خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 82
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      سلام
      اولا وجدان
      ثانیا نسل جدید خیلی بهتر از سه بعدی هست،هم تست هاش جدیده و هم برای شما باید چاپ جدید بخری چون تغییرات داشتی( دهم)
      نسل جدید صوت هاش خیلی خوبه ولی تست هاش زیاده که باید از الان شروع کنی
      اگر سطحت صفره الان الگو خوب نیست
      خیلی ترکیبی داره
      و دوست قبلی راست میگه تا خدودی،سه بعدی اشغال بود ولی نسل جدید خیلی خیلی خوبه ( و گرون)

اگر زیستت رو تو ازمون ها ۴۰ به پایین میزنی ،سمت الگو نرو
      من زیستم خوشبختانه خیلی خوبه (گوش شیطون کر)
      طوری که بدون اینکه حتی مطالعه زیادی برای آزمون هام داشته باشم و یا تست زیادی کاری کرده باشم همیشه درصدام بالای 70 درصد هست

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dillon نمایش پست ها
      سه بعدی که واقعا افتضاح بود ولی نسل جدیدو ندیدم بنظرم خیلی سبز یا میکرو از همه بهترن، زیاد وسواس نداشته باش
      ممنون

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بچه لطف کنید اگر اطلاع دارین بهم بگین که کتاب کمک درسی زیست برای درسنامه خوب ( برای کسی ک زیستش متوسطه ) چی هست ؟؟؟
      برای ۱۴۰۱
      مرسی

4. Top | #19
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

عجب دروغ گویی هست پس این هاشمی
      میگفت ۸۰ درصد تست ها جدید شدن داخل گروهش و تاکید داشت که حتما نسل جدید تهیه کنند دهمی ها و یازدهم هاگفت که یک دور امسال نشسته نسل جدید دوجلدی ۱۴۰۱ رو بازنویسی کرده
      یعنی
      نسل جدید دهم دوجلدی (مناسب کنکور ۴۰۱و۲) هیچ تفاوتی با سه بعدی و حتی نسل جدید ۱۴۰۰ نداشته؟ یعنی تست ها بازنویسی نشدن؟ یعنی ایراداتی که وارد بود ویرایش و بازبینی نشده؟ یعنی کلهم اجمعین سه بعدی رو کپی پیست کردن داخل جلت نسل جدیدش؟

عجب بابا عجب

بعد سوال دیگه این که میگویند هنوز نسل جدید در ۴چوب نظام قدیم حرکت میکنه میشه یک سوال که از نکات نظام قدیم استفاده کرده باشه یا حالا در ساختار کتاب های جدید و کنکور نظام جدید نباشه بعنوان مدرک مثال بزنی؟ (البته خود کنکور ۹۹ خودش حاوی یکسری سوژه ها و حتی سوالات نظام قدیمی بود که البته خب پیش میاد دیگه !!! بین ۵۰ سوال کنکور چهار پنج تا سوژه و سوال نظام قدیمی که خارج از ۴چوب کتاب های جدید مطرح شده بودن چیز طبیعی بود امسال! ولی ساختار نسل جدید هاشمی میگفت دیگر شبیه سه بعدی نیست و سه بعدی را نسل سوخته نامید!)

در کل ابن کتاب (به ویژه دو جلدی ۴۰۱ به بعدش) آشغال هست؟

حقیقتا من مشاور نبودم ولی آدمی بودم که خیلی از این نسل جدید ها در مقابل سه بعدی ها دفاع کرد و به همه پیشنهاد داد بجای سه بعدی بیان سمت نسل جدید اگر با هاشمی حال میکنن!

حالا عذاب وجدان گرفتم...
      توضیح نشر الگو درمورد تغییرات سه بعدی و نسل جدید!

· در ویراست جدید در جهت ارتقای کیفیت کتاب،1- تعدادی تست به کتاب اضافه شده است. 2- دسته‌بندی تستها تغییر کرده است. بعد از تستهای آموزشی هر گفتار، 3-یک آزمونک برای آن گفتار در نظر گرفته شده است و در پایان هر فصل هم 4-سه آزمون جمع‌بندی تالیفی، کنکوری و قلمچی آورده شده است.
      کلام هایزن : دسته بندی تست ها تغییر کرده . نه خود محتوای تست ها یا محتوای درسنامه !!!!تعدادی تست به کتاب اضافه شده(نه مقدار زیادی) که بیشتر منظور همان آزمونک ها و 3 آزمون آخر فصل است .
      همچنین در ویراست جدید 1-بارکدهای هوشمند در کتاب جلد اول آورده شده است. 2-درسنامه‌های درختی، 3-تدریس کامل مطالب زیست‌شناسی به صورت موضوعی(qm)، توضیح برخی تست‌های نکته‌دار (qt). با این بارکدها مولف کتاب (دکتر هاشمی) را به عنوان معلم همواره در کنار خود خواهید داشت و از تدریس ایشان استفاده خواهید کرد .

کلام هایزن : نشر الگو اشاره به اضافه کردن بارکد ها و درسنامه درختی دارد!!!(انصافا تدریس های صوتی خوبی در این کتاب اضافه شده ، البته کمی طولانی است)
      · مطالب فوق رو من با نسل جدید و 3 بعدی مقایسه کردم و درست بود و تغییر محتوایی تست و درسنامه به شکل محسوس قابل مشاهده نبود .
      طبق مطالب مذکور نقل قول شما از آقای هاشمی که :
      ۸۰ درصد تست ها جدید شدن داخل گروهش و تاکید داشت که حتما نسل جدید تهیه کنند دهمی ها و یازدهم هاگفت که یک دور امسال نشسته نسل جدید دوجلدی ۱۴۰۱ رو بازنویسی کرده ، ادعا کاملا باطلی است .

· سوال شما که میفرمایید : نسل جدید دهم دوجلدی (مناسب کنکور ۴۰۱و۲) هیچ تفاوتی با سه بعدی و حتی نسل جدید ۱۴۰۰ نداشته؟ یعنی تست ها بازنویسی نشدن؟ یعنی ایراداتی که وارد بود ویرایش و بازبینی نشده؟ یعنی کلهم اجمعین سه بعدی رو کپی پیست کردن داخل جلت نسل جدیدش؟ !

·

· پاسخ : نه خیر ! من نگفتم هیچ تفاوتی نکرده و کلهم اجمعین کپی پیست هست اما محتوا تست و درسنامه تغییر آنچنانی نداشته . تغییرات قابل ملاحضه در پیام نشر الگو در بالا مشهود است .
      · به شما هم توصیه میکنم به جای صرفا شنیدن ادعا و صحبت های مولف ، هر دو کتاب رو بخرید و از نظر محتوایی درسنامه-تست مقایسه کنید تا عذاب وجدان نگیرید . به نظرم نکات حاصل از تست ها اغلب یکسان است و چیزی که بیشتر عوض شده ظاهر تست هاست . ( تا جایی که من مشاهده کردم)
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور
      ویرایش توسط Hisen : 18 خرداد 1400 در ساعت 21:37

5. Top | #20
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

عجب بابا عجب

بعد سوال دیگه این که میگویند هنوز نسل جدید در ۴چوب نظام قدیم حرکت میکنه میشه یک سوال که از نکات نظام قدیم استفاده کرده باشه یا حالا در ساختار کتاب های جدید و کنکور نظام جدید نباشه بعنوان مدرک مثال بزنی؟ (البته خود کنکور ۹۹ خودش حاوی یکسری سوژه ها و حتی سوالات نظام قدیمی بود که البته خب پیش میاد دیگه !!! بین ۵۰ سوال کنکور چهار پنج تا سوژه و سوال نظام قدیمی که خارج از ۴چوب کتاب های جدید مطرح شده بودن چیز طبیعی بود امسال! ولی ساختار نسل جدید هاشمی میگفت دیگر شبیه سه بعدی نیست و سه بعدی را نسل سوخته نامید!)
      تمامی سوالات زیست کنکور 99 به جز شاید یک تست با اطلاعات کتاب نظام جدید قابل پاسخگویی بود و نیازی به استفاده از شومن بازی در تست های غیراستاندارد نبود . (رضا امیر)

6. Top | #21
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

بنظرم الکی شلوغش کردن
      همین سه بعدی هم کار بشه بد نیست. رتبه یک کنکور ۹۵ یادمه میگفت برای زیست ۳۰ هزار تست زدم (مصاحبه اش هست میتونی بری بخونی) این تعداد میدونی یعنی چی؟ اگه میانگین هر کتاب تست زیستی ۳۰۰۰ تست در نظر بگیریم یعنی حول و حوش ۱۰ جلد کتاب. حالا سوال من اینه کسی که این تعداد تست میزنه واسش مهمه کدوم کتاب یکمی خارج از ۴چوب کنکور کار کرده یا کدوم کتاب دقیقا هم سبک و ایده کنکور های سالای گذشته تالیف شده؟ اصلا و ابدا مهم نیست. اصلا تو کتاب تست میزنی آزمون میری تا سوالات کنکور سال اینده رو شبیه سازی کنی واسه خودت و کنکور سال اینده هم یه کنکور تالیفی محسوب میشه با تست ها جدید. همون کتاب سه بعدی که میگفتن نظام قدیم محوره و فلان برو کنکور ۹۹ داخل رو تستاشو خودت ببین قشنگ بررسی کنی قشنگ ۵-۶ تا گزینه و سوال نظام قدیمی داخل سوالات پیدا میکنی که اتفاقا سنجش حذف شون هم نکرد. فقط تنها چیزی که مهمه اینه که با چی استارت بزنی و با چی تموم کنی و چطور استفاده کنی از کتابای تستت وگرنه به واللهه تمام این بچه های قوی منابع بد و خوب بازارو درو کردن داخل منزل منتهی اون تک رقمی ها پول میگیرن تبلیغ میکنن و بقیه شونم بعد کنکور یاد اون ۴ تا تستی میفتن که تو خونه از فلان کتاب سرش اذیت شدن ولی یادشون میره از همون منبع هزار تا نکته درجه یک یادگرفتن و با همون کلی پیشرفت کردن : ) صرفا اونی رو میگن خوبه که در سطح و اندازه خودشون ازش استفاده بهتری کردن و اینم یه جور سلیقه ای و شخصی واسه هر فردی محسوب میشع. اون آشغالی که بدرد تو نخورد بع یه نفر دیگه کمک کرد. اگه با منبعت حال کردی و پیشرفتت نمایان بود منبعتو صرفا با حرف هیچ بنی بشری عوض نکن حتی اگه جلوت پاره اش کنن بندازن تو آتیش تا بسوزه.

ضمنا ما سال دهم نیستیم که هر چی کتاب بود بزنیم . انتخاب درست منابع به خصوص توی درس حساسی مثل زیست به شدت مهمه . نشر الگو رو من چند فصل زدم و شدیدا پیشنهاد میکنم کسی نزنه .

7. Top | #22
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نگاه کنید خلاصه می گم
      من سال پیش سه بعدی داشتم؛رسما اشغال بود
      ولی همون سال پیش صوت هاشمی فصل 5 و 6 دوازدهم رو گذاشت کانالش من که هنوز هم ممنونشم و فصلی که میخواستم حذف کنم
      امسال اومده برای هر درس صوت گذاشته تو نسل جدید.
      درسنامه اش هم واقعا خوب بود .
      ولی تست هاش خیلی زیاده6000 تا
      به نظر من باید تست هاش رو گلچین تر میکرد

خود هاشمی یکجا گفت به سه بعدی 50 نمره بدم به نسل جدید 90 میدم

چند روز پیش اومد داخل کانالش با یکی صحبت میکرد دیدم منطقی میگه
      کتاب دهمش رو ولین بار سال 95 نوشته
      بعد میگه من اونسال کلی تست تالیف کردم و درسنامه نوشتم
      سال بعدش کتاب عوض شد
      حالا خر بیار و باقالی بار کن
      باید تک تک تست هارو عوض میکردم
      یک تست در میرفت میگفتن این نظام قدیمه و تو کتاب نیست و ...
      باز سال بعد همین وضعه
      بعد یکی میپرسه اقا ما چاپ قبل رو داریم اشکال نداره چون نمی تونم هزینه کنم
      میگم بخر ایراد نداره
      همون نفر فردا میاد میگه چرا نکات تو کتاب درسی نیست

بدبختانه تو نظام جدید کتاب ادمیزادی نداریم
      ماز اومده جزوه نوشته 500 صفحه با فونت بد ولی تست های کم و خوب
      گاج اومده کلی نکته نوشته ولی بدرد نخور
      خیلی سبز صفر تا صد کار کرده با تست های مختلف ولی خیلی سطحی اند
      پینوکیو هم ترکیب خیلی سبز و مازه ولی باز هم امسال خریدم بدرد 99 نمیخورد
      تست های ازمون ماز خوب بود و جدا خیلی امکانات اضافه بهت میدن
      سنجش هم امسال خوب کار کرده زیستش
      ولی کانون داره رسما زیر آبی میره
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

8. Top | #23
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

بنظرم الکی شلوغش کردن
      همین سه بعدی هم کار بشه بد نیست. رتبه یک کنکور ۹۵ یادمه میگفت برای زیست ۳۰ هزار تست زدم (مصاحبه اش هست میتونی بری بخونی) این تعداد میدونی یعنی چی؟ اگه میانگین هر کتاب تست زیستی ۳۰۰۰ تست در نظر بگیریم یعنی حول و حوش ۱۰ جلد کتاب. حالا سوال من اینه کسی که این تعداد تست میزنه واسش مهمه کدوم کتاب یکمی خارج از ۴چوب کنکور کار کرده یا کدوم کتاب دقیقا هم سبک و ایده کنکور های سالای گذشته تالیف شده؟ اصلا و ابدا مهم نیست. اصلا تو کتاب تست میزنی آزمون میری تا سوالات کنکور سال اینده رو شبیه سازی کنی واسه خودت و کنکور سال اینده هم یه کنکور تالیفی محسوب میشه با تست ها جدید. همون کتاب سه بعدی که میگفتن نظام قدیم محوره و فلان برو کنکور ۹۹ داخل رو تستاشو خودت ببین قشنگ بررسی کنی قشنگ ۵-۶ تا گزینه و سوال نظام قدیمی داخل سوالات پیدا میکنی که اتفاقا سنجش حذف شون هم نکرد. فقط تنها چیزی که مهمه اینه که با چی استارت بزنی و با چی تموم کنی و چطور استفاده کنی از کتابای تستت وگرنه به واللهه تمام این بچه های قوی منابع بد و خوب بازارو درو کردن داخل منزل منتهی اون تک رقمی ها پول میگیرن تبلیغ میکنن و بقیه شونم بعد کنکور یاد اون ۴ تا تستی میفتن که تو خونه از فلان کتاب سرش اذیت شدن ولی یادشون میره از همون منبع هزار تا نکته درجه یک یادگرفتن و با همون کلی پیشرفت کردن : ) صرفا اونی رو میگن خوبه که در سطح و اندازه خودشون ازش استفاده بهتری کردن و اینم یه جور سلیقه ای و شخصی واسه هر فردی محسوب میشع. اون آشغالی که بدرد تو نخورد بع یه نفر دیگه کمک کرد. اگه با منبعت حال کردی و پیشرفتت نمایان بود منبعتو صرفا با حرف هیچ بنی بشری عوض نکن حتی اگه جلوت پاره اش کنن بندازن تو آتیش تا بسوزه.
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها

· در ویراست جدید در جهت ارتقای کیفیت کتاب،1- تعدادی تست به کتاب اضافه شده است. 2- دسته‌بندی تستها تغییر کرده است. بعد از تستهای آموزشی هر گفتار، 3-یک آزمونک برای آن گفتار در نظر گرفته شده است و در پایان هر فصل هم 4-سه آزمون جمع‌بندی تالیفی، کنکوری و قلمچی آورده شده است.
      کلام هایزن : دسته بندی تست ها تغییر کرده . نه خود محتوای تست ها یا محتوای درسنامه !!!!تعدادی تست به کتاب اضافه شده(نه مقدار زیادی) که بیشتر منظور همان آزمونک ها و 3 آزمون آخر فصل است .
      همچنین در ویراست جدید 1-بارکدهای هوشمند در کتاب جلد اول آورده شده است. 2-درسنامه‌های درختی، 3-تدریس کامل مطالب زیست‌شناسی به صورت موضوعی(qm)، توضیح برخی تست‌های نکته‌دار (qt). با این بارکدها مولف کتاب (دکتر هاشمی) را به عنوان معلم همواره در کنار خود خواهید داشت و از تدریس ایشان استفاده خواهید کرد .

کلام هایزن : نشر الگو اشاره به اضافه کردن بارکد ها و درسنامه درختی دارد!!!(انصافا تدریس های صوتی خوبی در این کتاب اضافه شده ، البته کمی طولانی است)
      · مطالب فوق رو من با نسل جدید و 3 بعدی مقایسه کردم و درست بود و تغییر محتوایی تست و درسنامه به شکل محسوس قابل مشاهده نبود .
      ۸۰ درصد تست ها جدید شدن داخل گروهش و تاکید داشت که حتما نسل جدید تهیه کنند دهمی ها و یازدهم هاگفت که یک دور امسال نشسته نسل جدید دوجلدی ۱۴۰۱ رو بازنویسی کرده ، ادعا کاملا باطلی است .

· سوال شما که میفرمایید : نسل جدید دهم دوجلدی (مناسب کنکور ۴۰۱و۲) هیچ تفاوتی با سه بعدی و حتی نسل جدید ۱۴۰۰ نداشته؟ یعنی تست ها بازنویسی نشدن؟ یعنی ایراداتی که وارد بود ویرایش و بازبینی نشده؟ یعنی کلهم اجمعین سه بعدی رو کپی پیست کردن داخل جلت نسل جدیدش؟ !

·

· پاسخ : نه خیر ! من نگفتم هیچ تفاوتی نکرده و کلهم اجمعین کپی پیست هست اما محتوا تست و درسنامه تغییر آنچنانی نداشته . تغییرات قابل ملاحضه در پیام نشر الگو در بالا مشهود است .
      · به شما هم توصیه میکنم به جای صرفا شنیدن ادعا و صحبت های مولف ، هر دو کتاب رو بخرید و از نظر محتوایی درسنامه-تست مقایسه کنید تا عذاب وجدان نگیرید . به نظرم نکات حاصل از تست ها اغلب یکسان است و چیزی که بیشتر عوض شده ظاهر تست هاست . ( تا جایی که من مشاهده کردم)
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhaneh_k_1382 نمایش پست ها
      من زیستم خوشبختانه خیلی خوبه (گوش شیطون کر)
      طوری که بدون اینکه حتی مطالعه زیادی برای آزمون هام داشته باشم و یا تست زیادی کاری کرده باشم همیشه درصدام بالای 70 درصد هست

بالایی

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

·

منم با مقایسه هایی که انجام دادم فهمیدم دو کتاب شاید نهایتا 20 درصد باهم تفاوت داشتند...
      میشه بگین که چرا اینقدر با کتاب نشر الگو زیست این همه آدم مخالفن؟من خیلی از دوستام تنها منبعشون همین نشرالگو هست و اتفاقا سطح خیلی خوبی در زیست دارند

10. Top | #25
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم با مقایسه هایی که انجام دادم فهمیدم دو کتاب شاید نهایتا 20 درصد باهم تفاوت داشتند...
      میشه بگین که چرا اینقدر با کتاب نشر الگو زیست این همه آدم مخالفن؟من خیلی از دوستام تنها منبعشون همین نشرالگو هست و اتفاقا سطح خیلی خوبی در زیست دارند
      چون الگو خیلی زیاد ترکیب زده
      در نتیجه کسی که زیر ۵۰ میزنه رو به ۳۰ میرسونه
      و کسی زو که بالای ۵۰ هست رو به ۷۰
      ولی یک مسئله باید نیم نگاهی به سال یازدهم داشته باشی تا تستهاشو بتونی بزنی
      به نظر من با پینوکیو شروع کن و بعد برو نسل جدید

یک چیز دیگه به حرف احدی درباره کتاب خوب گوش نکن،میخواد معلم باشه،میخواد مشاور باشه و...
      مثلا درباره ی زبان
      ما معلممون و مشاور و ... همه گفتن برید شهاب اناری بخرید
      پوستام همه رفتن خریدن
      من رفتم کیاسالار خریدم
      اخر سال همشون به ... افتادن .
      باز امسال اومدم میبینم همه میان چشم بسته میگن شهاب اناری خوبه
      رفتم تحقیق کردم
      دیدم اینا هنوز خیلیاشون نمیدونن کیاسالار اومده تو خیلی سبز کتاب نوشته
      بر طبق کتب ۵ سال پیش نظر میدن

11. Top | #26
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      چون الگو خیلی زیاد ترکیب زده
      در نتیجه کسی که زیر ۵۰ میزنه رو به ۳۰ میرسونه
      و کسی زو که بالای ۵۰ هست رو به ۷۰
      ولی یک مسئله باید نیم نگاهی به سال یازدهم داشته باشی تا تستهاشو بتونی بزنی
      به نظر من با پینوکیو شروع کن و بعد برو نسل جدید

یک چیز دیگه به حرف احدی درباره کتاب خوب گوش نکن،میخواد معلم باشه،میخواد مشاور باشه و...
      مثلا درباره ی زبان
      ما معلممون و مشاور و ... همه گفتن برید شهاب اناری بخرید
      پوستام همه رفتن خریدن
      من رفتم کیاسالار خریدم
      اخر سال همشون به ... افتادن .
      باز امسال اومدم میبینم همه میان چشم بسته میگن شهاب اناری خوبه
      رفتم تحقیق کردم
      دیدم اینا هنوز خیلیاشون نمیدونن کیاسالار اومده تو خیلی سبز کتاب نوشته
      بر طبق کتب ۵ سال پیش نظر میدن
      نه دلیل اصلیش ترکیبی بودن نیست .
      دلیل اصلیش استنباط های اشتباه سلیقه ای هست که مولف از کتاب داشته .
      استنباط هایی که سر جلسه کنکور شما رو به اشتباه میندازه .
      واضحا مطالبی میگه که اصلا کتاب درسی سمتشون نرفته .
      از هر کتابی که خارج چهارچوب کتاب هست باید دوری کرد علی الخصوص زیست الگو .
      به جای شنیدن پیشنهاد های جوجه مشاور ها به نظرم خودتون برید یک فصل بزنید اگر دوست داشتین ادامه بدین دیگه ولی واقعا توصیه نمیشه.

12. Top | #27
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      در پست بالا دلایل مخالفتم رو گفتم!

13. Top | #28
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

به جای شنیدن پیشنهاد های جوجه مشاور ها به نظرم خودتون برید یک فصل بزنید اگر دوست داشتین ادامه بدین دیگه ولی واقعا توصیه نمیشه.

گلم از این نسل جدید 10 تا تستاینجوری از یک فصل بیار من قبول میکنم.
      من غیر گاج تست های بقیه انتشارات رو حل کردم و خب هرکدوم دید متفاوتی داشتن و انتخاب هرکدوم هم سلیقه ای هست
      ولی شما خیلی متعصبانه دارید میکوبید
      اره تو سه بدی تست چرت دیدم ولی نسل جدید نه

البته خودم هم تو پست بالا نوشتم ،تا الان کتاب عالی ما تو زیست نداریم.هیچ کتابی

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

میگن نسل جدید ۴۰۱ که اردیبهشت(فک کنم اواخرش) اومده تا الان همه رو کار کردی؟ اگه میشه یه عکس از کتابت بده ببینم کدوم ویرایش رو داری میگی؟
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 19 خرداد 1400 در ساعت 12:20

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      گلم از این نسل جدید 10 تا تستاینجوری از یک فصل بیار من قبول میکنم.
      من غیر گاج تست های بقیه انتشارات رو حل کردم و خب هرکدوم دید متفاوتی داشتن و انتخاب هرکدوم هم سلیقه ای هست
      ولی شما خیلی متعصبانه دارید میکوبید
      اره تو سه بدی تست چرت دیدم ولی نسل جدید نه

البته خودم هم تو پست بالا نوشتم ،تا الان کتاب عالی ما تو زیست نداریم.هیچ کتابی
      والا نه شماره تست میده نه هیچی فقط به ما میگه احمق و جوجه و ... (هر چند ما مشاور هم نیستیم)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 7 مهمان)