خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

مشکل بزرگ با تلگرام

سلام.خوبین بچه ها
      ایام به کام
      من یک سوال داشتم
      من برای دانلود از تلگرام از برنامه mobotogram استفاده میکنم.چون خود تلگرام اصلی سرعت دانلودش خیلی کمه.موبوتوگرام سرعت دانلودش خوبه ولی یک مشکل بزرگ که داره وقتی برنامه را باز میکنم به گروه های مختلف و تبلیغات و ..منو اضافه می کنه.واقعا دیونه شدم.
      برنامه فرعی تلگرام میشناسین که سرعت دانلودش بالا باشه و گروه و تبلیغات نداشته باشه ؟
      هر بار موبوتوگرام باز میکنم و بعدش میرم تلگرام اصلی میبینم 30 تا گروه اضافه ام کرده.یکی یکی باید لفت بدم !!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام.خوبین بچه ها
      ایام به کام
      من یک سوال داشتم
      من برای دانلود از تلگرام از برنامه mobotogram استفاده میکنم.چون خود تلگرام اصلی سرعت دانلودش خیلی کمه.موبوتوگرام سرعت دانلودش خوبه ولی یک مشکل بزرگ که داره وقتی برنامه را باز میکنم به گروه های مختلف و تبلیغات و ..منو اضافه می کنه.واقعا دیونه شدم.
      برنامه فرعی تلگرام میشناسین که سرعت دانلودش بالا باشه و گروه و تبلیغات نداشته باشه ؟
      هر بار موبوتوگرام باز میکنم و بعدش میرم تلگرام اصلی میبینم 30 تا گروه اضافه ام کرده.یکی یکی باید لفت بدم !!
      هیچ وقت نباید تلگرامی غیر از تلگرام اصلی نصب کنی...هیچ وقت...

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.خوبین بچه ها
      ایام به کام
      من یک سوال داشتم
      اگه پروکسی خوب استفاده کنی تلگرام اصلی سرعتش خوبه
      عضو این کانال شو پروکسی های پرسرعت میذاره بعد با تلگرام اصلی میتونی با پروکسی های پرسرعتش عضو شی تبلیغاتم نداره
      اینم لینک کانال https://t.me/Data_Proxy

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

هیچ وقت نباید تلگرامی غیر از تلگرام اصلی نصب کنی...هیچ وقت...

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.خوبین بچه ها
      ایام به کام
      من یک سوال داشتم
      سلام
      تمام نرم افزارهاي ساب براي تلگرام اين مشكل رو دارن ،‌هيچ نرم افزاري بدون تبليغ وجود نداره ، بهترين نرم افزار خود تلگرام اصلي هست كه هم امنيت اطلاعات بالايي داره و هم مشكل تبليغاتي نداره
      براي سرعت دانلود هم يك اينترنت با سرعت بالاتري خريداري كنيد بهتره
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سلام.خوبین بچه ها
      ایام به کام
      من یک سوال داشتم
      سلام
      من Xplus استفاده می کنم
      سرعتش خوبه، پروکسی هوشمند هم داره
      تبلیغم فقط در حد یه کانال تبلیغی اون بالا میزنه ولی خود به خود عضو نمیکنه
      البته اگر امکانش هست حتما از تلگرام اصلی استفاده کنین
      من شخصا با فضای این یکی راحت تر بودم به خاطر همین ریسکشو قبول کردم
      تو را به ترانه‌ها بخشیدم
      با من نمان
      عمر هیچ درختی ابدی نیست
      باید به جدایی از زندگی عادت کرد
      -شمس لنگرودی-

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      تمام نرم افزارهاي ساب براي تلگرام اين مشكل رو دارن ،‌هيچ نرم افزاري بدون تبليغ وجود نداره ، بهترين نرم افزار خود تلگرام اصلي هست كه هم امنيت اطلاعات بالايي داره و هم مشكل تبليغاتي نداره
      براي سرعت دانلود هم يك اينترنت با سرعت بالاتري خريداري كنيد بهتره
      اینترنتم شاتل خانگی بالاترین سرعته

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینترنتم شاتل خانگی بالاترین سرعته
      شاتل که این چندسال خیلی افت کرده
      از اینترنت مخابرات استفاده کنید یا آسیاتک
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن