خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

زبان فارسی کدوم مباحث

سلام خدمت همگی
      لغات و قرابت و آرایه تقریبا مشکلی ندارم و خونده شده اما دستور نه هنوز . یه هفت خوان دارم کدوم مباحث زود بازده هست ومستقل که بخونم؟
      ممنونم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام خدمت همگی
      لغات و قرابت و آرایه تقریبا مشکلی ندارم و خونده شده اما دستور نه هنوز . یه هفت خوان دارم کدوم مباحث زود بازده هست ومستقل که بخونم؟
      ممنونم.
      سلام . نمیخوام دلسردت کنم! اما طبق روال 2 ازمون مهم کشوری که از اول سال این رو دارند، سوال های محدوده دستور عموما با قرابت یا ارایه ترکیب میشوند .

screenshot-2021-06-18-024224.png

سنجش - ازمون جامع- خرداد

همانطور که میبینی از بودجه دستور اینطور خرج شده،

همچنین در خصوص خود دستور طراح هیچ الزامی نداره که حتماً از اجزای جمله سوال بده ، اجزای جمله جزو سخت ترین مباحث هست اما الزام برای طرح در کنکور نیست . شاید طراح حال کنه 5 تاش رو با حذف / واو / وابسته / بلاغی/تبعی خرج کنه،
      یعنی نمیشه قطعی گفت .
      به همین خاطر به نظر من بهتره از قید 5 تست که 20 درصده بگذری! البته شاید بلاغی و تبعی رو بخونی یه چیز بتونی تور کنی .

من دو دسته عمودی کردم مباحث رو :
      اونایی که راحتن اوانایی که زیاد میان
      شیوه بلاغی وابسته وابسته
      حذف فعل (قرینه) وابسته پیشین و پسین
      نقش های تبعی اجزای جمله
      انواع ها جملات همپایه . پایه و..
      زمان های افعال نقش های تبعی
      فعل مجهول معنای افعال و سه جزئی و ( ساختار ها : نهاد +صفت + ...)
      میتونی بخونی اما میگم وقت گذاشتن به اونایی که خوندی خیلی خوبه تا اینکه نخونده ها
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

سلام . نمیخوام دلسردت کنم! اما طبق روال 2 ازمون مهم کشوری که از اول سال این رو دارند، سوال های محدوده دستور عموما با قرابت یا ارایه ترکیب میشوند .

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2021-06-18 024224.png
مشاهده: 72
حجم: 95.3 کیلو بایت

سنجش - ازمون جامع- خرداد

همانطور که میبینی از بودجه دستور اینطور خرج شده،

همچنین در خصوص خود دستور طراح هیچ الزامی نداره که حتماً از اجزای جمله سوال بده ، اجزای جمله جزو سخت ترین مباحث هست اما الزام برای طرح در کنکور نیست . شاید طراح حال کنه 5 تاش رو با حذف / واو / وابسته / بلاغی/تبعی خرج کنه،
      یعنی نمیشه قطعی گفت .
      به همین خاطر به نظر من بهتره از قید 5 تست که 20 درصده بگذری! البته شاید بلاغی و تبعی رو بخونی یه چیز بتونی تور کنی .

من دو دسته عمودی کردم مباحث رو :
      اونایی که راحتن اوانایی که زیاد میان
      شیوه بلاغی وابسته وابسته
      حذف فعل (قرینه) وابسته پیشین و پسین
      نقش های تبعی اجزای جمله
      انواع ها جملات همپایه . پایه و..
      زمان های افعال نقش های تبعی
      فعل مجهول معنای افعال و سه جزئی و ( ساختار ها : نهاد +صفت + ...)
      میتونی بخونی اما میگم وقت گذاشتن به اونایی که خوندی خیلی خوبه تا اینکه نخونده ها
      عجب
      اتفاقا دیروز ازمون گاج دادم تیپ سوالای عجیبی داشت .
      آره واقعا بهتره ازش بگذرم.
      بازم ممنونم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

عجب
      اتفاقا دیروز ازمون گاج دادم تیپ سوالای عجیبی داشت .
      آره واقعا بهتره ازش بگذرم.
      بازم ممنونم
      چرا بگذری واقعا کتاب هفت خوان خیلی خوب توضیح داده روزی دوساعت تایم بزاری مباحث عمده تموم میشه
      این اشتباه رو نکنی نخونی یه وقت اگه نخونی درصدت از ۴۰ ۵۰ بیشتر نمیره تو از کجا مطمعنی میتونی تمامی سوالات ارایه قرابت لغت و ... رو بزنی؟ هر چقد هم عالی خونده باشی نمیتونی مطمعن باشی حتی یه معلم ادبیات هم نمیتونه مطمعن باشه که بتونه همه اش رو بزنه
      اگه بزاریش کنار خریت به تمام معناست
      و اینکه به نظر من تمام‌این موسسات سوالات عجیب غریب میزنن که همه بچها بگن وای چقد شگفت انگیز و خاصن/: خواهشن گول نخورید و بخونید
      حالا هر طور مایلی میخوای وقت بزار رو همون خونده هات

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshidmdr نمایش پست ها
      چرا بگذری واقعا کتاب هفت خوان خیلی خوب توضیح داده روزی دوساعت تایم بزاری مباحث عمده تموم میشه
      این اشتباه رو نکنی نخونی یه وقت اگه نخونی درصدت از ۴۰ ۵۰ بیشتر نمیره تو از کجا مطمعنی میتونی تمامی سوالات ارایه قرابت لغت و ... رو بزنی؟ هر چقد هم عالی خونده باشی نمیتونی مطمعن باشی حتی یه معلم ادبیات هم نمیتونه مطمعن باشه که بتونه همه اش رو بزنه
      اگه بزاریش کنار خریت به تمام معناست
      و اینکه به نظر من تمام‌این موسسات سوالات عجیب غریب میزنن که همه بچها بگن وای چقد شگفت انگیز و خاصن/: خواهشن گول نخورید و بخونید
      حالا هر طور مایلی میخوای وقت بزار رو همون خونده هات
      کاملا با حرفتون موافقم من اکثر درصدام توادبیات ماله زبان فارسیه وخوشبختانه منطق داره وسلیقه ای نیست مثله قرابت وآرایه های ادبی تو ادبیات

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط I.G.I.-2 STRIKE نمایش پست ها
      کاملا با حرفتون موافقم من اکثر درصدام توادبیات ماله زبان فارسیه وخوشبختانه منطق داره وسلیقه ای نیست مثله قرابت وآرایه های ادبی تو ادبیات
      من خودم اینطور نیستم که همیشه بتونم ۵ تارو بزنم ولی خب حدقل سه تارو میزنم و اصلا ۱ درصد ادبیات هم قابل چشم پوشی نیست چه برسه ۲۰ درصدش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن