خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مهندسی کامپیوتر ؟ بدون کنکور دو یا تک رشته؟؟

سلام رفقا

رشته من تجربیه با سوابق تحصیلی امکان اینکه برم مهندسی کامپیوتر بخونم هست ؟ دانشگاه خوب از بدون کنکور ها کجا رو سراغ دارین ؟
      با کنکور چطور؟ امکانش از تجربی هست؟

احتمال زیاد یه رشته خوب از تجربی رو میارم پزشکی تا فیزو .کنار اینا از نظر قانونی امکان خوندن کامپیوتر بصورت اکادمیک هست ؟
      .

you can't kill spirit even if you try too​

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      سلام رفقا

رشته من تجربیه با سوابق تحصیلی امکان اینکه برم مهندسی کامپیوتر بخونم هست ؟ دانشگاه خوب از بدون کنکور ها کجا رو سراغ دارین ؟
      با کنکور چطور؟ امکانش از تجربی هست؟

احتمال زیاد یه رشته خوب از تجربی رو میارم پزشکی تا فیزو .کنار اینا از نظر قانونی امکان خوندن کامپیوتر بصورت اکادمیک هست ؟
      دانشگاه روزانه و آزاد نمیتونی همزمان با یه دانشگاه دیگه بری اما پیام نور میتونی
      در ضمن بهت بگم همون یه رشته اونقدر وقتتو میگیره که نمیتونی اصلا به یه رشته دیگه فکر کنی
      اول برو دانشگاه بعد تصمیم بگیر راجع به رشته دوم

اما
      اگر فقط کامپیوتر رو بخوای میتونی با سوابق بری آزاد و یا با کنکور ریاضی بری روزانه
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      دانشگاه روزانه و آزاد نمیتونی همزمان با یه دانشگاه دیگه بری اما پیام نور میتونی
      در ضمن بهت بگم همون یه رشته اونقدر وقتتو میگیره که نمیتونی اصلا به یه رشته دیگه فکر کنی
      اول برو دانشگاه بعد تصمیم بگیر راجع به رشته دوم

اما
      اگر فقط کامپیوتر رو بخوای میتونی با سوابق بری آزاد و یا با کنکور ریاضی بری روزانه
      ازاد کدوم دانشگاه ها میتونم برم؟ تهران میشه رفت؟
      من باب اینکه بشه اونجا تو خود تهران دوتا کلاس و دوره درست درمونم رفت
      واقعیت واسه رفتن میخوام چون تا جایی که من پرسیدم و دیدم پزشکی رو من اینجا تموم کنم با شرایط سنی من رفتن واسه این رشته قشنگ خیلی سختره از چیزی مثل کامپیوتر
      البت با ارشد شریف و ساختن رزومه کار و برنامه و نویسی و ذالک
      .

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه رشته هایی از بین پزشکی تا پیراپزشکی رو میاری؛ واقعا وقتت اضافه که کامپیوترم بخونی؟

بله از تجربی میتونی بری بخونی ولی بهت بگم؛ اگر پیراپزشکی بیاری و بری مطمئنا اونقدر زمان گیرهست که اجازه نمیده به درس های فوق العاده سخت کامپیوتر برسی ..
      من خودم ترم آخر کامپیوترم و واستادم وقتی لیسانسمو گرفتم، کنکور شرکت کنم.

اونوقت چطوری میخوای همزمان دوتا رشته سنگین بخونی!!!
      واقعا درسای کامپیوتر افتضاح سخته ... اگه خیلی علاقه داری از بیرون کلاس هاشو شرکت کن. مثل برنامه نویسی و ...

NEVERGiveUp

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Viper_ نمایش پست ها
      دوست عزیز اگه رشته هایی از بین پزشکی تا پیراپزشکی رو میاری؛ واقعا وقتت اضافه که کامپیوترم بخونی؟

بله از تجربی میتونی بری بخونی ولی بهت بگم؛ اگر پیراپزشکی بیاری و بری مطمئنا اونقدر زمان گیرهست که اجازه نمیده به درس های فوق العاده سخت کامپیوتر برسی ..
      من خودم ترم آخر کامپیوترم و واستادم وقتی لیسانسمو گرفتم، کنکور شرکت کنم.

اونوقت چطوری میخوای همزمان دوتا رشته سنگین بخونی!!!
      واقعا درسای کامپیوتر افتضاح سخته ... اگه خیلی علاقه داری از بیرون کلاس هاشو شرکت کن. مثل برنامه نویسی و ...

حالا اینکه شما چرا میخوای مجدد کنکور بدی رو اطلاع ندارم ولی به شخصه شاید قید پزشکی و ... رو بزنم
      دارم فعلا اطلاعات میگیرم که سبک سنگین کنم
      واسه رفتن و مهاجرت واسه تایم و اذیتی که میگذاری و اگه همون تایم و زحمت رو واسه چیزی مثل کامپیوتر بگذاری چند چندی واسه تایم رسیدن به درآمد و ...
      در مورد دانشگاه های بدون کنکور ازاد اطلاعات بیشتر میخوام اگه داری ممنون میشم
      کجاها میتونم برم جاهای خوبش کجاس و نحوه نام نویسی و اینا
      .

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

ازاد کدوم دانشگاه ها میتونم برم؟ تهران میشه رفت؟
      من باب اینکه بشه اونجا تو خود تهران دوتا کلاس و دوره درست درمونم رفت
      واقعیت واسه رفتن میخوام چون تا جایی که من پرسیدم و دیدم پزشکی رو من اینجا تموم کنم با شرایط سنی من رفتن واسه این رشته قشنگ خیلی سختره از چیزی مثل کامپیوتر
      البت با ارشد شریف و ساختن رزومه کار و برنامه و نویسی و ذالک
      تهرانو اطلاع ندارم یاشار اما خب من الان سنندجم خبر دارم که هرکی اسم نوشته قبولش کردن
      حتی پ خ هم پیام دادن شهرایی مثل سبزوار و اینا هم خبر دارم که قبول کردن
      تهران باید ازاونایی که آزاد تهرانن بپرسی ولی خب شهرای بزرگ زیادی هم شنیدم که با سوابق نام نویسی میکنن
      LEFT
      4/19/2021

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      در باب چگونگی رفتن به رشته کامپیوتر دوستان گفتن اما دو رشته خوندن کار ساده ای نیست ، اکثر کسایی که من دیدم دو رشته خوندن اول رفتن دانشگاه بعد به خاطر معدل الف بودن تونستن مجوز دو رشته خوندن رو بگیرن ، ضمن اینکه معمولا دو رشته نزدیک میخونن مثلا دو گرایش از مهندسی برق یکی رو میشناسم گرفت اما خب فایدش چیه تهش که رفت در زمینه قدرت کار کنه
      خلاصه واقعا نیازی به خوندن دو رشته نیست ، علم الآن اینقدر گسترده هست که هر رشته ای بخونی مسلط شدن به تمام مباحث اون رشته هم شاید ممکن نباشه چه برسه به دو رشته ، مگر اینکه کسی دلیل خیلی خیلی قانع کننده ای بیاره وگرنه به صورت عمومی من اصلا توصیه نمیکنم.

و از ما به دوستان عزیز کنکوری نصیحت اصلا تصمیم های مهم اینطوری رو دم کنکور نگیرید ، ببین اول سال تصمیم داشتی کنکور تجربی بدی ، چند ماه خوندی و الآن نزدیک کنکوره پس افکارت رو مدیریت کن با تمرکز برو کنکورت رو بده ، من نمیدونم چطوری اما باید خودت رو قانع کنی کنکورت رو بدی ، بعد از دادن کنکور تا اومدن نتایج اولیه و حتی بعدش تا انتخاب رشته بیا اینجا در این موارد با دوستان باتجربه مشورت کن. اینو به استارتر نمیگم ها شاید ایشون بگه نه من تصمیمم رو از مدت ها پیش گرفتم ، اینو من به خواننده های این پست میگم این دم کنکوری هزار تا راه دیگه که میشه رفت میاد تو ذهنت و بعدش پشیمونی میاره.

موفق باشید
      ویرایش توسط MOHAMMAD-B : 04 تیر 1400 در ساعت 04:07

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD-B نمایش پست ها
      سلام
      در باب چگونگی رفتن به رشته کامپیوتر دوستان گفتن اما دو رشته خوندن کار ساده ای نیست ، اکثر کسایی که من دیدم دو رشته خوندن اول رفتن دانشگاه بعد به خاطر معدل الف بودن تونستن مجوز دو رشته خوندن رو بگیرن ، ضمن اینکه معمولا دو رشته نزدیک میخونن مثلا دو گرایش از مهندسی برق یکی رو میشناسم گرفت اما خب فایدش چیه تهش که رفت در زمینه قدرت کار کنه
      خلاصه واقعا نیازی به خوندن دو رشته نیست ، علم الآن اینقدر گسترده هست که هر رشته ای بخونی مسلط شدن به تمام مباحث اون رشته هم شاید ممکن نباشه چه برسه به دو رشته ، مگر اینکه کسی دلیل خیلی خیلی قانع کننده ای بیاره وگرنه به صورت عمومی من اصلا توصیه نمیکنم.

و از ما به دوستان عزیز کنکوری نصیحت اصلا تصمیم های مهم اینطوری رو دم کنکور نگیرید ، ببین اول سال تصمیم داشتی کنکور تجربی بدی ، چند ماه خوندی و الآن نزدیک کنکوره پس افکارت رو مدیریت کن با تمرکز برو کنکورت رو بده ، من نمیدونم چطوری اما باید خودت رو قانع کنی کنکورت رو بدی ، بعد از دادن کنکور تا اومدن نتایج اولیه و حتی بعدش تا انتخاب رشته بیا اینجا در این موارد با دوستان باتجربه مشورت کن. اینو به استارتر نمیگم ها شاید ایشون بگه نه من تصمیمم رو از مدت ها پیش گرفتم ، اینو من به خواننده های این پست میگم این دم کنکوری هزار تا راه دیگه که میشه رفت میاد تو ذهنت و بعدش پشیمونی میاره.

موفق باشید
      قسمت دوم صحبتات کاملا درسته و قبول دارم
      یکی از دوستان عزیز همین صحبت رو تو واتساپ با هم کردیم مشابه حرفای تو
      در مورد شخص من به قدری خوندم که یه هفته خوندن نخوندنم تفاوتی تو نتیجه رقم نزنه .با مایک تایسون هم قرار نیس برم رو رینگ که یه هفته قبلش متمرکز شم کنکوره دیگه نتیجه اش فروردین مشخص شده
      مورد بعدی اینکه شرایط زندگی و غروری و کله خـری که دارم داره سوقم میده به این سمت که سریع الان که دغدغه چندانی ندارم اطلاعات لازم رو جمع کنم تا تو اسرع وقت شروع کنم
      همین شنبه بعد کنکور حتی
      یه کار 4 یا نهایتا 5 ساله
      .

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

قسمت دوم صحبتات کاملا درسته و قبول دارم
      یکی از دوستان عزیز همین صحبت رو تو واتساپ با هم کردیم مشابه حرفای تو
      در مورد شخص من به قدری خوندم که یه هفته خوندن نخوندنم تفاوتی تو نتیجه رقم نزنه .با مایک تایسون هم قرار نیس برم رو رینگ که یه هفته قبلش متمرکز شم کنکوره دیگه نتیجه اش فروردین مشخص شده
      مورد بعدی اینکه شرایط زندگی و غروری و کله خـری که دارم داره سوقم میده به این سمت که سریع الان که دغدغه چندانی ندارم اطلاعات لازم رو جمع کنم تا تو اسرع وقت شروع کنم
      همین شنبه بعد کنکور حتی
      یه کار 4 یا نهایتا 5 ساله
      در مورد درس خوندن که آره تو این مدت کم باقیمونده نمیشه خیلی اطلاعات زیادی یهوی وارد مغز کرد اما در مورد تمرکز آدم با آدم فرق داره ، من باشم سعی میکنم همه چیز رو از ذهنم بیرون کنم و روی کنکور تمرکز کنم. وقتی یه بازی مهمی مثل دربی یا بازی با تیمای قوی اتفاق میافته همه میرن از یورگن کلوپ مربی لیورپول میپرسن نظرت مثلا در مورد بازی با سیتی چیه؟ میگه من کار به بازی سیتی ندارم الآن من قبل اون یه بازی دیگه دارم که به اون فکر میکنم ، بازی با سیتی هروقت تایمش رسید به اون میپردازم. من کاملا علاقه و اشتیاق بچه های کنکوری رو درک میکنم برای تعیین سرنوشت زندگی اما این روش یورگن رو استفاده کنید ضرر نمیکنید حتی توی امتحانات هم همینطوری خوبه اگر فردا امتحان شیمی داری و سه روز دیگه زیست ، با وجود اهمیت بالای زیست بچسب به شیمی ، بعد امتحان شیمی یه فکری برای زیست میکنی حالا
      بازم این فرمول کلی برای همه نیست ، هر روشی جواب میده و بهش اعتقاد داری انجام بده ، انشاءا... موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

حالا اینکه شما چرا میخوای مجدد کنکور بدی رو اطلاع ندارم ولی به شخصه شاید قید پزشکی و ... رو بزنم
      دارم فعلا اطلاعات میگیرم که سبک سنگین کنم
      واسه رفتن و مهاجرت واسه تایم و اذیتی که میگذاری و اگه همون تایم و زحمت رو واسه چیزی مثل کامپیوتر بگذاری چند چندی واسه تایم رسیدن به درآمد و ...
      در مورد دانشگاه های بدون کنکور ازاد اطلاعات بیشتر میخوام اگه داری ممنون میشم
      کجاها میتونم برم جاهای خوبش کجاس و نحوه نام نویسی و اینا
      تو دانشگاه هیچیی یاد نمیدن فقط دروس سخت و پیش پا افتاده ست .. خود دانشجو باید بره دنبالش نهایت یه الگوریتم نویسی زبان متلب یاد میدن ! .یکی که میاد کامپیوتر اگه میخواد به درآمد بالا برسه و اپلای کنه کشور های دیگه باید برنامه نویس چیره ای باشه. باید مدارک مختلف زبان های برنامه نویسی رو داشته باشی.
      بهتون توصیه میکنم اگه اگه واقعا کامپیوترو دوسداری پس خیلی خیلی خیلی سخت تلاش کن چون دانشگاه هیچی نمیگن ... و اینکه قبلش حتما با یکی که درسش تموم شده صحبت کن و کتاب ها و جزواتشم نگاه بنداز. رشته درآمد زایی هست حتی از یک دکتر متخصص هم درآمد بالاتری میده ولی بشرطی که بری دنبالش و با سختی هاش کنار بیای

NEVERGiveUp

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سراغ علوم کامپیوتر نرین ناموسا از زمین شناسیم بی کار تره
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش ماذا فازا؟
      اینجا که حال ندارم دوساعت پیام بدم چون به جایی نمی رسه.
      خواستی تلگرام پیام بده راهنماییت کنم
      alirainy8

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سراغ علوم کامپیوتر نرین ناموسا از زمین شناسیم بی کار تره
      در ایران بله
      دلیلشم اینه که علوم کامپیوتر از رشته های پایه محسوب میشه و به ریاضی نزدیکه تا کامپیوتر
      اما تو خارج از ایران براش سر و دست میشکونن و برای اپلای رشته بسیار مناسبیه
      البته استارتر عزیز درباره مهندسی کامپیوتر سوال پرسیدن که با علوم کامپیوتر زمین تا آسمون متفاوته
      LEFT
      4/19/2021

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Viper_ نمایش پست ها
      تو دانشگاه هیچیی یاد نمیدن فقط دروس سخت و پیش پا افتاده ست .. خود دانشجو باید بره دنبالش نهایت یه الگوریتم نویسی زبان متلب یاد میدن ! .یکی که میاد کامپیوتر اگه میخواد به درآمد بالا برسه و اپلای کنه کشور های دیگه باید برنامه نویس چیره ای باشه. باید مدارک مختلف زبان های برنامه نویسی رو داشته باشی.
      بهتون توصیه میکنم اگه اگه واقعا کامپیوترو دوسداری پس خیلی خیلی خیلی سخت تلاش کن چون دانشگاه هیچی نمیگن ... و اینکه قبلش حتما با یکی که درسش تموم شده صحبت کن و کتاب ها و جزواتشم نگاه بنداز. رشته درآمد زایی هست حتی از یک دکتر متخصص هم درآمد بالاتری میده ولی بشرطی که بری دنبالش و با سختی هاش کنار بیای

رشته ی کامپیوتراز پزشکی تخصص میتونه درامد بالاتری داشته باشه؟ چطور ممکنه؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeGa-Mind نمایش پست ها
      رشته ی کامپیوتراز پزشکی تخصص میتونه درامد بالاتری داشته باشه؟ چطور ممکنه؟
      یه حرفی گفت خواست شوخی کنه جدی نگیر
      همین کامپیوتر بیشترین امار بیکاران رو تو ایران به خودش اختصاص داده
      اگه میخوای مهندس بشی 80 درصد به رفتن فکر کن چون اینجا حقت رو بهت نمیدن
      پزشک هم باشی حقت رو بهت نمیدن و اگه میتونی بری حتما برو ولی باز پزشکی یکی بهت میگه خرت به چند مهندسی اون رو هم نمیگن بهت
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)