خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

همایش کنکور1400

سلام....
      در مورد این همایش هرگونه نظری دارید چه مثبت چه منفی و پیشنهادات خودتونو هم بفرماییدربرای هر درسی که تشخیص میدید
      پ.ن:لطفا هیچ دبیری را مورد هجوم یا حمایت عجیب وغریب قرار ندید وفقط در مورد کیفیت ونتیجه کارشون تو اون همایش و....
      سپاس

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این همایش های اخر سال بیشتر بدرد دروس عمومی میخوره اونم بشرطی که تسلط رو مباحث داشته باشی و برای نکات و تست های احتمالی اومده باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من که نکته و تست رفتم پرش درصدی خیلی شگفت انگیزی نداشتمعربیم شاید یه ۱۰ درصد افزایش داشت ولی زبان رو قبلش همون ۷۰ به بالا میزدم و الانم همون رو میزنم/:
      فک نمیکنم تاثیر خاصی داشته باشه و همه این نکته و تست و همایش و این داستانا یه کلاه برداریه به تمام معناس و هزینه هایی هم که میگیرن واقعا زیاده اخه مثلا یه همایشه چند ساعته زیست باید ۶۰۰ تومن باشه یا همایش ادبیات ۳۰۰ تومن
      البته یه درسی مثل زیست شاید مثلا دو یا سه جلسه باشه که بازم زیادیه حالا بماند که واسه نکته و تستاشونم هزینه همون کلاس سالیانه رو میگرفتن خلاصه باری به بار علمیت اضافه نخواهند کرد و فقط پولت رو ****** میدی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      و اینکه بشینی هی کنکورای سالای گذشته رو کار کنی و هی تست بزنی و هی کتابات رو دوره کنی خیلی تاثیر گذار تر از همایشای ایناس

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اون نکته هایی که اینا میخوان بگن تو کنکورای قبلی هم پیدا میشه والا

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshidmdr نمایش پست ها
      اون نکته هایی که اینا میخوان بگن تو کنکورای قبلی هم پیدا میشه والا
      رشتت انسانی نیست

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من بیشتر قصد همایش زمین شناسیو داشتم مثلا برم 30 40 درصد بزنم با این همایش که دو سه تا موسسه گذاشتن و یه عمومی
      !!!! ما را دریابید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      رشتت انسانی نیست
      اره چرا مگه؟ عجیبه یه انسانی ببینید تو انجمن؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshidmdr نمایش پست ها
      اره چرا مگه؟ عجیبه یه انسانی ببینید تو انجمن؟
      درمورد زیستی چیزی گفتی تعجب کردم

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      من بیشتر قصد همایش زمین شناسیو داشتم مثلا برم 30 40 درصد بزنم با این همایش که دو سه تا موسسه گذاشتن و یه عمومی
      !!!! ما را دریابید
      برای زمین ماز انگار اومده آقای چلاجور رو آورده که فقط تو پنج ساعت اول تیرماه جمع بندی کنه تعریفش رو شنیدم.

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      !!!! ما را دریابید
      البته الان دیدم 400 هزار تومن میخواد برای همون

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      درمورد زیستی چیزی گفتی تعجب کردم
      حالا درسته انسانیم ولی از دنیای اطرافم بی خبر که نیستم..

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      برای زمین ماز انگار اومده آقای چلاجور رو آورده که فقط تو پنج ساعت اول تیرماه جمع بندی کنه تعریفش رو شنیدم.
      در مورد قیمتش نپرسیدم و گفتم اگه تجربه کردید وگرنه این تعریف اطمینانی نداره ،میخواسام بدونم میشه باهش 40 زد بدون هیچ زمینه ای؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=scorpion2020;1720954]من بیشتر قصد همایش زمین شناسیو داشتم مثلا برم 30 40 درصد بزنم با این همایش که دو سه تا موسسه گذاشتن و یه عمومی
      !!!! ما را دریابید[/QUO
      اولااگه هدفت پزشکی یا دندان هست طرف زمین نرو دوما اگه هدفت رتبه کشوری هست بازم طرف زمین نرو چون تو این چندسال اخیر بیشتر رتبه های تک رقمی و دورقمی با تراز زیر گروه یک رتبه کشوری اوردن که ضریب زمین صفره گذشت اون زمان که تجربی ها زیست و شیمی رو بالا میزدن فیزیک و ریاضی رو پایین الان برعکس شده تجربی ها حتی از رشته های ریاضی هم فیزیک و ریاضی رو بالاتر میزنن و زیست و شیمی که چند سال هست خیلی وقت گیر شده رو پایین میزنن سوما بجای اینکه وقتت رو روی زمین بزاری قبل ازمون سراسری میتونی بری درس دیگه ای رو بخونی سر ازمون سراسری هم میتونی بری سراغ تست های زیست و شیمی با ضریب های 12 و 9 که خیلی بهتر ظریب 3 زمین هست که برای زیر گروه یک هم صفره شایدم مشکلی سرجلسه پیش اومد میتونی از وقت زمین بزنی اصلا هم به حرف های این معلم های زمین گوش نده که میگن زمین رتبه شکنه مضخرف کامله واسه کنکور های جدید هیچکی نمیگه ماست من ترشه فقط در صورتی زمین بخون که تمام درسات الان اکیه اکیه و هیچ مشکلی نداری و 100 درصد هدفت داروسازی هست یعنی حتی رتبه یک هم بشی سراغ پزشکی و دندان نمیری یه راست میری داروسازی واسه اونم همایش چلاجور کلاسینو رو ببین نه ماز چون تیم پشتیبانی و کیفیت تصویر ماز خیلی ضعیفه و اصلا قابل مقایسه با کلاسینو نیست کلا هم 4 یا 5 ساعته همون رو ببینی کم کم 30 درصد میزنی که حتی زیاد هم هست پولم براش نده چون زمین ارزش پول خرج کردن نداره از تلگرام دانلود کن کانال های تلگرامی حتی سریع تر از خود کلاسینو میزارن توکانالشون تست هم فقط کنکور های چند سال اخیر رو بزنی کافیه
      ویرایش توسط Ali Darkness : 21 خرداد 1400 در ساعت 18:27

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Ali Darkness;1721018]
      !!!! ما را دریابید[/QUO
      اولااگه هدفت پزشکی یا دندان هست طرف زمین نرو دوما اگه هدفت رتبه کشوری هست بازم طرف زمین نرو چون تو این چندسال اخیر بیشتر رتبه های تک رقمی و دورقمی با تراز زیر گروه یک رتبه کشوری اوردن که ضریب زمین صفره گذشت اون زمان که تجربی ها زیست و شیمی رو بالا میزدن فیزیک و ریاضی رو پایین الان برعکس شده تجربی ها حتی از رشته های ریاضی هم فیزیک و ریاضی رو بالاتر میزنن و زیست و شیمی که چند سال هست خیلی وقت گیر شده رو پایین میزنن سوما بجای اینکه وقتت رو روی زمین بزاری قبل ازمون سراسری میتونی بری درس دیگه ای رو بخونی سر ازمون سراسری هم میتونی بری سراغ تست های زیست و شیمی با ضریب های 12 و 9 که خیلی بهتر ظریب 3 زمین هست که برای زیر گروه یک هم صفره شایدم مشکلی سرجلسه پیش اومد میتونی از وقت زمین بزنی اصلا هم به حرف های این معلم های زمین گوش نده که میگن زمین رتبه شکنه مضخرف کامله واسه کنکور های جدید هیچکی نمیگه ماست من ترشه فقط در صورتی زمین بخون که تمام درسات الان اکیه اکیه و هیچ مشکلی نداری و 100 درصد هدفت داروسازی هست یعنی حتی رتبه یک هم بشی سراغ پزشکی و دندان نمیری یه راست میری داروسازی واسه اونم همایش چلاجور کلاسینو رو ببین نه ماز چون تیم پشتیبانی و کیفیت تصویر ماز خیلی ضعیفه و اصلا قابل مقایسه با کلاسینو نیست کلا هم 4 یا 5 ساعته همون رو ببینی کم کم 30 درصد میزنی که حتی زیاد هم هست پولم براش نده چون زمین ارزش پول خرج کردن نداره از تلگرام دانلود کن کانال های تلگرامی حتی سریع تر از خود کلاسینو میزارن توکانالشون تست هم فقط کنکور های چند سال اخیر رو بزنی کافیه
      ممنون بابت راهنماییت راستش من اول سال هدف پزشکی تهران داشتم که الان ازش دور شدم ولی الان شرایطم خوبه و پزشکی شهرهای خوبو میارم یعنی مثلا رتبه 100تا300منطقه3 ولی خب استرس وحشتناکی دارم و شبا خوابم نمیبره و میترسم شرایط کنکورم جوری بشه رتبم بیاد رو 1000 وخورده ای و اون موقع اصلا دلم نمیخواد سال دیگه بمونم چون نه حوصلشو دارم ونه توانشو که بجای بیناسنجی وفیزیو حداقل داروسازی بیارم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)