خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال درباره کنکور چهارم و دانشگاه پیام نور و سربازی

دوستان من متولد سال هشتادم،سال 98 اولین کنکورم بود،بعد از کنکور 99 برای غیبت نخوردن در دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم و دو ترم مرخصی کردم.متاسفانه برای کنکور 1400 آماده نیستم و میخوام سال 1401 کنکور بدم‌.اگه دو ترم بعدی که تا کنکور 1400 هست رو انتخاب واحد کنم ولی در کلاس ها و آزمون هاش شرکت نکنم و مشروط بشم،مشکلی پیش نمیاد؟از دانشگاه اخراج نمیشم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khalil1380 نمایش پست ها
      دوستان من متولد سال هشتادم،سال 98 اولین کنکورم بود،بعد از کنکور 99 برای غیبت نخوردن در دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم و دو ترم مرخصی کردم.متاسفانه برای کنکور 1400 آماده نیستم و میخوام سال 1401 کنکور بدم‌.اگه دو ترم بعدی که تا کنکور 1400 هست رو انتخاب واحد کنم ولی در کلاس ها و آزمون هاش شرکت نکنم و مشروط بشم،مشکلی پیش نمیاد؟از دانشگاه اخراج نمیشم؟
      سلام. نه عزیز اخراج نمیشی من دو ترم مرخصی گرفتم امسالم دو ترم انتخاب واحد کردم نه امتحان دادم نه کلاس رفتم برای سال بعد هم باز همین کارو میکنم و اخراج هم نشدم .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedramgh نمایش پست ها
      سلام. نه عزیز اخراج نمیشی من دو ترم مرخصی گرفتم امسالم دو ترم انتخاب واحد کردم نه امتحان دادم نه کلاس رفتم برای سال بعد هم باز همین کارو میکنم و اخراج هم نشدم .
      سلام عزیز چجوریه که اخراج نشدی؟
      مگه نمیگن هر ترم باید یه حداقل واحد هایی رو بگذرونی ؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khalil1380 نمایش پست ها
      در پیام نور هیچ اخراجی وجود ندارد

انصرافی رو باید با جنگ ازشون بگیری اوقت میگی اخراج؟؟؟؟؟ دوست من حسابداری میخونه تو پیام نور از سال 96 تا حالا روی دانشگاه رو ندیده کلا
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستانی که پیام نور خوندن چند تا سوال دارم نمیدونم شاید قبلا هم پرسیدم اما یادم نیست اگه امکانش هست جواب بدید .

1- آیا در دانشگاه پیام نور میشه ترم اول حذف و اضافه کرد به طوری که ترم 1 رو حداقل تعداد واحد برداری؟ دانشگاه آزاد و دولتی هم همین کار رو میشه کرد؟
      2- در دانشگاه پیام نور حداقل واحد اجباری چقدره ؟ 12 واحد یا 14 واحد ؟
      3- آیا امکان گرفتن دو ترم مرخصی از ترم اول وجود داره ؟ حالا مرخصی گرفتن از دانشگاه راحته یا واسه ترم اول اذیت میکنن ؟
      4- الان شهریه ثابت و متغیر برای کمترین تعداد واحد چقدره ؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      دوستانی که پیام نور خوندن چند تا سوال دارم نمیدونم شاید قبلا هم پرسیدم اما یادم نیست اگه امکانش هست جواب بدید .

1- آیا در دانشگاه پیام نور میشه ترم اول حذف و اضافه کرد به طوری که ترم 1 رو حداقل تعداد واحد برداری؟ دانشگاه آزاد و دولتی هم همین کار رو میشه کرد؟
      3- آیا امکان گرفتن دو ترم مرخصی از ترم اول وجود داره ؟ حالا مرخصی گرفتن از دانشگاه راحته یا واسه ترم اول اذیت میکنن ؟
      UP

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حالا یه سوال پیش اومد برام
      اگه پیام نور مثلا لیسانس باشی بعد انصراف میتونی لیسانس بری دانشگاه دولتی رشته ای؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خوشبحال شماها والا من که دخترم میگن امسال هر چی شد برو تازه رتبه م امسال در مقایسه با پارسال نصف میشه
      ویرایش توسط Pretty_Lover : 17 تیر 1400 در ساعت 18:17

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      خوشبحال شماها والا من که دخترم میگن امسال هر چی شد برو تازه رتبه م امسال در مقایسه با پارسال نصف میشه
      خدایی حالا پشت کنکور موندن یا نموندن به خودتون مربوطه ولی از من بشنو همین که مشکل سربازی نداری باید خداروشکر کنی.

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها

1-بله میشه-آزاد هم میشه اما دولتی فقط میتونی آخر ترم حذف اضطراری کنی امکان اضافه کردن نداری چون انتخاب واحدش با خودت نیست
      2-پیام نور و دولتی وآزاد و تمامی دانشگاه ها حداقل واحدشو 12 واحده
      3-بله امکان داره و خیلیا همینکارو میکنن دوترم اولو مرخصی میگیرن مشکلی هم نداره و اذیت نمیکنن
      4-خبرندارم از شهریه ولی متغیرها بسته به درس متفاوته و نمیشه گفت اینقدر میشه برا 12 واحد
      LEFT
      4/19/2021

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      حالا یه سوال پیش اومد برام
      اگه پیام نور مثلا لیسانس باشی بعد انصراف میتونی لیسانس بری دانشگاه دولتی رشته ای؟
      بله میتونی مشکلی نداره به شرطی که مشکل نظام وظیفه نداشته باشی
      LEFT
      4/19/2021

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      بله میتونی مشکلی نداره به شرطی که مشکل نظام وظیفه نداشته باشی
      خب برای همین نظام وظیفه وقتی ثبت نام کنی پیام نور لیسانس بعد انصراف نمیشه ثبت نام کرد لیسانس دولتی؟

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      خب برای همین نظام وظیفه وقتی ثبت نام کنی پیام نور لیسانس بعد انصراف نمیشه ثبت نام کرد لیسانس دولتی؟
      میشه
      منظورم از مشکل نظام وظیفه اینه که:
      1- بار اولت باشه انصراف میدی نه دوم چون بعد از بار دوم انصراف مشمول میشی و باید بری سربازی
      2-ثبت نام دانشگاه جدید نباید بیشتر از یکسال بعد از انصرافت باشه چون بعد از انصراف یک مهلت یکساله میدن تا خودتو معرفی کنی در طول این یکسال اگه بتونی معافیت تحصیلی جدید ثبت کنی مشکلی نیست وگرنه اگه ثبت نام دانشگاهت بیفته بعدش (یکسال بعد انصرافت بشه یکسال و یکروز) و غیبت بخوری ثبت نامت نمیکنن
      اگه این دوتا مشکلو نداشته باشی حله
      LEFT
      4/19/2021

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      میشه
      منظورم از مشکل نظام وظیفه اینه که:
      1- بار اولت باشه انصراف میدی نه دوم چون بعد از بار دوم انصراف مشمول میشی و باید بری سربازی
      2-ثبت نام دانشگاه جدید نباید بیشتر از یکسال بعد از انصرافت باشه چون بعد از انصراف یک مهلت یکساله میدن تا خودتو معرفی کنی در طول این یکسال اگه بتونی معافیت تحصیلی جدید ثبت کنی مشکلی نیست وگرنه اگه ثبت نام دانشگاهت بیفته بعدش (یکسال بعد انصرافت بشه یکسال و یکروز) و غیبت بخوری ثبت نامت نمیکنن
      اگه این دوتا مشکلو نداشته باشی حله
      دمت گرم ممنون

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دولت، سیاست و مافیای کنکور از این تلاش و اقدام برای پشت کنکور ماندن سود میبرد و هیچ نسیب شماها نمیشود و در اخر به رشته ای می‌روید که سال اول کنکور آن را زشت میپنداشتید و در اخر همان قبول می‌شوید اما با عمری از دست رفته
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن