهت میدن انتقالی رو

12. Top | #57
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      مگه خود سایت کانون نزده 1900 ؟
      چطوری اینها میگن 3 تومان
      برادر گفتم که یه سری بی شعور ریختن تو یه حوضه هی دارن مردم رو تیغ میزنن
      هزینه جلسات بی خود طی سال
      هزینه کتاب های اجباری
      هزینه اضافی به بهانه برای پشتیبان در صورتی که نباید گرفته شه
      خلاصه این که اینا کثیف تر ازین حرف ها هستن

13. Top | #58
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من برای 1402 میخوام شرکت کنم هرچند قیمت برای سال بعد معلوم نیست ولی اگر بدون مشاور و کتاب و ... بخوام ثبت نام کنم چقدر میشه ؟ یکی میگه 1.900 یکی میگه 3 ! در ضمن در صفحه شهر ما قیمت هر آزمون رو زده 90000

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان اگه بخوایم جامعه آماری رو کنار بزاریم به نظرتون بهترین آزمون متعلق به کدوم موسسه هست؟

15. Top | #60
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran7 نمایش پست ها
      دوستان اگه بخوایم جامعه آماری رو کنار بزاریم به نظرتون بهترین آزمون متعلق به کدوم موسسه هست؟
      به نظر من گزینه دو یا گاج

هردو به دور از حاشیه قشنگ میان جلو و بالا پایینی قلمچی رو ندارن همیشه سوالا در یه سطحن برخلاف قلمچی که چرخشی طراح داره و یبار خیلی مفیده و بوفور غلط و چرت
      ماز ازمون خوبیه ولی الحق که جنبه سنجش شمارو نداره! مثلا سوالای زبانش بیخود بیجهت! متن خیلی علمی از ارتودنسی میده و وکب از یه جمله وابسته رمان که به تنهایی معنا نداره اما سوال شده! اما صرف این قضیه کنار ، ادم دانلود کنه بزنه خیلی مفیده سوالاش
      سنجش هم بشدت بدی که داره پاسخنامه افتضاحشه! اصلن کاربرد نداره

سوال سخت الزاما به معنای سنجش صحیح شما نیس ( چون دیدم که دوستان میگن فیزیک گاج معمولیه یا مثلا گزینه دو معمولیه) این ضعف شاید بشه گفت در کنار تخریبی که قلمچی میزاره روی ادم با مثلا تست های زیست عجیب غریبی که هم موردیه هم گزینه ای و... بشه چشم پوشی کرد
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن