خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ترمیم معدل کنکور 1401

اگه کسی بخواد برای کنکور 1401 ترمیم معدل کنه حتمن باید در نوبت دی و خرداد امتحان بده یا شهریور هم میشه امتحان ترمیم معدل داد؟چون من ترجیح میدم شهریور قضیه امتحانات رو تموم کنم تا بعد از اون فقط برای کنکور بخونم.
      از مدارک ثبت نام ترمیم معدل اطلاع دارید؟کسی که دانشجوی پیام نور باشه،چه مدارکی نیاز داره؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khalil1380 نمایش پست ها
      اگه کسی بخواد برای کنکور 1401 ترمیم معدل کنه حتمن باید در نوبت دی و خرداد امتحان بده یا شهریور هم میشه امتحان ترمیم معدل داد؟چون من ترجیح میدم شهریور قضیه امتحانات رو تموم کنم تا بعد از اون فقط برای کنکور بخونم.
      از مدارک ثبت نام ترمیم معدل اطلاع دارید؟کسی که دانشجوی پیام نور باشه،چه مدارکی نیاز داره؟
      خیر دوست عزیزم در شهریور هم میتونید به راحتی امتحان بدید
      فقط برای ثبت نام قبلش به آموزش و پرورش منطقه‌ی خودتون زنگ بزنید و بپرسید برای ثبت نام به کدوم مدرسه باید برید
      هر مدرسه ای نمیشه. ما بزرگسال/آزاد محسوب میشیم و باید مدارس مشخصی رو بریم برای ثبت نام. براساس منطقه ای که زندگی میکنید و یا دیپلم گرفتید(الان یادم نیست دقیقا کدومش) بهتون مدرسه‌ای رو اعلام میکنند
      زنگ بزنید آموزش و پرورش و بعدش از 118 شماره مدرسه‌ای رو که بهتون میگن باید برید رو بگیرید و راجب مدارک ازشون بپرسی که چه چیز هایی لازم دارید
      حتما از آموزش گ پرورش بپرسید که اون مدرسه چه روز هایی و در چه ساعت هایی باز هستند. برای شیراز که من هستم اون مدرسه دوشنبه ها و چهار شنبه ها از ساعت 4 تا 6 بعدازظهر باز هستند

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khalil1380 نمایش پست ها
      داداش واسه ترمیم معدل باید از کجا اقدام کرد ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظرتون لازمه ترمیم معدل شرکت کنیم؟!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dillon نمایش پست ها
      بنظرتون لازمه ترمیم معدل شرکت کنیم؟!
      ببنید از تغییراتی که برای کنکور قراره اعمال کنند،بدون شک تاثیر قطعی 60 درصدی به کنکور 1401 نمیرسه.ولی شایدد بیست و پنج یا سی درصد تاثیر قطعی امتحان نهایی رو اعمال کنن.نظر من اینه اگه کسی رو درس ها تسلط داره،همین شهرویور اگه بشه امتحان ترمیم بده و خیال خودش رو راحت کنه،ولی اگه آمادگی نداره کسی و میخواد واسه دی و خرداد امتخان بده،تا اون موقع تکلیف تاثیر معدل مشخص شده و شاید اصلن تاثیر مثبت باقی بمونه و نیازی به ترمیم معدل نباشه!
      البته من اصلن قوانین ترمیم رو نمیدونم منتظرم کسی بیاد بگه شهرویور اصلن میشه داد یا نه!!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میشه یکی بگه شرایط ترمیم معدل و اقدامش رو از کجا باید پیگیری کرد ؟ اموزش پرورش ناحیه باید رفت ؟,

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      میشه یکی بگه شرایط ترمیم معدل و اقدامش رو از کجا باید پیگیری کرد ؟ اموزش پرورش ناحیه باید رفت ؟,
      سلام
      بله درسته
      البته اگر فارغ التحصیل نظام قدیم باشید نمیتونید شرکت کنید.
      ترمیم معدل فقط برای داوطلبین نظام جدید برگزار میشه

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mhdse77 نمایش پست ها
      سلام
      بله درسته
      البته اگر فارغ التحصیل نظام قدیم باشید نمیتونید شرکت کنید.
      ترمیم معدل فقط برای داوطلبین نظام جدید برگزار میشه
      اگه فارغ التحصیل نظام قدیم باشی و بخوای ترمیم کنی درسا رو میشه درسای نظام جدید رو شرکت کنی؟
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      اگه فارغ التحصیل نظام قدیم باشی و بخوای ترمیم کنی درسا رو میشه درسای نظام جدید رو شرکت کنی؟
      نه امکانش نیست...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اشتباه میکنید طرح ترمیم معدل برای فارغ التحصیلان نظام قدیم هم برگزارمیشه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dale Carnegie نمایش پست ها
      دوست عزیز اشتباه میکنید طرح ترمیم معدل برای فارغ التحصیلان نظام قدیم هم برگزارمیشه
      نه...اشتباه نمیکنم،من از طریق اموزش و پرورش ناحیه پیگیری کردم و این پاسخ رو به من دادن
      شما از کجا پیگیری کردین؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mhdse77 نمایش پست ها
      نه...اشتباه نمیکنم،من از طریق اموزش و پرورش ناحیه پیگیری کردم و این پاسخ رو به من دادن
      شما از کجا پیگیری کردین؟
      فارغ التحصیلان نظام قدیم میتونن برای ترمیم معدلشون دروس سال دوازدهم رو امتحان بدن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشین کسی که ریاضی بوده و کنکور تجربی میخواد بده برای درس زیست چطوری میتونه ترمیم معدل کنه؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      سلام خسته نباشین کسی که ریاضی بوده و کنکور تجربی میخواد بده برای درس زیست چطوری میتونه ترمیم معدل کنه؟
      سلام آقا ببخشید یه سوال ... شما مطلعید که نوبت خرداد هم ترمیم قطعا هست یا نه ؟ تا جایی ک فهمیدم هست ولی خب استرس گرفتم ک نباشه و فرصت دی هم تموم شه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pari_sa نمایش پست ها
      سلام آقا ببخشید یه سوال ... شما مطلعید که نوبت خرداد هم ترمیم قطعا هست یا نه ؟ تا جایی ک فهمیدم هست ولی خب استرس گرفتم ک نباشه و فرصت دی هم تموم شه
      سلام من پرسیدم از آموزش پرورش و گفتند هست واقعا نمیدونم اگر بعدادبزنن زیرش ولی بعید میدونم نباشه
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)