خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای بابا دیگه شورشو درآوردین چپ و راست میری تو انجمن هی از اینجور تاپیکاس (من مشکلی با محتوای تاپیک ندارم) فقط اینکه سریع دو نفر میفتن به جون هم و دعوا و بحث

یکی میگه نععععععععع غیرممکنه حتما یه چیزی زدی که اینطور سوالی میپرسی
      اون یکی میگه واییی چرا همش دوس دارین مردمو ناامید کنین
      ببینید من نمی گم که امید الکی بدین و یه مشت حرف مفت که اره می تونی رتبه ۱ بشی

ولی خب اگه نمی تونین جواب درست حسابی به استارتر بدی اصلا جوابی ننویس
      استارتر عزیز
      منو نمیشناسی منم تو رو نمی شناسم
      ولی ناموسا این روزای باقی مونده رو بشین بخون هرجوری دوس داری
      پشیمون نمی شی بهت قول شرف میدم
      عمومی ها رو می تونی خیلی بیاری بالا که واقعا رتبه تو جابه جا میکنه
      من پارسال عربی چند روز مونده به کنکور شروع کردم بخونم (واقعا میگم)‌اونم فقط چند تا نکته ترجمه
      تونستم ۵۰ بزنم
      بنابراین
      زمان یه چیز نسبیه و الان لازم نیست تعداد روزای باقی مونده رو حساب کنی باید تعداد ساعتای باقی مونده رو بشمری اونوقت می بینی چقد تایم داری
      و با این تایم خیلی کارا میشه کرد

این جمله "ساقیم اینم نمونه کارم" رو دیگه خزش کردین از بس گفتین

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و اینم اضافه کنم که هرکی میگه حقیقت تلخه و تو تا الان نخوندی الان میخوای چه گلی به سرت بزنی
      من از همین تریبون اعلام میکنم تا وقتی خودتون تو زندگی کسی نبودین و از مشکلاتش خبر ندارین نشین قاضی و طرفو بکوبونین
      هرکسی یه بدبختی هایی داره که حتی بزرگتر از این کنکور کوفتیه

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین تو دو هفته بشین این کارا رو بکن اگه میخوای (حالا من فقط دارم پیشنهاد میدم الان یکی میاد میگه تو خودت پشت کنکوری هستی چجوری میای مشاوره میدی اولا من مشاور نیستم فقط دارم پیشنهاد میدم کسیم با این پیشنهاد حال نمیکنه بره خودش برنامه بریزخ من کسی رو اجبار نمیکنم) :
      عربی بشین روزی دو درس بخون (یه کتاب جمع بندی مث خ سبز یا خط ویژه کافیه ) + روزی دو تا کنکور عربی تحلیل کن
      فارسی روزی ۵ درس لغت و املا بخونی و دوتا قرابت و ارایه کنکور رو تحلیل کنی خوبه لازمم نی با وسواس بخونی یه دو سه دور هر لغتو بخونی کافیه
      زبان = اگه زبانت خوبه تحلیل دو تا کنکور زبان تو هر روز کافیه
      دینی = دهم یازدهم رو بخونی کافیه به نظرم روزنامه وار مفهومی بخون اوکی؟ یعنی نمیخواد واو به واو حفظ کنی درست حسابی متن درسو بفهم و روی آیه ها تمرکز بیشتری داشته باش یه درسنامه جمع وجورم بخون که تحلیل ایات رو داشته باشه

این از عمومی ها اگه میخوای تا برات اختصاصی هارو هم بگم؟

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در ضمن فکر اینی که یه سال بشینی واسه کنکور سال بعد رو هم از سرت بیرون کن کاملا

پشت کنکور ماندن جهنمی بیش نیست(حداقل برامن و خیلیای دیگه اینطور بود) باید تموم توانتو امسال بزاری حتی اگه یه روز مونده باشه
      و بیخیال نتیجه و اینکه قبول میشم یا نه و فلان و بهمان بشی
      خلاصه موفق باشی دوست عزیز و یادت باشه موفقیت تصادفی نیست
      و ربطی به اینکه کی شروع میکنی درس بخونی نداره ربطی به وجدانم نداره
      فقط ربط به درست و هوشمندانه خوندن داره
      خدا به همراهت برات بهترینا رو آرزو دارم
      ویرایش توسط rayden : 30 خرداد 1400 در ساعت 02:25

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا ببینیم بعد کنکور هم این تاپیکا و بحثا همینقدر جذابهولی خدایی از استرس و فشار کنکوره .درک میکنم.بیچاره گرخیداااا.یه سوال پرسید.
      این دو هفته رو مطالبی رو بخون که قبلا خوندی، عمومی هم میتونی پیشرفت خوبی بکنی.
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گفتم اختصاصی ها رو هم بگم (بازم میگم اینا فقط یه پیشنهاده) :

ریاضی : روزی یه کنکور تجربی از کنکور های ۱۲ سال اخیر رو دوبار حل کن هرجا هم به یه نکته ای فرمولی چیزی رسیدی یاداشتش کن باور کن خیلی از مباحث موقع سوال حل کردن یادت میاد(کتاب دور دنیا گاج خوبه واسه این کار) + اگه می تونی مباحث لگاریتم و نمایی و حد رو از روی خط ویژه کار کنی که عالی میشه

شیمی : روزی ۳۰ ص از حفظیات مهروماه بخون (روزنامه وار مفهومی وسواس نمی خواد به خرج بدی
      حواست بیشتر به اسم ترکیب ها و رنگ شون و کاربردشون باشه)
      + فصل ۱ و ۳ یازدهم + فصل ۱ دهم (میدونم حتما تحت یه شرایطی این فصلو قبلا خوندین زیادم سخت نیست تستای کنکورشو فقط حل کنی حساب کار دستت میاد) + فصل ۳‌و ۴ دوازدهم رو بخونین
      + فقطططط تست کنکور بزن تالیفی رو بیخیال(حالا برای یه سری مطالب حفظ عیب نداره اگرم فصل ۱ یازدهم برات سخته می تونی فقط حفظیاتشو بخونی)

فیزیک = هرسال قشنگ خالص ده الی یازده سوال از این سه تا مبحث میاد : مغناطیس و نوسان و فیزیک هسته ای
      اگه می تونی اینارو کار کنی کارت درسته واقعا + بعد از اتمام درستامه هر فصل فقطططط تست کنکور بزن کافیه

زیست : والا نمیدونم تا الان چه فصلایی رو خوندی ولی اونایی که خوندی رو قشنگ مرور کن چند تا تستم بزن یادت نره
      بعد فصلای زیر خوبه اگه متن کتاب رو خوب بجویی و مزه مزه کنی نصف راهو رفتی بعدش برو سراغ تست و یه سری نکات مهم از کتابای جمع بندی)
      گوارش + گردش مواد + تنفس
      تنظیم عصبی + حواس + تولید مثل (از یازدهم هورمون ها و یاخته هدفشونو و کاربردشونو بلد باشی خیلی از سوالا کارتو راه میندازه)
      دوازدهم : فصل ۵‌ و ۸(۶ هم خوبه ولی ۵ رو به خاطر ترکیب زیاد سوالا با تنفس یاخته ای و چرخه کربس و... گفتم)

روزی ۳ الی ۴ گفتار بخونی کافیه

البته اگه دوستان هم نظری دارن میتونن راهنمایی کنن من نمیگم پیشنهادم بی نقصه

خلاصه امیدوارم به کارت بیاد

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و اینکه خواهشا وقتتونو با درسنامه زیاد تلف نکنین سعی کنین سریع بخونین و وقت بیشتری رو واسه تست بزارید مطمئن باش هرچی که تو درسنامه یاد نگرفتی تو تستا یاد میگیری

تحلیل کنکور های ۱۲ سال اخیر رو حتماااااااا حتمااااااا انجام بدید
      ویرایش توسط rayden : 30 خرداد 1400 در ساعت 21:46

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و تحت هیییییچ شرایطی تسلیم نشیییینن و بی قید و شرط درستونو بخونین و به فکر اخرش نباشین
      تا لحظه اخری که برگه تو تحویل میدی تلاش کن
      باقیشو بسپار به خدا
      اوکی؟

مطمئن باش هرچی به صلاحته همون میشه

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای شمایی که اینجایی داری پیاممو میخونی و تک تک کنکوریا ارزو دارم نتیجه جوری باشه که از ته دل خوش حالتون کنه : )
      موفق و پایدار باشید

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش این چیزایی rayden گفت حداقل یه ماه وقت میخوادپ.ن:عربی 99اونقد ساده بود که یه کلاس نهمم حداقل 30درصد میزد

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنده فرمودم که فقط یه پیشنهاده و کسی رو اجبار نکردم کاری رو بکنه که من میگم نکته ای که من میگم اینه که وقتی یه نفر صفر مطلق نیس چرا نتونه یکم درصداش رو رشد بده

و اینی که عربی کنکور 99 رو در سطح کلاس نهم میدونید بهتون تبریک میگم یه عده بودن حتی نتونسته بودن بالای 30 درصد بزنن
      اینی که یه چیزی براتون اسونه دلیل بر اسون بودن اون چیز برای همه نیس

و در اخر اینم بگم که هر چی تو این روزا ادم بخونه توی نتیجه اش قطعا تاثیر میزاره
      من روز اخر دقیق یادمه درسنامه حد خط ویژه رو خوندم تونستم به سوالای حد توی کنکور جواب بدم
      و اشتباه بزرگ من این بود که زود ناامید شدم درست موقعی که می تونستم نتیجه مو بهتر کنم
      در ضمن خیلیا هستن از دیروز امروز شروع کردن ولی نا امید نیستن حتی اگه تهش پشت کنکوری باشه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن