خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alef.heh.mim نمایش پست ها

سلام قارداش. چطوری خوبی؟ میخواستم پیغام خصوصی بدم بسته بود گفتم ریپلای کنم
      داداش من فارغ التحصیل کاردانی ام و تا 29 مرداد سال بعد وقت دارم تعیین تکلیف کنم. میخواستم امسال کنکور بدم و کاملا مصممم که پزشکی قبول بشم و مطمئنم که میشه چون پیشرفتام خوب بوده.
      من قبل شروع کردن به خوندم مفصل تحقیق کردم و این پلن تو ذهنم بود که کنکور بدم بعد برم سربازی و اموزشی رو بگذرونم و ایست خدمت بزنم و پلیس بعلاوه ده رفتم و چندتا جا پرسیدم گفتم مشکلی نیست ولی امروز اتفاقی یه سایتی رو دیدم که نوشته بود اونایی که فارغ التحصیل کاردانی هستن اصلا نمیتونن از ایست خدمت استفاده کنن
      فایل پیوست 99386
      فایل پیوست 99388
      رفتم دفترچه سال قبلو دیدم که اینو نوشته بود
      فایل پیوست 99387
      که اینم واسه مشمولانه من که اون موقع حین خدمت محسوب میشم
      حالا سوالم ازت اینه با توجه به اینکه تو تجربه شو داری و تو اون یگان بودی آیا من در صورتی قبولی در پزشکی که مقطع بالاتره میتونم از ایست خدمت استفاده کنم یا نه؟ بوده کسی که کاردانی باشه ولی ایست خدمت بگیره یا نه؟
      البته تو سایت برای کسی که فارغ التحصیل کارشناسی هم بوده اینو نوشته که نمیتونه کنکور ثبتنام کنه و ایست خدمت بزنه و فقط میتونه ارشد بره که ظاهرا شما میگید دیدید کسی رو که کارشناسی باشه ولی دکتری قبول شده و ایست خدمت زده؟ اگه اینطور باشه فک کنم الکی استرس گرفتم و میتونم ایست بزنم چون احتمالا اطلاعات پاسخگو کم بوده ولی در کل ممنون میشم تو هم خیالمو راحت کنی که همچین کسی رو تو دوران خدمت دیدی یا نه؟
      مشمول و حین خدمت فرقی نداره ، ولی این بند احتمال زیاد امسال برداشته بشه و امکان تحصیل از کاردانی به کارشناسی و دکتری میدن دو سه هفته صبر کن تا دفترچه امسال بیاد

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.eliot نمایش پست ها
      سلام ممنون میشم لطف کنید جوابم رو بدین. یکی از دوستام الان دفترچه پست کرده میخواد بره سربازی میخواد بدونه ایا میتونه حین سربازی کنکور ۱۴۰۱ثبت نام کنه و درصورت قبولی ایست خدمت بگیره؟اینم اصافه کنم مقطع کارشناسی درس میخوند که انصراف داد میخواد حین سربازی کنکور ثبت نام کنه وداروسازی قبول شه
      اره

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      مشمول و حین خدمت فرقی نداره ، ولی این بند احتمال زیاد امسال برداشته بشه و امکان تحصیل از کاردانی به کارشناسی و دکتری میدن دو سه هفته صبر کن تا دفترچه امسال بیاد
      سلام دوست عزیز و ممنون از وقتی که گذاشتی متشکرم
      اره احتمالش بالاست که این بند برداشته بشه چون این شرایط تو لیسانس به پزشکی امسال که دو هفته پیش ثبتنامش اعلام شد اعمال نشده البته کلا این قانون از سال 96 توسط دیوان عدالت باطل شده ولی نظام وظیفه زورش زیاد بوده و 4 سال زور گفته و اعمال کرده شاید امسال فرق کنه
      فقط جسارتا یه مطلبی بهتون بگم ؛ مشمول و حین خدمت فرق دارن ها تو قانون وظیفه عمومی. مشمول یعنی کسی که باید بره سربازی ولی دفترچه ای پست نکرده و طبق قانون وظیفه عمومی تا تکلیف خدمتت معین نشه حق تحصیل نداری (برا همین میرن از دانشگاه معافیت میگیرن که از حالت مشمول بیرون بیان) ولی حین خدمت یا بقول دفترچه ثبت نام کارکنان خدمت یعنی سربازی و طبق قانون وظیفه عمومی اگه کارکنان خدمت تو مقاطع بالاتر از فعلی پذیرفته بشن (کارشناسی ارشد دکتری) میتونن از خدمت ترخیص بشن و ادامه تحصیل بدن و بعد اینکه تحصیل تموم شد برگردن سربازی . اصلا تو ثبتنامم فرق دارن مشمولین کد 4 و 5 و 10 رو باید بزنت و کارکنان خدمت کد 6 و 7 رو
      و اون چیزی که تو دفترچه نوشته برا مشمولینه یعنی کسایی که وقت سربازی شونه ولی تعیین تکلیف نکردن و میخوان برن دانشگاه تا معافیت بگیرن
      ویرایش توسط Alef.heh.mim : 17 دی 1400 در ساعت 23:57

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

سلام قارداش. چطوری خوبی؟ میخواستم پیغام خصوصی بدم بسته بود گفتم ریپلای کنم
      داداش من فارغ التحصیل کاردانی ام و تا 29 مرداد سال بعد وقت دارم تعیین تکلیف کنم. میخواستم امسال کنکور بدم و کاملا مصممم که پزشکی قبول بشم و مطمئنم که میشه چون پیشرفتام خوب بوده.
      من قبل شروع کردن به خوندم مفصل تحقیق کردم و این پلن تو ذهنم بود که کنکور بدم بعد برم سربازی و اموزشی رو بگذرونم و ایست خدمت بزنم و پلیس بعلاوه ده رفتم و چندتا جا پرسیدم گفتم مشکلی نیست ولی امروز اتفاقی یه سایتی رو دیدم که نوشته بود اونایی که فارغ التحصیل کاردانی هستن اصلا نمیتونن از ایست خدمت استفاده کنن
      فایل پیوست 99386
      فایل پیوست 99388
      رفتم دفترچه سال قبلو دیدم که اینو نوشته بود
      فایل پیوست 99387
      که اینم واسه مشمولانه من که اون موقع حین خدمت محسوب میشم
      حالا سوالم ازت اینه با توجه به اینکه تو تجربه شو داری و تو اون یگان بودی آیا من در صورتی قبولی در پزشکی که مقطع بالاتره میتونم از ایست خدمت استفاده کنم یا نه؟ بوده کسی که کاردانی باشه ولی ایست خدمت بگیره یا نه؟
      البته تو سایت برای کسی که فارغ التحصیل کارشناسی هم بوده اینو نوشته که نمیتونه کنکور ثبتنام کنه و ایست خدمت بزنه و فقط میتونه ارشد بره که ظاهرا شما میگید دیدید کسی رو که کارشناسی باشه ولی دکتری قبول شده و ایست خدمت زده؟ اگه اینطور باشه فک کنم الکی استرس گرفتم و میتونم ایست بزنم چون احتمالا اطلاعات پاسخگو کم بوده ولی در کل ممنون میشم تو هم خیالمو راحت کنی که همچین کسی رو تو دوران خدمت دیدی یا نه؟
      سلام طبق شواهدی که تو دفترچه خود سازمان سنجش موجوده قرائن موجود این رو نشون میده که شما نمیتونید از ایست خدمت سربازی برای ادامه دادن برای مقاطع بالاتر استفاده کنید /
      ولی من جای شما بودم از علیرضا افشار در این باره میپرسیدم ایشون تسلط خوبی در این رابطه دارن
      و یا با خیال راحت میرفتم نظام وظیفه شهرستان و ازشون در این رابطه سوال میپرسیدم فکر کنم پلیس+10 هم پاسخگو باشن.

در ضمن از سیستم درخواست خود سازمان سنجش هم میتونید در این رابطه بپرسید و خیلی دقیق پاسخ میدن بهتون
      موفق باشید
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام طبق شواهدی که تو دفترچه خود سازمان سنجش موجوده قرائن موجود این رو نشون میده که شما نمیتونید از ایست خدمت سربازی برای ادامه دادن برای مقاطع بالاتر استفاده کنید /
      ولی من جای شما بودم از علیرضا افشار در این باره میپرسیدم ایشون تسلط خوبی در این رابطه دارن
      و یا با خیال راحت میرفتم نظام وظیفه شهرستان و ازشون در این رابطه سوال میپرسیدم فکر کنم پلیس+10 هم پاسخگو باشن.

در ضمن از سیستم درخواست خود سازمان سنجش هم میتونید در این رابطه بپرسید و خیلی دقیق پاسخ میدن بهتون
      موفق باشید
      سلام ممنون دمت گرم لطف کردی جواب دادی
      اره ممنون از پیشنهاداتت قبلا از پلیس بعلاوه ده پرسیدم گفتن مشکلی نیس سیستم پاسخگویی سنجشم پرسیدم و حتی خود سازمان سنجش رفتم گفتن ثبتنامش مشکلی نداره و میتونی ثبتنام کنی ولی در مورد نظام وظیفه اش نمیدونیم
      شماره تلفن گویا نظام وظیفه هم زنگ زدم چندماه پیش دو جواب کاملا مختلف دادن یبار زنگ زدم یکی گفت نمیشه فرداش زنگ زدم مطمئن تر شم گفت میشه اگه حین خدمت باشی کلا وضعیت عجیب غریبیه هرکی یه چیزی میگه.
      شما تو مدت خدمتت کسی از کاردانی یا کارشناسی نبوده که برای دکترا ایست خدمت بزنه؟ممنون میشم اینو بگی چون اون چیزی که تو دفترچه نوشتی عینا برا کارشناسیم نوشته که مشمولین کارشناسی نمیتونن دکتری بخونن ولی ظاهرا شما تو خدمتتون دیدن و منم چندتا شنیدم که اگه درست باشه یعنی میشه
      راستی این دفترچه سنجشم گفته این وضعیت برا مشمولینه یعنی اگه موقعی که جواب نهایی میاد تو وضعیت خدمتت مشخص نباشه نمیتونی وارد تحصیل کنی و تو صفحه بعدش تو یه بند دیگه هم گفته حین خدمت باشی و مقطع بالاتر میتونی ایست خدمت بزنی
      ویرایش توسط Alef.heh.mim : 18 دی 1400 در ساعت 00:21

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

سلام ممنون دمت گرم لطف کردی جواب دادی
      اره ممنون از پیشنهاداتت قبلا از پلیس بعلاوه ده پرسیدم گفتن مشکلی نیس سیستم پاسخگویی سنجشم پرسیدم و حتی خود سازمان سنجش رفتم گفتن ثبتنامش مشکلی نداره و میتونی ثبتنام کنی ولی در مورد نظام وظیفه اش نمیدونیم
      شماره تلفن گویا نظام وظیفه هم زنگ زدم چندماه پیش دو جواب کاملا مختلف دادن یبار زنگ زدم یکی گفت نمیشه فرداش زنگ زدم مطمئن تر شم گفت میشه اگه حین خدمت باشی کلا وضعیت عجیب غریبیه هرکی یه چیزی میگه.
      شما تو مدت خدمتت کسی از کاردانی یا کارشناسی نبوده که برای دکترا ایست خدمت بزنه؟ممنون میشم اینو بگی چون اون چیزی که تو دفترچه نوشتی عینا برا کارشناسیم نوشته که مشمولین کارشناسی نمیتونن دکتری بخونن ولی ظاهرا شما تو خدمتتون دیدن و منم چندتا شنیدم که اگه درست باشه یعنی میشه
      راستی این دفترچه سنجشم گفته این وضعیت برا مشمولینه یعنی اگه موقعی که جواب نهایی میاد تو وضعیت خدمتت مشخص نباشه نمیتونی وارد تحصیل کنی و تو صفحه بعدش تو یه بند دیگه هم گفته حین خدمت باشی و مقطع بالاتر میتونی ایست خدمت بزنی
      کاردانس به دکتری پیوسته ندیده ام
      ولی دیپلم به دکتری پیوسته
      و
      کارشناسی به ارشد دیده بودم از دوستان

ببین من بخش اداری تو همین موارد خدمت کرده ام تو این موارد آئین نامه ها و ضوابط خیلی تغییر میکنه و نامه میزنن به یگان ها / به نظرم از مرجع آپدیت بپرس / نظام وظیفه برو حضوری و از رئیس بخش نظام وظیفه عمومی پس و جو کن
      از علیرضا افلشار هم بپرس ببین چی میگه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیز. خوبی؟!
      "اما اینو دقت کنید چون دو بار از کارشناسی معافیت گرفته
      سال ۴۰۱ باید یه رشته ای رو قبول بشه که یا کارشناسی ارشد پیوسته باشه یا دکترای پیوسته. که بتونه دوباره معافیت بگیره."
      جسارتا اینی که میگی واقعا مطمئنی؟؟!
      یعنی مثلا کسی که یه بار انصراف داده و باز مثلا پیام نور ثبت نام کرده، اگه مثلا پزشکی یا دکترای پیوسته بیوتکنولوژی و اینا قبول بشه، میتونه بازم انصراف بده بره این رشته ها؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      داداش مرسی از اطلاعاتت منم استفاده کردم. @josef76@
      فقط یه نکته رو خواستم اضافه کنم.
      من چون خودم به تازگی این مورد رو از نظام وظیفه پرسیدم میدونم.

۱ بار انصراف هیچگونه محدودیتی ایجاد نمیکنه.
      ینی کسی که مثلا از کارشناسی انصراف میده.
      میتونه بار دوم باز یه رشته از کارشناسی انتخاب کنه.
      ولی بعد از اون دیگه باید یا مقاطع بالاتر بخونه یا بره خدمت.

البته کسایی که روزانه هستن دوباره نمیتونن روزانه بزنن که اون یه بحث دیگست... @dr.eliot
      ایشون اگر نمیخواد خدمت بره.
      میتونه امسال پیام نور بزنه.
      دوباره بره کارشناسی. و سال 1401دوباره کنکور بده.

اما اینو دقت کنید چون دو بار از کارشناسی معافیت گرفته
      سال ۴۰۱ باید یه رشته ای رو قبول بشه که یا کارشناسی ارشد پیوسته باشه یا دکترای پیوسته. که بتونه دوباره معافیت بگیره.

در مورد ایست خدمت و شرایطش متاسفانه اطلاعی ندارم.
      ولی کسی که هنوز خدمت نرفته میدونم شرایطش اینجوریه.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sobhan7 نمایش پست ها
      سلام عزیز. خوبی؟!
      "اما اینو دقت کنید چون دو بار از کارشناسی معافیت گرفته
      سال ۴۰۱ باید یه رشته ای رو قبول بشه که یا کارشناسی ارشد پیوسته باشه یا دکترای پیوسته. که بتونه دوباره معافیت بگیره."
      جسارتا اینی که میگی واقعا مطمئنی؟؟!
      یعنی مثلا کسی که یه بار انصراف داده و باز مثلا پیام نور ثبت نام کرده، اگه مثلا پزشکی یا دکترای پیوسته بیوتکنولوژی و اینا قبول بشه، میتونه بازم انصراف بده بره این رشته ها؟؟
      اگه جوانمردی هست که از این موضوع اطلاع داره منو راهنمایی کنه @josef76
      آقا شما اگه آشنایی دارید با این قوانین یه راهنمایی مختصری کنید ممنون میشم

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما باید یک هفته هم صبر کنی تا دفترچه ثبتنام کنکور بیاد به احتمال زیاد امسال این شرایط برداشته شده
      این قانون از سال 1395 توسط دیوان عدالت اداری لغو شده بود ولی نظام وظیفه زورش زیاد بود و 5 سال بدون اینکه قانون باشه اجراش کرد
      ولی امسال دوباره چند نفر از دوستان شکایت کردن به دیوان عدالت اداری که 5 ساله قانون لغو شده ولی شما اجراش میکنی
      و دیوان عدالت اداری مهر ماه امسال و اذر ماه امسال (1400) دو تا لایحه تصویب کرد که این قانون مخالف دو بند قانون اساسی کشوره و نظام وظیفه حق امتناع نداره
      نتیجه اول شکایت این شد که ازمون کارشناسی به پزشکی که همیشه میگفتن باید پایان خدمت داشته باشی چون اگه مشمول باشی نمیتونی پزشکی بخونی امسال قانونش عوض شد و این فرصتو داد که کارشناس هایی که خدمت نرفتن هم ازمون بدن
      نتیجه دوم شکایتم به احتمال زیاد هفته بعد مشخص میشه که دفترچه ثبت نام کنکور بیاد و به احتمال زیاد دیگه اون بند که فارغ التحصیلان کاردانی و کارشناسی نمیتونن برن کارشناسی ازشد و دکتری پیوسته مگر اینکه مقطع بالاترشو برن ، کلا حذف میشه
      یه هفته صبر کن ببینیم چه اتفاقی میفته وگرنه فعلا این قانون زیر هست که
      http://forum.konkur.in/attachments/99387-2.jpg

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوست عزیز شما باید یک هفته هم صبر کنی تا دفترچه ثبتنام کنکور بیاد به احتمال زیاد امسال این شرایط برداشته شده
      این قانون از سال 1395 توسط دیوان عدالت اداری لغو شده بود ولی نظام وظیفه زورش زیاد بود و 5 سال بدون اینکه قانون باشه اجراش کرد
      ولی امسال دوباره چند نفر از دوستان شکایت کردن به دیوان عدالت اداری که 5 ساله قانون لغو شده ولی شما اجراش میکنی
      و دیوان عدالت اداری مهر ماه امسال و اذر ماه امسال (1400) دو تا لایحه تصویب کرد که این قانون مخالف دو بند قانون اساسی کشوره و نظام وظیفه حق امتناع نداره
      نتیجه اول شکایت این شد که ازمون کارشناسی به پزشکی که همیشه میگفتن باید پایان خدمت داشته باشی چون اگه مشمول باشی نمیتونی پزشکی بخونی امسال قانونش عوض شد و این فرصتو داد که کارشناس هایی که خدمت نرفتن هم ازمون بدن
      نتیجه دوم شکایتم به احتمال زیاد هفته بعد مشخص میشه که دفترچه ثبت نام کنکور بیاد و به احتمال زیاد دیگه اون بند که فارغ التحصیلان کاردانی و کارشناسی نمیتونن برن کارشناسی ازشد و دکتری پیوسته مگر اینکه مقطع بالاترشو برن ، کلا حذف میشه
      یه هفته صبر کن ببینیم چه اتفاقی میفته وگرنه فعلا این قانون زیر هست که
      http://forum.konkur.in/attachments/99387-2.jpg
      نه فکر کنم اشتباه متوجه شدین. من فارغ التحصیل دوره کارشناسی نیستم.
      من یه بار تو مقطع کارشناسی بودم بعدش انصراف دادم و دوباره کنکور دادم و باز تو مقطع کارشناسی یه رشته دیگه ثبتنام کردم و معافیت تحصیلی گرفتم و الان دانشجو ام.
      این دوستمون گفتن که نظام وظیفه واسه هر مقطعی دو بار معافیت صادر میکنه... میخوام مطمئن بشم اگه کسی با شرایط من مثلا رشتهای مثل دکترای پیوسته بیوتکنولوژی یا داروسازی یا مثلا کارشناسی ارشد پیوسته علوم قضایی و ... پذیرفته شه، میتونه دوباره انصراف بده و بره اون رشته جدیده؟؟!
      نمیدونم تونستم عرضم رو برسونم یا نه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نکته اول: ائین نامه ها و قوانین و تبصره های موجود در این خصوص هر ساله تغییر میکنن و ممکنه یکسال بشه و سال دیگر نه پس به طور دقیق از نظام وظیفه و یا پلیس+10 و یا از دانشگاهتون پیگیر باشید تا به روز ترین خب رو دریافت کنید.
      نکته دوم اینکه: تا جایی که بنده اطلاع دارم اگر مشمول باشید و دوبار انصراف دهید خیر نمیتوانید دوباره انصراف دهید حتی اگر مقطع بالاتر قبول شده باشید و اگر انصراف دهید باید بلافاصله دفترچه خدمت سربازی پست کنید. اما .اگر مشمول نشده باشید میتوانید .

انصراف از دانشگاه در یک مقطع و استفاده از فرصت انصراف فراغت از تحصیل یکساله در یک مقطع فقط و فقط یکبار امکان پذیر است

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه فکر کنم اشتباه متوجه شدین. من فارغ التحصیل دوره کارشناسی نیستم.
      من یه بار تو مقطع کارشناسی بودم بعدش انصراف دادم و دوباره کنکور دادم و باز تو مقطع کارشناسی یه رشته دیگه ثبتنام کردم و معافیت تحصیلی گرفتم و الان دانشجو ام.
      این دوستمون گفتن که نظام وظیفه واسه هر مقطعی دو بار معافیت صادر میکنه... میخوام مطمئن بشم اگه کسی با شرایط من مثلا رشتهای مثل دکترای پیوسته بیوتکنولوژی یا داروسازی یا مثلا کارشناسی ارشد پیوسته علوم قضایی و ... پذیرفته شه، میتونه دوباره انصراف بده و بره اون رشته جدیده؟؟!
      نمیدونم تونستم عرضم رو برسونم یا نه
      خیر
      چون شما مشمول هستید همین الان باید مدرکتون رو بگیرید و بعد برای مقطع بالاتر اقدام کنید و بدون دریافت مدرک نمیتواند. ولی اگر مدرک کارشناسی رو اخذ بفرمایید بله امکان پذیر است که مقطع ناپیوسته بروید.نه پیوسته
      ویرایش توسط _Joseph_ : 02 بهمن 1400 در ساعت 13:34

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

۱ بار انصراف هیچگونه محدودیتی ایجاد نمیکنه...... جواب: بله درسته 1 بار انصراف محدویدتی نداره و 1 سال هم فرصت تعیین تکلیف میدن
      میتونه بار دوم باز یه رشته از کارشناسی انتخاب کنه.........
      . جواب: بله کاملا درسته
      ولی بعد از اون دیگه باید یا مقاطع بالاتر بخونه یا بره خدمت....... جواب: بعد اون دو مسئله پیش می اید : یک اینکه فرد مورد نظر که یکبار انصراف داده از کارشناسی و دوباره کارشناسی قبول شده حق ندارد دوباره از کارشناسی انصراف دهد و اگر انصراف بدهد باید خدمت برود پس یا باید انصراف دهد و خدمتش را تمام کند و یا باید ادامه تحصیل دهد و تحصیل کارشناسی را تمام کند و مدرکش را بگیرد فرصن انصراف دیگری ندارد

البته کسایی که روزانه هستن دوباره نمیتونن روزانه بزنن که اون یه بحث دیگست... @dr.eliot
      جواب: این قانون در سال 1400 لغو شد و کسانیکه در کنکور 99 رشته محل روزانه بودند نیز میتوانستند در کنکور 1400 شرکت کرده و انتخاب رشته روزانه داشته باشند و این محدویدت دانشگاه روزانه دیگر موردی نداشت و لغو شده بود و به احتمال زیاد برای 1401 هم اینطوری باشد

سال ۴۰۱ باید یه رشته ای رو قبول بشه که یا کارشناسی ارشد پیوسته باشه یا دکترای پیوسته. که بتونه دوباره معافیت بگیره.
      جواب : این درصورتی مقدور هست که فرد مورد نظر مشمول نباشد و در واقع سه بار نمیشه از یک دانشگاه انصراف داد اگر اینطوری بود که همه هی تغییر شته میدانند و معافیت میگرفتند و انصراف و .... و خدمت سربازی هم کشک بود . اگر یکبار انصراف دادید و دفعه دوم نیز کارشناسی قبول شدید باید مقطع را تمام کنید بعد میتوانید برای مقطع بالاتر اقدام کنید. البته در مورد مقطع بالاتر حین تحصیل این امکان پذیر است اما انصراف و قبولی در کنکور امکان پذیر نیست تا جایی که میدانم

کوت کردم تا یکم پست رو ویراش کنم

کسانیکه سوالاتی شبیه پست بالایی دارند جواب هار قرمز رنگی که نوشته ام را بخوانند.
      ویرایش توسط _Joseph_ : 02 بهمن 1400 در ساعت 12:57

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

۱ بار انصراف هیچگونه محدودیتی ایجاد نمیکنه.
      میتونه بار دوم باز یه رشته از کارشناسی انتخاب کنه.
      ولی بعد از اون دیگه باید یا مقاطع بالاتر بخونه یا بره خدمت.

نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      خیر
      چون شما مشمول هستید همین الان باید مدرکتون رو بگیرید و بعد برای مقطع بالاتر اقدام کنید و بدون دریافت مدرک نمیتواند. ولی اگر مدرک کارشناسی رو اخذ بفرمایید بله امکان پذیر است
      پس این حرف برادرمون چی؟؟!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پس این حرف برادرمون چی؟؟!
      ببینید شما اگر پیام نور انصراف نمیداد مانعی نداشتید و میتوانستید هر چند بار که خواستید امتحان دهید ولی چون یکبار انصراف داده اید و دوباره پیام نور رفته اید نمیتوانید دوباره انصراف دهید . حتی اگر مقطع بالاتر قبلو بشید . چون مشمول هستید و به محض انصراف سرباز محسوب میشید.

capture.png
      https://uupload.ir/view/audio_2022-0...02-48_i0h.ogg/

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن