خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا ازت ممنونم ♡
      یاد اون داستان افتادم که یه آدمی خواسته خودکشی کنه و با خودش گفته اگه تو مسیر یه نفر بهم لبخند زد به زندگی برمیگردم ، حرفات حُکم اون لبخند رو داشت ...♡
      من زیاد با این انجمن اشنا نیستم خیلی وقته این کاربری رو زدم نمیدونم چی ثبت کردم مشخصات رو ولی اسمم بارانه ؛)

مشاور هم قبول دارم ولی من متاسفانه هزینه شو ندارم ...
      خیلی دلم میخواد بتونم آزمون قلمچی شرکت کنم البته نمیدونم الان هزینه ش چقدره و بازم مثل قبل حضوری برگزار میشه یانه !
      آخه انلاین قبول ندارم دوست دارم شبیه سازی کنکور باشه

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr future نمایش پست ها
      واقعا ازت ممنونم ♡
      یاد اون داستان افتادم که یه آدمی خواسته خودکشی کنه و با خودش گفته اگه تو مسیر یه نفر بهم لبخند زد به زندگی برمیگردم ، حرفات حُکم اون لبخند رو داشت ...♡
      من زیاد با این انجمن اشنا نیستم خیلی وقته این کاربری رو زدم نمیدونم چی ثبت کردم مشخصات رو ولی اسمم بارانه ؛)

خیلی دلم میخواد بتونم آزمون قلمچی شرکت کنم البته نمیدونم الان هزینه ش چقدره و بازم مثل قبل حضوری برگزار میشه یانه !
      باران جون حتما آزمون بده . قلمچی باشه هم خوبه .
      اگه شرکت کنی خوبه اما اگه هم شرکت نکردی ، از توی اینترنت آزمون هارو دانلود کن خودت توی خونه آزمون بده و درصد بگیر و پیشرفتت رو ذره ذره افزایش بده .
      موفق باشی .

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 138h.z نمایش پست ها
      سال دوم کنکورم بود امسال اونقدر مشکل تو زندگیمون پیش اومد ی دستم
      اشک چشمم پاک میکردم با ی دست مارکر میکشیدم افسردگی خیلی بدی گرفتم خیلی بد امسال کنکور ندادم پارسال دی تا اردیبهشت نخوندم از اردیبهشت دارم برای ۱۴۰۱ میخونم تنها انگیزم دردایی ک کشیدم شده با پای شکسته برم جلو می رم جلو نتیجش میزنم تو صورت اونا ک گفتن هیچی نمیشی اره دردی ک من کشیدم تو کشیده بودی له میشیدی خطاب به اقوام ک نهایت مشکل بد نگاه کردن همسایشون بوده رفیق من قوی باشه دل قوی دار سحر نزدیک است پزشکی ۱۴۰۱
      یه جوری برای هدفت بجنگ ، که دیگه صدای هیچکسی جز صدایی که داره نوید موفقیتت در آینده نزدیک رو میده نشنوی
      یه سال بعد همین موقع منم کنکور دارم . ایشالا به اهدافمون برسیم و به قول خودت نتیجه خوشگلمون رو پرت کنیم توی صورت اونایی که دست کممون گرفتن

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انشالله جواب تموم این سختیاتو میگیری کم نیار

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا ازت ممنونم ♡

تاپیکهای مصاحبه بچه ها انجمن رو بخون،از حرف صدتا مشاور بهترن

موفق باشی

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چی باید سرچ کنم ؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چی باید سرچ کنم ؟
      اینجا همشون هستن

مصاحبه با نفرات برتر کنکور

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      خسته نباشید همگی
      اولین باره اومدم اینجا و بنویسم
      امسال سال سومم بود و بازم نرسیدن
      بازم شکست
      بازم حس تلخ که کل وجودتو میگیره و نمیتونی به هیچکی بگی چته ..
      خودمو زدم به بیخیالی ولی دروغ چرا دلم پره ...

نمیخوام زیاد فاز غم بردارم
      چیزی عوض نمیشه
      فقط ازتون خواهش میکنم
      اگه امسال شرکت کردین و به نظرت دیگه رفتنی شدین
      چه راهنمایی واسه ما دارین
      اینکه میگن باید اصولی بخونیم دقیقا چکار کنیم ؟
      با توجه به روند سخت شدن کنکور هر سال چه روشی رو پیشنهاد
      میدین
      خیلی لطف میکنید اگه کمک کنید ❤
      سلام
      گفتید اشتباهات رو لیست کردید،لیست رو ادامه بدید و جزیی ترش کنید،امروز حستون سرجلسه؟مشکل عمده تون؟مطالبی که خونده بودی رو تستش رو زدی؟آرایه رو اگه کار کردید تستش رو زدی؟و...مرورتون توی اون بخش ها کارآمد بود؟کدوم درس نقطه ضعفته؟کدوم قوت؟و...این ها رو از خودتون بپرسید و جوابش رو یادداشت کنید
      روش مطالعه مناسب خودتون رو پیدا کنید،توی سایت مصاحبه های ۹۷ و به بعد رو بخونید و اون جایی که حس می کنید توی ذهنتون جرقه می زنه رو یادداشت کنید،یه سری تاپیک خوب قدیمی هست مثل
      http://forum.konkur.in/thread63039.html
      ،یک هفته تحقیق کنید،برنامه راهبردی آزمون رو هم روش مطالعه کنیدبعدش دیگه این سایت رو ترک کنید و تا مشکلی درسی نداشتید نیاید اونم اگه واجب بود
      ویرایش توسط Wonderland : 12 تیر 1400 در ساعت 00:03

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توصیه ام اینی احساساتت رو هرمدلی ک هست (امید، ارزو، تنبلی، کمالگرایی، توقع انتظار و...) همه و. همه رو بزاری تو یه صندوق درشو قفل کنی بندازیش تو رودخونه. ادمی زاد اشرف مخلوقاته ولی یه باگ بزرگ شخصیتی داره؛ تابع احساسات و حس وحال و هوسشه. ینی هر گندی ک بشریت زده دلیل اصلیش همین بوده. رتبه یک کنکور ریاضی بعنوان بهترین نصیحت گف تو سال کنکورتون منطقی باشید. همینو بس. تو به عنوان کسی که تجربه داشتی از قبل دوتا چیزو خوب میدونی یک اینکه زمان چقد ناباورانه زود میگذره، دو اینکه هر کاری/یا صرفا حتی کاری نکردن یه تاوانی دازه ک بی شک تاوانشو خواهیم داد چون دنیا دنیای قانون هاست دنیای علت و معلول هاست و هرکاری ک میکنی نتیجه شو میبینی یا خار میشه میره تو چشمت یا لبخند میشه میشینه رو لب هات .. هعی،
      و اینکه اشتباهاتت رو نوشتی خوبه. اما تضمینی هم بده برای تکرار نکردنشون. و افشار هم یه ویس خیلی خوب داره برای موندن پشت کنکور حتمااا گوش بده

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته این مورد رو توجه نکرده بودم هر سال و به همون روش قبل ادامه میدادم
      ممنون که راهنمایی کردین
      من تو تست و ازمون زدن ضعیفم مدیریت زمان نمیکنم و خیلی چیزای دیگه مرور انجام نمیدادم ، بازیابی مطالب یا تست زماندار و نتیجه ش شد این ۳ سال پشت کنکوری
      تو شهری هستم که یکمی محدودیم از هر لحاظ و منم پایه خوبی نداشتم اینا همه حتی ذهنیتم رو هم به شکست برد

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دقیقا منم هیچ راهی برای نجات خودم از این باتلاق ندارم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم که وقت گذاشتی
      حتما گوش میدم
      گذر زمان واقعا ترسناکه ممکنه الان یه دانش آموز که سال بعد کنکور داره درک نکنه ولی من اینو تجربه کردم و فقط سر جلسه کنکور میفهمی چقد اشتباه کردی ..

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مطالعه اصولی یعنی مطالعه ای همراه با برنامه
      از وقتی استارت میزنی تا خود کنکور
      بازه های مرور و تست و تمرین که تثبیت کننده راه کنکوره
      اگه بتونی ازمون هم شرکت کنی اوکیه که همگام با برنامه بری جلو
      باید انقدر حل تست و تمرین داشته باشی که بتونی هم سرعتت رو ببری بالا هم تمام نکاتو در ترکیب و مقایسه با سایر بدونی
      ازونجایی که روند کنکورهای سال اخیر عوض شده و سوالات ب سمت مفهومی رفته باید واقعا سبک قوی و دقیقی برای این امر داشت
      از منابع قوی هم استفاده کنید
      اگر ضعفید از منابع مختص پایه درسیتون استارت بزنید و ب مرور منابع رو قوی تر کنید

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از نظرتون
      شما در مورد روش تسلط و تثبیت اطلاعی دارین ؟ و به چه شکله ؟
      روش اصولی هم میخوام کامل جزئیاتش رو بفهمم و برنامه ریزی کنم به اون روش

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن