خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چطوری برنامه ریزی کنم؟

سلام به همه عزیزان
      راستش چون مشاور ندارم نمیدونم باید چطوری برنامه ریزی کنم..
      مثلا باید هر روز زیست بخونم یا اینکه بعضی روز هارو براش اختصاص بدم
      کلا نمیدونم باید چطوری برنامه ریزی کنم (برای همه درس ها نه فقط زیست)
      اگه میشه راهنماییم کنید
      و یک سوال دیگه...
      کسی تا حالا با آقای رفان اق (رتبه 2 کنکور 98 فکر کنم) مشاوره داشته؟کارشون خوبه؟ هزینه مشاورشون چه قدره؟
      ویرایش توسط Reyhaneh_k_1382 : 10 خرداد 1400 در ساعت 14:57

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      اون بالا قسمت جستجو در انجمن ،اونجا بزنی روش برنامه ریزی تاپیک های مفیدی برات میاره مثل تاپیک علیرضا اروین یاروش قرعه کشی و ....

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      سلام.
      اون بالا قسمت جستجو در انجمن ،اونجا بزنی روش برنامه ریزی تاپیک های مفیدی برات میاره مثل تاپیک علیرضا اروین یاروش قرعه کشی و ....
      ممنون عزیزم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      سلام
      رتبه 65 کنکوره
      بهترین سبک برنامه ریزی که من ازش استفاده کردم برنامه ریزی حجمی زمانی بود! به طور کلی یعنی شما مشخص کنید که یک حجم خاصی رو در یک زمان خاصی مطالعه کنید. من خودم این روش رو از توضیحات آقای افشار یاد گرفتم که به صورت رایگان این فایل صوتی رو در اختیار عموم گذاشته بودن و من هم اینجا براتون آپلودش میکنم:
      آموزش برنامه ریزی حجمی-زمانی-اولویتی علیرضا افشار (لطفاً فقط به بخش آموزشیش توجه کنید)

اما موضوع دیگه ای که خیلی مهمه و غالب افراد ازش غافل میشن تقویت برخی مهارت های نرم شماست که در طول سال کنکور به دردتون می خوره! یه داوطلب حرفه ای کنکور باید یاد بگیره وقتی انگیزه نداره چطور سریع خودش رو جمع و جور کنه! وقتی در آزمونی شکست می خوره چطور نا امید نشه! اگه خیلی خوب داره پیشرفت میکنه چطور به خودش مغرور نشه و... این ها مثال هایی از مهارت نرم هستند که به شما کمک میکنه.
      من تابستون کنکور کتاب "اثر مرکب" دارن هاردی رو مطالعه کردم. (البته نسخه صوتی ـش رو) همچینی قسمت هایی از کتاب مدیریت زمان برایان تریسی رو ورق زدم و در برهه از سال تحصیلی هم کتاب 123 بدرخش دکتر شهاب اناری رو مطالعه کردم و بخش هایی که برای نوشتن بود رو پر کردم! چند روز پیش که به اون کتاب نگاه می کردم متوجه شدم در تقویت باور من برای موفقیت تو کنکور سراسری نقش به سزایی داشته! نکته مهمی که هست اینه که در این موضوعات انتظار یک چیز خاص رو نداشته باشید. انتظار نداشته باشید یه نفر از راز سر به مهر موفقیت پرده برداری کنه.
      سپاس

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhaneh_k_1382 نمایش پست ها
      سلام به همه عزیزان
      راستش چون مشاور ندارم نمیدونم باید چطوری برنامه ریزی کنم..
      مثلا باید هر روز زیست بخونم یا اینکه بعضی روز هارو براش اختصاص بدم
      کلا نمیدونم باید چطوری برنامه ریزی کنم (برای همه درس ها نه فقط زیست)
      اگه میشه راهنماییم کنید
      برو کانال تلگرامی علیرضا افشار کانال همایش هاش رو عضو شو و سرچ کن برنامه ریزی ویس هاش رو گوش کن و کم کم با ازمون و خطا تو یکی دو ماه برنامه مد نظرت رو پیدا میکنی
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن