خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: منابع دینی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منابع دینی

سلام به همه
      من برا دینی خیلی سبز دهم و یازدهم رو دارم نمیدونم. من اینطور احساس میکنم یا اینکه اینطوره ولی به نظرم سوالاتش واقعا استاندارد نیست و حتی یه جاهایی فکر میکنم کلا سوال غلطه
      الان میخوام برا دینیم یه منبع دیگه بگیرم بین میکرو طلایی و سفیر خرد موندم کدومش بهتره ؟و از کدوم نتیجه گرفتید؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhaneh_k_1382 نمایش پست ها
      سلام به همه
      من برا دینی خیلی سبز دهم و یازدهم رو دارم نمیدونم. من اینطور احساس میکنم یا اینکه اینطوره ولی به نظرم سوالاتش واقعا استاندارد نیست و حتی یه جاهایی فکر میکنم کلا سوال غلطه
      الان میخوام برا دینیم یه منبع دیگه بگیرم بین میکرو طلایی و سفیر خرد موندم کدومش بهتره ؟و از کدوم نتیجه گرفتید؟
      دینی بیشتر باید حفظ کنی تا تست بزنی،پس منابع فرق زیادی ندارن
      میتونی خودت بری کتابفروشی چک کنیشون ببینی با کدوم اکی هستی

**یه نکته اینکه انقدر وسواس بخرج نده برای منابع،خودم ازش ضربه دیدم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام به همه
      دوست عزیز به جای اینکه برا یهر درس تاپیک بزنی یه روز دینی و یه روز زیست و یه روز ادبیات / تو انجمن دو تا تاپیک معرفی منبع هستش برو بشین حوصله کن بخون جوابت رو میگیری و از این وسواس منبع این بهتره یا اون هم بیا بیرون تلگرام پر شده از پی دی اف کتابهای کنکور برو دانلود کن ببین به میلت میخورن کتابا یا نه
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همه

سفیر خرد !
      درسنامه هاش با اون حجم غنی پیام هایی که واسه آیات و احادیث نوشته + تست های قلمچی و آزمون های کنکور که گذاشته . ترکیب این دوتا به علاوه خوندن دقییییقققق و جدی متن کتاب و حاشیه نویسی مطالب و کلی رابطه علت و معلولی نوشتن میتونه غوغا کنه دستکم واسه من که اینکارو کرد .
      من دهم اصن به این منبع ها اعتقاد نداشتم و می گفتم فقط متن کتاب رو بخونم ! اما درصدم توی قلمچی از ۶۰ بالاتر نمیرف
      یازدهم با همین سفیر خرد و این روش پیش رفتم و هیچ آزمونی رو زیر ۹۰ نزدم و ۱۰۰ هم زیاد زدم.

پ.ن :سفیر خرد تست های تالیفی خیلییییی زیادی هم داره که واقعا خیلی زیادن (باتاکید میگم!) این تست ها در اولویت دوم قرار دارن بعد از کنکور و قلمچی . اگه وقت کردی بزن اگه نشد هم بیخی.
      راستی آیات و نکات گاج هم محشره من واسه تابستون گرفتم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن