خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 53
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با اجازه استارتر نمی خواستم تاپیک جدید بزنم
      بچه ها سلام یه سوال
      من ادبیات املا و لغت خیلی بدم توش به نظرتون چیکار کنم تو این تایم مونده

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این طوری که دوستان نظر میدن یعنی اینکه کسی اگه از حالا واسه ۱۴۰۱ روزی ۱۲ ساعت بخونه و با تعداد تست بالا بره جلو آخرش در بهترین حالت باید منتظر رتبه ۵۰۰۰ و رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان باشه!
      ویرایش توسط Amir_H80 : 25 خرداد 1400 در ساعت 18:42

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      اینو فک کنم چند بار تو انجمن گفتم کنکور ۹۷ همین موقعا شروع کردم به تحلیل دفترچه سوال کنکور چند سال قبل ، اون موقع فقط مباحثی که بلد بودم یا آسون بود رو خوندم تونستم تو منطقه ۳ رتبه ۱۱ هزار بیارم در حالی که تراز کانونم همیشه تو رنج ۴۰۰۰ بود و به زور خودمو به ۵۲۰۰ می رسوندم الان اعتراف میکنم که در طول سال بیشتر وقتا درس نمی خوندم و الکی ادای درس خوندن رو درمیوردم.....در مقابل من دانش آموزایی بودن که از خرداد سال قبل شروع کرده بودن ، ترازشون از من بهتر بود و چند برابر من درس میخوندن اما نتونستن در حد تلاشی که کردن رتبه بیارن حتی کسایی بودن که ۸۰ هزار آوردن یا کلا مجاز نشدن . خب چی باعث شد من بهتر از اونا از تلاشی که کردم نتیجه بگیرم ؟.....باور کنین موفقیت تو کنکور همیشه به این نیست که از تابستون شروع کنی یا فلان قدر تست بزنی و درس بخونی . یه چیزایی هست که بدون اونا نمیتونین از تلاشتون نتیجه بگیرین و باید بلد باشین مثلا بدونین تو این مدت باقیمونده باید سراغ چه مباحثی برین یا مدیریت آزمون رو بلد باشین . یه بخشی از کنکور هم دست ما نیست و به خوش شانسی ما بستگی داره مثلا مثلا روز کنکور و چند روز مونه بهش حالتون خوب باشه و سر جلسه سرحال باشین یا اتفاقی نیوفته که آرامشتون رو بهم بزنه
      خوب وقتی چیز آنچنانی نخونده چجوری کنکورو تحلیل کنه کنکوری که سوالات ترکیبیشم سال به سال بیشتر میشه!

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dillon نمایش پست ها
      خوب وقتی چیز آنچنانی نخونده چجوری کنکورو تحلیل کنه کنکوری که سوالات ترکیبیشم سال به سال بیشتر میشه!
      وقتی داره تحلیل میکنه یه خلاصه ریز از درسنامه همون قسمتا میخونه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dillon نمایش پست ها
      تغییر رشته ای که نیست اولین بار درسا رو بخواد بخونه و هیچی ندونه حداقل یه بار مطالب کنکور رو تو این سه سال برا امتحان خونده من نمیدونم سطح ایشون چه جوریه فرض می کنم امتحانای کلاسی رو تو این سه سال خوب خوندن اما برا کنکور تست نزدن و مدتی فاصله گرفتن از درس تو این شرایط میتونن یه سری مبحث انتخاب کنن بخونن (قرار نیست رتبه دو یا سه رقمی بیاره تا مجبور باشه همه مطالب رو بخونه ) به نظرم درسایی مثل دینی رو میتونه با یه بار خوندن در حداقل ۴۰ ـ ۵۰ بزنه مسلما چیزایی که خیلی وقت پیش خوندن یادشون میاد و خیلی هم اوضاع بد نیست .
      اما اگه کسی در طول سال اصلا نخونده امتحانا رو هم با نمره ۱۱ـ۱۲ به زور پاس کرده بعید میدونم بتونه کاری انجام بده نهایتا میتونه ۷۰ رو به ۳۰ هزار تبدیل کنه ( این هم در حد خودش خوبه )
      پ.ن: چیزایی مثل قدرت یادگیری و حافظه و... هم مهم ان که فرض می کنیم مشکلی ندارن ایشون
      ویرایش توسط Nerd_Girl : 25 خرداد 1400 در ساعت 19:53

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      این طوری که دوستان نظر میدن یعنی اینکه کسی اگه از حالا واسه ۱۴۰۱ روزی ۱۲ ساعت بخونه و با تعداد تست بالا بره جلو آخرش در بهترین حالت باید منتظر رتبه ۵۰۰۰ و رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان باشه!
      هیچی بعید نیست چون غیر از ساعت مطالعه هزار تا عامل دیگه هم هس که تاثیر میذاره تو نتیجه کنکور
      هیچ جا هم ننوشتن کسی وقتی یه سال به کوب با ساعت مطالعه بالا درس میخونه حتما باید رتبه دو ییا سه رقمی بیاره من سمپاد بودم هم کلاسیایی داشتم که از دوم دبیرستان با ساعت مطالعه بالا میخوندن اما نهایتا رفتن رشته هایی مثل پرستاری و مامایی خوندن یا پشت کنکور موندن . یکیش دوست خودم بود که همیشه ۷۰۰۰ میورد اما تربیت معلم قبول شد

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هیچی بعید نیست چون غیر از ساعت مطالعه هزار تا عامل دیگه هم هس که تاثیر میذاره تو نتیجه کنکور
      هیچ جا هم ننوشتن کسی وقتی یه سال به کوب با ساعت مطالعه بالا درس میخونه حتما باید رتبه دو ییا سه رقمی بیاره من سمپاد بودم هم کلاسیایی داشتم که از دوم دبیرستان با ساعت مطالعه بالا میخوندن اما نهایتا رفتن رشته هایی مثل پرستاری و مامایی خوندن یا پشت کنکور موندن . یکیش دوست خودم بود که همیشه ۷۰۰۰ میورد اما تربیت معلم قبول شد
      با اکثر حرفات موافق هستم.
      هوش توی کنکور تاثیر داره بخصوص سرجلسه خودشو نشون میده.درگیری های ذهنی به شدت تاثیر منفی داره.(لااقل واسه من که تاثیر منفی وحشتناکی داشت) اما اونی که ۷۰۰۰ بوده ترازش یا سرجلسه حالش بد شده یا کلید میزده .
      والا مدرسه ما هم سمپاد بود ۲۰ نفر پزشکی قبول شدن ، شاگردای ضعیف تر رفتن پرستاری!
      ویرایش توسط Amir_H80 : 25 خرداد 1400 در ساعت 20:27

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا همدیگرو می برین تو خیال ... اره شب کنکور بخونین رتبه ۱ می شین جمع کنین این مسخره بازیارو

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      تو دو هفته میشه زیر پنج هزار آورد ؟

با درس خوندن که خیر شاید با سحر و جادو و دعا بشه

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepide2001 نمایش پست ها
      با اجازه استارتر نمی خواستم تاپیک جدید بزنم
      بچه ها سلام یه سوال
      من ادبیات املا و لغت خیلی بدم توش به نظرتون چیکار کنم تو این تایم مونده
      توی تایم باقی مونده نمیشه نقاط ضعف رو درست کرد
      کاری که باید بکنی مرور و افزایش تسلط روی مباحث دیگه ای هست که وضعت توشون بهتره

باید برای جلسه ی کنکورت نقشه چیده باشی..... مثلا اگه لغت و املا بدجوری ضعف داری و تایم زیادی ازت میگیره ، سرجلسه جواب دادن تستای لغت و املا رو بذار برای اولویت آخر
      دیگه تایم یادگیری و پرکردن نقاظ ضعف تموم شده ، الان تایمه تثبیت داشته هاست نه اضافه کردنه نداشته ها ، هوش هیجانی و استراتژی آزمونت رو هم شدیدا باید روش کار بشه

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عزیزم دوست شما خنگ تشریف داشتن و ترازشونم به احتمال زیاد با کلید بوده تمام دوستانم که واقعا خوندن رفتن پزشکی اگه به تایم بالا و تراز خوب نتونه رتبه خوب حاصل کنه پس چی میتونه نکنه رمز خاصی دار

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها

بحث الان با بحث طول سال فرق داره عزیزم!

ببین در هر ساعت از این تایم اواخر کنکور ، قوی ها دارن ریشه میندازن و ضعیف ها زرد میشن و میخشکن! شاید باورت نشه ولی در عرض 3 روز شاید یکی با بیخوابی و هزار مسئله ، چند هزار نفر رو بندازه از خودش عقب تر! ولو با یادگرفتن 4 تست ارایه!
      ولی این اخر کار نیست! کسی که از اول ارایه کار کرده الان داره تنومند تر میکنه این سوادش رو ، در حالی که بعضیا هنوز جوانه اند . بعضیا زمین لم یزرع!

طول سال هیچ احتیاج به حتی 10 ساعت هم نیست! طول سال یعنی همون روند ثابت و بدون نوسان اموزشی و تمرین !!! ،

کسی که دوماه پیش حتی شروع کرده اگر لحظه به لحظه اموزش ببینه و یادبگیره ، در عوضش یه رقیبی هست که داره اون درس رو پایین تر از زمان اصلی میزنه! و یه دور اضاف دوره میکنه!

طول سال هم اینطوری تعمیم داره که کسی که میشینه یک مسئله رو میفهمه برگ برنده رو میبره تا کسی که دائم تست میزنه و بیجهت!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      عزیزم دوست شما خنگ تشریف داشتن و ترازشونم به احتمال زیاد با کلید بوده تمام دوستانم که واقعا خوندن رفتن پزشکی اگه به تایم بالا و تراز خوب نتونه رتبه خوب حاصل کنه پس چی میتونه نکنه رمز خاصی دار
      فکر کنم پیامای قبلی منو نخوندین من گفتم همه چی به ساعت مطالعه و تراز بالا نیست (هرچند که این دو تا حرف اول رو میزنن)
      عوامل زیادی تو نتیجه ای که می گیریم موثره و رقابت تا جلسه کنکور ادامه داره (باید با جزئیات بگم و مثال بزنم متاسفانه حسشو ندارم )
      ضمنا زمان ما کلید هنوز مد نبود برا همین مطمئنم اون دوستی که گفتم کلید نمیزد و ترازاش واقعی بود

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ساقیتو زنده میخـــــام لـــنتی
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      قضیه کلید چیه؟؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن