خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پیام نور از استرس مردم لطفا یکی بگه

سلام من 1401 سومین کنکورم هست و بنا بر دلایلی نتونستم بخونم حالا چند سوال برام پیش اومده (بهمن 1400 اتمام معافیت تحصیلی من هستش+)

یک:من موقع ثبت نام کنکور1400 تیک علاقه مندی به دانشگاه پیام نور رو وارد نکردم الان مشکلی نداره با معدل برم پیام نور؟

دوم: اگ ترم بهمن ثبت نام کنم مشکلی پیش نمیاد چون تا بهمن معافم

سوم: اگ 1401 قبول شم باید برم سربازی یا دانشگاه؟

چهارم: هزینه تقریبی هر ترم چقدره من تو منطقه 3 هستم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1- نه مشکلی نیست میتونی پیام نور ثبت نام کنی
      2-دقیق نمیدونم ولی بهتر از مهر ثبت نام کنی و ریسک نکنی،باز میتونی از خود دانشگاه بپرسی
      3-خوب وقتی قبول شدی چرا بری سربازی؟ با پیام نور تا چند سال میتونی سربازی رو بپیچونی وقتی هم که قبول شدی از پیام نور انصراف میدی میری دانشگاه جدید،اگر منظورت در صورتی هست که پیام نور ثبت نام نکنی و معافیتت تموم شده باشه،در این صورت به احتمال زیاد میری سربازی
      4-به رشته و تعداد واحد هایی که برمیداری بستگی داره و اینکه مرخصی بگیری یا نه....حدودی بگم دوروبر 700 -800 تومن،اگر مرخصی بگیری فقط باید شهریه ثابت رو بدی که اونم دوروبر 300 تومن هست.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      1- نه مشکلی نیست میتونی پیام نور ثبت نام کنی
      2-دقیق نمیدونم ولی بهتر از مهر ثبت نام کنی و ریسک نکنی،باز میتونی از خود دانشگاه بپرسی
      3-خوب وقتی قبول شدی چرا بری سربازی؟ با پیام نور تا چند سال میتونی سربازی رو بپیچونی وقتی هم که قبول شدی از پیام نور انصراف میدی میری دانشگاه جدید،اگر منظورت در صورتی هست که پیام نور ثبت نام نکنی و معافیتت تموم شده باشه،در این صورت به احتمال زیاد میری سربازی
      4-به رشته و تعداد واحد هایی که برمیداری بستگی داره و اینکه مرخصی بگیری یا نه....حدودی بگم دوروبر 700 -800 تومن،اگر مرخصی بگیری فقط باید شهریه ثابت رو بدی که اونم دوروبر 300 تومن هست.
      خیلی ممنون داداش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن