سلام خیلی سریع و خلاصه برم سر اصل مطلب ولی چند تا نکته
اگر منابع شما با این اطلاعات مغایرت داشت لزومی نداره منبع جدید تهیه بکنین تهش همه ی منابع یکی هست
شاید به نظر شما منابعی بهتر از این اطالاعات هم وجود داشته باشه لطفا نظر خودتون رو به این مقاله ارجحیت بدین

با آرزوی موفقیت
برای فارسی پیشنهاد موضوعی های نشر الگو یا ادبیات موضوعی گاج هست کلا ادبیات باید موضوعی کار بشه
برای عربی پیشنهاد عربی جامع خیلی سبز هست
برای دینی اگه سطحتون بالا هست سه پایه سفیر خرد ولی اگه متوسط هستین هم جامع خیلی سبز و هم میکرو طلایی گاج به انتخاب خودتون پیشنهاد میشه
برای زبان اگه ضعیف و متوسطین جامع خیلی سبز ولی اگه تسلط دارین کتاب شهاب اناری پیشنهاد میشه

و اما تخصصی ها
برای ریاضی پیشنهاد ریاضی جامع مهر و ماه هست
برای فیزیک من یا میکروی گاج یا کتاب های خیلی سبز رو پیشنهاد میکنم زیاد بینشون فرق نیست باشه به انتخاب خودتون
برای شیمی انتخاب اول صد درصد دو جلدی های بهمن بازرگانی به طور کامل پوشش میده شیمی رو و انتخاب دوم اگه وقتتون کم بود یا محدودیت مالی داشتین صد در صد خیلی سبز هست
برای زیستم من خیلی سبز جامع پینوکیو رو پیشنهاد میکنم به نظرم واقعا کتاب خوبیه

چون خودم تجربی بودم به خودم اجازه ی معرفی منابع رشته های دیگه رو نمیدم چون زیاد وارد نیستم ابن کار باشه به عهده ی خبره های اون رشته
و اینو یادتون باشه بهترین منابع برای کنکور کافی نیست بهترین تلاش ها رتبه هارو جابه جا میکنن
به امید موفقیت