خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 45 از 83 نخستنخست ... 3544454655 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 661 به 675 از 1245
    1. Top | #661
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها

دینی الان تموم کردی پس برای دینی 100 میری
      منم یازدهم فقط اختصاصی خوندم و راضی ام ولی اینکه یه درس رو کلا برای بعد عید بزاریم بنظرم یکم ریسک داره
      اختصاصی مهم تره ولی عمومی هم تاثیر کم نداره امسال رتبه 101 ریاضی میانگین عمومی 90 و میانگین اختصاصی 40 و خورده ایی داشت(با فیزیک 40 درصد برق شریف میخونه) من وقتی این کارنامه رو دیدم روی عمومی حساب دیگه ایی باز کردم .
      حقیقتش من مجبور بودم برنامه ای که میگیرمو اجرا کنم اگه نه موافق عمومی تموم کردن الان نیستم:/
      مدل عمومی اینطوریه زود فراموش میشه زودم میشه خوندش، وقتی فرصت باشه برا بالا کشوندن اختصاصیا، اینکه اول اختصاصی بالا کشیده شه بعد عمومی معقول تره، البته خیلیااااا همرو با هم هندل میکننا که کاری ندارم به مدلشون. کسی که سوال پرسید چون تاحالا نخونده دینیو خواستم بگم میتونه اینکارم بکنه. این رتبه ها هم خیلی داستان دارن یکی اختصاصی کلا ضعیفه یا حال نداره بخونه و... این میشه کم درصد میده. عمومیام برعکس یکی فن ادبیاته بیس چاری میخونتش و... نتیجه طبق سبک خوندن رقم میخوره
      گفتی صد اتفاقا مشاورم گفت پتانسیلشو داری ولی چون حریصی حق نداری دینی بخونی تا وقتی که میگماگه صد زدم بهت خبر میدم

2. Top | #662
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان سوالی ازتون داشتم
      معمولا میگن آیکیو به عنوان منبع دومتون باشه
      من برای شیمی مبتکران دارم برای زیست هم خیلی سبز ولی چیزی که برام عجیبه اینه که تعداد سوالای درست من تو آیکیو بیشتر از منبع اولمه و در کل خیلی نگارش کتابای آیکیو رو دوست دارم شاید یک علتش هم این باشه که نظام قدیم کتاباش رو داشتم و خیلی باهاشون راحت بودم
      حالا سوالام ازتون اینه به نظر شما من با آیکیو تک منبع باشم واسه زیست و شیمی کار درستیه؟چون من دیر شروع کردم دیگه نمیرسم دو تا منبع جامع داشته باشم نهایت بتونم یه منبع کنارش آزمونی کار کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

3. Top | #663
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کالکانئوس نمایش پست ها
      من برای شیمی مبتکران دارم برای زیست هم خیلی سبز ولی چیزی که برام عجیبه اینه که تعداد سوالای درست من تو آیکیو بیشتر از منبع اولمه و در کل خیلی نگارش کتابای آیکیو رو دوست دارم شاید یک علتش هم این باشه که نظام قدیم کتاباش رو داشتم و خیلی باهاشون راحت بودم
      حالا سوالام ازتون اینه به نظر شما من با آیکیو تک منبع باشم واسه زیست و شیمی کار درستیه؟چون من دیر شروع کردم دیگه نمیرسم دو تا منبع جامع داشته باشم نهایت بتونم یه منبع کنارش آزمونی کار کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
      درمورد شیمی من منبع اول آیکیو (پایه به پایه ) دارم و درصد خوبی هم گرفتم
      .

4. Top | #664
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کالکانئوس نمایش پست ها
      سلام. منابعه خوبین چرا سطح پایین ترشو ترجیح بدی؟وقتیکه میگی در سطحشیمنم جامع جفتشو دارم و راضیم. آدم با سوالای تکراری و آسون حوصلش سر میره اما اینا ارزششو دارن بنظرم براش وقت بزاری
      شیمی یه جاهایی کتاب درسنامش ممکنه کم گویی داشته باشه که اگه پایت خوب باشه کمبودی حس نمیکنی
      باقی هم کتابای خوبین ها اما اولویتو به بقیه بدی وقتی با اینا راحتتری حس خوبی ممکنه نداشته باشی و همش دچار شک شی

5. Top | #665
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام .
      به تازگی کتاب زیست نردبام دوازدهم خیلی سبز منتشر شده .
      با بررسی اولیه به شخصه نظر چندان مثبتی نسبت بهش ندارم و مورد اغوا کننده خاصی هم ( چه از لحاظ درسنامه و چه تست ) درش دیده نمیشه. شباهت مشهودی هم با کتاب عادی زیست دوازدهم خیلی سبز داره .
      فعل حال به عنوان منبع سخت تر و ترکیبی تر بهترین انتخاب ها آی کیو و میکرو جامع + آزمون ها هستن .

6. Top | #666
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      سلام .
      به تازگی کتاب زیست نردبام دوازدهم خیلی سبز منتشر شده .
      با بررسی اولیه به شخصه نظر چندان مثبتی نسبت بهش ندارم و مورد اغوا کننده خاصی هم ( چه از لحاظ درسنامه و چه تست ) درش دیده نمیشه. شباهت مشهودی هم با کتاب عادی زیست دوازدهم خیلی سبز داره .
      فعل حال به عنوان منبع سخت تر و ترکیبی تر بهترین انتخاب ها آی کیو و میکرو جامع + آزمون ها هستن .
      آی کیو انتشارات گاج یا آیکیو فانتوم زیستاز؟

7. Top | #667
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moboer نمایش پست ها
      آی کیو انتشارات گاج یا آیکیو فانتوم زیستاز؟
      آی کیو جامع گاج که گروه زیستاز کار کردن .
      ابته آی کیو های تک پایه رو هم گروه زیستاز کار کرده که سر جمع میشن همون میکرو جامع گاج .

8. Top | #668
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کتابای شیمی زیر ذره بین هم تجدید تالیف شده و به صورت تک پایه و جامع موجود شدن.
      دوستانی که به هر دلیلی دوس دارن کتاب درسی جدید تهیه کنن میتونن بهش فک کنن . چون هزینه آزاد خرید کتاب شیمی جداگونه برای هر پایه حدود 70 تومن آب میخوره و تقریبا همسنگ با قیمت کتاب زیر ذره بین در میاد.
      نکات خیلی عجیب و غریبی نداره و صرفا کار دانش آموز رو در خط کشی و مشخص کردن نکات کتاب راحت تر کرده.

پ.ن 1 : زیست زیر ذره بین هم داریم که اونم باز کتاب خوبیه. نکات کنکور های گذشته و یه سری نکات جدید داره به همراه خط کشی کتاب .
      پ.ن 2 : البته این سبک کتابا خالی از عیب هم نیستن!
      1) اگه نکته ای رو میدونستین و یا بعد یه مدت واستون بدیهی شد یا حتی غلط علمی داشت ، امکان حذف یا جایگزین کردنش رو ندارین .
      2) ممکنه یه عده مثل من مثلا برای زیست داخل کتاب نکته ننویسن .
      3) اگه برای خط کشی همیشه از اتود و مداد استفاده میکنید و با اون راحت تر هستید ممکنه رنگ قرمز خط کشی های کتاب باعث حواس پرتی شدیدی بشه و کند خوانی به همراه بیاره.
      ویرایش توسط Hadi.Z : 30 آذر 1400 در ساعت 08:56

9. Top | #669
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.koko نمایش پست ها
      سلام جوزف عزیز , من سه پایه میکرو شیمی رو متاسفانه خریدم ولی درسنامش خیلی خیلی خوبه و باهاش حس میکنم میتونم یاد بگیرم الان بنظرت تست های مبتکران رو پرینت بگیرم بزنم؟ بعدش بیام میکرو بزنم ؟
      یعنی از میکرو درسنامه بخونم بعدش تست های مبتکران بزنم
      حقیقتا نمیدانم
      هر جور راحتی و هر کاری فکر میکنی مفیده رو بکن
      زیاد فرقی ندارن از کدوم یکی بخونی و تست بزنی مهم تسلط پیدا کردنته
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

10. Top | #670
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.koko نمایش پست ها
      سلام داداشم , دینی رو از الان کار کنم زوده یا بزارم بعد عید ؟
      دیر گفتی داداش من سفیرخرد رو سفارش دادم ولی قول میدم تا کنکور دوبار کارش کنم که قشنگ بهش مسلط بشم یادم نره
      اوکیه؟
      به خودت بستگی داره

والا سفیر خرد کمکت میکنه متن دقیق درس رو تو تست حفظ بشی چون تستهای خط به خط زیاد داره . اگر نمیتونی زیاد از متن کتاب تکرار کنی میتونی متن کتاب رو اینقدر تو تستهاش ببینی تا حفظ بشی

11. Top | #671
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.hosein نمایش پست ها
      سلام،من امکان شرکت در آزمون های گاج رو ندارم ، برای سال دوازدهم شیمی خیلی سبز رو دارم ، دنبال منابع پیشرفته هستم ، دهم شیمی میکرو داشتم و واقعا سوالات بی موردی داشت ، دنبال یه منبع سطح پیشرفته هستم ، شما شیمی نردبام رو چطور ارزیابی می‌کنید؟ شیمی جامع میکرو چاپ ۱۴۰۰ چی ؟(تاپیک بالا رو خوندم ولی انگار کتاب تغییرات زیادی داشته ، به گفته خود مؤلف) لطفاً افرادی که چاپ ۱۴۰۰ این کتاب رو گرفتن بگن که کتاب تغییرات داشته و هنوز هم تست های بی مورد داره یا حذف شده!
      سری z خیلی سبز رو بزن + ازمونهای ماز و گاج
      اگه کتاب خواستی موج ازمون خوبه
      فار آزمونم خوبه { یکم اذیتت شاید کنه}
      میکرو ها هم بد نیستن در کسائل فقط حفظیات چرتی دارن
      ایکیو هم خوبه
      نردبامم خوبه { محاسبات بدی داره گاها}
      فقط باید ببینی کدوم به کارت میاد و ....

میکرو جامع گاج حجمش زیاده و تست چندان سخت هم مثل نردبام نداره من از خود مولفش { هادیان فرد} پرسیدم برای منبع دوم کدوم رو پیشنهاد میدی نردبام یا میکرو جامع و نردبام رو گفت

12. Top | #672
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید
      منظورتون از زبان جامع آی کیو گاج کتاب دو جلدیش هست یا کتاب تک جلدیش

13. Top | #673
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sisyphe نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      آیکیو دو جلدی بودش که حذفش کردن فک کنم تک جلدیش کردن /:

کلا گاج زیاد کتاباش رو عوض میکنه و تغییر میده
      در مورد کتاب جدید تک جلدی مطمئن نیستم و ندیده مش چه شکلیه و چه جوریسات ولی قبلی کتاب خوبی بود.

14. Top | #674
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوستان نظرتون راجع ب کتاب موج ازمون زیست چیه؟

15. Top | #675
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sisyphe نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      ایکیو دوجلدی نمونده،کتاب جدید همون سیرتاپیاز هارو چسپوندن بهم و به نظرم قبلی بهتر بود

صفحه 45 از 83 نخستنخست ... 3544454655 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)