خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question ثبت نام در کنکور با دیپلم مجدد نظام جدید

باسلام خدمت دوستان
      یک پرسش داشتم از خدمتتون راجب ثبت نام در کنکور (1401) برای یک نظام قدیمی که میخواد با دیپلم مجدد (شهریور یا دی میگیرمش) کنکور ثبت نام کنه

دوستان اینو از این جهت میپرسم که میخوام بدونم کسی برای 1400 با این شرایط ثبت نام کرده یا نه

من مدرک دیپلم سه ساله و پیش دانشگاهی دارم. روال بر این بوده که موقع ثبت نام معدل دیپلم و پیش دانشگاهی رو میزدیم و ثبت نام انجام میشد
      من احتمالا دی ماه میخوام یک دیپلم مجدد بگیرم تا این دیپلم در کنکور من تاثیر داده بشه. (که در واقع همون امتحانات پایه دوازدهم میشه)

موقع ثبت نام در قسمت دهم و یازدهم باید چی بنویسیم؟
      آیا نمره اون ها هم لازمه نوشته بشه؟
      محل اخذ نمیخواد برای دهم و یازدهم؟ چون برای نظام قدیم باید محل اخذ اول تا سوم و پیش دانشگاهی رو به صورت جدا جدا مینوشتیم

میخوام بدونم کسی هست برای 1400 که با این شرایط ثبت نام کرده باشه؟ یعنی نظام قدیمی بوده باشه و با دیپلم مجدد نظام جدید ثبت نام کرده باشه؟

باتشکر از دوستان گرامی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مگه دیپلم مجدد داریم؟؟؟؟؟؟؟؟
      در دیر مغان آمد یارم قدحی در دست / مست از می و می خواران از نرگس مستش مست

ایشاالله؛خدا پای همه خواسته هاتون مهر استجابت بزنه.آمین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arezou9520 نمایش پست ها
      مگه دیپلم مجدد داریم؟؟؟؟؟؟؟؟
      حتی در نظام آموزش قبلی هم دیپلم مجدد وجود داشته
      من میخوام بدونم با دیپلم نظام جدید یک نظام قدیمی هم میتونه کنکور بده و درصد نظام جدید براش لحاظ بشه یه نه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان پرسش من اینکه هنگام ثبت نام کنکور (نظام جدید) ، کسی یادشه معدل کدوم پایه ها رو میخواستن؟
      فقط باید نمره 12 رو میزدید؟
      جایی بود که نمره دهم یا یازدهم رو می خواست؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.sh نمایش پست ها
      باسلام خدمت دوستان
      یک پرسش داشتم از خدمتتون راجب ثبت نام در کنکور (1401) برای یک نظام قدیمی که میخواد با دیپلم مجدد (شهریور یا دی میگیرمش) کنکور ثبت نام کنه

دوستان اینو از این جهت میپرسم که میخوام بدونم کسی برای 1400 با این شرایط ثبت نام کرده یا نه

من مدرک دیپلم سه ساله و پیش دانشگاهی دارم. روال بر این بوده که موقع ثبت نام معدل دیپلم و پیش دانشگاهی رو میزدیم و ثبت نام انجام میشد
      من احتمالا دی ماه میخوام یک دیپلم مجدد بگیرم تا این دیپلم در کنکور من تاثیر داده بشه. (که در واقع همون امتحانات پایه دوازدهم میشه)

موقع ثبت نام در قسمت دهم و یازدهم باید چی بنویسیم؟
      آیا نمره اون ها هم لازمه نوشته بشه؟
      محل اخذ نمیخواد برای دهم و یازدهم؟ چون برای نظام قدیم باید محل اخذ اول تا سوم و پیش دانشگاهی رو به صورت جدا جدا مینوشتیم

میخوام بدونم کسی هست برای 1400 که با این شرایط ثبت نام کرده باشه؟ یعنی نظام قدیمی بوده باشه و با دیپلم مجدد نظام جدید ثبت نام کرده باشه؟

باتشکر از دوستان گرامی
      نمره یازدهم چون تاثیر نداره فرقی نمیکنه ۱۵ باشه یا ۱۹ ‌‌. اما دیپلم مجدد فکر میکنم یه کد سوابق تحصیلی جداگانه داشته باشه که اونو بجای کد سوابق تحصیلی خودت وارد میکنی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن