خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      یه کنکور ۴۰۱ بدون تغییر و... پیش روی شماست با حدود ۱۳ ماه فرصت. بعد شما نگران تغییرات هستین؟ دیدم که تو تاپیکا پیگیر ۴۰۲ هستین. نگران مسئله ای هستین که تقریبا مربوط به شما نیست و برای بعد شماست. اونم چیزی که در حد حرفه
      من سال ۸۳ هم کنکور دادم و همون مواقع هم حاشیه بود. اصلا مسئله بزرگی مثل کنکور جدا از حاشیه باشه باید تعجب کرد.
      اصلا ماهیت کنکور و موارد اینچنینی اینه یه عده در موردش حرف بزنن تا دیده بشن. اون هم نه حرف حساب.
      چون گفتین بعد سالها دوری می خونید دارم میگم که مراقب خودتون تو این مسیر باشید چون راحتتر از یه دانش آموز از مسیر منحرف میشین. اگرم بخواین دائم ببینید و پیگیر باشید که یه عده از خدا بی خبر چکار کردن و نکردن و چه به روز جوونا میارن با مصاحبه های گاه و بی گاهشون راجع به کنکور که دیگه بحثی نیست.

چون چندسالی دوربودم محض اطمینان میخوام ۴۰۲ رو هم تو میز ذخیره ها داشته باشم البته همه هم و غمم برای همین ۴۰۱ هست

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      تقریبا شبیه همه شرایطمون جز اینکه من علوم تغذیه ام و ۳ ترم مونده تا تموم بشه درسم
      تغذیه که خووبه میتونی مطب بزنی خودت و الانم که لاغری و سلامتی اینا رو بوورسه چرا دوباره کنکور بدی؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      سلام وقت همگی بخیر
      لطفا دراین تاپیک تجربیاتتون رو دراین زمینه بفرمایید تا برای بقیه هم مفید باشه
      چند سال دوربودین؟
      رشته تون چی بود؟
      رتبتون چندشد؟چه مدت مطالعه کردین؟
      با ناراحتی و افسوس گذشته و ..کلا مشکلات روحی ممکن چطور مقابله کردین؟
      کلا هر تجربه و حرف ی که فکر میکنید مهم و موثر هست رو بفرمایید

پیشاپیش ازهمه کسایی که تجربیاتشون رو دراین تاپیک قرار میدن متشکرم
      من کنکورم سه سال پیش بود، بنا به دلایلی نتونستم کنکور بدم و بعد دیپلم کنار گذاشتم . بعد سه سال تصمیم به ادامه دادن گرفتم چون تو زندگی چیزی جز پوچیو دنبال نکردم. فک میکردم فقط منم که ذهنم دچار این نوع وسواس ها یا بقول دوستمون نشخوار ها میشه اما انگار کسای دیگه ایم بودن ک ای فکرا ذهنشون درگیر کرده. الان چنوقته شروع کردم اما خیلی اوضام جالب نیست پیشرفت نمیبینم تو خودم . کلاسایی که میرم همش بقیه خیلی بالا تر از منن خلی کندم تو درس خوندن اینقد کندم تستام کم هستن همش یه ماهه دارم میخونم و نگرانم. خودم خودمو با بقیه مقایسه میکنم. خانوادم دازن نهایت تباششونو میکنن پول کلاسامو بدن اما من امش نگرانم نتوننم اونجور که باید خوشحالشون کنم...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خیلی خوبه بچه ها. موفق باشید.
      سوالی چیزی هم داشتین، هم مصاحبم هست که لینکش تو امضامه. هم خودم هستم. میتونین اگه دوست داشتین ازم بپرسین.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن