خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مدرسه یا مشاور؟

سلام
      برای دوازدهم اگر یکی مدرسش و معلم هاش خوب باشن اما معلم ها برای کلاس کنکور تکلیف و تست زیاد بدن (طوری که به برنامه ی خودت نرسی)
      از طرف دیگه برنامه ی مشاورت یه چیز دیگه باشه(موافق برنامه راهبردی قلم چی)
      باید به کدوم عمل کنی؟
      مشکلم با مدرسه اینه که روال کارم رو متفاوت کرده و مثلا منکه داشتم تست های کتابکار فیزیکم رو ضریبی میزدم و برای خودم جزوه مینوشتم، الان معلممون فایل تست فرستادن که حل کنیم
      دلم میخواد با برنامه ی کانون پیش برم اما از طرفی احساس میکنم با معلم ها پیش نرفتن حس بدی میده، حس اینکه کلی نکته و روش سریع حل ،گفتن و من نمیدونم
      معلم ها هم میگن تلاشمونو برای رسیدن به ازمون ها میکنیم ولی تجربه نشون داده عقب میمونیم و مهم یادگیریه نه بودجه ازمون
      از طرفی از خیلیا شنیدم که میگن دوازدهم با برنامه راهبردی کانون پیش میرفتن
      میشه لطفا اگر تجربه ی یه همچین سردرگمی هایی رو دارید، کمکم کنید، همین چند روزی که کلاس رفتم کلی حرف های متضاد از معلم های مختلف و مشاور و مدرسه شنیدم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.najafi نمایش پست ها
      سلام
      برای دوازدهم اگر یکی مدرسش و معلم هاش خوب باشن اما معلم ها برای کلاس کنکور تکلیف و تست زیاد بدن (طوری که به برنامه ی خودت نرسی)
      از طرف دیگه برنامه ی مشاورت یه چیز دیگه باشه(موافق برنامه راهبردی قلم چی)
      باید به کدوم عمل کنی؟
      مشکلم با مدرسه اینه که روال کارم رو متفاوت کرده و مثلا منکه داشتم تست های کتابکار فیزیکم رو ضریبی میزدم و برای خودم جزوه مینوشتم، الان معلممون فایل تست فرستادن که حل کنیم
      دلم میخواد با برنامه ی کانون پیش برم اما از طرفی احساس میکنم با معلم ها پیش نرفتن حس بدی میده، حس اینکه کلی نکته و روش سریع حل ،گفتن و من نمیدونم
      معلم ها هم میگن تلاشمونو برای رسیدن به ازمون ها میکنیم ولی تجربه نشون داده عقب میمونیم و مهم یادگیریه نه بودجه ازمون
      از طرفی از خیلیا شنیدم که میگن دوازدهم با برنامه راهبردی کانون پیش میرفتن
      میشه لطفا اگر تجربه ی یه همچین سردرگمی هایی رو دارید، کمکم کنید، همین چند روزی که کلاس رفتم کلی حرف های متضاد از معلم های مختلف و مشاور و مدرسه شنیدم
      اگر مدرسه واقعا خوبه و قبولیای زیادی تو سال های گذشته داشته صد در صد با برنامه مدرسه پیش برو حتی اگه بیخیال آزمونم بشی

3. Top | #3
      ion
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من سال آخر یک برنامه ثابت مثل برنامه راهبردی خیلی میتونه بهتر باشه؛ و برنامه مدرسه باید بیاد پشت این... شما با مشاورت باید در میون بزاری اون تکالیف مدرستو که برای اونا هم برنامه بریزه... و اینکه به طور کلی معلمی سخت پیدا میشه بتونه از برنامه راهبردی جلو بزنه یا عقبن یا تقریبا هم تراز... برای همین میتونی با این دیدگاه که همین تکالیفا نوعی مرور و تستن جلو بری.. اون معلمم تکلیف خارج از مباحث کنکور که از شما نمیخواد... برای دو سه هفته اول شاید خودت اذیت بشی... ولی یواش یواش میفهمی که میشه هر دوتاشو جلو برد بدون لطمه خوردن به هیچ کدوم
      در حسرت عطر سیب

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خیلی ممنون برای راهنمایی هاتون ion و 1401

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن