خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 44 از 83 نخستنخست ... 3443444554 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 646 به 660 از 1245
    1. Top | #646
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خسته نباشید دوستان من میخام هر روز از خودم ازمون 10 سواله مبحثی بگیرم مثل تابع و دینامیک و غلظت و ....میخام بدونم شما ازمون ساز خوبی یا کتابی میشناسید؟درباره پلکان کانونم شنیدم ولی مطمعن نیستم

2. Top | #647
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      با اجازه استارتر دیگه تاپیک مجزا نمیزنم برای حرفام.
      برای دوستانی که منبع یک رو کامل تموم کردن مسلط شدن و درصدشون زیر 70 نمیاد یکی از بهترین منابع پیشنهادی برای منبع 2 اینه:
      فیزیک: خوشخوان یا 3 سطحی
      شیمی: نردبام 11 12 + فار 10
      زیست: همون آیکیو خوبه...ولی تسلط روی متن کتاب و ترکیبی خوندن مهم تره
      ریاضی تجربی و حسابان: نردبام حسابان(85 درصد ریاضی تجربی و حسابان مشترکن)
      البته همون منبع یک هم خوب بلد باشید با یه جمع بندیِ خوب به نتیجه دلخواه میرسین باز...
      باشد که رستگار شوید!

3. Top | #648
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام..ببخشید من دنبال یه منبع سطح بالا برای درس زبان هستم... بین این کتابا کدوم خوبه؟
      زبان جامع نردبام
      زبان جامع ایکیو نسل جدید

زبان جامع ایکیو جدید که اومده چطوریه؟؟؟سطح سوالاش بالاست؟؟؟منبع خوب سطح بالا برای زبان چی خوبه؟؟خودم مبتکران دارم میخوام یه منبع دوم بخرم.

4. Top | #649
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نظرتون درباره عربی آ کیو نوشته مهدی بهراد جو که همون عربی هتریک هست چیه؟

5. Top | #650
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      فیزیک پایه نشرالگو که جدیدا چاپ شده کسی هست که استفاده کرده باشه ؟ چطوریه نسبت به منابع دیگه ؟
      درسنامش کامله ؟ و اینکه میشه به عنوان تنها منبع استفاده کرد؟
      ممنونم .

6. Top | #651
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام
      فیزیک پایه نشرالگو که جدیدا چاپ شده کسی هست که استفاده کرده باشه ؟ چطوریه نسبت به منابع دیگه ؟
      ممنونم .
      سلام، حدودا ۲۲۰۰ تست داره ، تست ها هم نسبت به خیلی سبز و گاج سطحش بالاتره، درسنامه ها به قول نویسنده کتاب، کار راه اندازه، خیلی توضیح نداده ، اصل مطلب رو آورده و تماماگه کلاس یا جزوه معلمت خوبه یعنی تو رو به یه فهم و درکی از فیزیک می‌رسونه یا فیلم آموزشی استفاده میکنی ، خیلی می‌تونه کمکت کنه
      به نظرم برو تو کانال های تلگرامی که کتاب رایگان میزارن، ، پی دی اف این کتاب رو دانلود کن ، خودت ببین باهاش راحتی یا نه .

7. Top | #652
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab_r78 نمایش پست ها
      سلام . من تو کنکورای نظام قدیم فقط با کتاب درسی و تستای کنکور زیست رو یبار 80 زدم یه بار 75 و اصلا کمک درسی نداشتم(عمل به توصیه های رضا امیر بزرگ) برای نظام جدید متاسفانه کم کاری کردم و زیستم خیلی کم شد و مجبور شدم پشت کنکور بمونم (45 درصد) الان دیگه حالم از کتاب بهم میخوره و میخام برای تنوع کتاب تست بگیرم . با توجه به اینکه هییچ مشکل اموزشی و یادگیری ندارم و مطالب رو بلدم و بیشتر دنبال تست خوب میگردم این کتابای نسل جدید رو توصیه میکنی یا چی؟
      یه سوال دیگه اینکه برای دینی نمیدونم چیکار کنم چون واقعا حالم ازش بهم میخوره از وقتی که ندانم گرا شدم . بنظرت کتاب درسی بعلاوه دور تند خوبه یا سفیر خرد جامع یا میکرو طلایی ؟ کلا لطفا یه راهی چیزی برای زدن این درس منحوس راهنمایی بنمای
      سلام داداش , من چند وقت پیش که درمورد سبک تدریس اقای رضاامیر توی همین انجمن دنبال مطلب بودم نقل قول شما رو خوندم که با صراحت و خیلی مطمعن از روش اقای رضاامیر دفاع میکردید تا جایی که گفتید کتاب های که الان تو بازار موجوده همه چرتن و اشغالن , یه سوال دارم چیشد از اون طرز تفکر به این که یه کتاب بخری رسیدی؟ اشتباه نکن

8. Top | #653
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AR.F نمایش پست ها
      جامع منتشران رو من بشدت میپسندم... یه مولف فوق‌العاده باهوش و باسواد... نکات مشترک با آیکیو هم در عین روون تر بودن زیاد داره( من هم آیکیو رو دیدم هم پینوکیو ولی این کتاب با این حجم کم بشدت محشرتره)... یه کتابه تک جلدیه( مث پینوکیو دوجلدی هم حتی نیست) تستای عالی درسنامه نموداری داره که راست کار خودته( چون اون زیست11و12هم که گفتی تغییر داره و نیاز داری یه منبع بروز درسنامه دار داشته باشی)منتشران بگیر کنار اون 3تا... خیییییلی من این کتابو دوست دارم( بشدت بهینست. مث آیکیوهم نیومده خفت کنه از بس یه نکته احمقانه رو بهش پیله کنه. کلی ایده خفن فقط یبار هم ازش تست اورده... مثلا200nmبودن مقیاس پوشینه باکتری گریفیت که از همین آیکیو 3 تا تست داده ولی مثلا منتشران یبار گفته...یا کلی نکته جذاب که فقط یبار میگه و نفستو بالا نمیاره( مولفان آیکیو اینطوری بودن تا یه نکته جدید به ذهنشون میرسیده از شدت ذوق زدگی کلی تست تکراری با همون ایده اوردن پشت هم که جلب توجه کنن به چه نکته به اصطلاح خفنی رسیدن ولی مخاطب خفه میشه از شدت تکراری بودن... پینوکیوهم که من دیگه از رده خارجش میدونم. بجز غلط های زیاد و تناقضات و نکات بشدت خارج از کتاب حتی یه طبقه بندی ساده مثل آیکیو رو نیومدن بکنن. نه پوشش 100درصدی کتاب داره نه رعایت ترتیب مطالب نه نکته بروز. فقط یه تعداد تست منسوخ اوردن ریختن کنار هم... حداقل مشخصه برای آیکیو اومدن باز کردن کتاب های درسی و به ترتیب و باطبقه بندی سعی کردن کامل پوشش بدن. ولی پینوکیو اصلا همون کتاب درسی هم پوشش نمیده.آیکیو رو من بخاطر ناشیگری توی تالیف پاسخنامه و کلییییییییی تست با یه ایده خیلی کم بهینه از منتشران میدونم. منتشران ایده تکراری نداره.(کلا من بنظرم کتاب تست زیست همه چی تموم باید باشه.هم درسنامه درست هم تست. چون شما اقتصادی میخوای باشه منتشران فقط وگرنه3تا مهروماه جامع ها رو پیشنهاد میکردم بهت)
      سلام داداش , من برای زیست از اقای رضاامیر استفاده میکنم که ایشون همه تست های تالیفی اشغال میدوند که میگن فقط تست های سراسری برای یادگیری چگونگی خوندن کتاب درسی و خواندن کتاب درسی به وفور و تست طرح کردن ازش
      حالا من یه منبعی تستی رو میخام که خیلی خیلی استاندارد باشه با تست های خیلی استاندارد منتشران خوبه؟

9. Top | #654
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دوستان در مورد سفیر خرد یه چیزی که میتونم بهتون بگم اینه که این کتاب رو سعی کنید منبع اول نزنید و آخرین کتاب برید سمت این کتاب ولی حتما سعی کنید این کتاب رو کار کنید چون به شدت توی کنکور ازش تست خواهید دید که دقیقا مطابق این کتاب و یا 90 درصد شبیه تستهای این کتاب باشه . اگه کتاب رو منبع اول بزنید نکاتش یادتون میره تا کنکور هر چقدر نزدیک کنکور این کتاب رو بزنید توی جلسه کنکور لذت دینی رو خواهید چشید .

اگر نمیرسید این کتاب رو بزنید ازمونها و تستهای دور تند سفیر خرد روئ کار کنید که چکیده تره
      سلام داداشم , دینی رو از الان کار کنم زوده یا بزارم بعد عید ؟
      دیر گفتی داداش من سفیرخرد رو سفارش دادم ولی قول میدم تا کنکور دوبار کارش کنم که قشنگ بهش مسلط بشم یادم نره
      اوکیه؟

10. Top | #655
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      من نمیدونم چر ااینقدر این کتابا رو میخواید ببینید وقتی مبتکران با اون ابهت وایساده و به شیمی میگه هلو بیا تو گلو چرا میخوایید این کتابرو برید حتی بررسی کنید

فار رو نظام قدیمش رو هم داشتم و نظام جدیدش رو دیده ام از نزدیک دوزادهمش که حجمش به شدت بالاست و اندازه مبتکران میشه قشنگ
      دهم و یازدهمش حجمشون معقول تره البته باز هم بالاست
      من چاپ 99شون رو دیده بودم و چاپ جدید رو ندیده ام ولی باور ندارم که خوب شده باشه و یا تغییر اساسی دیده باشه به خودش
      ولی
      این کتاب کلا تو حاشیه است مولفش حتی فک کنم وقت نذاشته سوالای نظام جدید و کتاب درسی جدید رو خوب بررسی کنه و توش سوالایی با تیپ نظام قدیم میبینید این اتفاق تو کتابای فیزیک فار هم اتفاق افتاده
      در کل باز هم واگذار میکنم به خودتون و با من باشه سمتش نمیرم / شیمی مبتکران -خیلی سبز - نشر الگو خیلی بهتر و مطابق تر هستند با کنکورای نظام جدید
      اگ خواستید برید سمت شیمی فار منبع سوم شاید خوب باشه اونم تازه شاید .
      یکی از خوبیهای دیگر مبتکرران توضیحات مولف در رابطه با تستها هستش یعنی وقتی میخواد تستی رو مطرح کنه راجب بهش توضیحات میده که این تو نظام قدیم می اومد زیاد و چرا می اومد اصلا چونکه تو کتاب درسی نظام قدیم تمرینی مشابه این جور تستهای بود و...... و به تو دیدگاه میده که تستهای شیمی رو قشنگ بشناسیشون ولی باقی کتابا این کار رو نمیکنن و در هم برهم میریزن تستها رو توی کتاب

سلام جوزف عزیز , من سه پایه میکرو شیمی رو متاسفانه خریدم ولی درسنامش خیلی خیلی خوبه و باهاش حس میکنم میتونم یاد بگیرم الان بنظرت تست های مبتکران رو پرینت بگیرم بزنم؟ بعدش بیام میکرو بزنم ؟
      یعنی از میکرو درسنامه بخونم بعدش تست های مبتکران بزنم

11. Top | #656
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.koko نمایش پست ها
      سلام داداشم , دینی رو از الان کار کنم زوده یا بزارم بعد عید ؟
      دیر گفتی داداش من سفیرخرد رو سفارش دادم ولی قول میدم تا کنکور دوبار کارش کنم که قشنگ بهش مسلط بشم یادم نره
      اوکیه؟
      سلام جوزف فکر نکنم به این زودیا بیاد
      بنظرم از الان دینی رو کارکن بعد عید خیلی وقت نداری که بخوای کل دینی رو بخونی

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.koko نمایش پست ها
      سلام جوزف عزیز , من سه پایه میکرو شیمی رو متاسفانه خریدم ولی درسنامش خیلی خیلی خوبه و باهاش حس میکنم میتونم یاد بگیرم الان بنظرت تست های مبتکران رو پرینت بگیرم بزنم؟ بعدش بیام میکرو بزنم ؟
      یعنی از میکرو درسنامه بخونم بعدش تست های مبتکران بزنم
      مبتکران بیشتر به درسنامه هاش معروفه . میکرو هم تستاش نسبتا سنگینه ولی میشه تستاش رو زد بنظرم میکرو کامل کار کن
      .

12. Top | #657
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها

سلام جوزف فکر نکنم به این زودیا بیاد
      بنظرم از الان دینی رو کارکن بعد عید خیلی وقت نداری که بخوای کل دینی رو بخونی

مبتکران بیشتر به درسنامه هاش معروفه . میکرو هم تستاش نسبتا سنگینه ولی میشه تستاش رو زد بنظرم میکرو کامل کار کن
      سلام من دینیو تموم کردم به نظرم کار خاصی نکردم با خوندن عمومیا تا الان
      اگه کل تمرکزو میزاشتم روی اختصاصیا الان حس بهتری داشتم
      عمومیا سبکن و زود جمع میشن، بنظرم الان برای کسی که نخونده زیاد داره تمرکز روی اختصاصیا زودتر جلوش میندازه، ضریباشون میرسونه اهمیتشونو
      عمومیا بعد از اختصاصیا مهم میشن و به کمک کم تسلطیا توی اختصاصی میان

×دوست عزیزی که سوال پرسیدی=اگه اختصاصیاتو جلویی دینیو بخونی و بتونی صد بزنی ضریبش 6 میشه برات یعنی قد ریاضی و فیزیک
      اگه اختصاصی جلویی و صلاح میدونی نزار بعد از عید اگرم نه که همون موقع هم میرسی و نگران نباش

13. Top | #658
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      ممنونم .
      کسی نظری نداره؟

14. Top | #659
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کسی نظری نداره؟
      سلام
      من پایه به پایه رو دارم
      طبق نمونه کتابی که گذاشته درسنامه و تست تقریبا همون پایه به پایه که دارم هست (فقط تستا طبقه بندی تر و یکم کم و زیاد شدن )
      ولی پاسخنامه اش خیلی بهتر شده
      درسنامه اش جوریه که تقریبا فقط فرمول رو داده و با تست کامل میشه و وقتی تست رو بزنی و پاسخنامه رو بخونی مطلب برات جامیوفته (مدار یازدهم تقریبا 90 تا تست داشت وقتی 30 تای اول رو زدم تقریبا همه رو غلط میزدم ولی از 40 به بعد تقریبا بیشترش رو درست زدم و الان تستای مدار رو زیر وقت استاندارد حل میکنم) درکل کتابیه که همه چی داره و من راضیم .و از نردبام استانداردتره و از میکرو و خیلی سبز و مهروماه سطح بالاتر
      بنظرم میشه تک منبع استفاده کرد ( میانگین قلمچی 80 میزنم)
      .
      ویرایش توسط mat04 : 14 آذر 1400 در ساعت 21:53

15. Top | #660
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the LEO نمایش پست ها
      سلام من دینیو تموم کردم به نظرم کار خاصی نکردم با خوندن عمومیا تا الان
      اگه کل تمرکزو میزاشتم روی اختصاصیا الان حس بهتری داشتم
      عمومیا سبکن و زود جمع میشن، بنظرم الان برای کسی که نخونده زیاد داره تمرکز روی اختصاصیا زودتر جلوش میندازه، ضریباشون میرسونه اهمیتشونو
      عمومیا بعد از اختصاصیا مهم میشن و به کمک کم تسلطیا توی اختصاصی میان

×دوست عزیزی که سوال پرسیدی=اگه اختصاصیاتو جلویی دینیو بخونی و بتونی صد بزنی ضریبش 6 میشه برات یعنی قد ریاضی و فیزیک
      اگه اختصاصی جلویی و صلاح میدونی نزار بعد از عید اگرم نه که همون موقع هم میرسی و نگران نباش
      دینی الان تموم کردی پس برای دینی 100 میری
      منم یازدهم فقط اختصاصی خوندم و راضی ام ولی اینکه یه درس رو کلا برای بعد عید بزاریم بنظرم یکم ریسک داره
      اختصاصی مهم تره ولی عمومی هم تاثیر کم نداره امسال رتبه 101 ریاضی میانگین عمومی 90 و میانگین اختصاصی 40 و خورده ایی داشت(با فیزیک 40 درصد برق شریف میخونه) من وقتی این کارنامه رو دیدم روی عمومی حساب دیگه ایی باز کردم .
      .

صفحه 44 از 83 نخستنخست ... 3443444554 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)