خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 38 از 83 نخستنخست ... 2837383948 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 556 به 570 از 1245
    1. Top | #556
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین ک ۸۲ نمایش پست ها
      سلام من توی منبع زبان واقعا گیج شدم مبتکران رو پارسال تهیه کردم به هیچ عنوان نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و الانم میشنوم اصلا کتاب خوبی نیست میخوام عوضش کنم ولی الان موندم میکروطلایی بگیرم یا ایکیو شنیدم ایکیو عالیه ولی خب میگن سطحش بالاس منم زبانم تو مدرسه خوب بوده ولی اصلا نمیتونم تست بزنم شما پیشنهاد میکنید چیکار کنم؟؟؟؟
      مهمترین چیز در هر زبانی دایره لغته مخصوصا انگلیسی که تستایه لغت محضش خیلی زیاد(تستایه جدا تستایه ریدینگ و تستایه کلوز) بعدش گرامر یعنی ممکن نیست(حداقل از نظر من)کسی دایره لغتش خوب باشه تو تست انگلیسی لنگ بمونه.بهتره دایره لغتت رو زیاد کنی.کتابام زیاد فرقی نمیکنه واقعا،ولی اگه فکر میکنی ضعیفی طبق چیزایی که میگن میکروطلایی بخر
      ویرایش توسط Alix : 30 شهریور 1400 در ساعت 19:28

2. Top | #557
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Midnight__Star نمایش پست ها
      سلام ، من بین عربی جامع خیلی سبز یا عربی موضوعی میکرو و زبان جامع خیلی سبز یا زبان جامع آیکیو تردید دارم...پی دی اف همه رو هم دیدم خوب بود توصیه ی شما چیه؟!
      اگه سطح ضعیفی در عربی دارید ابتدا به نظرم با موضوعی میکرو کار رو استارت بزنید .
      رو دروسی مثل عربی و ادبیات در ماه های ابتدایی خیلی روی آزمون حساسیت نشون ندید و سعی کنید موضوعی و کامل موارد پایه ای رو مسلط بشید .
      بین زبان آی کیو و جامع خیلی سبز اگه براتون بیشتر درسنامه مهم تره آی کیو و اگه بیشتر تست خیلی سبز . ( در کل اختلافشون خیلی کمه )

3. Top | #558
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان در مورد این دو تا راهنماییم کنین ممنون میشم
      1- نظرتون در مورد شیمی منتشران چیه? طبق بررسی هام مولف همون مولف اصلی آی کیو نظام قدیم هست و سابقه خوبی دارع و خودم در یک نگاه کلی که به کتاب داشتم سوالاتش سطحشون خوب بود نه خیلی آسون و نه خیلی سخت اما خوب تعداد تستاش کمترع و مثلا کنارش آی کیو رو هم بزنیم یه منبع خوبی میشه از نظر من... اگه کسی استفاده کرده ازش یا اطلاعاتی دارع ممنون میشم راهنماییم کنه... (خودم اغلب تستهای خیلی سبزو کار کردم ولی آسونه اکثرا. مبتکران هم که دوست دارم ولی بگیرم دو جلدی هاشو یکم باید انتخابی تستاشو بزنم تا برسم همشو بزنم برا همین میخوام منابع دیگ رو بررسی کنم)
      2- کدوم ترکیب بنظرتون برا زیست خوبه ...
      زیست جامع میکرو گاج+زیست آی کیو یا زیست جامع میکرو گاج+زیست خیلی سبز جامع .... خودم زیست جامع گاج رو قسمت دهمشو خوندم و زدم انصافا از گروه زیستاز خوشم اومده زیست خیلی سبز جامع رو هم زدم چند فصلی و اونم خوب بود ولی بخاطر مولف هاش که زیستازو خوشم اومده از سبکشون و اینکه خیلی آی کیو رو پیشنهادش میکنن بنظرتون زیست خیلی سبز جامع رو بزنم بهترع یا یه کار دیگه از همون مولف های زیست جامع میکرو که میشه کتابه آی کیو..
      ممنونم از وقتی که میزارین و راهنمایی میکنین
      ویرایش توسط saeed_dal : 31 شهریور 1400 در ساعت 21:14

4. Top | #559
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین ک ۸۲ نمایش پست ها
      سلام من توی منبع زبان واقعا گیج شدم مبتکران رو پارسال تهیه کردم به هیچ عنوان نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و الانم میشنوم اصلا کتاب خوبی نیست میخوام عوضش کنم ولی الان موندم میکروطلایی بگیرم یا ایکیو شنیدم ایکیو عالیه ولی خب میگن سطحش بالاس منم زبانم تو مدرسه خوب بوده ولی اصلا نمیتونم تست بزنم شما پیشنهاد میکنید چیکار کنم؟؟؟؟
      سلام ببینید
      چه در ریاضی چه در فیزیک و چه در زبان کتب میکرو طلایی گاج همون تجمیع شده سیر تا پیاز ها هستند
      اگر سیر تا پیازهای یک درس و میکرو طلایی یه درس مولف یکسانی داشته باشد به معنی این است که گاج سیر تا پیاز ها رو تجمیع کرده در اون کتاب میکرو طلایی
      پس آموزش مبسوط تری دارند و سوالاتشون هم از سطح پایین شروع میشه تا بالا + یه سری تست هم خودشون به کتاب اضافه کرده اند

پیشنهاد من برای شما کتاب زبان ایکیو هستش چرا؟؟
      از نظر آموزش کتاب کامل و خوبیه
      از نظر تست زیاد تست داره و تستها سعی شده ایده هاشون تکرار داشته باشه تا مطلب کم کم بره جلو و سطح تستها طبقه بندی تر شده باشه
      پاسخ نامه خوبی داره

در کنار این کتاب میتونید برای لغت از کتاب 2000 لغت نشر دریافت استفاده کنید که کامل ترین کتاب بازاره
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

5. Top | #560
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_dal نمایش پست ها
      سلام
      1- نظرتون در مورد شیمی منتشران چیه? طبق بررسی هام مولف همون مولف اصلی آی کیو نظام قدیم هست و سابقه خوبی دارع و خودم در یک نگاه کلی که به کتاب داشتم سوالاتش سطحشون خوب بود نه خیلی آسون و نه خیلی سخت اما خوب تعداد تستاش کمترع و مثلا کنارش آی کیو رو هم بزنیم یه منبع خوبی میشه از نظر من... اگه کسی استفاده کرده ازش یا اطلاعاتی دارع ممنون میشم راهنماییم کنه... (خودم اغلب تستهای خیلی سبزو کار کردم ولی آسونه اکثرا. مبتکران هم که دوست دارم ولی بگیرم دو جلدی هاشو یکم باید انتخابی تستاشو بزنم تا برسم همشو بزنم برا همین میخوام منابع دیگ رو بررسی کنم)
      زیست جامع میکرو گاج+زیست آی کیو یا زیست جامع میکرو گاج+زیست خیلی سبز جامع .... خودم زیست جامع گاج رو قسمت دهمشو خوندم و زدم انصافا از گروه زیستاز خوشم اومده زیست خیلی سبز جامع رو هم زدم چند فصلی و اونم خوب بود ولی بخاطر مولف هاش که زیستازو خوشم اومده از سبکشون و اینکه خیلی آی کیو رو پیشنهادش میکنن بنظرتون زیست خیلی سبز جامع رو بزنم بهترع یا یه کار دیگه از همون مولف های زیست جامع میکرو که میشه کتابه آی کیو..
      سلام . بله مولفش همون مولف گاج هستش که میکرو های گاج و جامع رو مینوشتن در نظام قدیم و تو آیکیو هم مشارکت داشتند .
      کتاب رو خودم ندیده ام ولی تعریفش رو فقط شنیده ام خودتون بررسی کنید تو فصول مهم ببینید تستها رو چجوری پوشش داده
      اگه خریدید این کتاب رو در کنارش به نظرم موج آزمون ها رو کار کنید

برای زیست حقیقتا من خیلی کتابارو دیدم
      در نهایت هم میکرو جامع گاج و ایکیو رو خریدم با اینکه از ایکیو چندان خوشم نمی امد ولی کتابی در این سطح تو بازار نیستش و نا گزیر هستیم این کتاب رو کار کنیم و همه هم اعم از ضعیف و قوی این کتاب رو کار میکنن
      یه کتابی قراره منتشر بشه از فاگو اسمش میکی موس هستش نمونه پی دی اف که نوید کتاب پر تست و خوبی رو میده میتونید صبر کنید و اون رو هم بررسی کنید البته از تجربه ای که از فاگو دارم ممکنه این کتاب تاخیر بخوره در انتشار و چون چاپ اولش هم هست ممکنه غلط زیادی داشته باشه
      پینوکیو که نیازی به معرفی نداره کتاب نرمال و استانداری هستش از نظر من ولی اگه خیلی سبز و زدی نیاز نیست این کتابو بزنی/ در ضمن حجم کتاب هم کمه میتونی بعد عید برای جم بندی بزنی

در مورد میکرو های اقای زارع به نظر من بهترین کتاب ممکن رو نوشته اند فقط حیف به علت مشکلی که با گاج براشون پی اومد دیگه این کتابای میکرو سال به سال ویرایش نمیشن و عملا بعضی تستها و قسمتهای درسنامه و نکات برای کنکور 1401 قابل استفاده نیستند / اگر این کتابا ویرایش اساسی بشن بهترین منبع تکمیلی برای زیست میتونه باشه به نظرم رو دست دهمش نیست به خصوص فصل قلب

در مورد خیلی سبز های سال به سال هم توضیحی نمیتونم بدم دیگه معرف حضور هستند یازدهمش به نظرم خیلی خوبه / دوزادهمش ویرایش شده و بهتر شده / دهمش زیادی اسونه خیلی خیلی اسونه

نسل جدید نشر الگو : بیشترین پوشش رو ی آزمونهای قلمچی داره به خصوص روی دهمش / تستهای کنکور رو هم به نسبت خوب پوشش داده حتی نظام قدیم ها رو برای همین میگن بعضیا نکات نظام قدیمی داره چون بعضی نکات توی نظام قدیم اومده و مولف این نکات رو چون توی کنکور بوده و چون با معلومات کتب نظام جدید همخوانی داشته حذف نکرده که میتونه خوب باشه شاید و میتونه هم خوب نباشه
      ولی اگر میتونید با اشکان هاشمی ارتباط بگیرید کتاب خوبی میتونه باشه براتون و نیازی به کتاب دیر هم ندارید. البته اگر توانستید ارتباط بگیرید

برای خیلی ها هم که میگن سعی کنید با دیدگاه هاشمی هم آشنا بشید و .... میتونم بگم نیازی نیست 3 جلد کتابش رو بزنید که حدود 6000 تست داره میتونید موج آزمونش رو بزنید که همون دیدگاه هستش و کچیده تره و البته بهتر هم هست
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 31 شهریور 1400 در ساعت 22:33

6. Top | #561
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام . بله مولفش همون مولف گاج هستش که میکرو های گاج و جامع رو مینوشتن در نظام قدیم و تو آیکیو هم مشارکت داشتند .
      کتاب رو خودم ندیده ام ولی تعریفش رو فقط شنیده ام خودتون بررسی کنید تو فصول مهم ببینید تستها رو چجوری پوشش داده
      اگه خریدید این کتاب رو در کنارش به نظرم موج آزمون ها رو کار کنید

برای زیست حقیقتا من خیلی کتابارو دیدم
      در نهایت هم میکرو جامع گاج و ایکیو رو خریدم با اینکه از ایکیو چندان خوشم نمی امد ولی کتابی در این سطح تو بازار نیستش و نا گزیر هستیم این کتاب رو کار کنیم و همه هم اعم از ضعیف و قوی این کتاب رو کار میکنن
      یه کتابی قراره منتشر بشه از فاگو اسمش میکی موس هستش نمونه پی دی اف که نوید کتاب پر تست و خوبی رو میده میتونید صبر کنید و اون رو هم بررسی کنید البته از تجربه ای که از فاگو دارم ممکنه این کتاب تاخیر بخوره در انتشار و چون چاپ اولش هم هست ممکنه غلط زیادی داشته باشه
      پینوکیو که نیازی به معرفی نداره کتاب نرمال و استانداری هستش از نظر من ولی اگه خیلی سبز و زدی نیاز نیست این کتابو بزنی/ در ضمن حجم کتاب هم کمه میتونی بعد عید برای جم بندی بزنی

در مورد میکرو های اقای زارع به نظر من بهترین کتاب ممکن رو نوشته اند فقط حیف به علت مشکلی که با گاج براشون پی اومد دیگه این کتابای میکرو سال به سال ویرایش نمیشن و عملا بعضی تستها و قسمتهای درسنامه و نکات برای کنکور 1401 قابل استفاده نیستند / اگر این کتابا ویرایش اساسی بشن بهترین منبع تکمیلی برای زیست میتونه باشه به نظرم رو دست دهمش نیست به خصوص فصل قلب

در مورد خیلی سبز های سال به سال هم توضیحی نمیتونم بدم دیگه معرف حضور هستند یازدهمش به نظرم خیلی خوبه / دوزادهمش ویرایش شده و بهتر شده / دهمش زیادی اسونه خیلی خیلی اسونه

نسل جدید نشر الگو : بیشترین پوشش رو ی آزمونهای قلمچی داره به خصوص روی دهمش / تستهای کنکور رو هم به نسبت خوب پوشش داده حتی نظام قدیم ها رو برای همین میگن بعضیا نکات نظام قدیمی داره چون بعضی نکات توی نظام قدیم اومده و مولف این نکات رو چون توی کنکور بوده و چون با معلومات کتب نظام جدید همخوانی داشته حذف نکرده که میتونه خوب باشه شاید و میتونه هم خوب نباشه
      ولی اگر میتونید با اشکان هاشمی ارتباط بگیرید کتاب خوبی میتونه باشه براتون و نیازی به کتاب دیر هم ندارید. البته اگر توانستید ارتباط بگیرید

برای خیلی ها هم که میگن سعی کنید با دیدگاه هاشمی هم آشنا بشید و .... میتونم بگم نیازی نیست 3 جلد کتابش رو بزنید که حدود 6000 تست داره میتونید موج آزمونش رو بزنید که همون دیدگاه هستش و کچیده تره و البته بهتر هم هست
      ممنونم از راهنمایی مفیدتون

7. Top | #562
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_dal نمایش پست ها
      سلام
      سلام
      در مورد زیست:
      کتابای زیستاز سوالات شبیه به هم زیاد دارن .
      مثلا ایکیو های تک پایه رو یکی کردن شده میکرو جامع.
      ایکیو جامع هم دقیقا سوالاتش با میکرو جامع یکی نیس ولی به نحوی سوالات رو تغییر دادن و بازهم سوالات مشترک داره.
      در کل میکرو یا ایکیو جامع هیچ تفاوتی نداره به جز در پاسخنامه که بنظرم ایکیو منظم تره پاسخنامش.
      و تعداد سوالات ایکیو بیشتر از میکروعه که بنظرم به تنهایی همین کتاب ایکیو کافی باشه.
      ترکیب سوالات طول ماز(یا جامع خیلی سبز )+ایکیو .

8. Top | #563
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

سلام
      در مورد زیست:
      کتابای زیستاز سوالات شبیه به هم زیاد دارن .
      مثلا ایکیو های تک پایه رو یکی کردن شده میکرو جامع.
      ایکیو جامع هم دقیقا سوالاتش با میکرو جامع یکی نیس ولی به نحوی سوالات رو تغییر دادن و بازهم سوالات مشترک داره.
      در کل میکرو یا ایکیو جامع هیچ تفاوتی نداره به جز در پاسخنامه که بنظرم ایکیو منظم تره پاسخنامش.
      و تعداد سوالات ایکیو بیشتر از میکروعه که بنظرم به تنهایی همین کتاب ایکیو کافی باشه.
      ترکیب سوالات طول ماز(یا جامع خیلی سبز )+ایکیو .
      ممنونم از توضیحات خوبتون

9. Top | #564
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود به همگی
      من برای شیمی منابعم اینه : شیمی دهم خیلی سبز _میکرو یازدهم_خیب سبز دوازدهم...
      اینارو از کلاس دهم سال به سال خریدم تستاشم نزدم :/
      الان جاشون کتاب بخرم یا نه بنظرتون ؟؟اگه هیچ کتابی نداشتم میرفتم همرو مبتکران میخریدم ولی خب الان اینارو دارم...
      نظرتونه رو اینا یدونه آیکیو بخرم بعدا ک سطحم بالا رفت اونو بزنم؟

10. Top | #565
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      درود به همگی
      الان جاشون کتاب بخرم یا نه بنظرتون ؟؟اگه هیچ کتابی نداشتم میرفتم همرو مبتکران میخریدم ولی خب الان اینارو دارم...
      بالا غیرتن واسه اون شیمی میکرو یه فکری بکن خیلی سطحش بالا عه فرا کهکشانی تست داده توش واسه منبع دوم خوبه ( البته اونقدری سخت هست که حتی بتونی بندازیش منبع سوم )
      اون یکی ها مشکلی ندارن و کتابای خوبی ان از مبتکران بهتر نیستن ولی نمیشه گفت ازش بدترن
      در مورد آی کیو ندیدمش و نمیتونم دربارش چیزی بگم

11. Top | #566
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام به همه داداشیا و خواهرای گلم

میگم امروز کتاب قرابت هفت خان رسید به دستم عجب کتابیه خداییش خیلی کامل و جامع
      به خصوص درسنامه اولش که زده ترکونده کلا ( میشه گفت کل کتاب تناسب مفهومی هامون سبطی رو جمع کرده تو چهل صفحه خیلی کامل توضیحش داده )
      خلاصه این که کتاب خیلی خیلی کاملیه اومدم بگم لطفا دور قرابت نشر الگو یا هر قرابت معنایی موضوعی دیگه ای رو یه خط درشت بکشید و به سمت هفت خان سوق پیدا کنید

12. Top | #567
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مَمَّدِشونَم نمایش پست ها
      بالا غیرتن واسه اون شیمی میکرو یه فکری بکن خیلی سطحش بالا عه فرا کهکشانی تست داده توش واسه منبع دوم خوبه ( البته اونقدری سخت هست که حتی بتونی بندازیش منبع سوم )
      اون یکی ها مشکلی ندارن و کتابای خوبی ان از مبتکران بهتر نیستن ولی نمیشه گفت ازش بدترن
      در مورد آی کیو ندیدمش و نمیتونم دربارش چیزی بگم
      یادم رفت بنویسم ...دقیقا مشکلم همون میکرو یازدهمه ...یدونه جاش خیلی سبز یا مبتکران بگیرم بعد اونارو به عنوان منبع اول استفاده کنم حله؟

13. Top | #568
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درود به همگی
      سلام
      برای هر سه پایه خیلی سبز رو به عنوان منبع اول کار کنید . به عنوان منبع دوم هم میکرو های تک پایه یا جامع آی کیو .

14. Top | #569
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      یادم رفت بنویسم ...دقیقا مشکلم همون میکرو یازدهمه ...یدونه جاش خیلی سبز یا مبتکران بگیرم بعد اونارو به عنوان منبع اول استفاده کنم حله؟
      عالیه
      ترجیحا مبتکران بگیری

15. Top | #570
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بچه هایی که زبانشون قویه و میخوان قبل اینکه تستایه گرامر رو بزنن یه درسنامه بخونن ولی
      حس اینو ندارن که که درسنامه های طولانی کتابارو بخونن تیزشیم انگلیسی بخرن درسنامش هم کوتاهه هم خوبه.

صفحه 38 از 83 نخستنخست ... 2837383948 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)